Ruch Narodowy: Marian Kowalski to postać niebanalna. A "Wyborcza" jest zbydlęcona - zdjęcie
05.05.14, 11:24Marian Kowalski (fot. oficjalny profil Mariana Kowalskiego/Facebook)

Ruch Narodowy: Marian Kowalski to postać niebanalna. A "Wyborcza" jest zbydlęcona

8

Artur Zawisza: Marian Kowalski to postać niebanalna. Inaczej niż duża część akademickiej kadry narodowców jest prawdziwym człowiekiem z ulicy. Jednak w najlepszym tego słowa znaczeniu: żyje problemami zwykłych ludzi i czuje puls życia społecznego. Dzięki temu jest prawdziwym trybunem ludowym - nigdy nie mówi na zadany temat, ale zawsze od serca i odbiera aplauz publiczności.

Jest człowiekiem silnym, także krzepą fizyczną, ale jednocześnie inteligentnym, dowcipnym, rzeczowym i odpowiedzialnym. Doskonale pamięta się go jako "człowieka, który uratował Marsz", gdy 11 listopada 2012 roku mediował na ulicach stolicy między pokrzywdzonymi uczestnikami Marszu Niepodległości a prowokującą policją. On nie dał się sprowokować i znakomicie ostudził nastroje.

Pracuje zawodowo jako instruktor kulturystyki oraz szef ochrony na największej lubelskiej dyskotece. Każdy winien zrozumieć, że to praca niełatwa, bo miewa się do czynienia niekoniecznie z aniołkami, a raczej częściej z nabuzowanymi troglodytami. Mówiąc pewną parafrazą, jak państwo polskie nie zdało egzaminu 10 kwietnia 2010, tak ochrona pod wodzą Mariana zawsze zdaje egzamin. Zapewne zdała i tym razem opisywanym przez Gazetę Wyborczą.

Miarą jej zbydlęcenia jest umieszczanie zdjęcia Mariana z czarną opaską na oczach i dezinformacja czytelników jakoby w polskim systemie prawnym policja mogła stawiać zarzuty. Ze swej strony mogę tylko pogratulować Marianowi, że znalazł się na celowniku, bo dobrze wypełniać zadania zawodowe i jest groźnym przeciwnikiem politycznym dla rządzącego układu. Oczywiście nasz kolega musi podjąć odpowiednie kroki prawne i medialne, aby wyjaśnić zamierzone nieporozumienie. Wszyscy bywamy w trudnych sytuacjach, ale prawda nas wyzwala.

Not. m

Komentarze (8):

anonim2014.05.5 11:32
A kto bierze na poważnie(oprócz lemingów) wywody tęczowej wyborczej?
anonim2014.05.5 11:50
A z kolei na Onecie dość ciekawy wywiad: z jednej strony strasznie partacka i upolityczniona 'praca' dziennikarska, ale z drugiej bardzo mocne świadectwo wiary: http://m.onet.pl/wiadomosci/tylko-w-onecie,tz5h5
anonim2014.05.5 11:57
Doskonałą riposta. Nawet z chamskiego, ataku można wyciągnąć korzyść.
anonim2014.05.5 12:22
@lukasso Bijące kogo :)
anonim2014.05.5 12:49
Wyborcza i jej Michnik zawsze trzęsła się przed narodowcami z Polski, nawet tego wymagała przy okrągłym stole. Aby Polacy sami nie mogli decydować o sobie, używają metod komunistycznych manipulacji.
anonim2014.05.5 14:34
porządny człowiek dlatego salon i PO-PiS boi się Kowalskiego: https://www.youtube.com/watch?v=SrBS5H2asD8 --- mam nadzieję, że wolną Polską będzie rządziła koalicja KNP i RN
anonim2014.05.5 17:47
Ruch Narodowy ma ludzi z charakterem. Myślę że start z 2 będzie też pomocny.
anonim2014.05.5 19:22
Z RN Kowalski i Bosak jak najbardziej w porządku.