Bp Schneider o prawdziwej twarzy masonerii. ,,To doskonały anty-Kościół'' - zdjęcie
11.05.20, 12:40Screenshot Youtube

Bp Schneider o prawdziwej twarzy masonerii. ,,To doskonały anty-Kościół''

56

 „Masoneria to doskonały anty-Kościół, w którym teologiczne i moralne założenia Kościoła katolickiego zostają zamienione w swoje przeciwieństwo! (...) Historycy dostrzegli w masonerii ziarno politycznego totalitaryzmu” – powiedział biskup Athanansius Schneider, opisując historię i założenia masonerii.

Portal „Life Site News” opublikował za zgodą biskupa tekst jego mowy na temat wolnomularstwa, którą wygłosił dla Papieskiej Fundacji Kirche in Not. W swoim przemówieniu, pierwotnie przedstawionym w roku 2017 w trzechsetną rocznicę założenia masonerii w Anglii, biskup pomocniczy Astany w Kazachstanie opisuje jej główne cechy charakterystyczne. To, co mówi bp Schneider jest godne uwagi zwłaszcza w kontekście głośnych ostatnio słów Benedykta XVI o antychryście, które ukazały się w jego biografii autorstwa Petera Seewalda.

„W pierwszych stopniach masonerii czci się niepewne i mgławicowe bóstwo jako Wielkiego Architekta Wszechświata, który na najwyższych stopniach staje się coraz bardziej konkretny; na wyższych stopniach to niepewne bóstwo zostaje określone jako Lucyfer, jako szatan, jako dobry bóg, przeciwnik Boga; a prawdziwy Bóg jest tutaj złym Bogiem” – mówi bp Schneider. Tak więc masoneria jest „satanistyczną sektą” – jak określił ją Pius VIII w roku 1892 – „która ma swojego demona jako swego boga”.

Bp Schneider zwraca uwagę na fakt, że Kościół zawsze potępiał masonerię jako „religię naturalistyczną”, która jest mieszaniną gnozy, panteizmu i autozbawienia. Na dodatek masoneria, która z pozoru jest bardzo tolerancyjna, w rzeczywistości wykazuj się skrajną nietolerancją. Poza tym „zamiarem religii masońskiej jest niezależność od prawdziwego Boga, aby człowiek stanął w opozycji wobec Boga, zajął miejsce Boga i decydował o dobru i złu”.

Zadaniem masonerii jest odwrócenie porządku Bożego, a jej trzema wrogami są: prawo, własność prywatna i religia. Głównym celem ataku staje się religia, gdyż jej zniszczenie umożliwi zapanowanie również nad prawem i własnością prywatną i zbudowanie nowego bezbożnego, totalitarnego porządku wynikłego z chaosu.

Masoneria wspierała tzw. „rewolucję seksualną” roku 1968. A jak powiedział otwarcie jeden z masonów – według materiałów udostępnionych przez „Le Figaro” w 2012 r. – „prawa legalizujące aborcję, tak zwane małżeństwa tej samej płci oraz małżeństwo dla wszystkich i eutanazję” zostały przygotowane przez masonerię, a następnie przeforsowane przez jej członków w parlamentach.

Celem masonerii jest też infiltracja Kościoła katolickiego i „reforma” wiary katolickiej rozłożona nie na miesiące czy lata, ale nawet na stulecie. Stąd ideałem dla masonów byłaby przemiana „rzymskiego katolicyzmu w progresywnym, teozoficznym rozumieniu przez papieża, który dałby się przekonać tym ideom” – jak przekonuje jeden z włoskich modernistów.

Bp Schneider zwraca jednak uwagę na fakt, że to Chrystus jest prawdziwym Zwycięzcą i Panem historii, a masoneria jest po przegranej stronie, nawet jeśli wydaje się dzisiaj triumfować, wprowadzając wymierzone w życie ustawy, legalizując aborcję i eutanazję. Stąd za masonów należy się modlić, gdyż „stali się oni ofiarami ogromnego oszustwa”.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (56):

PiS to katolewica i masoneria jak PO2020.05.15 23:04
po owocach ich poznajemy.Dzisiaj masoneria chce podporządkować sobie Kościół i uzależnić go od siebie. Tak jak PiS zrobił myk z Radio Maryja, o którym JK kilkanaście lat temu mówił,ze to ruska onuca...I wtedy to bło jedyne wolne medium. Dzisiaj to obrzydliwie faryzejska tuba jednej partii. PiS udaje prawice -JK to lewak co z jego wywiadów -książek można łatwo wyczytać. Poza tym to Loża PiS w 2006 r. naruszyła Konkordat i dokonała tego czego nie udało sie Gomułce; sponiewierała i usunęła Abp. S. Wielgusa. Czytajcie książkę "Tobie Panie zaufałem" - precz z masońskim PiSem i jego służalczymi dziennikarzami-terrorystami..
Jan Radziszewski 2020.05.12 21:24
13.03 2020 Ty rzeczniku, Żydzie Pinkasie nie zalecaj modlenia się w domu bo to nie jest Twoje zadanie. Twoje miejsce nie jest w Polsce a zwłaszcza w polskiej służbie zdrowia. Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza dający wid, czyli światło. Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
legrandbleu2020.05.12 9:51
Czym się tu podniecać ? Toż to po prostu niemal szkółka niedzielna: Za wolnomularstwo.pl; "...Wielki Wschód Polski stawia sobie następujące cele: Poszukiwanie prawdy. Pogłębianie moralności. Stosowanie solidarności międzyludzkiej będącej doktryną moralną Wolnomularstwa. Praca nad poprawą sytuacji materialnej i moralnej oraz nad doskonaleniem umysłowym i społecznym ludzkości. Rozszerzanie na wszystkich członków ludzkości więzów braterskich łączących wolnomularzy na całym świecie; także krzewienie tej idei przykładem, w mowie i na piśmie. Pomaganie, oświecanie i ochranianie innych wolnomularzy, nawet z narażeniem życia, a także obrona ich przed niesprawiedliwością. Nauczanie szacunku dla pracy zarówno fizycznej jak i umysłowej. Propagowanie wśród swych członków zasad pomagania słabym, sprawiedliwości względem wszystkich, oddania Rodzinie, Ojczyźnie i Ludzkości oraz zachowania godności w stosunku do samego siebie. Obrona ideału świeckości i instytucji świeckich, które są wyrazem zasad rozumu, tolerancji i braterstwa..."
MementoMori2020.05.11 21:02
https://www.gobbi.pl/masoneria.html - warto zobaczyć, bo to na dzisiejsze czasy
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.05.11 18:48
Mam 32 lata, szukam mężczyzny w każdym wieku, z którym będę mogła spotkać się z tobą na seks. Jestem strasznie napalona ponieważ od roku jestem samotna. Nie oczekuję pomocy finansowej ani zobowiązań tylko luźnej atmosfery i higieny osobistej. Jeśli byłbyś chętny spotkać się na seks i zobaczyć więcej moich fotek odezwij się na mam tam nick Weronika88 Najlepiej dodaj mnie do znajomych na www.exslove.com.pl i napisz kiedy masz czas się spotkać i zabawić :
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.05.11 17:40
"Leszek" Keller-Krawczyk Żyd, ale "antysyjonista" z powiększoną prostatą, która mu odbiera sen, każdy pretekst jest dobry do spryskiwania szambem. Blogowy skunk! Nie martw się o "śmiercionośne" 5G, te zachodnie, ale nie o ten chiński 5G. Chiński ma wbudowany anty-virus wraz z coronavirus. Nie martw się o "Chemtrails" to nic innego jak para wodna. Nie martw się o CO2 w Polszu, w Niemczech jest tego więcej, wiele więcej. Nie martw się o gaz z USA, Norwegii czy Emiratów, to nie oni są wrogami Rz. P. Ważne, że nie jest to syf po-sowiecki. Martw o ten koszer szajs który trzymasz za oknem bo lodówka zepsuta, etc., etc., etc., Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. Pamietaj: SZCZEPIONKI ZABIJAJĄ
ZMIANA!!!2020.05.11 17:05
No to kochająca frondo kaczora. Masonem był Jan Józef Lipski szef loży Kopernik. Przyjaciel Jadwigi Kaczyńskiej, która o nim książkę napisała. Szumowski tez mason zakonu maltańskiego. Bergoglio... Kardynał Prymas Tysiąclecia miał w polskim Kościele komórke ds. zwalczania masonerii, której przeciwnikiem tez był święty ojciec Maria Kolbe. Teraz najlepsze, masońskie porozumienie obejmuje Merkel, Gatesa, Ursule von Leyen, rządy Francji Macron od Rotschilda niczym Morawiecki bankster, Kanady rząd chcą szczepionki dla CAŁEGO ŚWIATA pod egida UE!!! Gates dorzuca pomysł o rządzie światowym, a b. premier GB tez by go chciał. Gates ludobójca ma już opatentowana metodę płacenia kryptowaluta za pomocą czipów z ciała człowieka, system śledzenia obywatela, certyfikat odporności obywatela, plany depopulacji Ziemian do 300 mln ludzi,a Polaków do 15 mln. TO DZIEJE SIE TERAZ, DZIŚ!!! GATES KUPIŁ SOBIE WHO, INSTYTUCJE ZW. Z BADANIAMI, SZCZEPIENIAMI, ITP.; MA MEDIA, KASE NA KORUMPOWANIE,A PO JEGO SZCZEPIENIACH NA POLIO I P. HPV I DUZO LUDZI, DZIEWCZYNEK POUMIERAŁO W AFRYCE I W INDIACH. Z kim trzyma Kaczyński i trolluja jego tępi trolle? Nie mamy tylko skłócającej nas perspektywy TUsk-kaczyński, nie dajcie się napuszczać.
nie podniecaj się 2020.05.11 17:51
Ameryke żeś odkrył, masonem był Kościuszko, Piłsudski a nawet Bronisław Wildstein, ba, Korwin mikke też jest masonem. Nie ważne kto był, tylko kto jest i jakiego stopnia, czy jest decyzyjny w tym diabelstwie. Można pracować w burdelu i się nawrócić, a można być biskupem i się stoczyć. Pierwszy święty to łotr z krzyża, a największy prześladowca chrześcijan to późniejszy św. Paweł Apostoł
dobra rada 2020.05.11 17:55
Spiski, 447, 5G, "PiS sprzedał" "PiS zdradził" . "Kaczyński żyd" "Kaczyński antysemita, pedał, homofob itd." następny płaskoziemiec od 5G, puknij się w łeb zanim od tego do reszty zwariujesz
B1B 2020.05.11 17:04
Masoneria to druga głowa apokaliptycznej bestii, wyrosła na fundamencie rewolucji francuskiej i schizmy Lutra. Pierwszym łbem bestii jest komunizm powstały w wyniku rewolucji bolszewickiej w oparciu o dzieła Marksa, modyfikowany później przez szarlatanów ze szkoły frankfurckiej. A za wszystkim stoi zły, choć szeregowi jego pachołkowie nawet o tym nie wiedzą
On Jest 2020.05.11 16:11
Lubię być, jak Berejczyk, sprawdzam, jak się w Pismach rzeczy mają. A mają się tak, że ci, którzy wyrośli na potęgi dzięki współpracy z Nierządnicą, ci sami ją zniszczą. Sam Bóg pobudzi do tego ich umysły. Mówi o tym m. in. 17 rozdział Apokalipsy. Rodacy, nie wierzcie nikomu, niczemu, co do Was dociera. Mnie też nie wierzcie, oczywiście. Ale sami sprawdzajcie wszystko w Biblii. Duch Święty pomaga rozumieć, o co w niej chodzi...
Glaudiusman2020.05.11 15:47
Ksiądz Biskup ma absolutną rację. Te typy dążą do zniewolenia całych narodów, aby im służyły, czyli ostatecznie diabłu. Stoją za czipowaniem, paszportami zdrowia, szczepionkami przymusowymi i wszelkimi zboczeniami.
Reytan2020.05.11 15:25
masonow latwo rozpoznac na internecie,bo im smiedzi guwinem z ust.
stan2020.05.11 14:40
Masoneria jest największym zagrożeniem ludzkości. To masoni wywołali wojny światowe, oni stoją za depopulacją ludności, oni stoją za grabieżą dorobku ludzkości, walką z Kościołem, oni dyktują nam, jak mamy myśleć. Zauważyliście, że stworzyli nawet nowy termin "postprawda" (wprowadzony do słownika), dla nich nie ma prawdy obiektywnej, oni zasiewają relatywizm w ludzkich umysłach. Oni mają być panami Ziemi, a nas sprowadzić do roli niewolników. Zaledwie kilka procent ludzi dysponuje bogactwem naszego świata - reszta to wyrobnicy. Do obsługi tej kasty nie potrzeba wielu, dlatego im mniej nas będzie, tym będą jeszcze bogatsi. Zostaną osobniki zdrowe, silne i uległe. Masoneria dąży do stworzenia jednego rządu światowego z nadzorcami. Masoni są wyznawcami szatana, ale o tym, komu naprawdę służą, wiedzą tylko najwyżej ulokowani w hierarchii. W miarę awansu otwiera się ich oczom więcej skrywanych tajemnic. Nasze polskie nieszczęścia też wzięły się od nich. Czy wiecie, że Geremek (jeden z twórców tzw.Okrągłego Stołu i uwłaszczenia komuchow z zydami na majątku Polaków) był masonem najwyższego stopnia?
Maria Blaszczyk2020.05.11 20:34
Oni stoją za depopulacją ludzkości? To chyba nie sa zbyt dużym zagrożeniem, biorąc pod uwagę ciągły wzrost populacji? A postprawda to termin używany na określenie tego, co robi np. pan prezydent Duda, pan premier Morawiecki czy chociażby pan prezydent Trump. Czyli inaczej kłamstwo nijak nie maskowane, w które wierzy ten, kto chce w nie wierzyć. Jesli pan prezydent Trump twierdzi, że nie padało, a cały świat widział, jak padało - to jest postprawda. Jeśli pan prezydent opowiada o wymaginowanej wspólnocie, a pan premier o tym, jak do tej wspólnoty dokładamy - to jest postprawda. Jeśli dowiadujemy się, że najwazniejszym opozycjonistą byli bracia Kaczyńscy - wiem, to niegramatycznie, ale tak to jest przedstawiane - to jest to postprawda. Bo wszyscy wiemy, jak było, tylko niektórym z nas to nie przeszkadza. A chyba nie sugerujesz, że pan prezydent Trump, pan premier i pan prezydent oraz pan prezes deweloper to masoni?
stan2020.05.11 22:36
Termin postprawda został stworzony przez neomarksistów. Marsizm też wyszedł z szeregów masońskich. A Twoje przykłady są dowodem na manipulację. Ja niczego nikomu nie sugeruję, to właśnie TY posługując się tymi nazwiskami starasz się coś sugerować, zakłamując prawdę. Twój tekst jest świetnym przykładem postprawdy, zakłamania. Co oznacza prawda, każdy wie, natomiast przedrostek post- po łacinie oznacza "po". Tak to manipulatorzy z kłamstwa zrobili "postprawdę", co sugeruje laikowi, że w tym słowie zawiera się jakąś tajemnicza "prawda".
jax2020.05.11 14:11
Nie podoba mi się obwinianie o wszystko masonerii, przecież na świecie działa kupa jawnych sił, które działają przeciw wierze, moralności, przeciw społeczeństwom. One mają jawne programy, wystarczy tylko analizować za pomocą rozumu. Obwiniając o wszystko tajemne siły budujecie w ludziach przeświadczenie, że nic nie można im zrobić.
stan2020.05.11 14:55
Dopóki nie jesteśmy bezwolnymi narzędziami, można. Dlatego trzeba ich demaskować. Owszem, działa wiele sił. Zauważyłeś ile jest fundacji, w różnych dziedzinach - jawnie deprawatorskich, niosących zło pod płaszczykiem dobra. Ktoś ich finansuje. Nie zastanawiałeś się ile fundacji ma Soros, Rockefeler, teraz dowiadujemy się - Gets. To właśnie masoni, którzy dysponują ogromną kasą, a nieświadomi ludzie zaciągając kredyty, powiększają ich bogactwa.
Reytan2020.05.11 15:35
Od razu propaganda masonska.
MementoMori2020.05.11 21:04
Twoje myślenie jest nielogiczne . To tak jakby powiedzieć nie podoba mi się obwinianie kobiet króre mordują swoje dzieci pokryjomu , bo jest wiele ludzi którzy jawnie zabijają ! Polecam zapoznać się z https://www.gobbi.pl/masoneria.html
Adam2020.05.11 14:10
Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
MementoMori2020.05.11 21:11
Masoneria to nie fikcja . Czarne msze gdzie sataniści profanują najświętsze Ciało Pana Jezusa też nie jest fikcją bo są świadkowie . Przeczytaj Martin Malachi "Dom smagany wiatrem" "zakłądnicy diabła" Bella Dodd(była komunistka) "Szkoła ciemności" Nie krocz za mną -wyd Fronda ks. Tim Joseph - "Wielka apostazja " Historia i fakty pamiętają masońsą francuską rewolucję , rewolucje protestancką gdzie ofiarami prześladowań byli księża i wierni kościoła katolickiego . Każda rewolucja była przeciwko Kościołowi i moralności aby zniszczyć stary porządek ! Aby światem rządził grzech i szatan . Bo każdy grzech rodzi w konsekwencji cierpienie .
katolik2020.05.11 14:05
Bóg Jest!, i wszystko widzi, każdy otrzyma zapłatę za swoje uczynki, ale niestety, masoneria coraz bardziej przenika do kościoła katolickiego, już teraz wiele kościołów wygląda jak protestanckie domy zwane "świątyniami" coraz mniej jest odważnych księży którzy głoszą prawdziwe słowo Boże, wszystko się relatywizuje, niewielu księży chodzi w sutannach poza kościołem ale również wewnątrz chodzą po cywilnemu, często bez koloratki, w licznych kościołach są umieszczone często wizerunki, tablice nie mające nic wspólnego z wiarą i ewangelią, puste, ogołocone mury świątyń, tabernakulum bywa że znajduje się gdzieś w bocznej nawie ale z boku a nie w centralnym punkcie ołtarza, księża odwracają się tyłem do Boga Żywego, ukrytego w Hostii Świętej, oddaje się pokłony bożkom a nie Bogu, etc. potrzeba nawrócenia, zmiany życia wg. ewangelii, dużo modlitwy i łaski Bożej by to zmienić.
BOGAnieMA2020.05.11 14:18
Czemu zawsze do tego żywego boga trzeba było przekonywać groźbą, ogniem, mieczem i gwałtem skoro on taki oczywisty?
stan2020.05.11 14:49
Nie przesadzasz? Zawsze? Niektórzy powiadają, że jeśli ktoś używa słowa zawsze, to znaczy tyle, co nigdy.
Reytan2020.05.11 15:30
Boga rzekomo nie ma,a TY JEWSTES MORDERCA. To ATEISCI zamordowali setki milionow ludzi za ich wiare w Boga. I dlatego ateisci nie sa Polakami,a bo maja wszyscy polska krew na szponach.
BOGAnieMA2020.05.11 16:40
A czemu kłamiesz? Nie boisz się sądu bożego?
troska 2020.05.11 15:44
Gdybyś poczytał o historii Kościoła to byś wiedział, że w jego początkach tabernakulum było poza kościołem. A pytam do czego potrzebne są te kiecki? Apostołowie czegoś takiego nie nosili ani Jezus nie ubierał jakiś specjalnych szat. To wymysł ludzki aby poczuć się ważniejszym od innych.
klaus2020.05.11 13:42
za masonów należy się modlić, ale o co aby byli silni zdrowi bogaci, i jak najwięcej mogli zrobić złego, tu należy modlić się za chrześcijan aby nie ulegali pokusie, aby Bóg dał im się zdrowie i bogactwo, piszę tu o bogactwie z pewną przekorą.
stan2020.05.11 14:47
Modlić się o ich nawrócenie, bo być może nie wiedzą komu służą. Najwyżsi z nich uprawiają kult Szatana - obrzędy satanistyczne. Czczą Baphometa - to ich przewodnik ideowy. Ponieważ to są zaledwie słudzy szatana, trzeba modlić się, by nie dostali się na wieczność w łapy tego, komu służą. Bogactwo może być przekleństwem. Tym często są ludzie mamieni. Masoni przeważnie są zamożni.
Reytan2020.05.11 15:37
Masz w glowie masionskie gowno,to pewne,kretaczu swinski.
MementoMori2020.05.11 20:54
Nie wiem co rozumujesz pod pojęciem silny, ale mason dopóki jest masonem dopóki się nie nawróci , zmierza ku potępieniu wiecznemu , a tam żadnej siły nie ma tylko "płacz i zgrzytanie zębów" . Żaden Bill Gates, Bruksela, Berlin, Izrael, Soros nie pomogą ! A jak katolik się modli za masona i ten gardzi tym i łaski Boże kradnie aby walczyć z Kościołem to nie myśl że będzie miał jakieś bonusy w piekle
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.11 13:40
@BOGA .... Put up or shut up!
BOGAnieMA2020.05.11 14:17
Grandpa forgot to take his pills again?
Atheisten sind dumm - A. Einstein2020.05.11 15:30
- "Grandpa forgot to take his pills again?' - Wrong! English is not your thing.
BOGAnieMA2020.05.11 16:28
U still at the nutters?
Atheisten sind dumm - A. Einstein 2020.05.11 16:55
wrong again! ain't cool to be "cool" for an asshole who knows dick about English
wujek dobra rada2020.05.11 13:21
Czy normalny czlowiek moze uwierzyc w glupoty opisywane przez tegoz biskupa? Chyba jest jakas granica ludzkiej naiwnosci. Wiem, placa mu za to. Ale on robi z siebie pomylenca.
DEMOKRACJA2020.05.11 13:34
mało znasz rzeczywistość. ...
stan2020.05.11 14:25
Na jakiej podstawie takie wnioski? jeśli sam nie masz żadnej wiedzy, to nie wmawiaj komuś naiwności, bo właśnie takim jesteś Ty sam. Doprawdy nie masz zdolności logicznego myślenia, obserwacji i wyciągania wniosków? Właśnie za cywilizacją śmierci stoi masoneria i być może wykorzystuje do tego naiwniaków podobnych Tobie, którym płacą za sianie zamętu i demoralizację. Czy ktoś normalny chciałby zła dla swoich dzieci?
Reytan2020.05.11 15:40
Mordercy i kaci komunistyczni bronia masonskich mordercow i katow,i to jest zupelnie zrozumiale. To jest dzuma i cholera,zawsze sie wzajemnie uzupelniaja,bo najbardziej nienawidza katolikow,czyli Dzieci Boze.
n2020.05.11 19:29
w chwili własnej śmierci przekonasz sie wujku dobra rada. radzę przed. nawrócić sie.
MementoMori2020.05.11 20:50
"Szkoła ciemności" Bella Dodd "Dom smagany wiatrem" - Martin Malachi "Nie krocz za mną " wyd. Fronda
MementoMori2020.05.11 21:06
Tobie to na pewno płacą , gdyż wykonywanie takiej roboty jaką ty robisz , duchowo nie pomaga co widać w kłamstwie , rozgoryczeniu i pogardzie
_-_2020.05.11 13:16
Słyszałem kiedyś wywiad z niemieckim masonem (ARTE).Powiedział tak: "Nie chcemy w naszych lożach ateistów.Nie mamy nic przeciwko KK" Ktoś tu więc kłamie...
stan2020.05.11 14:20
Nie ma tu żadnego kłamstwa. Masoneria nie jest jednorodna, ale cel ma wspólny. Inna jest rytu francuskiego, inna szkockiego, a jeszcze inna Synowie Przymierza (tzw. B'nai B'rith - tam mogą być wyłącznie zydzi, co nie oznacza, że nie ma ich w innych lożach). Niektóre loze właśnie chętnie widzą w swoich szeregach katolikow, bo tacy robią bardzo dobrą robotę dla nich, uwiarygodniają niby dobre cele. A nie wiesz kogo uosabia CZRNA PANTERA Z APOKALIPSY?
Reytan2020.05.11 15:34
PROWOKACJA. Wszyscy masoni klamia. WSZYSCY masoni sa przeciwko wierze objawionej,a wymagaja przysiegi na swiete ksiegi ,ale tylko jako na zrodla inspiracji. MASONI MATACZA I KLAMIA,a wiec sa podobni do komuchow.
ktoś tam2020.05.11 16:07
Z niemieckim masonem? No to się nie dziwię, że nie ma nic przeciwko KK, zwłaszcza temu w Niemczech.
. 2020.05.11 16:49
mason kłamie
MementoMori2020.05.11 20:57
Zgadnij kto ? Ojcem kłamstwa jest szatan . Szatan na egorcyzmach mówił że jego największym triumfem jest to że ludzie w niego nie wierzą . Masoneria to tajna sekta , która ma we władzy cały świat, banki itd.Posłuchać dr. Krajskiego bo on się zna na rzeczy 44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa. 45 A ponieważ Ja mówię prawdę, dlatego Mi nie wierzycie. 46 Kto z was udowodni Mi grzech? Jeżeli prawdę mówię, dlaczego Mi nie wierzycie? 47 Kto jest z Boga, słów Bożych słucha. Wy dlatego nie słuchacie, że z Boga nie jesteście». J8
Jas2020.05.13 15:59
Słyszałeś... no taaaaa....No bo amerykańscy naukowcy zbadali i opublikowali, że...
BOGAnieMA2020.05.11 13:03
Ojej, mania prześladowcza kleru znów na wokandzie?
stan2020.05.11 14:02
Masoneria bardzo nie lubi, gdy się ją obnaża, podobnie jak diabeł, bo to są jego słudzy.
MementoMori2020.05.11 21:14
"God is dead" - Nietzsche 1883r. "Nietzsche is dead" - God ,1900r.
anonim2020.05.11 12:55
Jak słusznie zauważył Redaktor Górny ich bramy nas nie przemogą, bo to my mamy rację, ale trzeba te bramy szturmować!
Samanta2020.05.11 14:11
Dodam tylko, że bramy to po ang. GATES.