Bezczelny i rasistowski komentarz Niesiołowskiego o młodym doradcy Macierewicza! - zdjęcie
25.11.15, 13:14

Bezczelny i rasistowski komentarz Niesiołowskiego o młodym doradcy Macierewicza!

10

Stefan Niesiołowski - tak, to ten poseł PO, który nie może żyć bez bluzgu - tym razem we właściwy sobie sposób skomentował nominację na doradcę szefa MON Antoniego Macierewicza, dla wybitnie uzdolnionego młodego człowieka, Pana Edmunda Jannigera. 

Niesiołowski powiedział Superstacji: "To jakiś Chińczyk. Wygląda na jakiegoś Chińczyka. Nie znam go, ale słyszałem o tym incydencie. Różne się rzeczy zdarzały w polityce. Kaligula mianował konia konsulem, a ten pan, co stoi przy Macierewiczu trochę wygląda na Chińczyka. Nie wiem, czy to fotomontaż". Dalej Niesiołowski mówi, co może doradzić Macierewiczowi młody człowieka: "Wysłać komandosów i ściągnąć wrak siłą albo sprawę postawić jasno. Może udałoby się porwać Putina na przykład. Nie wiem co... będzie się wzorował na przykładzie Eichmanna".

Decyzji Macierewicza broni natomiast Krystyna Pawłowicz z Prawa i Sprawiedliwości. - Osoby młode są w szczególności kompetentne w tych sprawach dotyczących informatyki. Jeśli ktoś ma podpowiadać, czym jego środowisko żyje, czyli właśnie sprawami komputerów, to młody człowiek. Starsze osoby tak jak ja? Ja nie umiem obsłużyć tego. Ja mam panie, które mi obsługują. Nie potrafię przenieść tam coś, w ogóle, tylko pisać. Nawet SMS-a nie umiem napisać. To ma się otoczyć starszymi osobami ze swojego rocznika? Nie, są osoby, które powiedzą mu jak korzystać z nowych technologii. Najmądrzejsze są dzieci ze szkoły podstawowej, bo one włamują się do systemów różnych. Także ja nic nie widzę w tym złego - powiedziała Superstacji posłanka PiS.

Szkoda słów na Niesiołowskiego, ale takie zachowanie powinno spotkać się z ostrą reakcją sejmowej komisji etyki. I ciekawe czy słowa Niesiołowskiego oburzą antyrasistów wszelkiej maści lewaków? Czekamy!

mm/Superstacja

Komentarze (10):

anonim2015.11.25 13:24
Nie chce mi się już nawet patrzeć na tego paranoika Stefcia.
anonim2015.11.25 13:26
>Najmądrzejsze są dzieci ze szkoły podstawowej To nie wiem na co czekamy? Jeszcze wiele stołków do objęcia - mianować, mianować!
anonim2015.11.25 17:35
Niesiołowski to kliniczny psychopata i tyle w temacie. Takich powinno się eliminować z życia politycznego bo najzwyczajniej w świecie zaśmiecają je. A co do tego młodego człowieka to jestem na tak. Dlaczego polityka ma być zawłaszczana tylko przez dinozaury. Że niby młodzi są z natury głupi i nie mają doświadczenia? Znam wielu starych durni i wielu młodych o wysokim poziomie wiedzy, kompetencji i dobrego wychowania.
anonim2015.11.25 21:04
Minister M. jest tak przemądry, że ten doradca to tak dla picu. Może to jakaś wtyczka amerykańska.
anonim2015.11.25 21:48
To on dalej jest POsłem i się nie leczy? W sumie to POlszewia robi takim chorym ludziom wielką krzywdę - zamiast pomóc się uspokoić i ogarnąć to cynicznie wystawia ich na pierwszą linię i dalej rozhuśtuje emocje. Nie wiem jak Szalony Stefan to wytrzyma, już w poprzedniej kadencji przy peowskiej większości było z nim kiepsko.
anonim2015.11.26 7:39
<po co w ogóle o nim piszecie? Czy nie lepiej zamilczeć go na śmierć? To przecież przypadek kliniczny!
anonim2015.11.26 9:38
Byłem kiedyś pomóc starszej kobiecie (75+), która miała problem z komputerem. Martwiłem się, że będę musiał tłumaczyć, jak obsługiwać myszkę, etc. Tymczasem na wejściu usłyszałem: "Dostałam w prezencie komputer, router mi skonfigurowali ci od telefonów. Zainstalowałam sobie firefoxa, założyłam konto pocztowe, ściągnęłam i skonfigurowałam thunderbirda. Tyko cioś musiałam źle zrobić, bo jak piszę maila, to coś po angielsku mi wyświetla, a ja nie znam angielskiego (nie było jeszcze google translate w owym czasie)." Okazało się, że wszystko było ok, tylko osoba, do której wysyłała maila miała przepełnioną skrzynkę. Pełen szacunek dla tej pani. Od tego czasu, jak ktoś używa argumentu wieku, dla swojej indolencji w dziedzinie nowych technologii, to wiem, że to albo głupota, albo lenistwo intelektualne (co w sumie jest bliskoznaczne). Z pozdrowieniami dla sympatycznej panny Krysi z turnusu trzeciego
anonim2015.11.26 14:40
@agaga, polecam lekture, tak tylko, zeby odroznic etapy rozwoju przedszkolaka ;) http://www.szkolnictwo.pl/index.php?id=pu2406
anonim2015.11.26 19:28
20-stolatek na takim stanowisku to jakiś cyrk. PR? W pierwszej lepszej agencji na szeregowe stanowisko chcą min 3 UDOKUMENTOWANYCH lat doświadczenia i min 2 języków obcych. żenada,
anonim2015.11.26 21:13
To jest kompletny paranoik, zresztą sztandarowa wizytówka POpieprzonej.