Białoruś wciąż protestuje! Milicja użyła armatek wodnych - zdjęcie
04.10.20, 18:30Screenshot Twitter - TUT.BY @tutby / Belarus Free Theatre @BFreeTheatre (NEXTA)

Białoruś wciąż protestuje! Milicja użyła armatek wodnych

4

Białoruś wciąż protestuje. Dziś służby ponownie zatrzymały osoby, które nie zgadzają się na fałszowanie wyników wyborów w tym kraju. Milicja do rozpędzania demonstrujących użyła między innymi armatki wodnej.

Tysiące ludzi manifestowało w Mińsku kolejną niedzielę z rzędu. Domagano się uwolnienia zatrzymanych, ustąpienia Łukaszenki oraz ponownych wyborów prezydenckich.

Walcząc z protestującymi milicjanci użyli armatki wodnej. W sieci znów pojawiło się mnóstwo nagrań pokazujących brutalność białoruskich służb:

dam/PAP,twitter

Komentarze (4):

Anty parch.2020.10.4 20:11
Bracia Słowianie bronią sie przed zniszczeniem suwerenności kraju przed lichwa przed wyprzedaniem majątku narodowego , zlota wszelkich zasobów przed niewolnictwem wobec korporacji żydowskich i brawo tak trzymać nie wpuszczać zgnilizny Sorosa LGBT lewactwa uni jewrokolchozowej !
Lewica Narodowa. Anty-Zachód.2020.10.4 19:00
I bardzo dobrze, że OMON pałuje i gazuje tych prozachodnich wichrzycieli, podpłaconych szeklami, euro i dolarami przez demoliberalną szajkę. Pan Łukaszenka jest legalnie wybraną głową państwa, nie jak go nazywacie "dyktatorem". Patologiczny element wywrotowy, któremu kibicujecie w swojej zakłamanej euroatlantyckiej propagandzie to promil promila społeczeństwa białoruskiego. Róbcie dalej swoją śmieszną geopolitykę, wy pachołkowie amerykańskich żydowin, pompujcie forsę w podżegaczy; Białorus obroni się przed wami.
Pierdolił mnie kardynał Wyszyński2020.10.4 18:57
Was też ruchał jakiś znany ksiądz?
To był twój tata.2020.10.4 19:01
Wszedł ci do wyra, kiedy byłeś zaspany i powiedział, że jest kardynałem. Współczuję ci, że gwałcił cie ojciec.