,,Zamieniła'' koronę na mundur. Miss Polski 2020 chce zostać policjantką [Fotogaleria, Wideo] - zdjęcie
08.03.21, 15:17fot. policja.pl

,,Zamieniła'' koronę na mundur. Miss Polski 2020 chce zostać policjantką [Fotogaleria, Wideo]

21

Wyjątkowy Dzień i wyjątkowa Kobieta. Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin we wspólnym projekcie ze śląską Policją. Pasjonatka munduru zachęca w nim osoby zainteresowane służbą do wstąpienia w policyjne szeregi. Najpiękniejsza Polka postanowiła przekonać innych do zrobienia pierwszego kroku i rozpoczęcia rekrutacji, sama pokonując jeden z jej etapów. Miała także okazję przyjrzeć się pracy policjantów i sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy oraz w siodle, ponieważ jest utytułowanym jeźdźcem. Jak przyznaje, jej marzeniem jest służba w Policji Konnej.

Aktualna Miss Polski - Anna Maria-Jaromin to z krwi i kości Ślązaczka mieszkająca w Katowicach. Studiuje na kierunku "Bezpieczeństwo Wewnętrzne" o profilu psychokryminalistyka i jak się okazuje, jest wielką pasjonatką munduru. Choć 22-latka teraz z dumą nosi koronę najpiękniejszej Polki, w wywiadach przyznaje, że jej marzeniem jest służba w Policji Konnej. I niech nikogo nie zwiodą pozory, że ta delikatna kobieta może sobie z takim wyzwaniem nie poradzić. Anna-Maria Jaromin jest bowiem utytułowanym jeźdźcem. Ma na swoim koncie mistrzostwo Polski Amazonek w Damskim Siodle w ujeżdżeniu w małej rundzie i Mistrzostwo Polski Amatorów w ujeżdżeniu w kategorii juniorów.

Katowiczanka ma także wiele predyspozycji przydatnych w formacjach mundurowych, co udowodniła, zamieniając na dwa dni swoją koronę i szarfę Miss Polski, na policyjny mundur. Anna-Maria przyjęła zaproszenie śląskich policjantów do zrealizowania wspólnego projektu, w którym postanowiła zmierzyć się z testem sprawności fizycznej, będącym jednym z etapów rekrutacji do służby w Policji. W ten sposób Miss chciała zachęcić osoby zainteresowane służbą w mundurze, do wstąpienia w policyjne szeregi. Na torze przeszkód 22-latka poradziła sobie doskonale. Ponadto posiadając umiejętność jazdy konnej, miała okazję sprawdzić się w siodle. Nowością był dla niej policyjny symulator strzelań, na którym również osiągnęła świetne wyniki.

Takie umiejętności tylko udowadniają, że służba w Policji może okazać się zawodowym „strzałem w dziesiątkę” dla wielu osób, które obok posiadania określonych predyspozycji przydatnych w służbie, nie boją się wyzwań. Każdego dnia takich przykładów dostarczają mundurowi i podkreślają, że „Policję tworzą ludzie”. Zatem twórzmy ją razem! Niezmienne od lat pozostaje to, że Policję tworzą ludzie o wielu profesjach, posiadający różnorodne wykształcenie, specjalizujący się w różnych dziedzinach, stale podnoszący kwalifikacje i doskonalący się zawodowo, przygotowani do niesienia pomocy i chronienia społeczeństwa wszędzie i w każdej sytuacji.

Miss Polski 2020 przyznaje, że Policja jest idealną formacją dla ludzi z pasją lub chęcią odkrycia jej w sobie, a jak wiadomo, jeśli człowiek może pracować realizując swoje zainteresowania, to często praca staje się jego pasją. Warto zatem zrobić ten ważny krok i spróbować swoich sił w rekrutacji do służby.

Gdybym kiedyś kierowała się obawą o to, co ludzie pomyślą, nie byłabym dzisiaj w miejscu, w którym jestem. I choć droga do sukcesu nigdy nie jest prosta, to warto się z nią zmierzyć” - przekonuje niezwykła Polka, powołując się na swoje doświadczenia. Jak podkreśla, ludzie mają wiele talentów i możliwości, którym powinni zawierzyć, aby zrealizować swoje marzenia.

Fotogaleria - ZOBACZ

 

mp/policja.pl

Komentarze (21):

Anonim2021.03.9 10:16
Taka kobieta do patrolu !Przyjdzie pierwsza interwencja z osiłkami i wyleczy się z policji. I jeszcze współczuć partnerowi w patrolu !!!!
Anonim2021.03.9 10:03
Do pałowania bezbronnych kobiet nie trzeba ładnej buźki.
hehehe2021.03.9 9:36
Takiej to dałbym się obalić na glebę, zakuć, spałować zawlec do suki, zawieźć na dołek i przesłuchiwać przez całą noc :-)
czekista2021.03.8 21:37
Rzeklbym, zmienila korone na palke.
Anonim2021.03.8 20:03
die Miss police
eulalia2021.03.8 17:30
będzie łapać pijanych wrotkarzy
T2021.03.8 15:50
Milicja musi teraz podreperować nadszarpnięty covidowym uciskiem wizerunek. A co lepiej taki wizerunek poprawi jak nie piękna dziewczyna... Ktoś się na to nabierze? Pewnie ktoś.
Na bal, na bal, na bal2021.03.8 15:40
A sny zamieńmy na życie.
Po 11 ...2021.03.8 15:37
Kobiety na traktory!
Anonim2021.03.8 16:18
śmieszne, ale śmieszne ale śmieszne, ale śmieszne ale śmieszne, ale śmieszne prawie jak u pewnej pięknej(?) eli B
APEL2021.03.8 15:36
UWAGA!!! Ponieważ ten cyniczny polakożerca i zapiekły wróg Kościoła, tj. niejaki Anonim (plus masa jego klonów: AAAtomek, ladychapel, Po 11…, katolicka kretynizacja Polski i in.) grasuje tu bezkarnie od lat (a administrator Frondy, o ile jest jakiś, konsekwentne udaje głuchego), proponuję, aby każdy wstawiał pod jego nickami normalne wpisy, ewentualnie jakieś absurdalne parodie jego antypolskich lub filosemickich komentarzy. Zresztą wielu już tak robi. W ten sposób, przy niewielkim wysiłku, wspólnymi siłami, rozmyjemy ten obraźliwy dla Polaków bełkot, nie do pomyślenia na innych forach. Dyżurny Anonim, lub ktoś z jego bandy będzie najpierw obleśnie rechotał („buhahahaha”), potem będzie błaznował („jest mi bardzo wszystko jedno”), oburzał się na „bolszewickich złodziei nicków”, potem zarzuci koneksje ze Stalinem (on, tęczowy lewak!), będzie rozdzierał szaty na metody katolików (częsty trick obłudnych ateistów), wreszcie oskarży o faszyzm (?) oraz antysemityzm (to ich odwieczny, mocno już wyświechtany zarzut), a nawet o szmalcownictwo (sic!). A na koniec będzie już tylko rzygał na – oczywiście karygodną, ale często wyolbrzymioną lub wręcz zmyśloną – pedofilię w Kościele.
Aleks...2021.03.8 16:31
"Apelu"... Zgadzam się z tym co piszesz! Ale nie dopisałeś o nim ważnej rzeczy! On nazywa się Lech Keller- Krawczyk. Figuruje w kartotekach IPNu, był staryn SB-kiem, poczytaj o nim. Ponadto, jako stary żydowski-ateista, walczy z Bogiem i KK. Jest też pedofilem. Ma na sumieniu krzywdę bardzo wiele dzieci...itd...itd...
oo2021.03.8 15:34
piękna kobieta,śliczne zdjęcia, niech żyją nam polskie kobiety-TE PRAWDZIWE
Anonim2021.03.8 15:35
nie widzialem nieprawdziwych polskich kobiet...
Po 11 ...2021.03.8 15:39
Ja widziałem kilka. Np. Jarosława, Andżejka, Antonina, Zbigniewa.
Klara2021.03.8 16:16
ale śmieszne, ale śmieszne ale śmieszne, ale śmieszne ale śmieszne, ale śmieszne prawie jak u pewnej pięknej(?) eli B
Anna...2021.03.8 16:38
A JA WIDZIAŁAM NIEPRAWDZIWE POLSKIE "KOBIETY"! To są te, które uzurpują sobie prawo do występowania w imieniu wszystkich w Polsce Kobiet. .. Nikt ich do tego nie upoważnił! Niech mówią tylko za siebie! To są te niby kobiety ze "Strajku Kobiet" , czyli Lgbtówki!
ladychapel2021.03.8 15:25
Dac jej wiertlo - to, ktore drazy poklady niemozliwosci! Wiwat 8 marca! Wiwat Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej! Wiwat ludzie aparatu sterujacego panstwem! Wiwat 1szy prezes PZPR - Jaroslaw! Wiwat!
Anonim2021.03.8 15:29
Program partii - programem narodu!
Anonim2021.03.8 15:34
Naarod z partia - partia z narodem!
Klara2021.03.8 16:17
ale śmieszne, ale śmieszne ale śmieszne, ale śmieszne ale śmieszne, ale śmieszne prawie jak u pewnej pięknej(?) eli B