Biedroń przekroczył wszelkie granice przyzwoitości!!! 'Jędraszewski to diabeł wcielony' - zdjęcie
02.08.19, 12:15Zdj. Twitter/SLD, edytowane

Biedroń przekroczył wszelkie granice przyzwoitości!!! 'Jędraszewski to diabeł wcielony'

115

Środowiska lewicowo-liberalne wściekle zaatakowały metropolitę krakowskiego, abp. Marka Jędraszewskiego po jego mocnej homilii na mszy świętej z okazji 75. rocznicy Powstania Warszawskiego. 

"Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa"-powiedział wczoraj hierarcha w bazylice Mariackiej w Krakowie. Cytujemy jedynie fragment wyrwany z szerszego kontekstu przez media pokroju "Gazety Wyborczej". Warto bowiem odnotować, że abp Marek Jędraszewski przed wypowiedzeniem tych słów cytował wiersz Józefa Szczepańskiego ps. "Ziutek", żołnierza batalionu "Parasol", poległego w Powstaniu Warszawskim w wieku niespełna 22 lat. "Ziutek" był autorem wielu znanych piosenek powstańczych, takich jak chociażby "Pałacyk Michla", "Chłopcy silni jak stal" czy "Dziś idę walczyć, mamo". Młody powstaniec warszawski napisał również antysowiecki wiersz "Czerwona zaraza". Do tego właśnie utworu nawiązał metropolita krakowski w swojej homilii. Na hierarchę, za słowa o "zarazie", wylała się fala hejtu. Swoje "trzy grosze" wtrącił także Robert Biedroń. 

"Obecna władza znalazła sobie kozła ofiarnego. Widać to też po tym, jak wyraża się bp Jędraszewski. Granica, którą przekroczył jest w demokratycznym państwie, w kraju, który jest tak doświadczony faszyzmem, granicą nieprzekraczalną"-stwierdził lewicowy polityk i zdeklarowany homoseksualista w wywiadzie dla RMF FM. 

"Użycie takiego języka straszliwie piętnuje. Dzisiaj oczekuję przeprosin"-podkreślił Biedroń. Były prezydent Słupska postanowił również... zacytować słowa papieża Franciszka o homoseksualistach: „Kimże ja jestem, żeby ich oceniać”.

"Marzę o tym, żeby polski Kościół hierarchiczny używał języka papieża Franciszka"-stwierdził Robert Biedroń. Pytanie, czy wie, że akurat w takich kwestiach jak LGBT czy aborcja, papież Franciszek ma poglądy raczej podobne do polskich biskupów, czyli: zgodne z Katechizmem Kościoła Katolickiego. Kościół potępia grzech- czyli ogólnie pozamałżeńskie stosunki seksualne, nie tylko w związkach jednopłciowych, ale nie człowieka. Ruchowi LGBT nie zależy natomiast wcale na tym, aby być w Kościele, ale o to, aby Kościół dopasować do swojej wizji świata. A kiedy księża i wierni opierają się temu- prowokować, obrażać i szydzić. W kontekście ofensywy ruchu LGBT (profanacje, prowokacje, bluźniercze "procesje" z macicą, "tęczowa" Matka Boska przyklejana na drzwiach toalet, szydercze "msze" na paradach równości), słowa abp. Jędraszewskiego są jak najbardziej na miejscu. Tego wszystkiego jednak Robert Biedroń nie rozumie lub udaje, że nie rozumie. To jednak jeszcze nie wszystko. Były prezydent Słupska w tej samej audycji obraził hierarchę, mówiąc:

"Abp Jędraszewski to diabeł wcielony. Od słowa nienawiści, do czynów nienawiści jest bardzo bliska droga. Ludzie odpowiedzialni nie eskalują napięcia. Biskup Jędraszewski zrobił błąd - napompował ten balon jeszcze bardziej"-przekonywał. Jednocześnie polityk stwierdził, że chętnie spotkałby się z metropolitą krakowskim. 

"Ja jestem gejem i niech mi powie to w oczy, że jestem zarazą. To mu opowiem o swoim dzieciństwie i o tym, jak chciałem popełnić samobójstwo po tym, jak przeczytałem, że bycie gejem jest chorobą"-podkreślił. 

Niezależnie od "pseudoargumentu" użytego przez Roberta Biedronia (Kościół jest bowiem ostoją dla ludzi z różnego rodzaju problemami, zarówno myślami samobójczymi, jak i wątpliwościami co do własnej seksualności, nie potępia osób, potępia natomiast grzech nieczystości), taka rozmowa mogłaby być przydatna. Arcybiskup Jędraszewski niejednokrotnie pokazał, że nie boi się trudnych rozmów i trudnych tematów. Pytanie, ile dobrej woli jest w Biedroniu.

yenn/RMF FM, Fronda.pl

 

Komentarze (115):

Janina2019.08.4 8:57
Biedroń....? Biskupa od szatana wyzywa?. Należy Biedroniowi przypomnieć ludowe porzekadło,, Ubrał się szatan w ornat i ogonem na mszę miele,,Oj, Biedroń, Biedroń..Biskup Jędraszewski prawdę powiedział...i uważajmy na tę tęczową zarazę...
Janek z Nowoczesnej2019.08.3 17:51
Szkoda że nie stało się to o co walczy Biedroń i jego matka go nie wyskrobała
janek kos2019.08.3 17:50
Zwykły damski bokser, gdzie Toja duma gdzie Twój honor jak można na matkę podnieś rękę. Takich jak pan matkobijca Robert B. powinno się izolować ze społeczeństwa. Ktoś wreszcie złoży doniesienie do prokuratury na tego chrześcijanofoba, My chrześcijanie nie mieszamy się do jego LGBT niech sobie żyją tylko niech nie pouczają innych jak mają żyć. W kosćiele katolickim i w bibli wyraźnie jest napisane co chrześcijanie mają robić z pederastami
igor2019.08.3 17:16
biedroń szatan, wmawia, że bp nazwał go zarazą, Bp tego nie zrobił, nazwał zarazą ideologię
Jórrek2019.08.3 15:20
Arcybaca niech się zajmie pedofilami we własnych szeregach !!!
gtan2019.08.3 15:19
Biedroń ma rację.
Grzegorz2019.08.3 11:41
Tutaj już nie ma żadnych złudzeń , jest wojna między Bogiem A Diabłem O duszę ludzkie
Henryk2019.08.3 10:34
Biedroń dał d..y.
Kama Jass2019.08.3 9:55
Jędraszewski to pasterz głupców, fanatyków i pseudokatolików.
Wojciech2019.08.3 6:37
A abp.Jędraszewski to taki niby święty?.Nie przekroczył granic przyzwoitości?.Zobaczymy jak to będzie i jak to odbije się na kościele,bo coś słyszałem,że do seminarium w Olsztynie to brak chętnych.Niech kościół robi tak dalej,to w końcu zabraknie im ludzi do wykluczania i sam będzie się musiał wykluczyć.
anna2019.08.3 7:37
tam w warmińsko-mazurskim jest zagłębie czerwonych i ich potomnych a teraz przefarbowanych na róż, więc nie ma się co dziwić , że kościół i religia są im obce , mają inne priorytety w życiu i wychowaniu swoich dzieci
Marcel2019.08.3 5:38
Nareszcie, jeden głos rozsądku. Prawda w oczy kole!
Moly2019.08.2 23:44
w diably nie wierze. Ale na pewno niedobry czlowiek; kochajacy sie w brzydocie i nienawisci Odraza
Zenon2019.08.2 21:09
"Ateisto,....Durny geju"! I kto tu pisze o własciwym kulturalnym zachowaniu? TY? Można się śmiać ? Przecież ty nie napiszesz zdania, żeby nie było pełno obelg, szyderstw! I to jest właściwe, tak? Zapominasz, że mamy twoich obelg dość, tego jadu, tej nienawiści twojej! Opamiętaj się! NAJPIERW BĄDŹ SAM W PORZĄDKU! Zapominasz, że dużo o tobie wiemy! Zarzucasz innym, a sam jak postępujesz? Za co wygoniła cię siostra z jej domu? Co chciałeś z jej dziećmi zrobić? Ile razy już byłeś karany za swoje pedałowanie! Ile spedaliłeś dzieci?? Twój Nr SB-ku w IPN to : BU 0604/854 ! Nie tajemnica, można o twoich strasznych poczynaniach tam poczytać!
Robert2019.08.2 18:08
Biedroń to niedowartościowany matkobijca !
www2019.08.2 17:45
Biedroń nie przekroczył granic przyzwoitości, tylko własnego idiotyzmu. Bo jeśli ktoś mówi o diable, to posługuje się wyobrażeniem diabła, z którym się gdzieś zapoznał. Gdzie się zapoznał? Ano w nauczaniu Kościoła zapoznał się z diabłem, bo to Kościół głosi kim diabeł jest. Ten sam Kościół głosi też niezmiennie, że mężczyźni współżyjący ze sobą nie osiągną królestwa Bożego. Pytanie do idioty Biedronia brzmi zatem: dlaczego zapożyczył sobie od Kościoła imię diabła, ale już nie zapożycza sobie od Kościoła tego, co z diabłem tożsame, czyli definicji grzechu, w tym przypadku grzechu homowspółżycia?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 18:48
Katosekta ani nie posiada monopolu na mitologię diabła, ani go nie wymyśliła. Boga zresztą tak samo.
we2019.08.2 16:38
Paradne! Biedroń-zboczeniec o katolickim księdzu "diabeł itd" On zaprawdę ma nie po kolei w łepetynie.
KAMIL Z.2019.08.2 15:45
ACYBISKUPIE JĘDRASZEWSKI ! DZIĘKI ZA WSPANIAŁE KAZANIE ! NARESZCIE KTOŚ COŚ MĄDREGO NIE BAŁ SIĘ POWIEDZIEĆ! WIĘCEJ TAKICH KAZAŃ WIĘCEJ TAKICH WSPANIAŁYCH DUCHOWNYCH! WIDAĆ,ŻE ICH ZABOLAŁO ! BRAWO, MUSI BOLEĆ ! TAK TRZYMAĆ ! DOŚĆ PONIŻANIA NASZEJ WIARY I ŚWIĘTOŚCI !
Ewa2019.08.2 15:30
W końcu biedroń zna się na diabłach :))
culaccino2019.08.2 15:28
Marzę o tym , żeby Biedroń przestał być homoseksualistą .
Voina2019.08.2 14:02
Katolicy won z Europy!
ZERR02019.08.2 14:18
Katolicy won bo co? Bo voina? vojna? wojna?
Lewaki won!2019.08.2 14:42
Wyjdź na ulicę i to krzyknij, tylko najpierw wybierz sobie jakieś państewko w Azji. ;) Nie lubię, gdy wąż pierdzi, a pchła beka.
J.2019.08.2 13:53
Biedroń na prezydenta!!!
Dariusz2019.08.2 14:38
Już był.W Słupsku.Możemy o tym porozmawiać.
ZERR02019.08.2 13:46
Zmiany kulturowe związane ze sferą seksualności są skierowane przede wszystkim przeciwko mężczyznom, a jedynie wtórnie przeciwko rodzinie, kobietom czy dzieciom. Celem jest wdrożenie nowych wzorców zachowań i wyhodowanie nowego typu mężczyzny – nie rycerza, nie samuraja, awanturnika, odkrywcy czy choćby macho, ale cwela. Oto nowy ideał kulturowy, którego realizację zapewnić ma system prawny, korygujący dorosłych, oraz edukacyjny, indoktrynujący młodszych już od przedszkola. Tradycyjne wzorce męskości – perswadują kandydatom do przecwelenia propagandziści – niosły za sobą przemoc, wojny, krew, konflikty i nieszczęście, na szczęście okazało się, że nie są one niezmienne, a skoro tak, to my, ludzie postępowi i oświeceni, możemy pójść inną ścieżką i niczym cwelowska międzynarodówka uczynić świat miejscem równości, wolności, braterstwa, pokoju i szczęścia.
AntyZerro2019.08.2 14:24
Zerro znowu se chłopaka na wiosce nie znalazłeś? Pójdź na siłownię tam jakiegoś może samca alfa sobie znajdziesz?
jerzy2019.08.2 15:46
bardzo trafne spostrzeżenia, warto je rozpowszechnić
NICK2019.08.2 13:46
Każdy to czuje ale milczy, a Biskup mówi. Brawo
ZERR02019.08.2 13:44
"Doktryna gender jest groźna nie dlatego, że jest zbiorem niedorzeczności, ale dlatego, że w oparciu o poprawne rozpoznanie relacji między sferą biologiczną i kulturową dostarcza narzędzi do modyfikowania i kontrolowania ludzkich zachowań, a co za tym idzie, kontrolowania całych wspólnot." "Chodzi najpierw o modyfikację, a następnie całkowitą likwidację tradycyjnych wzorców zachowań związanych z męskością i zastąpienie ich zniewieściałością jako podstawowym schematem postępowania. W ten sposób zamiast ludzi silnych fizycznie i duchowo, twardych i odważnych otrzymamy ich przeciwieństwo: słabych, rozchwianych, lękliwych, płaczliwych, grzęznących w dylematach. Tacy ludzie nie mogą być wojownikami, kapłanami, uczonymi, odkrywcami czy awanturnikami. Do czego to prowadzi? To oczywiste. Ostatecznym celem jest pozbawienie wspólnoty jedynej ochrony, tą bowiem zapewniali jej mężczyźni realizujący tradycyjne wzorce kulturowe."
ZERR02019.08.2 13:37
Sekta LGBT uparcie kłamie. Kłamie na każdym możliwym poziomie. Twierdzą, że chcą "równości". Np. "małżeńskiej" Nieszczęśliwie dla nich, małżeństwo NIE JEST związkiem polegającym na wzajemnym świadczeniu usług seksualnych, emocjonalnych i opieki, tylko związkiem mającym na celu urodzenie i wychowanie dzieci. To jest podstawa, reszta to pochodne od tej prawdy. Sekta po prostu chce, aby Aparat Państwowy wymusił - poza prawem cywilnym w wazniejszym od niego Prawie Zwyczajowym - zmianę znaczenia małżeństwa z "podstawy rodu" na "wersję komuny". Ludzie oczywiście się dopasują do tego nowego znaczenia, ale skutki uboczne będa dewastujące. Po prostu z roku na rok będzie przybywało 'alternatywnych', luźnych form pseudo-rodzinnych, aż do faktycznego zaniku tzw Nuklearnej Rodziny. I wtedy Państwo Socjalistyczne uzyska to o czym marzył Lenin - zniszczenie rodziny jako takiej i pełną władzę nad jednostką. Jest to technika władzy nad społeczeństwem opisana przez Orwella - zmiana znaczeń słów w taki sposób, aby Myślozbrodnia stała się niemożliwa. Słowa sa bardzo ważne - bo słowami myślimy i słowami wyrażamy pragnienia. Zmieniając znaczenia słów - kontrolujemy cudze myśli. Sekta LGBT pragnie kontrolować nasze słowa i przez to nasz myśli.
AntyZerro2019.08.2 14:28
"Sekta LGBT pragnie kontrolować nasze słowa i przez to nasz myśli. " Masz bardzo zaawansowaną manię prześladowczą. Niedługo pewnie skończysz z kapeluszem z folii aluminiowej, by nikt Twoich myśli nie kontrolował.
ZERR02019.08.2 14:33
Kapelusz? Naczytałeś się teorii spiskowych. Myśli kontroluje sie tak samo od lat - prasą, radiem, telewizja i internetem. Wystarczy odstawić na kwartał.
AntyZerro2019.08.2 14:48
Wydaje mi się, że Ty oprócz tych mediów powinieneś odstawić także dragi.
dumny Polak2019.08.2 13:36
Naczelny pedał RP niejaki Biedroń męska prostytutka takim tonem i takie wypowiedzi do może adresować do swoich kumpli partnerów seksualnych, zboczonych pedałów roznosicieli zarazy wszelakiej.
Jahu2019.08.2 13:30
Eee..ateusz zaczął wierzyć w diabła to już jakiś krok naprzód😂😂😂 abp.Jędraszewski powiedział to co należało powiedzieć..tak jak komunizm jest czerwoną zarazą tak lgbt...jest tęczową zarazą i nie ma się co oburzać. Kościół Katolicki i każdy normalny człowiek ma obowiązek żyć w prawdzie i zło nazywać złem a dobro dobrem. i tak jak kłamstwo nie jest równe prawdzie tak zło nie jest równe dobru.. więc chyba oczywiste,że dwóch facetów to nie małżeństwo i to nie jest mama i tata tylko to jest dwóch facetów i nic więcej.
Roman2019.08.2 13:28
Pełna zgoda z abp. Jędraszewskim. Homoseksualizm to prosta droga do ruiny Polski!!!!
anonim2019.08.2 13:21
Biedronia za hu ja powiesić a będzie anioł
AB2019.08.2 13:16
Biedroniu, diabły czy anioły to nie twoja działka. Ty znasz się na czterech literach (czyli LGBT) i nie pyskuj o tym, o czym nie masz pojęcia.
Dariusz2019.08.2 13:12
Ból d..y? Przecież powinien być przyzwyczajony.Codzienny trening czyni mistrza.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 13:13
Skąd wiesz, że jest pasywny? Testowałeś go?
Dariusz2019.08.2 14:37
Proszę wybaczyć,ale wszelka terminologia związana z tymi zaburzeniami jest mi obca.
Lewaki won!2019.08.2 14:38
Ty nam powiedz, luźna kiszko.
emeryt2019.08.2 13:10
Grażdanie, dostojni korespondenci Sputnika, RT, TASS-u tudzież Komsomolskiej Prawdy, witacie na blogach katofaszystów wolnych od cenzury. Dlaczego próbujcie swych "mocy intelektualnych na łamach "liberalnej GW"?
Urszula2019.08.3 9:55
Nie wiedziałam, że te wydawnictwa jeszcze istnieją. Gdzie je kupujesz? Chętnie też poczytam. Może nie Komsomolską Prawdę bo to dla małolatów, ale Sputnik jak najbardziej.
AB2019.08.2 13:08
Wielkie podziękowanie Arcybiskupowi Jędraszewskiemu za nazwanie rzeczy po imieniu!!! I wielki szacunek!! A czerwona zaraza czy tęczowa zaraza to nie ludzie, ale zaraza, czyli choroba, a właściwie chora ideologia. Na tę czerwoną czy tęczową zarazę (chorobę, ideologię) ludzie chorują i epidemia dociera właśnie do Polski. Kochani geje, nauczcie się czytać ze zrozumieniem.
marek2019.08.2 13:08
Brawo! W końcu hierarchowie robicie co do WAS należy! Trzeba jasno i stanowczo mówić o tym czym tak naprawdę jest to całe lgbt coś tam. Nie wolno MILCZEĆ kiedy tęczowa zaraza podnosi bezczelnie ohydny łeb i próbuje dyktować normalnym ludziom swoje chore wizje i ideologie sprzeczne nawet ze zdrowym rozsądkiem! Zarazę tępi się w zarodku bo później będzie coraz gorzej. Ci perfidni zboczeńcy nie cofną się przed niczym. Mieliśmy tego ostatnio przykładów aż za dużo. Mówić, mówić i uświadamiać ludzi że nie możemy pozwolić na promowanie wynaturzeń, deprawację i niszczenie naszych malutkich dzieci, rozbicie rodzin, epatowanie wulgarnością i obrzydliwością! NON POSSUMUS wasza Ekscelencjo! My normalni ludzie nie zaczadzeni kałowymi oparami jesteśmy z Wami, tylko mówcie PRAWDĘ i brońcie tej PRAWDY bez żadnych nowolewackich domieszek i smętnych pierdół w rodzaju miłości i tolerancji którą zboczeńcy tak lubią sobie wycierać gęby. Tego od Was oczekujemy a przede wszystkim tego oczekuje od Was Chrystus Pan!
polak2019.08.2 13:08
biedroń to kawał zboczeńca i dewianta --kiedyś ponoć tylko tłumaczył matce jak być pedałem
marek2019.08.2 13:15
I takie "coś" co biło i poniewierało swoją WŁASNĄ mamę będzie teraz umoralniał autorytety?! Chyba tylko swoich perwersyjnych zboczeńców co to wierzą i podziwiają tego obleśnego nierozgarniętego typka.
Alicja2019.08.2 13:07
Kazanie Abp Marka Jędraszewkiego było bardzo dobre, odważne i właściwe. Dziękuję Księże Arcybiskupie. Niech Pan Bóg Księdzu Arcybiskupowi błogosławi.
KDJ2019.08.2 12:56
Kiedy wyjdzie z szafy prymas Polski abp Wojciech Polak? Kim są promotorzy wyboru abp. Polaka na prymasa? W jaki sposób ci niszczyciele Kościoła w Polsce zdobyli władzę?
anna2019.08.2 12:54
szkoda, że matka Biedronia nie wykonała badań prenatalnych , które by uświadomiły jej jakiego synka urodzi , może by coś z tym zrobiła ,a tak chodzi po świecie takie coś i wszczyna zadymy i głosi banialuki ,lada moment nawzajem to rozpasane towarzystwo zacznie zjadać swój własny ogon
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 12:59
Szkoda, że jeszcze nie wpadłaś pod pociąg
Lewaki won!2019.08.2 14:26
Tylko dlatego, że ciebie tam nie było, potencjalny morderco.
Suweren2019.08.2 13:08
Mam wrażenie, że polscy talibowie zaczynają zjadać swój ogon: 1. aborcja jest beeee - protestujemy, wyślemy ciężarówki ze zdjęciami porozrywanych płodów z lat 70tych XX wieku 2. gdyby matka Biedronia zrobiła badania... może by coś z tym zrobiła, a tak chodzi po świecie takie coś Żelazna logika.
Lewaki won!2019.08.2 14:29
No nie wiem... lgbt jest za tolerancją i dlatego nie toleruje katolików. To dopiero żelazna logika...
Kama Jass2019.08.3 9:57
Głupiaś dziewczyno!
xx2019.08.2 12:52
Jędraszewski nie jest żadnym "diabłem wcielonym". Coś takiego nie istnieje. Jędraszewski jest po prostu złym, nienawistnym człowiekiem z kompleksami.
Lewaki won!2019.08.2 14:32
Właśnie się zaprezentowałeś jako zły, nienawistny człowiek z kompleksami. Wielkie dzięki księże biskupie za mądre kazanie!
anonim2019.08.2 15:49
Piotr miłosierny się odezwał .
Jakub Betejger2019.08.2 19:55
Pamietaj tylko że jak kościół padnie to i twoja robota tutaj też się skończy, tylko że to ci nic nie da, bo wiekszość prawicowców i konserwatystów też jest ateistami, wiekszość wyznaje skrajny darwinizm, a wierz mi, nie chciałbyś żeby oni przejeli schede po kościele , oj nie chciałbyś, Jak to mówią z deszczu pod rynne.
IZA2019.08.2 12:52
Nazwanie ludzi "zarazą" jest językiem miłosierdzia w kościele katolickim.
KDJ2019.08.2 13:12
Wypowiadasz się w sprawach, o których nie masz pojęcia. Spraw sobie Pismo Święte. Znajdziesz słowa Jezusa określające ludzi walczących z prawdą, którą głosił i Jego Kościołem, ,,plemieniem żmijowym". Jesteś członkinią tego plemienia.
Lewaki won!2019.08.2 14:36
Ooooo! To wg. ciebie nazywanie hitlerowców czarną zarazą, a czerwonoarmijców czerwoną zarazą jest niemiłosierne? No to jesteś zwyczajnie głupia, albo jesteś jej częścią. To bardzo typowe dla współczesnych bolszewików.
Tomek2019.08.2 12:52
Co prezentuje sobą Biedroń? Czy poza epatowaniem własnymi gustami seksualnymi ten człowiek ma coś do powiedzenia? Wystarczająco skompromitował się jako prezydent Słupska.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 13:12
Nigdy nie słyszałem jakie gusta seksualne ma Biedroń. Słyszałbym, gdyby publicznie opowiadał, że lubi loda z połykiem, na jeźdźca, na pieska. Nic takiego nie opowiada, za to niejaki Tomek twierdzi, że on to wszystko wie o Biedroniu. No to jak jest, może Tomek jest sekretnym kochankiem Roberta?
marek2019.08.2 13:17
Nie trzeba być mędrcem żeby wiedzieć jakie "gusta" mają zboczeńcy uwielbiający kał i jego pochodne.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 13:25
^^^ tak mógł napisać tylko brudas, który nigdy przed seksem się jeszcze nie umył
Lewaki won!2019.08.2 14:25
Zmień pampersa obrzydliwcze.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 14:46
ty też posuwasz swoją starą w brudną duupe?
koko2019.08.2 12:51
Już tutaj pisał p. von der Aardweg , że człowiek rodzi się po prostu normalny , homoseksualizm powstaje na wskutek zaburzeń nerwicowych powstałych w okresie dojrzewania . np rodzina patologiczna, brak akceptacji ze strony kolegów, brak ojca w rodzinie , nadopiekuńcza matka , itd.. Napisał też , że homoseksualizm jest wyleczalny. Fronda .pl. 15.06.2019 g.16,15
Wojciech2019.08.3 6:34
A co to znaczy "normalny"?.Skoro można homoseksualizm wyleczyć,to i można heteroseksualizm.To nie jest droga jednokierunkowa,skoro usytuujemy orientację seksualną w psychice.
edi2019.08.2 12:48
NIC NIE ZMIENI FAKTU O TYM JAK Matka Biedronia ODCZUŁA co to znaczy HOMO TERROR !! we własnym domu !!!!!!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 12:52
^^^ stary i wyświechtany fake news podobnie jak ten nowszy ostatnio o rzekomej napaści gejow na księdza, którzy rzekomo chcieli wymusić ceremonię ślubu prawactwo nie potrafi nic innego prócz propagandy kłamstw i nienawiści
marek2019.08.2 13:19
Mylisz pojęcia ze swoją sforą. Ale tak to jest jak się ma w głowie zamiast mózgu kawał homoseksualnego gó..a.
Wojtek Polak 2019.08.2 12:42
dobrze niech homo-lewactwo wyje. tu nie zachód tu homo-lewacki terror nie przejdzie. z Polski nie zrobią zboki i dewianci {z lgbtq+ wszelka zboczona patologia} homo-landu.
E2019.08.2 13:20
Kocham takie komentarze, dostarczaja calemu swiatu dowody na to, do czego prowadzi brak edukacji seksualnej w dziecinstwie.
Lewaki won!2019.08.2 14:23
Ciebie w dzieciństwie wyedukował Tata, a dziś się dowiedziałeś, że to nie były czopki? :D
edi2019.08.2 12:42
BRAWO ABP JĘDRASZEWSKI - ABP trafnie powiedział o ideologii Gender-LGBT - CZERWONA ZARAZA SPOD ZNAKU TĘCZY - 100/100 - POLACY POgonią Bolszewików LGBT z POLSKI !!
aspiring educationalist2019.08.2 12:40
A wy nadal nie sprostowaliście fake newsa o LGBT napadających na księdza w Szczecinie. Nie macie moralnego prawa pouczać i oceniać innych w kwestii tego co jest a co nie jest przyzwoite.
wujek soso2019.08.4 7:15
skończ pirdolić
straight2019.08.2 12:39
przyjemnaczek biedron zainteresowal mnie tym kazaniem. OBIECUJE PRZECZYTAM
anonim2019.08.2 12:49
Ja też ,bo to musi być dobre kazanie .
cde2019.08.2 15:09
Kazanie abp. Jędraszewskiego video: https://youtu.be/BV7Cu0psZp4?t=266
add2019.08.2 12:37
A Biedroń to aniołek pewnie. Śmieszne rzeczy
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 12:39
śmieszne to jest to, że cię matka nie wyskrobała
add2019.08.2 12:53
Śmieszne jest to że udzielasz sie na frondzie i masz nadzieję ze ludzie nabiorą się na twoją chorą propagandę. Są bardziej inteligentni niż myślisz
anonim2019.08.2 15:46
A ojciec czym cię spłodził ,że taki durny jesteś .
add2019.08.2 13:04
No wiem Biedroń to wasz wódz więc nie możecie go krytykować. Fuhrer Biedroń :P
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 12:36
Biedroń zachował się w tej sytuacji nad wyraz kulturalnie i dyplomatycznie. Ktoś kto nazywa ludzi zarazą jest śmieciem degeneratem godnym najwyższego potępienia. Jędraszewski to śmieć, który poczuł wiatr w żagle i bezkarność ze strony PiSowskiego nierządu przyzwalającego na tego typu faszystowskie zachowania kościelnych hierarchów. Władza przeminie, a śmieć Jędraszewski zostanie rozliczony, o ile wczesniej nie zdechnie.
edi2019.08.2 12:45
Nie masz pojęcia czym była ZARAZA BOLSZEWICKA więc nie wiesz co to jest ZARAZA IDEOLOGII GENDER - NAIWNY DZIECIAK Z CIEBIE
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 12:50
zaraza bolszewicka hitlerowska mają z katolską zarazą wspólną nienawiść przeciwko społeczności LGBT. Oraz potrzebę prześladowania.
asd2019.08.2 16:09
Za hitlera nie było spolecznosci lgbt. Znowu sie pomyliłeś
jan2019.08.3 7:57
zaraza hitlerowska tak samo tępiła księży katolickich i wiarę katolicką mimo napisów na mundurach żołnierzy : Gott mit uns. Wybiła miliony ludzi. Więc skończ pan z tym gejocentryzmem. Jak by to geje były głównymi ofiarami nazizmu. LoL. Zalecam więcej uczciwości intelektualnej a nie plucie jadem. Miłego dnia:)
K.K.2019.08.5 6:45
Masz obsesję na punkcie Hitlera? Jak brakuje argumentów, to następują lewackie wrzaski Hitler! Hitler! Hitler!. Nie potrafisz odróżnić prostych kwestii? Czy człowieka dotknietego jakąś chorobą np. grypą nazywa się grypą? Podobnie człlowieka głoszącego pewną szkodliwą ideologię. Zarazą nie są ludzie LGBT, ale diabelska ideologia, której ulegli. Ile masz lat, że trzeba Tobie takie rzeczy tłumaczyć jak przedszkolakowi?
anonim2019.08.2 12:47
Jaki ty jesteś pocieszny .
anonim2019.08.2 13:18
powinni wam głowy skrócić i h uj a odciąć będziecie dumni
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 13:26
^^^ marzenie katola faszysty
Jan Radziszewski2019.08.2 13:41
co może R Biedroń jest Aniołkiem a nie diabłem w Ludzkiej naturze tzn do piekła wpadnie na pewno i sądzę że i ciebie tam zabierze abyś mu dupę dawał?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 13:45
^^^ przykład popisu katolskiego psychopaty
Rz 1,272019.08.2 16:01
Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.2 20:13
srała babcia srała rzepki się trzymała
Jim2019.08.2 16:05
Mojżesz też był faszystą?
we2019.08.2 16:40
Waść wieczność będziesz pluł sobie w brodę i przeklinał swoje zboczenie, jak się nie nawrócisz.
FK2019.08.3 12:27
I to jest ten słynny język miłości w wykonaniu lewaków i dewiantów spod logo LGBT. Dewianci chcą nam narzucić swoje warunki i prawa i trzeba to jak najszybciej wypali ukrócić. Nie bawmy się w dyplomacje i zboczenie nazywajmy zboczeniem a ludzi popierających LGBT dewiantami!!! Zboczeniec to zboczeniec i kropka! LGBT działacze niezbyt dobrze promują równość. W ich nazwie brak jeszcze sporo literek np. Z zoofilia, N nekrofilia, G gerontofilia, A abasiofilia, itp itd. (znajdzie się jeszcze sporo literek). Dlaczego tych ludzi pomijacie, przygarnijcie ich do siebie i ruszcie w Polskę promować prawdziwą równość i braterstwo. To są też ludzie i ich nie pomijajcie!!!
Janina2019.08.4 9:01
Zmień ksywkę na ,,głupi, prostak gej,, to bardziej adekwatne to twoich jakże prostackich wypowiedzi...Zawsze za taką agresją kryją się malutkie zakompleksione rozumki.
ebe ebe2019.08.2 12:35
Podłe szczucie katolickiej gawiedzi na "innych" - to bardzo dobre kazanie - trzeba je rozpowszechniać. Jędraszewski to nienawistne - bydle.
wiesław2019.08.2 16:02
ebe ebe bebebe
Marcel2019.08.3 5:39
Głos tęczowej miłości się odezwał haha
abbe2019.08.3 8:48
Czyli,ze Biedron wierzy w SZATANA ale nie zdale sobie sprawy, ze jest jego "misjonarzem"
K.K.2019.08.5 6:36
Masz rację r ebe r ebe. Abp rzeczywiście nienawidzi zła, grzechu i wszelkiego plugastwa, a nede wszysktko kłamstwa, a ojcem kłamstwa jest diabeł. Biedroniowi więc coś się popierdzieliło z tym diabłem wcielonym.
michu2019.08.2 12:31
To naprawdę musiało być b. dobre kazanie, skoro lewica zaczyna tak często mówić w tej sprawie charakterystyczną dla siebie mową miłości. Warto je rozpowszechniać.
rozbawiony2019.08.2 14:18
Kto najbardziej walczy z nimi KRYPTOGEJE i SPRAWIA JASNA
Grzegorz2019.08.3 11:44
Tutaj nie ma żadnych złudzeń , to już jest wojna między Diabłem A Bogiem O ludzkie dusze