Szef MSZ i przyszły premier Izraela: nowe polskie prawo to hańba! - zdjęcie
25.06.21, 08:01

Szef MSZ i przyszły premier Izraela: nowe polskie prawo to hańba!

157

- Żadne prawo nie zmieni historii. Nowe polskie prawo jest hańbą i poważnie zaszkodzi stosunkom między dwoma krajami - stwierdził szef MSZ Izraela oraz przyszły premier w ramach nowej umowy koalicyjnej Jair Lapid. - Izrael stanie jako mur obronny chroniący pamięć o Holokauście oraz honor ocalałych z Holokaustu i ich własność - dodał. Chodzi o przyjętą przez Sejm nowelizację Kodeksu postępowania administracyjnego.

Zgodnie z przyjętą przez Sejm nowelizacją Kpa wyznaczono po 30 latach od wydania decyzji administracyjnej organ nie będzie mógł stwierdzić nieważności decyzji wydanej z rażącym naruszeniem prawa, która była podstawą nabycia prawa lub tworzy ekspektatywę jego nabycia.

Oznacza to w praktyce, że nie będzie można stwierdzić nieważności decyzji wywłaszczających w trakcie II wojny lub tych, które sięgają dalekiej przeszłości. Nowe prawo ustabilizuje stosunki własnościowe i ułatwi inwestycje.

Ustawa spotkała się z dużym poparciem w Sejmie - za zagłosowało 309 posłów, a od głosu wstrzymało się 120 posłów (prawie cała Platforma Obywatelska i pojedynczy posłowie innych frakcji).

Ustawa nie podoba się jednak Izraelowi i USA, które twierdzą, że ustawa zamknie ocalałym z Holokaustu możliwość dochodzenia roszczeń reprywatyzacyjnych. Od zakończenia II wojny światowej minęło już bowiem ponad 70 lat.

Bix Aliu, chargé d’affaires ambasady USA, napisał już wcześniej list do marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Dziennik Gazeta Prawna opublikował odpowiedź polskiego MSZ, które wskazuje, że stanowisko Aliu jest błędne. To już nie pierwszy zresztą raz, kiedy ambasada USA próbuje ingerować w wewnętrzne sprawy Polski - wcześniej wielokrotnie robiła to powołana przez Donalda Trumpa ambasador Bridgette Mosbacher.

Ambasada Izraela twierdzi z kolei, że ustawa "uniemożliwi zwrot mienia żydowskiego lub ubieganie się o rekompensatę za nie ocalonym z Zagłady i ich potomkom oraz społeczności żydowskiej, dla których Polska przez stulecia była domem".

"Z powagą podchodzimy do próby uniemożliwienia zwrotu prawowitym właścicielom mienia zagrabionego w Europie Żydom przez nazistów i ich kolaborantów. Polska wie, co jest właściwym krokiem w tej sprawie" - czytamy w dalszej części oświadczenia.

- Polskie prawo jest niemoralne i poważnie zaszkodzi stosunkom między krajami. Izrael będzie bastionem chroniącym pamięć o Holokauście oraz godność ocalałych z Holokaustu i ich własność - powiedział z kolei Jair Lapid.

- Polska, na której terenie zamordowano miliony Żydów, wie, co należy zrobić - dodał.

Lapid podkreślił także, że nie ma zamiaru milczeć w tej sprawie.

- Dziś polski parlament uchwalił ustawę zabraniającą zwrotu mienia żydowskiego lub zadośćuczynienia za nie ocalałym z Holokaustu i ich potomkom. Nie mam zamiaru milczeć w obliczu tego prawa. To bezpośrednie i bolesne pogwałcenie praw ocalałych z Holokaustu i ich potomków. To nie pierwszy raz, kiedy Polacy próbują zaprzeczyć temu, co zrobiono w Polsce podczas Holokaustu - stwierdził.

jkg/rp

Komentarze (157):

Karol2021.06.26 0:26
Polskie prawo dla Żyda zawsze było i będzie "niemoralne". Dlaczego? Bo wg Żyda w Polsce prawo powinien ustanawiać Żyd. Jakżeby goj miał prawo stanowić prawo? Podobnie w Ameryce, tam też Żydzi mają prawo stanowić prawo dla USA. Jedyna różnica, że na razie Izrael głośno o tym nie mówi, tylko po cichu przeprowadza. Oto w pełnym świetle żydowskie pragnienie władania każdym państwem.
Polak2021.06.25 20:09
Nie pozwolimy Żydom zakłamać historii ! Hańbą to są żydowskie roszczenia do mienia "bez spadkowego" w Polsce !
Byli sobie Polak ,Niemiec i Żyd2021.06.25 19:58
Żyd mieszkał w kamienicy którą kupił ją za pożyczkę zaciągniętą z polskiego banku. Pożyczki nie zdążył spłacić bo Niemiec zabił Żyda i dodatkowo zburzył kamienicę. Polak kamienicę odbudował za swoje pieniądze. Niemiec zapłacił odszkodowanie innemu Żydowi ,a jeszcze inny Żyd domaga się teraz zwrotu kamienicy od Polaka ...
Praworządność2021.06.25 19:53
Nigdy nie było i nie ma czegoś takiego jak mienie bez spadkowe ! Jeśli zmarły właściciel nie pozostawił testamentu i nie ma po nim spadkobierców ustawowych to majątek zmarłego dziedziczy państwo !
Kuba2021.06.25 15:52
Lapy precz od Polski i Polakow Lapid
Anonim2021.06.25 15:17
w du/pe nas mosku pocałuj ,zerwać stosunki dyplomatyczne z tym chamskim narodem na wczoraj ,do czego to tałatajstwo nam jest potrzebne? no na ch..j?
alozo2021.06.25 15:03
hańbą to jest każdy parch zydowski żyjacy na tym świecie.
Ars manto2021.06.25 14:51
pejsate mośki cały czas powinniście w zadki Polaków całować za to co dla was zrobili !!! ANTYPOLONUSY K...A JEGO MAĆ
kimaćfaszystowska2021.06.25 15:18
dobrze napisane
JUŻ NIE MA ZNACZENIA,2021.06.25 14:08
czy Polska jest antysemicka, czy nie. - - - JUŻ NIE MA ZNACZENIA czy Polacy masowo mordowali Żydów, czy NIE! - - - JUŻ NIE MA ZNACZENIA, że były tysiące frajerów którzy poginęli wraz rodzinami, całymi wsiami dając chleb Żydowi! - - - - Jest bigoteria, opętane nienawiścią żydostwo, czego mamy najlepszy przykład tu na Frondzie, a także w Michnika GW, w tyg. Polityka - Hartmana - Passenta - Hertrich-Woleńskiego ... ICH NIC I NIKT NIE ZMIENI! - - - Szkoda tylko tysięcy polskich żyć, jakie dla Polski zostało straconych ratując grossów, grabowskich i inne szmondactwo... Zatem, jak już jesteśmy antysemitami, więc do roboty. - - - WYPYERDOLIC TO GÓWNO ŻYDOWSKIE JAKIE JESZCZE TU POZOSTAŁO. - - - - Nie pozostaje nic innego jak POUŻYWAĆ sobie jako antysemici i rasiści i chüj wie jeszcze co.
Niewdzięczny żyd!2021.06.25 14:07
Żyd, szczególnie ten, który korzystał z naszej polskiej idiotycznej gościnności, jest teraz największym wrogiem Polski i Polaków. Żydzi doskonale wiedzą, że bez Polski nie byłoby tego ich Wysraela, to Polska, dając im schronienie uratowała żydostwo od praktycznego nieistnienia. Nawet bez II WŚ. To w Polsce te szmondaki mieli swoją "Jerozolimę", swoje setki jesziw, to w Polsce swoje żydostwo zreformowali będąc pod wpływem katolicyzmu, to z Polski i z Polską pomocą ich rasistowski syjonizm nabrał realnych kształtów czego rezultatem było powstanie tego ich Wysraela. Żydzi nawet próbowali imitować polską szlachtę ubierając się jak oni. Do dzisiaj tak się "ubierają". Kupowali tytuły szlacheckie, głównie w pruskim zaborze. To w ich Knessecie do lat 60-tych pyskowali do siebie po polsku. Cała ich elita polityczna i wojskowa TO parchy z POLSKI. - - - - BEZ POLSKI państwo IZRAEL BY NIE POWSTAŁO!
Jahu🐟2021.06.25 14:06
Hej gostek napisz swoje pretensje do " nazistów" i najlepiej w ich nazistowskim języku.
NEOS com pl2021.06.25 13:58
Tylko my jeszcze niezrobilismy tego co inni juz dawno zrobili !!!!! 1012 rok - Cesarz Niemiecki Henryk II wypędza Żydów z Moguncji 1288 rok - Regent Królestwa Neapolu Robert d'Artois nakazuje wypędzenie Żydów z całych południowych Włoch 1290 rok - Król Anglii Edward I wydaje edykt o wygnaniu Żydów (wszystkich Żydów, w liczbie ok. 16 tys., załadowano na statki i odesłano na kontynent, dotarli tylko nieliczni, bo większość Anglicy najpierw obrabowali, a potem potopili) 1346 rok - wygnano Żydów z Bazylei w Szwajcarii 1360 rok - wygnano ich z Węgier 1394 rok - z Francji 1421 rok - z Austrii 1491 rok - wygnanie Żydów z Rawenny 1492 rok - Królowie Hiszpanii Izabela I Kastylijska i Ferdynand II Aragoński wydali edykt nakazujący wypędzenie Żydów z Królestwa Hiszpanii i wszystkich jej posiadłości 1493 rok - Król Sycylii Ferdynand II Aragoński wyrzuca Żydów ze swojego królestwa 1495-1503 Żydzi zostali wygnani z Litwy 1496 rok - Żydów wypędzono z Portugalii (edykt Króla Manuela I Szczęśliwego), również w tym samym roku Cesarz Rzymski Maksymilian I Habsburg wypędził Żydów ze wszystkich swoich dziedzicznych ziem 1510 rok - Żydzi zostają wygnani z Brandenburgii 1547 rok - Car "Wszech Rusi" Iwan Grozny odmawia Żydom prawa zamieszkania w Rosji, a nawet przejazdu przez swoje państwo! 1550 rok - Żydzi zostają wygnani z Genui 1571 rok - Republika Wenecka podejmuje decyzje o wygnaniu wszystkich Żydów z Wenecji i z wysp adriatyckich Kiedy w 1528 roku Niderlandy dostają się pod władzę Cesarza Rzymskiego Karola V Habsburga wszyscy Żydzi zostają wypędzeni 1590 rok - Król Hiszpanii Filip II nakazuje wyrzucenie Żydów z Lombardii... ...wszystkim wygnaniom Żydów towarzyszyły krwawe pogromy i powszechne prześladowanie... uciekali głównie do Polski, która sami nazwali "Paradisus Ludaeorum" (Żydowski Raj). W XVI wieku 3/4 wszystkich Żydów żyjących na świecie mieszkało w Polsce! Teraz doszło do tego, ze ich premier, Benjamin Netanjahu w przemówieniu wygłoszonym w dniu 14.02.br., na terenie Polski, w gmachu Muzeum Historii Żydów Polskich (wybudowanym przez Polaków kosztem 300 mln zł i utrzymywanym przez Polaków kosztem ponad 10 mln zł rocznie!), oskarża nas, czyli cały Naród Polski, o to ze współpracowaliśmy z nazistowskim reżimem w zabijaniu Żydów w ramach Holokaustu!
murica murica2021.06.25 13:54
"Hrabia" znowu nażarł się wilczurzej karmy zamiast zażyć leki? A tu przecież zaraz szabat!
Niewdzięczny żyd!2021.06.25 13:39
Żyd, szczególnie ten, który korzystał z naszej polskiej idiotycznej gościnności, jest teraz największym wrogiem Polski i Polaków. Żydzi doskonale wiedzą, że bez Polski nie byłoby tego ich Wysraela, to Polska, dając im schronienie uratowała żydostwo od praktycznego nieistnienia. Nawet bez II WŚ. To w Polsce te szmondaki mieli swoją "Jerozolimę", swoje setki jesziw, to w Polsce swoje żydostwo zreformowali będąc pod wpływem katolicyzmu, to z Polski i z Polską pomocą ich rasistowski syjonizm nabrał realnych kształtów czego rezultatem było powstanie tego ich Wysraela. Żydzi nawet próbowali imitować polską szlachtę ubierając się jak oni. Do dzisiaj tak się "ubierają". Kupowali tytuły szlacheckie, głównie w pruskim zaborze. To w ich Knessecie do lat 60-tych pyskowali do siebie po polsku. Cała ich elita polityczna i wojskowa TO parchy z POLSKI. - - - - BEZ POLSKI państwo IZRAEL BY NIE POWSTAŁO!
rabbi inoCenty Stinkfurtz2021.06.25 14:01
... no jak Polacy polyczo nam nasze dlug w Polsce ... marna nasza roszczochrana ... szalom ... https://www.youtube.com/watch?v=a8KfteiG5RM
Portofino2021.06.25 12:51
W Izraelu ocalałych z zagłady żydów nazywano mydłem. Izraelski parlament jedną ustawą uniewinnił żydowskich kolaborantów Hitlera. Zrobili to dlatego by uniknąć ogromnego skandalu gdyby postawiono ich przed sądem i przedstawiono dowody ich winy. Bardzo by to też zaszkodziło opinii żydów jako ofiar.
Skrzypek na dachu2021.06.25 12:26
Trzeba najpierw oddac to co Palestynczykom bezprawnie ukradzione od roku 1945 .
gracz2021.06.25 14:42
Jedyne co żydzi chętnie oddają to mocz.
Portofino2021.06.25 15:32
Pod ścianą płaczu?
Anonim2021.06.25 12:26
rzady izraelskie to jak PIS do szescianu dlatego 'po 11.. " chwali Izrael i ***** *** bo PIS jest za malo radykalny
katolik2021.06.25 12:18
Ustawa jest po coś-- aby SSPIS zrealizował II etap Agenda 2030- przejecie własnosci, I etap- zniszczenie zdrowa i życia Polaków
katolicka deratyzacja Polski2021.06.25 11:53
Otwieraja sie wspaniale mozliwosci przed polska dyplomacja,bo nowy premier Izraela jest idiota.
Prawda2021.06.25 11:50
Kiedy --ZYDO ---Komuna zapłaci za Zbrodnie na Narodzie Polskim --od 1939 roku do 1990 roku to tylko 250 000 TYSIECY Polakow zamordowali ---6 biskupów i 103 księży ==
Baśka2021.06.25 11:46
Nie zależy mi na tym żeby Polska utrzymywała jakiekolwiek stosunki dyplomatyczne z tym krajem
Portofino2021.06.25 12:53
Ty chyba jesteś Baśka od Pana Michała.
man.of.Stagira2021.06.25 11:39
Te, premier, uważaj bo cię tam w tym twoim Knesecie bezpośrednio w to i w tamto. // NO! ...
abcd2021.06.25 11:33
Czy to sprawiedliwe, aby Sprawiedliwi dostawali tylko medale, gdy uratowani chcą miliardów?
Pietka Morozow2021.06.25 11:40
to normalne, PAN żyd i sługa GOJ, czego w tym nie rozumiesz?
katolik2021.06.25 11:30
Ustawa jest po coś-- aby SSPIS zrealizował II etap Agenda 2030- przejecie własnosci, I etap- zniszczenie zdrowa i życia Polaków
katolicka deratyzacja Polski2021.06.25 11:50
Kretyni z Konfederacji zawsze z Israelem.
Antek2021.06.25 11:12
NARÓD IZRAELSKI powinien najpierw oddać Egipcjanom to wszystko z czego ich ograbili w noc wyjścia do Ziemi Obiecanej...Byłaby to niezła sumka...
NEOS com pl2021.06.25 11:38
A ile sa nam winni zydzi ...????? https://www.youtube.com/watch?v=a8KfteiG5RM
hańba to są wasze zdrady i kolaboracja2021.06.25 10:56
tak z niemcami hitler jak z sowietami i mordy na Polakach! Za to wystawi wam rachunek tylko Konfederacja!
Jan Radziszewski2021.06.25 10:42
wyznania O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. … ) Co wtedy, wówczas tj. już wkrótce, będzie z owymi żydami z Izraela
as2021.06.25 10:42
Hańbą to są pana rodacy służący Niemcom podczas IIWŚ.
Hańbą to jest zachowanie posłów konfederacji2021.06.25 10:37
wstrzymali się od głosu albo wręcz powyciągali kart i nie wzięli udziału w głosowaniu
STARY2021.06.25 10:35
SZKODA ZE NIE PUSCILISMY TROCHE MUZULMANOW BO ZYDZI ZAMIAST ATAKOWAC W POLSCE POLSKIE KOSCIOLY MUSIELI BY BRONIC SYNAGOG.
jerry2021.06.25 10:22
Scenariusz zwrotu mienia się realizuje z typowo żydowską precyzją . Polska nie ma tu wiele do zrobienia . Amerykańskie Fundacje Żydowskie zdemolują nasz budżet tak jak zrobiły to z szwajcarskimi bankami . Szef delegacji izraelskiej Eisenstat jest już w drodze do Polski i MSZ traktuje go jako bardzo kompetentną osobę do rozmów . Jeżeli chcecie poznać jego zasługi to zajrzyjcie do książki Finkelsteina "Przemysł Holokaust " . Można pakować tobołki .
a ...2021.06.25 10:15
... niech zaszkodzi ...
słtys2021.06.25 10:13
Weźta sie za prace pasożydy
olo2021.06.25 10:28
ZYD WSZEDZIE SZUKA DARMOCHY.
Tomek2021.06.25 10:11
A jak głosowała konfideracja ? Buhaha buhaha buhaha
Historyk2021.06.25 10:11
Olać Izrael my Polacy jesteśmy najbardziej poszkodowanym narodem chcecie dalej ograbiać stanowcze NIE
chorąży2021.06.25 10:09
Żydoskie parchy nigdy nie nażarte
Anonim2021.06.25 10:06
Trzeba mu wytłumaczyć że "diengi" dostanie za szkody nazistów od Niemców (tylko przypadkowo posługujących się tym samym językiem), za rozprowadzanie gazu po Europie z rurociągu NS2.
Evita2021.06.25 10:03
Nie cieszcie się tak. Mam wrażenie, że tu chodzi o coś innego. Pytanie, jakie nieprawnie wydane decyzje, warte utrzymania, zostały podjęte ponad 30 lat temu, czyli przed 1991 rokiem. A i tak można przecież jeszcze będzie uchylić lub zmienić decyzję ostateczną, na mocy której strona nabyła prawo, w każdym czasie, przez organ administracji publicznej, który ją wydał, jeżeli przepisy szczególne nie sprzeciwiają się uchyleniu lub zmianie takiej decyzji i przemawia za tym interes społeczny lub słuszny interes strony.(Art. 155 kpa)
obserwator2021.06.25 10:01
BRAWO PIS! A kto wstrzymal sie od głosu ? Cała PO - najbardziej antypolska partia w historii naszego kraju - i pojedynczy poslowie z Konfy, PSL etc.
katolik2021.06.25 10:00
Ustawa jest po coś-- aby SSPIS zrealizował II etap Agenda 2030- przejecie własnosci, I etap- zniszczenie zdrowa i życia Polaków
Hala2021.06.25 9:58
jak długo będą skubać i oczerniać Polskę ? Żydzi amerykańscy opływają we wszelkie dobra jak im mało to przypominam Niemcy są sprawcami Holokaustu i ogromnych zbrodni na Polsce i Polakach,. Do dziś nie otrzymaliśmy odszkodowania za te zniszczenia i zbrodnie. Jak Żydom nie wstyd upominać się majątków od Polski.
kefas2021.06.25 10:03
najpierw doczytaj ze zrozumieniem dokumenty ONZ /1953 r/ , potem komentuj.
Olej2021.06.25 9:55
Nie ma żadnego mienia żydowskiego, ani tym bardziej mienia izraelskiego. Było mienie obywateli polskich narodowości żydowskiej pomordowanych i ograbionych przez Niemców. Są tez obywatele polscy których mienie ograbiono a ich zamordowano z ziem polskich włączonych do państwa sowieckiego. Panie Lapid proszę się zwrócić z roszczeniami do spadkobierców Hitlera i Stalina. Polski po 1945 r. nie było, była atrapa PRL-u , z którą Sowiety zrobiły co tylko chciały przy milczącym współudziale sygnatariuszy układów w Jałcie i Teheranie.
katolicka deratyzacja Polski2021.06.25 9:54
Prawo polskie powinno uwzglednic prawo rasy Panow Zydowskich,na wzor prawa Trzeciej Rzeszy,a Polacy uznani jako Podludzie.
Jordańczycy niech zapłacą odszkodowania2021.06.25 9:50
za zamordowanie prawie 2 milionów Polaków (1917-1989) i niech zwrócą nieprawnie nabyte od władz Rosji, skonfiskowane Polakom majątki ziemskie i skonfiskowane kamienice i pałace w miastach, a USA niech zwrócą Polakom składki emerytalne za ponad 10 lat ich opłacania, jeśli bezprawnie nie chcą im wypłacać emerytur.
robaczek2021.06.25 9:47
ACH TA POTEGA NASZEJ DuPLOMACJI ;] ........................................... świat jest nasz!!!! ;] ........................... powiatufki
STARY2021.06.25 9:52
WASZA ICEK DUPLOMACJE SZLAK TRAFI GDY AMERYKANI POGONIA WAM KOTA.
robaczek2021.06.25 9:58
kurde nie zrozuialem. rozwin .......................rozumiem ze wy ukladacie sie z hamerykanami na korytarzy przy kiblu ;] .................. no szacun! ;]
Ala2021.06.25 10:32
KIBLE I CMENTARZE SA ZAJETE ICEK PRZEZ ZYDOW Z PLATFORMY.
abcd2021.06.25 9:47
Obowiązek ratowania żydów spoczywa jedynie na gojach. Żyd nie musi ratować żyda. Ma obowiązek przede wszystkim ratować siebie. To kwestia żydowskiej filozofii: "Goje rodzą się tylko po to, by nam służyć. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie." Owadia Josef (1920-2013), naczelny rabin Izraela https://pl.wikiquote.org/wiki/Goj
Anonim2021.06.25 9:43
Prawo krajów cywilizowanych nie przewiduje dziedziczenia wg klucza etnicznego. Tylko wg pokrewieństwa określonego stopnia. Dziedziczenia plemienne to może na Bliskim Wschodzie.
Darek2021.06.25 9:49
Zgadza się, ale ta ustawa mówi nie mówi o dziedziczeniu tylko o tym, że jeśli 30 lat temu ciebie okradziono i nie udało Ci się odzyskać od złodzieja Twojej własności to ta kradzież staje się legalna. Dotyczy to też dziedziczenia. Czyli gdyby np w 1988 roku ktoś Ci ukradł dom i dziś by się udało ten dom odzyskać to ani Ty ani twoje dzieci nie mają do niego prawa, bo złodziej staje się legalnym właścicielem po 30 latach. Mienie pożydowskie w zasadzie nie ma z tą ustawą prawie nic wspólnego bo w 99% uderza ona w Polaków, a nie Żydów.
Anonim2021.06.25 14:25
To dlatego od 30lat nie ma reprywatyzacji. By teraz to w majestacie Prawa i Sprawiedliwości zajumać.
Aldona2021.06.25 9:37
"LAPOID to największy wyborczy oszust w historii demokracji" B.Netanjahu - jeden z największych ludobójców w historii Bliskiego Wschodu
Lex2021.06.25 9:37
To w końcu jak to jest. Jeżeli ktoś miał podczas wojny dom, dajmy na to w Warszawie, Łucku albo Węgrowie, i podczas wojny zginął wraz z całą rodziną a teraz jego prawnuk żyje gdzieś w świecie - W Chicago, Montevideo albo Hajfie, to należy temu przewnukowi ten dom zwrócić, czy nie? Tak po sprawiedliwości...
Marek2021.06.25 9:41
jak zginął z całą rodziną to nie ma prawnuka. I tu jes cały kruczek
katolik2021.06.25 9:42
jak wiesz, własnie o to chodzi, aby masono- naziści ugruntowali swoją pozycję- II etap przejęcie własności wg Agenda 2030. I etap- zniszczenie zdrowia, wraki ludzi w czasie
Aldona2021.06.25 9:45
Jeżeli żyja potomkowie a przez 30 lat nie zajmowali sie nieruchomościa nie płacili podatków od tej nieruchomości , nie remontowali jej ale czekali aż Państwo Polskie zrobi to za nich a następnie będą chcieli odzyskać po swoich jakoby przodkach te nieruchomości . TO BĘDĄ TO MUSIE ZROBIĆ JAK KAŻDY POLSKI OBYWATEL PRZED POLSKIM SĄDEM W OPARCIU O POLSKIE PRAWO. Lex obawiam sie ,że bujasz w obłokach .Syjonista nawet po 10 operacjach plastycznych i wszczepieniu 500 implantów oraz 7 przeszczepach serca nie dożyje lat 120 bo poza Abrahamem który żył 840 lat żadem tyle nie dożył . A jakie dowody ktoś przedstawi ? Możeę od notariusza który miał "biuro za śmietnikiem w Hajfie?" ale juz nie ma? LEX ty wiesz co to znaczy lex ? To Prawo znaczy . Zgodnie z Polskim Prawem kolego lex.
hehehe2021.06.25 9:45
Nie kumasz i jeszcze się z tym obnosisz. Chodzi o mienie BEZSPADKOWE czyli nie ma żadnego prawnuka co w prawodawstwie Polskim znaczy przejęcie mienia przez państwo POLSKIE a parchy chcą przejęcia przez państwo Izrael lub jakieś z dypy wyjęte gminy mośkowe które w czasach holocaustu nawet nie istniało.
ALA2021.06.25 9:49
ZYDZI MOGA ZYC NAWET 140 LAT.
obserwator2021.06.25 10:19
Pani Waltz i jej warszawski Ratusz cos o tym wie... Przeciez znajdowali 140 letnie osoby ponoc jeszcze zyjace ...zeby obłowic sie na warszawskich kamienicach.
olo2021.06.25 10:38
A Waltz to moze tez zydowka?
Simon2021.06.25 9:35
Szalom . Tak dla przypomnienia https://youtu.be/bt9mnsO0PPQ
Anonim2021.06.25 9:33
Jeśli Polska miałaby być do końca Świat dojną krową dla Izraela, to ja nie chcę z nim mieć jakichkolwiek stosunków dyplomatycznych.
Anonim2021.06.25 9:32
Naziści SSPIS bazują na wielkim ogłupieniu Polaków, wystarczy hasło o rozdawaniu darmowych czekoladowych batoników, ważne, żeby miało smak i wygląd, a droga wysłana batonikami prowadzi do zniewolenia, zamordyzmu i ludobójstwa Polaków! oczywiście najlepiej tę drogę podlewać kwasem solnym nienawiści do innych narodów a więc Żydów, Rosjan, Białorusinów i innych. Masoni cieszą się, ze Polacy ziają nienawiścia, a nie miłoscia, więcej zrealizują mordu i zniewolenia. Głupi Polacy będa jak króliki siedzieć w klatkach i żrec miskę ryżu od morderców.
katolik2021.06.25 9:32
uciekł nick, katolik
Anonim2021.06.25 9:34
...w zasadzie to prawosławny katolik. Taki od Putnina, z GRU albo KGB.
olo2021.06.25 9:36
ICEK TY CHYBA CHORY POLACY MAJA PALAC MILOSCIA DO ZAKLAMANYCH ZYDOW NIEMCOW I BOLSZEWIKOW.
katolik2021.06.25 9:40
nie nie chory, wiesz co teraz się dzieje-- na bazie zła od szatana masoni własnie dokonują czystki ludzi na świecie przez chemię genetyczną. Polacy nie przebaczając stają się tacy jak masono- naziści SSPIS- brak prawa sprawiedliwego rodzi nieprawośc, sSPIS takie właśnie jest i dlatego zgodziło się wymordować Naród polski! Kościół mu w tym pomaga
Artur2021.06.25 9:30
Gdyby USA chciało skutecznie rozmawiać z Polską to nie wysyłałoby do załatwiania spraw zdeklarowanego geja, którego oficjalne działania są obrazą dla Polaków. Ten człowiek miesza się do naszej obyczajowości i propaguje oficjalnie niemoralne zachowania. A jeśli chodzi o Żydów i ich mienie to dobrze by było żeby pamiętali że tu jest Polska a nie Izrael i wszystko co jest na naszej ziemi do Polski należy, do Polski czy li narodu i kraju żeby nie mylić z państwem. Dopóki ktoś żyje, a także jego rodzina, i mieszka tu to są właścicielami ale żadnego kawałka Polski nie da się kupić i przekazać w obce ręce na wieki. A zasada dziedziczenia przez obcy naród to by właśnie oznaczała i do tego nigdy nie może dojść.
Aldona2021.06.25 9:52
A czy w ambasada USA w Warszawa pederaści nie moga się ruchać na tle USA bandery albo USA orła? Ja taka zabranialska nie jestem i nie zaglądam im do kiszki stolcowej w tej USA Ambasy ? Ale jak ci pederaści z US Ambasy propagują ruchnie w doopa na polskich ulicach to mi macica na czoło wychodzi nabrzmiała krwią i kiszki mi się skręcają . Polaka to nie Hyde Park w London niech se jadą do London.
katolik2021.06.25 9:23
Polacy jak zwykle na hura idą za nowinkami nazistów SSPIS, wystarczy mowa o kasie, czyli coś jakby z Zydów--- ale nie wiedzą, że SSPIS naziści właśnie realizują drugi etap śmierci Polaków--- przejęcie ich własnosci, wg Agenda 2030.
tes2021.06.25 9:29
możesz napisać pełną nazwą co oznacza SSPIS?
katolik2021.06.25 9:35
SSPIS - słodki słodziak
gracz2021.06.25 9:21
Ciekawe co na to żydek Mateusz i żydek Jarosław?. Na pewno będą skomleć unisono.
Aldona2021.06.25 9:25
Mateusz to bardzo wybitny polski Premier a Jarosław to genialny polski polityk. Powtarza się polski , polski,....naucz sie tego albo niech cie rabbe doszkoli
gracz2021.06.25 9:32
Ech Aldona, Aldona, Twej głupoty nic nie pokona.
Mirek2021.06.25 9:48
gracz. Ty lepiej pędź do psychiatry dopóki jeszcze jest cień szansy że ci się poprawi .
gracz2021.06.25 11:01
Dzięki za radę, ale ostatnio dopytuję się tylko o ciebie.
katolik2021.06.25 9:20
Nieprawośc SSPIS nazistów i posłów morderców Polaków przez stosowanie chemii genetycznej rodzi dalszą nieprawośc. Pierwszy etap to zdrowie, Drugi etap to zagarnięcie własnosci.
Anonim2021.06.25 9:32
pie_sz głupoty, o jakiej genetyce ty piszesz? Szczepionki nie mają nic wspólnego z genetyką. To twoje zachowanie i wypociny jest niszczeniem zdrowia i życia Polaków.
PILNE!2021.06.25 9:18
Mamy to! Moczymorda Głódź zostaje sołtysem! Brawo!
Aldona2021.06.25 9:23
To jego morda co w nią wlewa jego sprawa tak samo to co sobie LGBTQ wsadazaja w doope.Głódzia mieszkańcy wybrali . co tam mieszkasz ?To ich sporawa ja też bym go wybrała bo to jest doskonały gospodarz a że sie lubi napić co to komu przeszkadza to jest choroba alkoholowa tak samo jak AIDS , LGBTQ i covid-19 .Śmiertelna choroba trzeba Moo współczuć.
Darek2021.06.25 9:34
Jak mieszkańcy chcą mieć pedofila i moczymordę za sołtysa to w sumie ich sprawa i nic nam do tego. W sumie mało prawdopodobne żeby był dobrym sołtysem, ale też nie jest to niemożliwe. Ich sołectwo, ich wybór - nikomu nic do tego. Osobiście strzelałbym bez ostrzeżenia do każdego klechy, ale demokratyczne wybory ludności należy szanować nawet jeśli się z nimi nie zgadzamy - to podstawa cywilizowanego społeczeństwa.
Aldona2021.06.25 10:01
Pedofila ?? Co ty bredzisz w miejscu publicznym. Tak nie wolno
katolik2021.06.25 9:17
SSPIS masono- naziści, którzy weszli w układ z masonami i nimi są, tylko pozornie zmieniają prawo dla dobra Polski, mordują Polaków, a zmiana prawa jest wyłącznie przygotowaniem gruntu pod wielkie umocnienie swej pozycji, jako zajęcie wszelkiej własnosci. Polacy muszą wiedzieć, ze wkrótce do 2030 zostanie odebrana własnosć i stworzone wielkie molochy produkcyjne, ludzie będa niewolnikami za miskę ryżu od mordercy.
Anonim2021.06.25 9:21
Zgadza się. Złodzieje sprytnie próbują zagwarantować że ukradzione przez nich majątki po jakimś czasie przejdą na ich własność z racji przedawnienia. Do tego czasu będą mącić mataczyć przeciągać sprawy a potem już wnuki przejmą na legalu.
katolik2021.06.25 9:25
Tak będzie jak mówisz, podobnie jak ze zniszczeniem zdrowia Polaków. Polacy intelektualnie nie nadają sie dożycia w XX/XXI w.
Aldona2021.06.25 9:15
Bogu niech będą dzięki !!! Im dalej Israel od Polski tym cudowniej
BBBetonek2021.06.25 9:13
Znakomicie to ujął Patryk Jaki - napisał miedzy innymi jako odpowiedź na wpis szefa msz Lapida "hańbą jest pana nieuctwo". tacy ludzie jak Lapid nie szukają porozumienia, dla nich totalna konfrontacja jest sposobem na zaistnienie.
Aldona2021.06.25 9:12
MOŻE TO POLSKIE PRAWO ADMINISTACYJNE NAUCZYCH TYCH OBŁUDNYCH SYJONISTÓW KTÓRZY W CZASIE II WOJNY śWIATOWEJ CHOWALI SIE PO PIWNICACH , STODOŁACH I SZAFACH ALE W GETTACH WYDAWALI SWOICH ZIOMALI NA ŚMIERĆ DO AUSCHWITZ I ROBILI NAWET DLA NIEMCÓW LISTY TYCH MIESZKAŃCÓW GETT ,KTÓRYCH STARSZYZNA WSKAZAŁA A KTÓRZY NIE MIELI JUŻ KASY ŻEBY SIE TYM SYJONISTYCZNYM OPRAWCOM WSPÓŁPRACOWNIKOM SS ZAPŁACIĆ. TA USTAWA NSA NAUCZY TYCH PODŁYCH SYJONISTYCZNYCH TCHURZY ,ŻE OPIEKA W CZASIE WOJNY ZA WIKT I OPIERUNEK NIE BYŁA PRACA NIEWOLNICZĄ CHRZEŚCIAN ALE USŁUGA HOTELOWĄ ZA KTÓRĄ TE PODŁE SYJONISTYCZNE KANALIE NIE ZAPŁACILI. CHRONILI TYLKO WŁASNE MAJĄTKI MAJĄC W POGARDZIE POSKĘ , POLAKÓW I NASZE RODZINNY. NAWET KKOSZTOWNIŚCI POŁYKALI ABY NIE DOSTAŁY SIĘ PRZYPADKIEM W RĘCE GOSPODARZY BO SAMI POKAZYWALI PUSTE RĘCE!!!! HAŃBA .POLSKIE PRAWO JEST COOL.KOCHAM POLSKIE PRAWO JEST CUDOWNE.
Aldona2021.06.25 9:14
miało być TCHÓRZY
Daniel2021.06.25 9:34
Och, jak mi cię żal...
stary2021.06.25 9:12
Dlaczego zydzi tak ochoczo specjalizuja sie w klamstwie?Pytam sie w co zydzi wierza?
mlody2021.06.25 9:06
TRZEBA CHYBA TROCHE MUZULMANOW PUSCIC TO ZAMKNA IM TE ZAKLAMANE GEBY.
Rudy Hes2021.06.25 9:48
Puścić to się może Twoja Stara
katolik2021.06.25 9:05
SSPIS nazisto- masoni jako twór działający nieprawnie, bo realizuje Holocaust, buduje nieprawość w ustanawianym prawie i dlatego nie ma się co dziwić, że łatwo wchodzi w układ z masonami, morduje Polaków chemią genetyczną
Prawda2021.06.25 9:05
Kiedy --Zydo ---Komuna zapłaci za Wymordowanie 250 000 tysiecy Narodu Polskiego Katolickiego od 1939 roku do 1990 roku KIEDY KIEDY KIEDY --
STARY2021.06.25 9:08
Zaplaca w tedy kiedy amerykanie odzyskaja wladze w stanach.
katolik2021.06.25 9:11
nigdy nie zapominajmy o mordercach i nazistach SSPIS, posłach mordujących aktualnie Polaków chemią genetyczna, żywe trupy, śmierć za życia, bezbolesna, bezkrwawa oparte o udoskonalenie technik Mengele
Anonim2021.06.25 9:03
Dlaczego polscy spadkobiercy będą na podstawie tego bubla okradani pod pozorem walki z roszczeniami żydowskimi? Przecież w tej ustawie nie ma nic o mieniu bezspadkowym ani nawet o spadkach, a jest tyle że kradzież staje się legalna jeśli złodziej wystarczająco długo nie odda tego co ukradł.
o ...2021.06.25 10:14
... nie odwracaj kota ogonem ... w ustawie nie chodzi o to czy ktoś coś ukradł czy nie ukradł ... w ustawie chodzi o to, aby nieruchomość, która nie ma właściciela, o którą nikt się nie upomina, po min 30 latach mogła stać się własnością tego, który ja utrzymuje, opłaca podatki ... itp ... po prostu aby można nią było rozporządzać jak rozporządza się własnością ... a żydki by chcieli, aby takie nieruchomości bez właściciela przypadły im i tylko im ... jakim niby prawem? ... plemiennym? sorry, ale tu nie pustynia ... prawo plemienne nie obowiązuje ...
gracz2021.06.25 9:00
Kiedyś dawno stary sąsiad mówił mi nieraz, "chłopcze, żyd to cos gorszego od śmierdzącego, zdechłego szczura w rowie". Dziś zaczynam się zastanawiać czy nie miał racji.
POLAK2021.06.25 8:59
PYTAM SIE PO CO NA POTRZEBNY ZAKLAMANY NIE OBIEKTYWNY IZRAEL?
Aldona2021.06.25 8:57
Prawo Rasistowskie Israela i Apartheid to hańba dla ludzkości i Wolności. Ten rasistowski apartheid Israela to drwina ze społeczności międzynarodowej i czysta kontynuacja faszystowskich praktyk Hitlera. Tak syjonizm to to nauka Mussoliniego wcielona w życie Narodu Palestyńskiego. POLSKIE PRAWO TO DOSKONAŁA JAKOŚĆ DLA DEMOKRACJI I WOLNOŚCI. Jak syjoniści chcą czegoś dochodzić to wyłącznie na drodze sądowej zgodnie z Polskim Prawem i przed Polskim Sądem. Aj waj możecie sobie schować na Hasmas.
STARY2021.06.25 8:56
DLACZEGO ZYDZI NIE WYDALI ZBRODNIARZA MOLERA MORDERCY WIELU MLODYCH INTELIGENTNYCH POLAKOW?
Felek2021.06.25 8:56
Do Niemiec z pretensjami i gęba w kubeł.
olo2021.06.25 8:57
CHAM KOSZERNY BEDZIE ZAWSZE CHAMEM.
Foster2021.06.25 8:54
...a tak się cieszyliście, że wreszcie do władzy dojdzie nasz człowiek.
olo2021.06.25 9:15
A co icek w Izraelu do wladzy nie doszedl wasz czlowiek?
Zakała2021.06.25 8:53
Wg Talmudu, Bóg stworzył świat i oddał go "narodowi wybranemu" na własność. To co posiadają goje, to posiadają bezprawnie. Każdy sposób przejęcia mienia goja - oszustwo, podstęp, złodziejstwo, wymuszenie - jest uzasadnione, gdyż przywraca "normalność", którą zapisali rabini w Talmudzie.
Rudy Hes2021.06.25 9:50
Jakieś źródło? Czy jesteś wybitnym Talmudystą rebe i to Twoje teorie?
Anna2021.06.25 8:52
Niech oni wszyscy którzy ze wszystkich stron atakują zajęli się wreszcie swoimi krajami i praworządnością u siebie. Nie tłumaczmy się ze wszystkiego i róbmy swoje.
katolik2021.06.25 8:51
SSPIS masono- naziści, którzy weszli w układ z masonami i nimi są, tylko pozornie zmieniają prawo dla dobra Polski, mordują Polaków, a zmiana prawa jest wyłącznie przygotowaniem gruntu pod wielkie umocnienie swej pozycji, jako zajęcie wszelkiej własnosci. Polacy muszą wiedzieć, ze wkrótce do 2030 zostanie odebrana własnosć i stworzone wielkie molochy produkcyjne, ludzie będa niewolnikami za miskę ryżu od mordercy. W Chinach wprowadzili kartki, czyli punkty na życie, Polacy trudno wam dziś uwierzyć, ale wszystko co najgorsze z ramienia nazistów PIS jeszcze się czeka na realizację.
Aldona2021.06.25 9:00
O jakiej ty loży piszesz ? W jakim teatrze ?
katolik2021.06.25 9:07
teatr żywych trupów
Aldona2021.06.25 9:19
trupów coraz mniej . ty myślisz o zoobiaakkkach!
katolik2021.06.25 9:37
może byc zoombi, na jedno wychodzi
Roman2021.06.25 8:50
Żydki mają prawo ubiegania się o swoje majątki na drodze prawnej. Nie można dawać im czegoś co należy do Polski. Niech nas pocałują w d... .
Foster2021.06.25 8:56
Jakby twoi przodkowie zbudowali wielkim wysiłkiem i ciężką pracą dom rodzinny, to byś również oczekiwał, że żadna władza im tego nie zabierze.
Ala2021.06.25 9:47
ICEK CZY ZYD CIEZKO PRACOWAL?
AK472021.06.25 8:48
PIS uchwalił ustawę o IPN, we wszelkich mediach bredzili, że nie zmienią ustawy, w ciągu miesiąca zostali zj**ani przez żydów z Izraela i z USA, osobiście ich przyjaciel Trump postawił do pionu Dudę, wyznaczono siedzibę Mosadu do, której regularnie udawał się Legutko po instrukcje, żydzi dali PIS 3 miesiące na zmianę ustawy, osrani po pachy pisowcy przeprowadzili zmianę ustawy w sejmie i senacie w ciągu 9 godzin i nastała panika bo to wszystko musiał podpisać Duda, którego nie było wtedy w Polsce i z 2 kartkami papieru wysłano samolot do Dudy aby to podpisał (spróbowałby ten chłoptaś na posyłki tego nie zrobić), następnie w kurwizji tvPIS Sasin przeprowadził ideologiczną pogadankę, że wykonanie żydowskiego rozkazu to jest sukces PIS bo wykonali go w 3 miesiące, Duda też coś bredził o wielkim sukcesie, znając ścieżkę postępowania PIS-u w tym przypadku będzie podobnie, ujawniła sie prawdziwa żydowska tywarza "polskiej" Konfederacji gzie większość aby nie narażać się swoim żydowskim panom nie brała udziału w głosowaniu a ci co byli to wstrzymali się od głosowania, po raz kolejny polskiemu głupiemu gojowi zorganizowano teatr aby dalej żył w przekonaniu, że jesteśmy niezależni
STARY2021.06.25 8:53
Trzeba przyznac ze zydzi sa bardzo pazerni i falszywi.
Aldona2021.06.25 9:02
TO MOŻE MOSSAD STAŁ ZA ATAKIEM NA RZADOWE E-MAILE RAZEM Z FASZYSTĄ PUTINEM I JEGO KOZOJEBCAMI
zefira2021.06.25 9:28
przyjęto, że pisanie wielkimi literami to krzyk, po drugie źle się to czyta
oficer LWP2021.06.25 9:24
gdyby wtedy powiedzieli żydom [email protected]ć to dzisiaj nie byłoby tego żydowskiego problemu ale jak się w tajemnicy przed "suweren" negocjuje jak im oddać nienależne 300 mld $ to takie są efekty
Ciekawy2021.06.25 8:45
Nie można zaszkodzić czemuś czego nie ma , a stosunki z Izraelem praktycznie nie istnieją. My mamy swoją historię a co na ten temat sądzi np. Izrael to jest tylko i wyłącznie jego sprawa. To Polska jest potrzebna Żydom, aby robic na niej interesy a nie na odwrót. Im gorsze stosunki z Izraelem tym dla nas lepiej, bo może w końcu sie od nas odpieprzą.
ZMIJOWE PLEMIE2021.06.25 8:51
ZYD TO SIE TRZYMA JAK RZEP PSIEGO OGONA
Antychryst zdrajca polskich imprezowiczek2021.06.25 8:42
Możecie w ramach zadość uczynienia łupić i mordować polskie burdele, dyskoteki i kluby nocne -macie moje pełne błogosławieństwo - na pewno się odkujecie i podzielicie z tymi poszkodowanymi - ja mówię poważnie. Chyba że wasi komandosi z m o s a d u nie mają jaj żeby tak trenować bo czują się hipokrytami względem zepsutej seksualności - ale wtedy nie są prawdziwymi żydami - gdyż jaki sens być żydem po matce skoro matka miała kogoś przed ojcem?
Zygfryd2021.06.25 8:42
No i po co było ratować żydostwo przed unicestwieniem ? żydzi nikomu nigdy w niczym nie pomogli ? mordowanie wypędzenia to do obecnych przyjaciół Niemiec i Rosjan zażalenia zgłaszać.
Darek2021.06.25 8:41
Smutne, że ta ustawa dotyczy nie tylko mienia bezspadkowego ale i spadkowego. Nie tylko Żydów ale przede wszystkim Polaków. W wyniku tego bubla prawnego jeśli ktokolwiek Ci coś ukradł 30 lat temu to nie masz do tego prawa a zbójecka kradzież staje się legalna jeśli złodziej uchyla się od odpowiedzialności przez 30 lat.
ceramik2021.06.25 8:40
Kiedy zniknie to plemię, które podbiło tereny państwa i bezprawnie uzurpuje sobie używanie nazwy ''państwa''? To plemię żmijowe wybrane przez złego.
sl_ko2021.06.25 8:38
https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/785/696/a46.gif
Anonim2021.06.25 8:37
Żydzi to naród który kolaborował ze Stalinem i z Hitlerem . Ilu żydów którzy żyją mają wypłacane emerytury za służbę w Wehrmachcie .?????
katolik2021.06.25 8:44
Teraz mamy SSPIS i posłów kolaborantów - SSPIS masono-nazistow, którzy weszli w układ z masonami za kasę i mordują Polaków pseudoszczepionkami chemii genetycznej. SSPIS jak zapożyczę z ceramik- to plemię żmijowe wybrane przez złego, które upadnie.
katolik2021.06.25 8:35
Chemia genetyczna nie była i nie jest i nie będzie potrzebna na katar. SSPIS weszli w uklad z masonami i zastosowali ja celowo, aby Polaków zakazić, a ludzie poszli jak zwierzęta na rzez, teraz zakażeni będa już pomału chorować, a mordercy nazywają to IV falą. zresztą szczepieni juz chorowali po szczepieniu Abp Gądecki, Depo, Jędraszewski-- jak nie będziecie leżeć krzyżem w Częstochowie i błagać Boga o nawrócenie i upadek masońskich planów szczepień i zniewolenia ludzkości , to naziści SSPIS wybiją cały Naród kłamstwem i chemią genetyczną, dokończą ludobójstwa!!
Obywatel2021.06.25 8:35
Zdecydowane NIE dla "wybrańców niebios" i konsekwencje polityczne adekwatne do Izraelskich Trochę honoru panowie, trochę honoru....
ceramik2021.06.25 8:41
Kiedy zniknie to plemię, które podbiło tereny państwa i bezprawnie uzurpuje sobie używanie nazwy ''państwa''? To plemię żmijowe wybrane przez złego.
Hańbą jesteś2021.06.25 8:35
ty, nienażarty Żydzie.
trust2021.06.25 8:33
Wiesz co żydzie? PeirdoI się.
Anonim2021.06.25 8:33
A może fronda napisze o wygranym procesie Piątka z Michałem Lisieckim? Co nie po myśli? A już wiem - "kasta i basta" Żałosna fronda.
OLO2021.06.25 9:03
W sadach icek to w wiekszosci zydokomuna panial.
Taki jeden2021.06.25 8:33
Moralność i Żydzi? Wolne żarty.
NieICEK2021.06.25 8:32
"nasze" stosunki od dawna są beznadziejne i to nie z winy Polski. Ciągłe żądania i pretensje icków doprowadzają do pasji... Stanowczość wobec ich bezczelności musi być jednoznaczna i natychmiastowa!
gość2021.06.25 8:52
I dziwisz się, że w Niemczech wzrasta antysemityzm? Bo ja nie!!!
Konfederacja to takie samo DNO jak PO2021.06.25 8:30
posłowie konfy albo wstrzymali się od głosu albo powyciągali karty i nie głosowali , po prostu DNO co innego mówią co innego robią
Dona2021.06.25 8:54
Bo w Konfederacji same Żydy! Kim jest Korwin, Bosak, Braun-poczytaj, w internecie znajdziesz wiadomości o nich i korzeniach ........
mlody2021.06.25 9:00
tak czytalem to sam zyd