Rezygnacja kardynałów Saraha i Comastriego. Papież przyjął ich rezygencję - zdjęcie
21.02.21, 09:20fot. yt/nasz dziennik/saint charbel

Rezygnacja kardynałów Saraha i Comastriego. Papież przyjął ich rezygencję

4

Papież przyjął rezygnację dwóch watykańskich kardynałów. Pierwszy to kard. Robert Sarah, prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów. W przeszłości był on również sekretarzem Kongregacji ds. Ewangelizacji Narodów i przewodniczącym Papieskiej Rady Cor Unum. W czerwcu ubiegłego roku skończył 75 lat.

Drugi kończący dziś posługę w Watykanie purpurat to kard. Angelo Comastri, który od 2005 r. był papieskim wikariuszem dla Watykanu i archiprezbitrem Bazyliki św. Piotra. Na jego miejsce Franciszek mianował kard. Maura Gambettiego. Do niedawna był on kustoszem franciszkańskiego konwentu w Asyżu. W listopadzie ubiegłego roku Papież włączył go do kolegium kardynalskiego.

 

mp/vaticannews.va

Komentarze (4):

Jawny2021.02.22 8:01
Jazgoczące kundelki szatana (Anonim, ladychapel, Po 11..., AAAtomek, kretynizacja i spółka) już się zbudziły. Zrobiły kupy, obsikały i zaznaczyły teren, zżarły po misce koszernych ochłapów i teraz poszczekują. Ich prawo. To jest wolny kraj. Gdzie indziej dostałyby kagańce na mordy i do mamra. A my mamy dzięki nim nieustanny ubaw (oni pozują na erudytów i mówią: LOLcontent).
Wynaturzony2021.02.21 9:53
Podrywanie u ludzkich zwierząt wygląda zawsze tak samo, kiedy kobieta jest ładna; Podświadomie, kiedy nawet jak macie po 15 lat, ona ciągnie w miejsca publiczne, żeby cię sprawdzić, czyli pozwalać się podrywać starszym zdemoralizowanym. Ma to na celu; 1 zrobienie z ciebie na wstępie pantofla. 2 Jest to jej próba wybicia się na tobie i znalezienie sobie lepszego '"doświadczonego materiału" 3 sprawdzenie czy akceptujesz jej zepsutą naturę i jesteś gotowy pójść za nią aż do piekła własnego ukrytego biseksualizmu.
Pan Wacław2021.02.21 15:38
Ale o co chodzi?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.21 9:23
dwa pyerdolone nieroby żyjące na koszt ogłupiałych ludzi!