11.09.19, 18:54zdj. screen Youtube

Terlikowski o zawieszeniu prof. Nalaskowskiego: O co tak naprawdę chodzi ideologom LGBT

Tomasz Terlikowski skomentował na Facebooku decyzję władz toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w sprawie zawieszenia prof. Aleksandra Nalaskowskiego. 

Wybitny pedagog został zawieszony w obowiązkach nauczyciela akademickiego na trzy miesiące. Powodem decyzji rektora, prof. Andrzeja Tretyna był felieton o ruchu LGBT na łamach tygodnika "Sieci". 

"Co pokazuje decyzja UMK w sprawie prof. Alekandra Nalaskowskiego? Dwie sprawy. Po pierwsze, że ideologom nowej lewicy wcale nie chodzi o tolerancje dla osób LGBTQ+, tylko o całkowity zakaz odmiennego od ich myślenia i wyegzekwowanie go siłą."-napisał na Facebooku katolicki publicysta, Tomasz Terlikowski. 

"Po drugie postkolonialny syndrom polskich elit uniwersyteckich, którym do głowy nie przyjdzie, że decyzje mogą podejmować samodzielnie, a nie w rytm przekazów płynących z Zachodu"-podsumował dziennikarz.

yenn/Facebook, Fronda.pl

Komentarze

Marcin2019.09.13 10:28
https://www.petycjeonline.com/petycja_do_ministerstwa_nauki_i_szkolnictwa_wyszego_o_wszczcie_kontroli_oraz_zawieszenie_w_wykonywaniu_obowizkow_rektora_-_pana_andrzeja_tretyna_rektora_uniwersytetu_mikoaja_kopernika
RHQQ22019.09.13 0:46
Z tekstu oryginalnego: ● obca kulturowo i historycznie tęczowa zaraza, objazdowa tyrania chronionych przez policję gwałcicieli ● obleśne, grube, wytatuowane baby, jak na wyuzdanych filmach ● grzesznicy, tęczowe zło, tyfus, dżuma, ospa ● sodomici, zniewieściałe gogusie. ● gwałt to znakomita i uprawniona rozrywka. Jest gwałt, jest fun. ● Już dawno zgwałcili Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Niedawno brutalnie zdeflorowali Białystok. Wzmacniani przez zaciężną armię policyjną pojawią się zapewne znów pod Jasną Górą. Przyjdą ponownie zgwałcić dziewicę. ● Dajmy upust swojej wściekłości. Dosyć negocjacji. Tak to zdecydowanie język i postawa godna wykładowcy i wychowawcy młodzieży pełen poetyckich metafor i w ogóle poezja sama w sobie.
anonim2019.09.12 13:21
Profesor Nalaskowski napisał prawdę i ujął to niezwykle wnikliwie, a czego chce ideologia LGBT zrobić z nas bestie, zachowujące się jak ci, którzy przyszli atakować polska parlamentarzystkę., bo tak się zachowują ludzie, których dusze uwięziono w rozporku!!!
Roman2019.09.12 8:40
Dużą winę za taki stan rzeczy ponosi Gowin, który wprowadził pokraczną ustawę. Moim zdaniem ten gość nie nadaje się do zarządzania i powinien być w trybie pilnym usunięty z rządu. To szkodnik.
wujek dobra rada2019.09.12 8:39
"Ideologom LGBT" chodzi zwyczajnie o to, zeby takie kreatury zwane profesorami jak Nalaskowski nie mogly bezkarnie obrzucac obelgami i insynuacjami ludzi, ktorzy ciezko pracuja, placa podatki w naszym kraju, i chca po prostu korzystac z tykich samych praw jak heteroseksualna wiekszosc. Nie chca byc dyskryminowani przez roznego typu swieckie i duchowne szumowiny, ktore biora ich na cel ciaglych atakow z powodu nienawisci i prymitywnej bigoterii.
Miodeczek2019.09.11 23:41
polaku ateiście dumny dodupcu, nie odpowiedziałeś na pytanie: jak rozumiesz powiedzenie "w kupie siła"?
sp2019.09.11 22:41
O co chodzi naprawdę ideologom lgbt+? To proste. O uczynienie ze świata jednej, wielkiej Sodomy, by ich żadne Boże prawo nie obowiązywało.
ZERR02019.09.11 21:42
no więc poczytajmy, co chce Ludziom Dobrej Woli powiedziedź profesor Nalaskowski: Wypełzają na główne ulice polskich miast. Odurzeni złą ideologią, zwykli nieszczęśnicy, których dopadła tęczowa zaraza. Podrygują tanecznie niosąc tęczowe orły, tęczową Matkę Boską i tęczą upstrzone cytaty z Ewangelii. My w tym czasie jesteśmy zepchnięci na chodniki i trawniki. Ich policja pilnuje, a nas filmuje. Mają wszystkie prawa przysługujące obywatelom Rzeczpospolitej, prawa, które przysługują kobietom (np. zamążpójście) i mężczyznom (ożenek). Mają prawa wyborcze, nikt im nie zagląda do alkowy, nie zmusza do spowiedzi, nie zakazuje seks-wyjazdów do Tajlandii. Tak jak nam nie zakazuje. Ale mają coś więcej – mają przywileje, których nikt z nas nie ma.
ZERR02019.09.11 21:43
Mogą lżyć nasz Kościół, drwić z nas bezkarnie zza muru policyjnych tarcz, oczekiwać darmowej ochrony policyjnych legionów, która wszak nie jest za darmo. Ich kulawa tęcza jest traktowana jako jakaś druga strona, inny światopogląd. Milcząco akceptujemy, że tyfus, dżuma, ospa to odmiana normalności. Tam panuje narracja „nie walcz z zarazą, pokochaj ją”. A jeśli tego nie akceptujemy to znaczy, że mówimy nienawistnie. Równość mają w nadpodaży. Ale to za mało, domagają się więcej. Już nie tylko tolerancji, ale i akceptacji, pewnie potem miłości, a ostatecznie hołdów. Dlatego gwałcą kolejne miasta – „zobaczcie nasze wrzody, czyż nie są piękne”. A my możemy sobie tylko pokrzyczeć gdzieś w zaułkach, bo centra zajmują oni. Centra są tylko dla nich. Dla zniewieściałych gogusiów, wesołków na utrzymaniu mamusi, facecików chcących się wiecznie bawić i dla obleśnych i grubych, wytatuowanych bab, które ostentacyjnie się całują jak na wyuzdanych filmach, i dla osobników, którym trudno przypisać jakąś płeć. Grzesznicy, którzy nie wiedzą komu służą. Oszukani, zmanipulowanie uwierzyli, że gwałt to znakomita i uprawniona rozrywka. Jest gwałt, jest fun. Na pohybel heterykom!
ZERR02019.09.11 21:45
Już dawno zgwałcili Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Niedawno brutalnie zdeflorowali Białystok. Obca kulturowo i historycznie brudno-tęczowa zaraza, objazdowa tyrania chronionych przez policję gwałcicieli okupujących nasze ulice teraz sięga po kolejne, już mniejsze miejscowości. Wzmacniani przez zaciężną armię policyjną pojawią się zapewne znów pod Jasną Górą. Nie mam wątpliwości. Przyjdą ponownie zgwałcić dziewicę. I tam też w bezpiecznym szpalerze funkcjonariuszy wypłynie mieszanka nienawiści i libido. Prawdziwie rewolucyjna. Pójdzie prosto pod kaplicę Cudownego Obrazu. A potem dalej –wałami, a Biedroń stamtąd przemówi swoim dyszkancikiem. A my będziemy ubezwłasnowolnieni za kordonami na chodnikach i trawnikach. Tam nasze miejsce. Bo reszta wszak tylko dla wędrownych gwałcicieli naszych miast. Ich znak pokoju to nasz niepokój. To obleśna vagina niesiona na patyku, a udająca monstrancję, to dręczenie hasłami tolerancji w tym najbardziej tolerancyjnym (bo katolickim!) kraju, to hasła „miłości” i „wolności”. Jakby trzeba było nas o nich pouczać. My jesteśmy wyłącznie łysymi karkami, rozwydrzonymi kibolami, chuliganami, bandytami, antysemitami, chamami, moherami. Jesteśmy obiektami szyderstw w TVN i w GW. Oni to elita. Chcą być wszędzie i nie miejmy złudzeń – pewnie będą. Muszą wszak stale powiększać pole łowne. Jeden kochanek na jeden tydzień. Ta ideologia uwielbia niestałość. Dlatego gwałci wszystko, co napotka na drodze.
ZERR02019.09.11 21:46
Nikogo nie dzielę - tylko nazywam istniejący i faktyczny podział. Bo jesteśmy zdumieni, bezradni „my” i gwałcący Polskę „oni” laufry tęczowej zarazy. Nie możemy się dłużej godzić na własną bezradność. Wrzeszczmy, tam gdzie jesteśmy, że się na to nie godzimy. Krytykujmy, dawajmy słowami i argumentami upust swojej wściekłości. Nie nadstawiajmy kolejnego policzka. Mamy tylko dwa i oba już dobrze obite. Jeden przez komunistów i współczesnych lewaków, a drugi przez sodomitów. Nie bójmy się już dłużej, bo za chwilę będzie jak z Holokaustem, za który to nam a nie Niemcom każą się wstydzić. Nie powtarzajmy tego błędu. Nie podawajmy ręki propagatorom tęczowej zarazy, nawracajmy niezdecydowanych i „obiektywnych”. Obudź się profesuro dopóki togi są jeszcze czarne, a nie tęczowe! Niech nasz opór będzie betonowy, głośny i jawny. Niech każdy duszpasterz mówi wprost o tym, że także tęczowemu złu mamy się sprzeciwiać. Ale już bez eufemizmów. To już wręcz misja. Przerwijmy ten zbiorowy gwałt. Dosyć negocjacji. Niech znajdzie się włodarz miasta, który powie nie tęczowej ideologii. Potem drugi, trzeci, kilkunastu. Abp. M. Jędraszewski też był pierwszy, a dziś wielu biskupów mówi już tym samym głosem. Zajmuję się pedagogiką, a ściślej fenomenem czasu w rozwoju dziecka. Ale jakże mam się temu oddawać jeśli lubieżnie gwałcone są wartości-źródła, na których pedagogika wyrosła. Jeśli pozwolę na podcięcie korzeni, to obumrze cała reszta. I czas, dzieciństwo, teorie rozwojowe staną się tak mało istotne. Jak grządka róż przy płonącym lesie.
Alojzy Cedzidło2019.09.11 22:53
No to teraz do krytyki ,,Farma " . Tylko dziwi mnie mocno dlaczego , uczony przecież pan dr Terlikowski wraz z Frondą nie zrobili tego co zrobił ,,ZERRO " Gdzie tu logika u uczonych ? Ja nie wiem kim jest ,,ZORRO" ale zrobił najmądrzejszą rzecz. W końcu wiedzą co ,,komentują " . Chociaż ... Dla nich ta ,,frondowa " forma przekazywania wiadomości jest lepsza . Wygodniejsza dla lania pomyj
Maria Blaszczyk2019.09.12 1:18
Normalnie rzyg jak z „Der Stürmer”. Ludzie jako zaraza, fantazje na temat ich obyczajów - od kiedy to do Tajlandii jakoś szczególnie geje jeżdzą - zdaje się, że jednak głównie heterycy, co mają ochotę na młode mięsko, a nie chcą kłopotów jakie ma pan marszałek Kuchciński, wezwanie do końca negocjacji - normalnie, w Białymstoku już widzieliśmy koniec negocjacji - wygląda to tak, ze bandy wyrośniętych faszolków latają po mieście i biją dzieciaki i dziewczyny (no dobra, mężczyzn też, przy dużej przewadze liczebnej)
ZERR02019.09.12 2:07
Ludzie porażeni zarazą. Chorzy. Chorym trzeba pomóc, objąć kwarantanną jeśli choroba jest zaraźliwa. A ta choroba jest zaraźliwa. Ma wszelkie cechy wirusa umysłu. Słowa sa bardzo prawdziwe i wyważone, delikatne. Nie ma się do czego przyczepić. Nie ma się co do tej Tajlandii czepiać. To cel eskapad różnych zboczeńców, gejów oczywiście też.
RHQQ22019.09.13 0:47
● obca kulturowo i historycznie tęczowa zaraza, objazdowa tyrania chronionych przez policję gwałcicieli ● obleśne, grube, wytatuowane baby, jak na wyuzdanych filmach ● grzesznicy, tęczowe zło, tyfus, dżuma, ospa ● sodomici, zniewieściałe gogusie. ● gwałt to znakomita i uprawniona rozrywka. Jest gwałt, jest fun. ● Już dawno zgwałcili Warszawę, Poznań, Wrocław i Gdańsk. Niedawno brutalnie zdeflorowali Białystok. Wzmacniani przez zaciężną armię policyjną pojawią się zapewne znów pod Jasną Górą. Przyjdą ponownie zgwałcić dziewicę. ● Dajmy upust swojej wściekłości. Dosyć negocjacji.
Jahu2019.09.11 21:37
im nie chodzi o zakaz odmiennego myślenia jak sugeruje Terlikowski..Im chodzi o zakaz katolickiego myślenia..bo tylko Katolicy mogą zatrzymać to satanistyczne wariactwo.. prof. Nalaskowski ma całkowitą rację oni są gwałcicielami, swoimi wynaturzeniami gwałcą NORMALNOŚĆ i zdrowy rozsądek.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 21:40
Katoideologia gwałci naukę, zdrowy rozsądek i normalność. Czy to oznacza, że trzeba ZATRZYMAĆ katoideologię? I tutaj każdy sobie wpisuje co rozumie pod pojęciem zatrzymania :)
Jahu2019.09.11 21:51
Homo i całe gender jest tak naturalne jak gumowa lala i silikonowe piersi.
Sonia2019.09.11 21:21
A wszystko przez Gowina, który przeforsował niekorzystną ustawę.
ochrona przed pedofilami w sutannach2019.09.11 21:16
zobaczymy co powie jak bedzie zabawa w chowanego Sekielskich
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 20:41
Homofobia jest jak rasizm. Ideolodzy homofobiczni domagają się tolerancji dla rasizmu na tle tożsamości seksualnej. Działania oporowe nazywają zamachem na ich wolność. To tak jakby pedofile się oburzali, że nie pozwala im się gwałcić dzieci, a rasiści, że nie pozwala się krytykować innego koloru skóry.
gośćZZ2019.09.11 21:05
Geju proszę, powiedz nam definicję homofobii. Z tego, co piszesz wynika, że inne poglądy niż twoje to homofobia, faszyzm, dyskryminacja. Bo widzisz, ja toleruję ciebie tutaj, chociaż wiem, że jestem dla ciebie katolem, katosektą itd. Taka to wzajemność w tolerancji.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 21:19
Nic takiego z tego co napisałem nie wynika. A definicje sobie znajdziesz bez trudu na google, wikipedii itd.
Alojzy Cedzidło2019.09.11 22:28
No i co ? ,,Dumny " zabłysnął wiedzą . ? ,,Chcesz się przekonać czy mam rację ? , Udowodnij moją rację sam " - pisze . No to do roboty panie ,,gośćZZ". On się uczyć nie musi . Inowrocław mu podpowie" .
Maria Blaszczyk2019.09.12 1:11
Dobrze, panie Alojzy, niech panu będzie, skoro nie może pan tych kilku literek wpisać w wyszukiwarkę, zrobię to dla pana. Za SJP, homofobia to "niechęć lub przemoc wobec osób homoseksualnych". Cieszę się, że mogłam pomoc. https://sjp.pl/homofobia
ZERR02019.09.12 2:02
Ta 'definicja' ma tyle wspólnego z prawdą, co upieranie się że świnka morska to świnia. Typowa lewacka żonglerka słowami w celu stygmatyzacji przeciwnika.
Alojzy Cedzidło2019.09.13 22:59
To Pani też , jak ,,Dumny Gej " każe mi samemu udowadniać Pani rację . . Dzięki za pomoc . Chociaż widzę ,że robi Pani ze mnie matoła . I tak mam nad wami przewagę . Ja wiem ,że wszystkiego nie wiem. Wy wszystko wiecie . A to trochę niezdrowe .
ZERR02019.09.11 21:22
Homoseksualizm a la Sekta LGBT jest jak rasizm. Co ja piszę... rasizm to coś bardzo spoko w porównaniu z neobolszewią Tęczowych Koszul.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 21:38
No właśnie co ty pleciesz... znowu piierdolisz jak potłuczony
Alojzy Cedzidło2019.09.11 22:37
Muszę się powtórzyć. ,,Dumny" znów zabłysnął . To co napisał ( pomijam kulturę ) to jest typowy gwałt na logicznie myślącym I tacy mają zrozumieć co pisał prof . Nalaskowski ?.
Karel Gott mit Uns2019.09.11 21:31
Wiesz dlaczego tak się dzieje? Skąd ta krytyka? Ano m.in. dlatego: „Ostrożnie szacując, można by powiedzieć, że ponad 50 proc. naszych członków to LGBTQ” – powiedział w wywiadzie dla magazynu „Attitude” Lucien Greaves, przewodniczący „Świątyni Szatana” w USA. „Od samego początku, gdy jedną z naszych wczesnych akcji była Różowa Msza, wiele osób LGBTQ szukało kolejnej społeczności, która nie postrzegała ich jako zdefiniowanych przez swoją orientację seksualną”
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 21:39
To nie ma nic wspólnego z tym co napisałem. Sugeruję się dowiedzieć co to za "sekta" jakie są cele i intencje, zamiast rajcować się szatanami.
Miodeczek2019.09.11 23:37
Z dodupcem się nie da merytorycznie dyskutować. On jest opłaconym trollem, który właśnie po to jest, żeby wprowadzać zamęt. Prawdopodobnie nawet dodupcem nie jest, tylko się na takiego kreuje.
Jana2019.09.11 19:33
Tutaj P.Terlikowski ma racje.W samo sedno i nie ma innego powodu takiego potraktowania człowieka.Rektor będzie się wstydził swojej decyzji nawet przed swoją rodziną.
Andrzej2019.09.11 19:23
Ustawa Pana Ministra Gowina zaczęła działać. Nieograniczona władza w rękach rektorów - czystki i zastraszenia. Czy o to chodziło PiS? Przykro patrzeć na upadek resztek polskich uniwersytetów.
Alojzy Cedzidło2019.09.11 19:20
Brak komentarzy ? Będą , będą i to w nadmiarze , podejrzewam . Chociaż jak by się zastanowić to mogę się mylić Cenię pana dr . Terlikowskiego , Tym razem jakoś skromnie pokazano Jego opinię Czy ta ,,skromność" to w,, opracowaniu " Frondy , czy też w wykonaniu Pana Doktora . Bo to tak trochę ,,na wszelki przypadek delikatnie ". Skromne informację , kara wyrażna ,. ubogie uzasadnienie ... A prof . Nalaskowski jest znany z nie bardzo dużej ,,miłości " do tych z pod 6-ci kolorowego sztandaru , nie wiadomo dlaczego zwanego tęczowym.
Panasiewicz2019.09.11 19:31
Panie Cedzidło, proszę ostrożniej gospodarować spacją.
Alojzy Cedzidło2019.09.11 19:44
Już to kilka razy czytałem . W czym tkwi to niebezpieczeństwo małej ostrożności ze ,,SPACJĄ " No w czym ?
Albert2019.09.11 19:17
"O co tak naprawdę chodzi ideologom LGBT" O to, żeby takie kanalie, jak Nalaskowski następnym razem się dwa razy zastanowiły, zanim ponownie wyleją z siebie pełne jadu szambo obrażając z ekstremalną wręcz (ale typową dla katolskiego kołtuństwa) podłością niewinnych ludzi. I tylko o to. Wiem, dla katolików to zupełnie niepojęte. Według nich stuprocentową normalnością jest szydzenie, szczucie, podjudzanie i obrażanie wszystkich, którzy ośmielają się myśleć inaczej niż oni.
Alojzy Cedzidło2019.09.11 19:39
Ale się Pan spienił , panie Albercie .W Białymstoku musiał Pan czuć się doskonale . Jaki transparent , czy tablicę Pan dżwigał ?. . Tą z wagina , czy tą z Matką Boską . Jestem z wami , biedni ,,Lgiebetowcy " Jestem z wami . Katolicy od 2000 lat znęcali się nad wami , a wy dopiero w Unii Europejskiej postanowiliście się bronić . A z tym prof. Nalaskowskim to uczelnia trochę przesadziła . Profesor pierwszy odkrył ważną dla was sprawę . Tzw ,,. wielofunkcyjność odbytu "
Albert2019.09.11 19:46
Nie mam nic wspólnego z LGBT, jest mi to zupełnie obojętny ruch. Ale nienawidzę mentalności Kalego charakteryzującej katolstwo. "Profesor pierwszy odkrył ważną dla was sprawę . Tzw ,,. wielofunkcyjność odbytu " " Trzeba było chodzi na biologię w podstawówce, a nie na wagary.
Jahu2019.09.11 20:12
Ty kanalio na frondzie codziennie wylewasz na katolików swoje frustracje i jakoś się nad tym nie zastanawiasz.. ciebie szambiarzu na biologi uczyli, że odbyt służy do stosunków seksualnych? to cię źle uczyli..
Albert2019.09.11 20:18
Cedziło wagarował na biologii, ty jak widać i na biologii, i na polskim też. I pewnie na wszystkich innych lekcjach poza religią.
Jahu2019.09.11 20:39
"Cedziło"..hehehe wypoleruj sobie szklanki
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 20:47
Alojzy wciąż nie przestał rozmyślać nad rozchylonymi męskimi pośladkami :)
Alojzy Cedzidło2019.09.11 23:02
A z kogo to Pan ,,Dumny " kpi . Z odbytu przerzucił się na kozy ? Męskie pośladki ? I kpiny z nich ,,Dumnego Geja " Jak to zrozumieć . ?
***2019.09.11 20:14
Wściekasz się? Bardzo dobrze. Nie będzie zgody na wasze głupoty. Nalaskowski obraził "niewinnych ludzi"? Ech Ty...barani flaku.
Albert2019.09.11 20:17
Nikogo nie obchodzi, czy katolicy wyrażają na coś "zgodę". Nikt was o zdanie nie pyta.
leszczyna2019.09.11 21:30
A powinien pytać.
ZERR02019.09.12 0:03
Skoro "nikt" nas o zdanie nie pyta, będziemy musieli wyegzekwowac nasze prawa, i je wyegzekwujemy czy sie to zboczeńcom podoba czy będą płakać.
ZERR02019.09.11 21:27
Jak na ten moment, to wiadra pełne nienawiści rozlewaja Sekciarze LGBT. Wiem czego chcecie - dostępu do szkół podstawowych, aby zbydlęconi na maksa pedofile z organizacji NAMBLA*** albo podobnych mogli seksedukować 4-latkówi i pouczać ich o masturbacji - dokładnie tak jak naziści z WHO zapisali w "standardach seksedukacji" *** NAMBLA = North American Man/Boy Love Association, filar Sekty LGBT.
DYZIO2019.09.12 9:48
Ale jak LGBT szydzi ze świętych dla katolików symboli to jest w porządku!!?? Tak wygląda "tolerancja" reprezentowanych tu środowisk LGBT!!
Justyna S2019.09.11 19:14
Czy wyrażanie się pogardliwe, używając obraźliwych słów, ponadto insynuowanie jakoby osoby lgbt były gwałcicielami jest wyrazem jeszcze wolności słowa czy już szerzeniem nienawiści? I dość obrzucania się błotem, bo obie strony są winne, ani osoby lgbt które zachowują się nie wporządku obrażając uczucia osób wierzących, czy jakichkolwiek innych aosób oraz herarchowie kościoła i osoby wyznające prawicowe poglądy które w imie wolności słowa szerzą nieprawdziwe informacje oparte na jakichś błednych stereotypach. Kolejna sprawa osoby rozpoznawane i pełniące dlfunkcje publiczne powinny uważnie wygłaszać swoje poglądy, by nie być cieżarem dla instytucji.
Alojzy Cedzid\305\202o2019.09.11 19:26
Pani .,,JustynoS." Prasnęła Pani niezły referacik . Po przeczytaniu doszedłem do wniosku ,że jest Pani w stanie udowodnić Polakom ,że 2+2 = 10 .
Justyna S2019.09.11 19:29
A coś merytocznego dotyczącego mojego komentarza. Krytyka jest ok, ale konstruktywna, wykarz z czym się nie zgadzasz i dlaczego.
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.11 20:46
Za dużo oczekujesz od alojzego :)
Alojzy Cedzidło2019.09.11 22:20
Racja, za dużo . oczekuje . tym bardziej ,że pani Justysia zna materiał Frondy , a nie całą wypowiedz prof . Nalaskowskiego ,,Dumny " zaś nie wysilił w tym wpisie swojego intelektu ,oj nie . .
Alojzy Cedzidło2019.09.11 22:13
Proste jak kij od miotły . Krytykuje się coś co się zbadało , zobaczyło , przeczytało . Sadząc po Pani krytyce , krytykuje Pani swoja interpretację wypowiedzi prof Nalaskowskiego. Swoja a nie Jego . I tyle . Nie bez powodu nasz spryciula dr . Terlikowski ( lub Fronda ) nie zamieścili oryginalnego materiału do krytyki . A ja tak , w celu przećwiczenia logicznego myślenia , proponuję przemyśleć . Jaka jest różnica pomiędzy gwałtem dokonanym na kobiecie . a gwałceniem jakichś zasad. przekonań faktów , Z ogłoszeniem swoich przemyśleń proszę poczekać do jutra . Red Rachoń ma mieć spotkanie z prof Nalaskowskim.
Maria Blaszczyk2019.09.12 1:08
Ja przeczytałam. I teraz zastanówmy się, czy sugestia, że osoby LGBT szykują "Wam" holocaust ma jakiekolwiek uzasadnienie? Póki co - to osoby homoseksualne były mordowane, a nie odwrotnie. I proszę mi powiedzieć, czy naprawdę pan uważa, że nawoływanie do zakończenia negocjacji jest dopuszczalne w demokratycznym państwie? Rozumiem, że ma to wyglądać jak w Białymstoku, gdzie bandy faszolków latały i kopały dzieciaki i dziewczyny? Jak panu podoba się pomysł krytykowania słowami i argumentami - gdy słowa i argumenty sa jak z rynsztoka i się sprowadzają do krytyki wyglądu czy bycia na utrzymaniu mamusi (ładnie to tak pana prezesa dewelopera się czepiać?) . Jak panu się podoba opowieść o tym, jak to "Chca być wszędzie. I pewnie będą"? Czy nie jest to kubek w kubek jak w „Der Stürmer”, gdzie pisano np. "Żyd jest wielkim zagrożeniem dla ludzkości. I jeśli nie uda nam się go wyplenić, to przegramy tę wojnę". A jak panu podoba się ten fragment o podcinaniu korzeni? Coś jak " Tak jak stonka niszczy kartofliska, tak Żyd niszczy Państwa i narody".
ZERR02019.09.12 3:30
Niestety prawda jest, że finansowa elita bankierska niszczy narody i w zasadzie odpowiada za 80% wojen, ludobójstwa, handlu niewolnikami od stuleci. Jest wielkim zagrożeniem. Prawda pozostaje prawdą, nawet jeśli mówia ją lewak, gej czy inny rewolucjonista, i nawet wtedy gdy z tej prawdy wyciąga całkowicie fałszywe wnioski.
Alojzy Cedzidło2019.09.12 16:20
No no .. To se Pani ,,Maria " prasnęła referacik . Za dużo w nim pytań a ja nie naukowiec , nie pedał , niestety , na wszystkie odpowiedzieć nie jestem, ba,nie chcę odpowiadać Dam Pani do przemyślenia fakt z mojego ,życia . Mam kumpla , który nie afiszując się ze swoimi skłonnościami ,żył obok nas . spokojnie , nie podrywając mojego syna I nagle ,,sześciokolorowi " wyszli na ulicę .Wiesiek się ożywił , wyszedł z ukrycia Jeżdzi na manify , Był w Białymstoku , Częstochowie , a kapliczka w moim ogródku zaczęła mu przeszkadzać . , bo Matka Boska ma w niej normalną jasną a nie kolorową aureolę ... Miałem kumpla , ale już nie mam To czyja to wina Moja . ?. Wg Pani referatu tylko moja . . . .
***2019.09.11 20:06
Czyli niech żyje poprawność polityczna.
DYZIO2019.09.12 9:46
Ale tzw.prof. Hartmanowi to wolno ubliżać innym!? To jest OK!? Jego rektor UJ jakoś nie zawiesza za obraźliwe felietony i nie wytacza dyscyplinarki!!! ot poprawność polityczna i degrengolada środowisk akademickich!!!