WHO: AstraZeneca to świetna szczepionka. Nie stwierdzono związku między zgonami a szczepionką - zdjęcie
13.03.21, 08:10Fot. via Pixabay

WHO: AstraZeneca to świetna szczepionka. Nie stwierdzono związku między zgonami a szczepionką

5

Światowa Organizacja Zdrowia odrzuca zarzuty dotyczące szczepionki koncernu AstraZeneca. Według komisji ekspertów nie ustalono związków przyczynowo-skutkowych między stosowaniem preparatu a powstawaniem zakrzepów krwi.

Informację na temat stanowiska WHO przekazała wczoraj rzeczniczka organizacji Margaret Harris. Stwierdziła, że jest to świetna szczepionka i nie ma powodów ku temu, aby jej nie stosować.

Podkreśliła:

Tak, powinniśmy nadal stosować szczepionkę AstraZeneki, to bardzo ważne, by to zrozumieć”.

Przekazała też, że komitet doradzający WHO w kwestii bezpieczeństwa szczepień uważnie bada ostatnie doniesienia, jednak nie udało się ustalić żadnych związków przyczynowo-skutkowych między podawaniem preparatu a występowaniem zakrzepów krwi.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (5):

katolik2021.03.13 9:33
Szczepionki= śmierć nagła albo w czasie! Gatess- moimi szczepionkami dokonam największego Holocaustu!
SZCZEPIENIA MASECZKI2021.03.13 9:27
Co do szczepionek to oczywiście nie można mieć pretensji do Rządu, ze próbuje je sprowadzać bo zawsze będą osoby, które mimo wątpliwości do szczepionek będą chciały się zaszczepić. Tak więc jedyną możliwością jak nie mamy własnych to te szczepionki sprowadzić z zagranicy. To oczywiście nie oznacza, że powinna być nachalna propaganda szczepionkowa w mediach. Tu całkowicie wystarczy informacja ,że można się zaszczepić dla chętnych. Każdorazowo taka osoba powinna podpisać, deklaracje, ze zgadza się na taki zabieg medyczny. Ponadto nie może być nacisku na osoby nie mające ochoty się szczepić żeby się zaszczepiły ani prób ich dyskryminacji z tego powodu , że się nie zaszczepiły bo nie ma obowiązku poddawania się żadnym eksperymentom medycznym no chyba , że ktoś chce i o to prosi. Szczepienia powinny być całkowicie dobrowolne.Maseczki -osoby czujące się zagrożone powinny nosić specjalne maseczki z filtrami antywirusowymi a nie jakieś brudne szmatki i Rząd to powinien im zapewnić. Natomiast reszta Społeczeństwa nie powinna być do tego przymuszana. Jak ktoś oczywiście będzie chciał nosić jakąś brudna szmatkę to może natomiast jak nie to nie musi.
katolik2021.03.13 9:10
WHO - to organizacja śmierci, niestety. wszyscy uwikłani w proceder ludobójstwa, przekupieni przez gatessa i sorosa, nikt morderców nie rozlicza!
Anonim2021.03.13 9:33
Oraz przyszły Rząd Światowy. Ostatniego i największego totalitaryzmu w dziejach świata - globalnego komunizmu.
katolik2021.03.13 9:08
Główny sponsor WHO - morderca Bill Gatess