W Mińsku porozumienie, a na Ukrainę jadą rosyjskie czołgi - zdjęcie
12.02.15, 15:19Rosyjski czołg (fot. YouTube)

W Mińsku porozumienie, a na Ukrainę jadą rosyjskie czołgi

3

Podczas gdy w Mińsku podpisywano porozumienie, na Ukrainę wjeżdżały rosyjskie czołgi, systemy rakietowe i transportery opancerzone. To się nazywa hipokryzja!

W nocy ze środy na czwartek na Ukrainę wjechało około 50 rosyjskich czołgów, 40 systemów rakietowych i 40 transporterów opancerzonych. W tym samym czasie trwały rozmowy pokojowe, uwieńczone podpisaniem porozumienia. Już tylko ten fakt wskazuje, z jak pełnym hipokryzji dokumentem mamy do czynienia – Kreml nie zamierza zapewne w ogóle respektować jego postanowień.

O sprawie poinformował rzecznik ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony (RBNiO). Wyjaśnił, że tak zwani separatyści cały czas umacniają swoje pozycje w kluczowych regionach, a więc zwłaszcza na północnym wschodzie obwodu ługańskiego oraz w rejonie Debalcewa. To właśnie tam w ostatnich dniach toczyły się najcięższe walki.

bjad/radiomaryja.pl

Komentarze (3):

anonim2015.02.12 15:26
kwestie putina moze i powinien rozwiazac raz na zawsze jeden czlowiek..:snajper.
anonim2015.02.12 16:14
Taaak, ta informacja jest bardzo wiarygodna, zwłaszcza, że pochodzi od rzecznika ukraińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony :)
anonim2015.02.13 17:42
A tak wygląda prawda : link http://prawy.pl/z-zagranicy2/8465-ukraincy-przedstawili-amerykanom-falszywe-dowody-rosyjskiej-agresji-wyrazili-skruche