Szumowski: marzę o zakończeniu hejtu - zdjęcie
02.06.20, 11:46

Szumowski: marzę o zakończeniu hejtu

49

Na przystankach autobusowych w Warszawie pojawiły się plakaty obrażające Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego, o czym pisaliśmy TUTAJ. Na plakatach znajduje się podobizna Szumowskiego w stroju Kawalerów Maltańskich i napisy "Ewangelia wg. Łukasza S.", "Po trupach do celu" czy "Szumo-winny". - Marzę o zakończeniu pewnego hejtu i żeby moje dzieci nie musiały go oglądać - skomentował sprawę Szumowski na stacji Polsat News.

- To bagno, poziom dyskursu na dnie – stwierdził Szumowski. Według Ministra Zdrowia od trzech tygodni powracają cały czas te same tematy, które znane są od lat.

- Powtarzają się od lat. To nie fakty, a insynuacje (...) To jest typowy objaw hejtu, mowy nienawiści, a dziwnym trafem opisuje to „Gazeta Wyborcza”, a właścicielem tych nośników jest Agora, również właściciel „Gazety Wyborczej”. Czy to przypadek? Co ja mogę powiedzieć? - retorycznie spytał Szumowski.

g/dorzeczy

Komentarze (49):

Jerzy2020.06.3 16:14
a ja marzę, że twój ryj przestanie mnie straszyć w mediach, odejdź, pajacu, odejdź...
Polka2020.06.2 19:28
Piszący na tej stronie Pan Radziszewski to jest chory człowiek z nienawiści i powinien się leczyć a nie wypisywać bzdury. W niedzielę była transmisja Mszy Św z Watykanu i wszyscy mieli maseczki i zachowane były dwu metrowe odstępy miedzi ludzmi. Ojciec św zresztą prosił jak otwierane były kościoły we Włoszech żeby przestrzegać zalecania sanitarne.Więc wszyscy katolicy powinni się do tego dostosować a nie wypisywać bzdury
violencja2020.06.2 17:48
Emocjonalne, ale fakty https://politywatory.com/2020/05/11/prosimy-was-o-udostepnianie-tego-postu-i-historii-bartka/
żyd Radziszewski Keller-Krawczyk ruszył do boju 2020.06.2 17:09
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 ! 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 ! 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 ! 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐀 𝐁𝐈𝐋𝐋𝐀 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒𝐀, 𝐓𝐎 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐂𝐇𝐈𝐏𝐄 𝐈 𝐂𝐇*𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 ! 𝐃. 𝐓𝐑𝐀𝐌𝐏𝐇 𝐓𝐎 𝐉𝐄𝐇𝐎𝐖𝐘 ! 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 ! 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
Jan Radziszewski2020.06.2 16:11
anna-od-jezusa.pl.tl/Maj-%231.htm Godzina 9:33 Maryja: Dzieci Moje umiłowane. Wiele modlitw zanosicie do Mnie i Mojego Syna, lecz niewielu pości i czyni wyrzeczenia. Tak dzisiaj w dniu Mojego Święta proszę was byście bardziej się starały, bo szatan działa ze zdwojoną siłą. Wiele dusz wcale się nie modli i żyje jakby Boga nie było, wiele dusz stało się letnimi i wiele smutek przygniata. Dlatego proszę was w tym ostatnim czasie byście nie ustawały, ani w gorliwości modlitwy, ani w postach i ofiarach. Czas jest krótki, gdy Mój Syn przyjdzie jako Sędzia Sprawiedliwy. I wiele dusz wróci do Mojego Syna lecz wciąż trzeba modlitwy, by każdy grzesznik najbardziej zapragnął Boga. Wierne Moje dusze jesteście pod Moją opieką, jesteście pod opieką Królowej Polski, Królowej waszego narodu. Teraz żyjecie w ciągłej niepewności lecz pamiętajcie, że w Bogu jest pewność, że pewność jest w Moim Sercu i Mojego Syna. Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. Tak naród Polski nie ma przywódcy co jak król przez Boga wybrany przeprowadzi naród Polski do wolności nowego świata, gdzie będzie Boga królowanie. Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego.
violencja2020.06.2 17:51
Czy KK to zatwierdził?
Jan Radziszewski2020.06.2 15:59
++ 10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. (...) Ja sam Jezus Chrystus Król Polski wszystkim Błogosławię na trudny czas, czas trwania i walki. Trwajcie blisko Mnie i trwajcie blisko Mej Matki.
Jan Radziszewski2020.06.2 15:39
Pan Pouczenia -- czwartek, 16 kwietnia 2020 Czwartek Oktawy Wielkiej Nocy 2020 Słowa Pana Jezusa w sprawie noszenia maseczek w kościele [ do premiera Mateusza Morawieckiego] 10.00 Czwartek Oktawy Wielkanocnej Zapisz dziecko - Ostrzegam Cię premierze Morawiecki. Wnętrze kościoła nie jest domeną Twoich działań. Noszenie maseczek (obowiązkowe) we wnętrzu kościoła podczas Mszy i poza nią, przed wystawionym Przenajświętszym Sakramentem, narusza Moją Cześć Boga w Trójcy Jedynego. Nie bronię jednak nosić maseczek w kościele tym, którzy chcą, choć to rozprasza innych gdy są to pojedyncze osoby. Przez moją córkę Annę powiedziałem by nie dotykać ławek w kościele ni innych rzeczy. Nie powinno się także być w kościele w rękawiczkach a już zupełnie nie powinno podczas Mszy, zwłaszcza idąc do Komunii czy przed Przenajświętszym Sakramentem. Nie rób drwin z Mojego Kościoła premierze Mateuszu Morawiecki bo srogo za to zapłacisz. Twój czas i tak jest krótki bo tylko cisi i sprawiedliwi posiądą Ziemię. Niedługo będą Trzy Dni Ciemności i Ty na pewno nie wejdziesz do Odnowionej Ziemi. Masz jednak szansę na zbawienie mimo rzuconej na Ciebie klątwy. Przez to jest jednak mniejsza. Zatem nie dokładaj winy do winy. Amen. Opublikuj moje dziecko - Dziękuję Chryste Królu. Chwała Tobie Chryste Otrzymał Cyprian Polak ( Krzysztof Michałowski)
Polka2020.06.2 19:20
We Włoszech były kościoły zamknięte powodu epidemii, w tej chwili są otwarte. ale Ojciec św prosił żeby przestrzegać zaleceń sanitarnych. Oglądałam transmisję Mszy św w niedzielę; wszyscy mieli maseczki i odstępy 2 m były zachowane.A Pan Radziszewski to powinien sie zgłosić do psychologa bo jest chory
Izydor2020.06.2 15:26
Co za ludzie. Hejtują. Kraść nie dają.
Mam poważne pytanie2020.06.2 13:02
Czy ktoś wie czy rzeczony minister jest Żydem? Pytam całkiem poważnie, bez hejtu.
bvbvbvbcv2020.06.2 13:11
jest
Elektor2020.06.2 12:58
Marzę o zakończeniu hejtu i żeby w spokoju konsumować owoce numeru "na maseczki".
PIS PO PSL SLD Nowa Lewica LGBT \054 NWO2020.06.2 12:43
Niech Szumowski i Polski rząd przestanie patrzeć tylko na koronawirusa jak na jedyną chorobę w Polsce !!! W Wielu rodzinach z powodu obostrzeń a nie koronawirusa dzieją się dramaty, większa jest skala samobójstw , Jak wybuchła epidemia to szybko zmieniono przepisy karne dotyczące zagrożenia epidemiologicznego i podwyżono kary do 30 tyś zł !!! Wszystko to celowo zostało , najpierw kradną na fikcyjnym wirusie , dodatkowe podatki a teraz rozdawnictwo dobroczyńców jakoby oni te pieniadzę dawali.. . Bartek niestety nie przeżył z powodu sfiksowanej służby zdrowia koronawirusowej . Wy to nazywacie sukcesem walce z fikcyjną chorobą ? A gdzie jakieś dowody ? Dowody nie fałszywie pozytywnymi testami co jak prezydent Tanzani przebadał owoce papai czy poddał koze tym testą to okazało się że też mają COVID... Ile ludzi poumierało czy zachorowało poważnie z powodu odebrania dostępu do lekarzy ? Bo trudno telewizyty nazwać leczeniem , a jeśli to są jacyś ezoterycy i spirytyści że leczą przez telefon telepatycznie to jeszcze gorzej...
Micha\\\\305\\\\202 Jan2020.06.2 12:42
A wystarczyło trochę Marka Twaina poczytać. On też wielu ciekawostek o sobie się dowiedział, jak chciał w wyborach startować.
grimm2020.06.2 12:39
matka Teresa, , podkrążone oczy, operacja serca, a teraz dzieci. Wszystkie te "wyłudzacze litości" są typowe dla oszustów działających "na wnuczka" i im podobnych. Minister będzie się trzymał stanowiska za wszelką cenę, bo to źródło przekrętów. A Polacy to dojna krowa, goje do skubania.
Elektor2020.06.2 13:00
Uważam podobnie. To wybitny aktor, zbolałą miną bierze na litość.
f232020.06.2 13:29
Matka Teresa wkrótce po spotkaniu z przyszłym ministrem zmarła. Czy tylko ja dostrzegam związek między tymi wydarzeniami?
Darek2020.06.2 16:22
No to może jednak Szumowski zrobił coś dobrego, bo ta psychopatka mordowała i torturowała oraz celowo zarażała śmiertelnymi chorobami ludzi gdyż podniecało ją ludzkie cierpienie. Należało by zbadać czy Szumowski nie pomagał jej w uśmiercaniu i torturowaniu ludzi.
Atheisten sind dumm - A.Einstein2020.06.2 12:34
Minister zdrowia Łukasz Szumowski po raz kolejny skomentował sprawę dotyczącą majątku swojego i żony. Zapytany o to, czy jego małżonka ujawni swój majątek, stwierdził, że "na szczęście kobiety w Polsce mają swoje zdanie", a on może ją jedynie o to prosić.
les2020.06.2 12:32
a ja marze o zakonczeniu twoich bredni. To juz jest przegiecie paly,by jako dorosly grac w gre dla niedorozwinietych debili. To nic nie ma wspolnego z nauka,medycyna, belkot bredni przez fjuta,ktoremu widocznie nic nie robia podstawiane fikcyjne dane,na ktorych opiera swe obliczenia,a wlasciwie swirowi je juz gotowe podsuwaja.
grimm2020.06.2 12:31
Panie Szumowski, dziennikarskie śledztwa, nie pozostawiają złudzeń. Chce pan chronić dzieci proszę podać się do dymisji. Obywatele chcą uczciwych ministrów, poza wszelkimi podejrzeniami o malwersację publicznych pieniędzy.
XYZ2020.06.2 12:15
Kolejny kryształowy człowiek.
Micha\\\\\\\\305\\\\\\\\202 Jan2020.06.2 12:43
Głupi był, że "dał się wziąść na ministra".
Andrzej2020.06.3 8:23
Jest solą w twoim oku, ale ci źle z tym !
Tadeusz2020.06.2 12:13
Mr Szumowski-szacunek to cos na co pracuje sie cale zycie,wypracowac trudno ale za to bardzo latwo stracic! Wasc straciles nie tylko szacunek ale i twarz-i do kogo te gorzkie zale ???
Szumowski sam się pchałeś do polityki2020.06.2 12:06
Nikt cię za rękę nie ciągnął.
PiS to masoneria tak jak PO2020.06.2 12:00
Ty i tobie podobni zabrali ludziom Wolność i możliwość decydowania o sobie. Ty człowieku nie hejtem się martw tylko tym,że skończy się jak w USA! https://www.salon24.pl/u/zbyszeks/1051434,oz-i-zamieszki-a-ameryce https://www.youtube.com/watch?v=PuUPO6RCPlA
Suweren2020.06.2 11:47
Proszę się podać do dymisji. Ludzie za zegarki się podawali.
anonim2020.06.2 11:51
Masz rację, jeśli jest winny jakiegoś przestępstwa powinny mu być postawione zarzuty, ale hejt to obrzydliwość, niezależnie kogo dotyczy. W przypadku osób publicznych uderza jeszcze w rodziny, tak nie można.
Kumpel2020.06.2 12:06
Tyle tylko, że nie ma kto postawić zarzutów, bo w prokuraturze kumpel pilnuje porządku.
Suweren2020.06.2 12:09
A to niestety, też jest prawda...
Suweren2020.06.2 12:07
Oczywiście, masz rację. Ale jest też kwestia zaufania publicznego. Można przecież zrobić coś legalnie, co będzie moralnie naganne, a biznesy Szumowskich, nawet jeśli legalne, wywołują (IMHO słusznie) pewnego rodzaju poczucie, że coś jest nie tak jak powinno być, że w rządzie są ukłądy, które służą rządzącym, a nie Polakom. I to jest już wystarczający powód. Dalece poważniejszy niż zegarki Nowaka a nawet stodoła prof. Szyszko.
Micha\\\\\\\\\\\\\\\\305\\\\\\\\\\\\\\\\202 Jan2020.06.2 12:54
To polityka, a nie okładanie się łopatkami w piaskownicy. Płatne PiS-maki notorycznie wyzywają Cię od najgorszych, w imię swojej partii, czyli reguły gry są wszystkim stronom znane. A ten cały, jak to piszesz "hejt" świetnie blokuje jakikolwiek ruch z tym, obciążającym konto Pana Prezydenta, Niewyspanym. Mimo zarzutów nie można go zdymisjonować (ani on sam siebie) bez utraty twarzy. Geniusz spod Górki Lelewela, gdyby pomyślał, to by natychmiast "awansował" go na jakiegoś ważnego przedstawiciela przy WHO - za zasługi w walce z covidem, ma się rozumieć.
Agnieszka Dz. 2020.06.2 13:43
Masz racje, ale fronda to tylko niszowy portalik, ja nie jestem osobą publiczną, a moi hejterzy to banda zakompleksionych trolli. Nie obchodzi mnie Szumowski i wcale mi go nie żal, ale jego dzieci tak. Nic na to nie poradze. Polityka polityką, ale zawsze trzeba być człowiekiem.
Micha\305\202 Jan2020.06.2 16:56
Plakat jest wielce niesympatyczny, ale podciąganie go pod "nienawiść" jest trywializacją prawdziwej nienawiści. Chamska gra polityczna i tyle. A zasłanianie się przez niego dziećmi, to żenada. Ale rozumiem Twój punkt widzenia - jak to było w filmie: "kobiety są tak więcej uczuciowe" ;-) PS. Widzę, że nowy nagrobek wykorzystałaś na zdjęcie :-) U mnie po staremu...
Agnieszka Dz. 2020.06.2 17:10
Nowy, bo na tamtym wyglądałam, jakbym była nieletnia. Co zrobię, jak sepia mi się podoba, dużo zdjęć sobie tak poprzerabiałam, to jeszcze nie koniec ;)
Micha\\305\\202 Jan2020.06.2 21:08
To fakt, było dość zabawne, ale jeżeli to nowe miało szczególnie przydać wieku, to muszę tej większej wersji się przyjrzeć. I największa ciekawostka: na setki obrzydliwych ataków, trafił się ten jeden całkiem, mym zdaniem, zabawny. Raz do roku, to...?
Agnieszka Dz. 2020.06.2 21:33
Wiesz, w mieście rodzinnym moich dziadków, na cmentarzu, jest jeden nagrobek, a na nim zdjęcie kobiety, takiej po 50, kolorowe, z plaży. Więc różnie to z tym jest. A ja jestem jaka jestem, dobrze, że 20 lat po osiemnastych urodzinach już nie muszę dowodu pokazywać, jak wino kupuję. ;)
Michał Jan2020.06.2 21:52
Obejrzałem tę pełną wersję. Obie sepie świetne, może rzeczywiście obecna mniej "odmładzająca". Swojej podobizny nie zamieszczam, żeby uniknąć zarzutów o wywołanie paniki.
Agnieszka Dz. 2020.06.2 21:58
Może gdyby każdy musiał się zalogować, podpisać i pokazać, żeby napisać komentarz, to na zawsze zniknąłby z Frondy hejt, niestety razem z wieloma komentującymi.
Michał Jan2020.06.2 22:46
Jest to jakaś koncepcja. Tylko, żeby ci komentujący z podpisu i podobizny też nie poznikali...
anonim2020.06.3 7:42
Nie będzie już zdjęcia z nagrobka, za dużo hejtu na priva z tego powodu. Czy tu piszą gimnazjaliści ;) Dzień dobry.
Suweren2020.06.2 17:00
Nie wiem, ja tam ci się trochę dziwię. Wszystko ma swoje granice, a tyle pomyj, obelg, wyzwisk, ile widziałem pod twoim adresem to skandal. Nie wiem, skąd ci ludzie są, nie wiem kim są i rozumiem, że można czasem rzucić czymś mocniejszym: ale to... to się w głowie nie mieści.
Agnieszka Dz. 2020.06.2 17:17
Mam się wystraszyć? Schować? Dać im satysfakcję zwycięstwa i motywację do takiego postępowania wobec innych? Odpowiadać tym samym nie chcę i nie potrafię. Wiem jaka jestem, znam swoją wartość, jak mogą mnie obrażać wyzwiska trolli, którzy mnie kompletnie nie znają i nic na mój temat nie wiedzą. Nie wiem w sumie co powinnam robić.
Suweren2020.06.2 21:13
Oczywiście, że nie. Z resztą przecież to nie w twoim stylu, nie? Ano dlatego, że wszystko ma swoje granice. Agresja werbalna w internetach również. To, co robią te pachołki jest karalne. Szczególnie, że występujesz pod własnym imieniem i poniekąd nazwiskiem.
Agnieszka Dz. 2020.06.2 21:50
Jest karalne, ja wiem, ale warto tracić życie i nerwy, żeby pooglądać ich tępawe buźki w sądzie? Nie zależy mi na tym. To tylko słowa, ale jeśli ktoś by realnie zagroził moim najbliższym, dzieciom, partnerowi, to nie daruję.
Suweren2020.06.2 22:39
Przyjmuję to za pewnik. Spokojnego wieczoru.
Jerzy2020.06.3 16:16
no tak - pisanie prawdy albo wyrażenie swoich opinii o osobie publicznej to hejt... czyli wszyscy wszystkim powinni się podobać? jakie to proste