Bank szykanuje Nicka Vujicica. W odpowiedzi działacz zakłada bank ,,pro-life’’ - zdjęcie
06.07.21, 14:40Fot. screenshot - YouTube (ODNOWIENIE FESTIVAL)

Bank szykanuje Nicka Vujicica. W odpowiedzi działacz zakłada bank ,,pro-life’’

28

Nick Vujicic, znany australijski pro-lifer mieszkający w Stanach Zjednoczonych, który urodził się bez nóg i rąk, zaproponował założenie banku „pro-life”. Pomysł zrodził się po tym, gdy Vujicic dowiedział się o tym, że jego własny bank, a także inne banki, wspierają finansowo organizacje, które zarówno propagują mordowanie nienarodzonych dzieci, jak i zapewniają takie „usługi”. W przedsięwzięciu o nazwie ProLifeBank partycypuje przyjaciółka Vujicica – Betsy Gray.

„Wierzę, że wszyscy ludzie są świętymi nosicielami wizerunku Boga. Zatem w 2018 r. nasza organizacja non-profit zamierzała zrobić biznes z bankiem, który filantropijnie nie wspiera największych organizacji non-profit, które likwidują życie niewinnych ludzi. Po trzech tygodniach poszukiwań nasz skarbnik zarządu był w dość dużym szoku informując, że w naszym mieście nie ma takiego banku” – pisze Betsy Gray na stronie ProLifeBank.

Z kolei w wywiadzie dla „The Epoch Times” Nick Vujicic opowiedział, jak bank, w którym miał konto, odmówił w 2019 r. dalszej współpracy z nim, ewidentnie ze względu na jego antyaborcyjną działalność: „Zablokowali moje karty kredytowe, zablokowali moje karty debetowe. Wręczyli mi list mówiący, że przeprowadzili analizę mnie jako klienta i nie chcą mieć ze mną nic wspólnego”.

Vujicic podał też inne przykłady ataków, z jakimi się spotykał z powodu swojej działalności w obronie dzieci nienarodzonych mordowanych poprzez aborcję: „mieliśmy granat w naszym domu, fałszywy artykuł opublikowany przeciwko mnie, groźbę procesu sądowego, dron szpiegujący...”.

Nick Vujicic nie jest jednym takim przypadkiem osoby szykanowanej przez bank. Jak przypomina Clare Marie Merkowsky z „Life Site News”, w czerwcu amerykański bank zamknął np. konto konserwatywnej polityczki Lauren Witzke, pozostawiając ją bez pieniędzy, kiedy była w podróży. Banki odmawiają współpracy z klientami, którzy nie popierają wspieranej przez nie agendy społecznej.

Vujicic dzięki własnemu uporowi i miłości rodziców pokonał przeszkody wynikające z jego wrodzonej ułomności fizycznej i już od młodości zaczął odnosić sukcesy finansowe. Jest współzałożycielem organizacji Life Without Limbs (Życie Bez Kończyn). Obecnie mieszka z żoną i czwórką dzieci w Dallas w Teksasie.

 

jjf/LifeSiteNews.com, prolifebank.com

Komentarze (28):

Jesteś wspaniałym człowiekiem!2021.07.7 0:46
A jednak można być dobrym! Można być nawet mężem i ojcem z 4 dzieci! To jest wielka Boża Łaska! Nawet bez kończyn odnosi sukcesy! Z tego co był program o nim w TV to umie on nawet grać . Szok!
Trzaska2021.07.7 6:03
Wstyd mi zdrowemu.
Anonim2021.07.8 8:08
Ano mnie też... Niesamowity cżłowiek!
tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.07.6 18:27
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
matis892021.07.6 18:22
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Martin Marco2021.07.7 9:42
Uważaj, bo Biblii mówi jasno, iż Bóg dotyka fałszywych proroków pozbawiając ich życia...
matis89 & Co2021.07.6 17:45
Pewnie o tym nie wiesz, że w USA jest tzw. Polski Narodowy Kościół Katolicki. . . . NIE ma nic wspólnego katolicyzmem! Jest to sekta staruchów i staruch podobna do jehowych, tylko jeszcze gorsza bo BEZ pieniędzy. . . . .Ten "Polski Narodowy Kościół Katolicki" jest już w stanie szczątkowym, ale ma swoich kilku fanatyków. Jak każda FANATYCZNA SEKTA oni "wiedzą wszystko najlepiej". . . . Mają swoich "księży" a nawet pewnie jeszcze "biskupów" którzy otrzymali swoje "świecenia" od jakiegoś "narodowego papieża" pijaka. . . . Jest żałosna grupka kretynów i kretynek - JAK KAŻDA SEKTA! . . . . W Polsce mają swoją filę, a jakże, i chyba 1000 "parafian", na całą Polskę.
matis892021.07.6 18:22
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis89 & Co2021.07.6 17:45
Gloryfikowali zbrodniarza i terrorystę Eric Rudolph, potem Shelley Shannon. NIE WYSZŁO! Chca zdyskwalifikować szczepionki ratujące życie. - - - NIE WYSZŁO! - - - - Pierrdolą o JAKIŚ WYIMAGINOWANYCH statystykach! - - - NIE WYSZŁO! - - - - Teraz te K U R W Y ŁUKASZENKI z "gorzowa, lubinia", pierrdolą o WOLNOŚCI SŁOWA, PIS-ie, PO, tylko ANI słowa o ŻYDACH z KONFEDERACJI na usługach PUTINA! - - - JAKIE TO WSZYSTKO PRYMITYWNE! - - - Nie dość, że piszą kremlowską "polszczyzną", powtarzają brednie PIESKOWA - PUTINA szczekaczka!
matis892021.07.6 18:22
DO PODSZYWA: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
sołtys2021.07.6 17:20
Żydzi finansuja zagłade gojow Debil Gates Rothschild Goldman Sachs Lehman Brathers
rychu2021.07.6 17:12
Gudłajstwo finansuje wojny przewroty terroryzm i komunistyczne rewolucje
matis892021.07.6 16:05
Wiarygodność Nicka Vujicica łatwo zweryfikować. Tak jak została zweryfikowana wiarygodność Judasza Nycza, Episkopatu......którzy popierają demoniczne, aborcyjne globalne szczepienie Antychrysta i Nnowego Ładu NWO. Jeżeli do tej pory nie wyraził swojego stanowiska o globalnym aborcyjnym szczepieniu Antychrysta to już jest zły sygnał. A jeżeli popiera aborcyjne szczepienie to jest zwyczajnym dwulicowym oszustem. Gdzie jest ruch prolife przeciwko aborcyjnemu globalnemu szczepieniu ?????????????
Stoplewakom2021.07.6 16:27
Krytykując Nicka, twoja wiarygodność spada do -1. Szacun dla gościa i tyle w temacie. Jest aniołem na tej ziemi
matis892021.07.6 16:44
Czytaj ze zrozumieniem. Nie skrytykowałem go. Tylko podałem jedno pytanie które zweryfikuje jego wiarygodność. Czy popiera aborcyjne, demoniczne globalne szczepienie Antychrysta i NWO, czy jest przeciwko, czy do tej pory na ten główny temat się nie wypowiedział.
anonim2021.07.6 15:02
Właściwie: VUJICIĆ
AAAtomek2021.07.6 14:57
Gościu powinien założyć jeszcze swoją elektrownię, fabrykę asfaltu, papieru etc....
ja2021.07.6 15:01
Jeśli lewacka tolerancja będzie się tak dalej rozwijać, to pewnie będzie musiał.
AAAtomek2021.07.6 17:02
Przecież elektrownia daje prąd do szpitala gdzie przeprowadzane są zabiegi aborcji? A górnicy dają węgiel do tych elektrowni... itd. Są więc winnymi... :]
PoCoKaczemuDziadowiKompletKończyn2021.07.6 14:57
Facet bez rąk i nóg ma żonę, czwórkę dzieci, zarabia na siebie i rodzinę. A ten kryptopedał dziadyga Kaczyński nie nauczył się wiązać sznurowadeł ani myć zębów. Do dzisiaj myśli, że wystarczy schować mordę pod pierzynę, jak 13 grudnia, i nikt nie zobaczy pieńków wygniłego ładu i tumanów łupieżu.
ala2021.07.6 16:58
Jarosław Kaczyński to najskuteczniejszy polityk od 30 lat. Wykreował 3 prezydentów i 4 premierów. Nie ma w tej chwili polityka z takim dorobkiem. Odcisnął swoje piętno na ostatnim 30-leciu jak nikt inny. Kaczyński to w tej chwili chyba jedyny Mąż Stanu. Nie bał się poddać obywatelskiej weryfikacji w 2007 roku podając rząd do dymisji. Będąc przez 8 lat w opozycji potrafił utrzymać swoją partię mimo ciągłego ataku i ostrzału ze wszystkich stron. W 2015 roku potrafił wznieść się ponad podziały na prawicy, zjednoczyć ją i poprowadzić do wielkiego zwycięstwa, uzyskania większości parlamentarnej i samodzielnych rządów.
Iks De2021.07.7 1:57
Widzę "ala" wraca z tym samym tekstem za każdym razem gdy w PiSie dostają obstrukcji intelektualnej. Kopiuj-wklej i rubel wpada do kieszeni.
Golfstrom2021.07.7 16:42
Hm, masz bazę postów, w jaką wyposaża się płatnych trolli... 'ala' przytoczyła fakty, którym nie możesz zaprzeczyć, więc hejtujesz. Za to też jest kasa. Bez wyrazów szacunku.
Anonim2021.07.8 8:07
Ano racja. Wyjątkowa gnida. Pierwszy wykreowany prezydent - Boluniu. Drugi - popdisał traktat Lizboński, zlikwidował suwerenną Polskę, trzeci - szkoda słów... szkodnik, kolejny zdrajca ze stajni "Męża Stanu z łupieżem i 2 innymi butami. Zabłysnął propozycją wpisania w konstytucje członkostwo Polski w UE. no cóż. Niezły kreator z tego Breżniewa.
Anonim2021.07.6 14:56
Jak znam zakłamanie "pro-liferów", to w całej tej opowieści prawdziwe jest nazwisko, a i to nie na pewno.
Stoplewakom2021.07.6 16:25
chyba mówiłeś o środowiskach pedalskich (penetratorach stref niededykowanych)
ja2021.07.6 14:49
Mógł oświadczyć, że czuje się czarnoskórym Żydem LGBT płci nr 34 - w zębach by mu prezes banku przyniósł pieniądze i kartę.
Stoplewakom2021.07.6 16:26
i jeszcze wszyscy biliby brawo: "tak, tak, on jest czarny jak smoła..." Czyli zakłamanie po lewacku w całej krasie...