,,Wyborcza'' straszy Trumpem. ,,Czeka nas paraliż miasta!'' - zdjęcie
27.08.19, 09:14(fot. michael vadon/flickr/ccby20)

,,Wyborcza'' straszy Trumpem. ,,Czeka nas paraliż miasta!''

6

"Gazeta Wyborcza" przyzwyczaila nas antypolskich tekstów. Tym razem medium Adama Michnika w specyficzny dla siebie sposób poinformowało o planowanej wizycie prezydenta Stanów Zjednoczonych.

- Donald Trump przyleci do Warszawy. Czeka nas paraliż miasta w dniu rozpoczęcia roku szkolnego - brzmi tytuł artykułu zamieszczonego w "GW"

- Warszawiaków czekają przerwy w ruchu i zakazy parkowania na głównych ulicach, wokół hoteli Marriott i Intercontinental w związku z przyjazdem prezydenta USA Donalda Trumpa i innych przywódców. - straszy Wyborcza

- Powiem oględnie: utrudnienia będą odczuwalne dla warszawiaków. Znaki z zakazami wiszą już na ulicach – mówi anonimowo osoba pracująca w ratuszu

Gazeta przytacza, że "mogło być gorzej, bo jeszcze wiosną rząd planował z tej okazji dodatkowo defiladę z udziałem czołgów."

Ale to nie wszystko! Otóż, Wyborcza straszy, że "sądnym dniem dla Warszawy może się okazać poniedziałek, 2 września."

- Wtedy zaczyna się rok szkolny, a Donald Trump ma krążyć z hotelu Marriott przez centrum i po Trakcie Królewskim między Pałacem Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu a Kancelarią Premiera w Al. Ujazdowskich. - czytamy

- Sobota, niedziela, a zwłaszcza poniedziałek przyniosą w centrum Warszawy paraliż komunikacyjny.  - wieszczy "GW".

 

bz/wyborcza.pl

Komentarze (6):

anonim2019.08.27 11:03
LUDZIE UCIEKAJCIE OD TOTALNYCH i TĘCZOWYCH - NAWRACAJCIE SIĘ !! POPIERAJĄC ICH BĘDZIECIE WSPÓŁODPOWIEDZIALNI ZA ZŁO KTÓRE ONI PLANUJĄ (homomałżeństwa, adopcja dzieci przez homo, aborcja, deprawacja dzieci WHO-ideologia gender) - BĘDZIECIE ICH WSPÓLNIKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!
Wojtek2019.08.27 10:03
Po jakie licho cytujecie GW. Dominująca część społeczeństwa nie wie co bełkoczą bo tego gw nie kupuje. A tak dzięki Frondzie wiedzą
AB2019.08.27 9:55
Gadzinówka po prostu. Jeszcze powinni policzyć, ile ta wizyta kosztuje.Podstawowa aktywność GW to szukanie narzędzi, żeby uderzyć w Polskę, tradycję, bohaterów, rząd i wartości, a teraz zdzierżyć nie mogą, bo padnie rosyjska i niemiecka narracja. No i putina rząd nie zaprosił! Pewnie znowu będą rachunki od anty-Polaków za straty, jak w przypadku przyjazdu PAD. Hipokryzja, aż mdli. Po co oni jeszcze w Polsce siedzą, skoro wszyscy chorują na antypolską fobię.
anonim2019.08.27 9:25
GW - to RUSKI TROLL wredna BOLSZEWICKA SZMATA
anonim2019.08.27 9:22
NIGDY WIĘCEJ ROSYJSKIEJ STREFY WPŁYWU W POLSCE !!!- Porównanie USA do Rosji - jest z gruntu fałszywe - USA od początku swego istnienia jest krajem demokratycznym gdzie człowiek jest podmiotem - co widać na poziomie życia przeciętnego Amerykanina USA nigdy nie dopuściły się LUDOBÓJSTWA I NIE OKUPOWAŁY INNE PAŃSTWA W TAKI SPOSÓB JAK ROSJA - ROSJA - TO MENTALNOŚĆ NAJEŹDŹCY GRABIEŻCY, ZNIEWALANIE i MORDOWANIE to dla nich NORMA ( 6 mln. ludzi zagłodzonych na śmierć, LUDOBÓJSTWO W KATYNIU, MORDY I GWAŁTY W REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ,i II WŚ. Co do własnych obywateli - przecież mają POTĘŻNY KRAJ A ŻYWNOŚĆ IMPORTUJĄ PATAFIANY NIE POTRAFIĄ ZAPEWNIĆ NORMALNOŚCI W SWOIM KRAJU A ZAWSZE WPIER...JĄ SIĘ DO SĄSIADÓW BYLE KRAŚĆ !! - to szatańska mentalność !!
anonim2019.08.27 9:21
BRAWO Prawo i Sprawiedliwość Mamy najlepszy rząd od 1945 roku Przez cztery lata doszło w Polsce do cudów, jakich Polska od 1945 roku nie widziała. Jednym z nich jest BUDŻET BEZ DEFICYTU, LUDZIE OD 30 lat CZEGOŚ TAKIEGO NIE BYŁO - POLSKA JEST NA + i rozwija się 4 PKB !! TO JEST WIELKI SUKCES - BRAWO PiS BRAWO RZĄD !!!!