Co z legalnością pochówku Piotra Woźniaka-Staraka? To jeszcze nie koniec - zdjęcie
13.08.20, 18:36fot. yt

Co z legalnością pochówku Piotra Woźniaka-Staraka? To jeszcze nie koniec

6

Jak ustalił „Super Express” sprawa legalności pochówku tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka ruszy od nowa, ponieważ pojawiły się nowe kluczowe informacje w tej sprawie.

Wyrok w tej sprawia miał zapaść 12 sierpnia, a policja chciała ukarania brata matki zmarłego, Mirosława S. w wysokości 500 zł, a obwiniony wnosił o uniewinnienie.

Na temat rozpoczęcia procesu na nowo czytamy w "Super Expressie":

- W prokuraturze toczy się postępowanie w sprawie z art. 90. prawa budowlanego. Prokurator w tamtym postępowaniu poprosił o opinię, która ma wyjaśnić, czy miejsce, w którym spoczęła urna z prochami pana Piotra Woźniaka-Staraka, to katakumby czy też grób murowany. To może mieć znaczenie przy ustaleniu, czy mamy do czynienia z czynem zabronionym. Poczekamy, aż będzie można zapoznać się z treścią opinii

Opinia ta ma być gotowa na początku września, jak informuje dziennik.mp/super express

Komentarze (6):

Darek2020.08.14 14:53
PiSiorki jak zwykle pastwią się nad trupami i rodzinami zmarłych. Pisowska prokuratura nie odpuści i wykopie z grobu każdego, kto nie jest z PiS pod byle pretekstem. W ogóle to prawo jest chore, czemu nie wolno pochować swojej rodziny na terenie swojej własnej posiadłości, na terenie związanym ze zmarłym i będącym prywatna własnością jego lub jego bliskich?
żeglarz2020.08.14 7:54
To nie jest dobry pomysł aby budować wszędzie pomniki zmarłym. Ostatnim naszym miejscem pobytu jest cmentarz a nie Marszałkowska, Plac Defilad czy miejsce na szlaku jezior mazurskich. To jest chore żeby to piękne wzgórze było kojarzone z tagicznym wypadkiem po alkoholu dość znanego człowieka. I to nie jest żaden hejt tylko wołanie o zachowanie zdrowego rozsądku żebyśmy nie zamieniali naszego otoczenia w cmentarzysko.
Mirek2020.08.13 22:31
Przejmujemy się utracjuszem który miał fortunę a zgubiły go dziwki do których jedynie miał pociąg . Były dziwki , wóda , narkotyki a potem bluk do wody ....i jełop poszedł na dno !!! .
Konrad Józef Turzyński2020.08.13 21:56
A po co pisać o pogrzebie Wożniaka-Staraka? To było rok temu, od tego czasu zmarło sporo innych ludzi, a przed jego pogrzebem była niezliczona ilość innych pogrzebów.
Iza2020.08.13 19:12
Pisowska prokuratura nawet po śmierci nie daje człowiekowi spokoju.
Droga Izo,2020.08.13 19:25
Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów z PO i opozycji.🤣🤣🤣🤣Ja jebe! 😳😳😳😳 Ty tak lubisz Frondę ze wpadłaś w uzaleznienie a moze jesteś pozaludzka zwierzyna. BYE, PomAlter