Protest rolników. R. Beger: ,,Odbierzemy kota Kaczyńskiemu’’   - zdjęcie
13.10.20, 18:24Fot. screenshot - YouTube (Onet News)

Protest rolników. R. Beger: ,,Odbierzemy kota Kaczyńskiemu’’

23

Dziś kolejny raz rolnicy protestowali w Warszawie przeciwko „Piątce dla zwierząt”. W czasie demonstracji przemawiać chcieli politycy opozycji, zostali jednak wyproszeni ze sceny. Komiczne wystąpienie miała za to była posłanka Samoobrony Beata Beger, która groziła Jarosławowi Kaczyńskiemu… odebraniem kota.

Na dzisiejszym proteście rolników jak zwykle pojawili się politycy opozycji. Obecny był m.in. lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz i poseł Konfederacji Krzysztof Bosak. Po trzech przemówieniach polityków działacz AgroUnii wyprosił ich jednak ze sceny argumentując, że jest ona zarezerwowana dla organizacji rolniczych:

- „To jest strajk związków rolniczych, a nie polityków. Proszę zejść z tej sceny! Tam jest Wasze miejsce! Sejm! Do głosowania, wstawiania się za nami, a nie tu robienie jakiejś hucpy wyborczej” – mówił jeden z protestujących.

Przemówienie wygłosiła natomiast była polityk Samoobrony Renata Beger, która groziła Jarosławowi Kaczyńskiemu zablokowaniem domu i… odebraniem kota.

- „Zablokujemy Kaczyńskiego w domu. Kota odbierzemy!” – mówiła.

kak/wPolityce.pl, Twitter

Komentarze (23):

KATON STARSZY2020.10.14 11:36
Czy jej kocica wylniała zupełnie że chce odebrać Kaczyńskiemu.Lepiej zrobić operację plastyczną.Babsko nic nie zmądrzało,ludowcy są ciężko chorzy po utracie żłoba.
genus2020.10.14 10:29
Berger rozumu nigdy za wiele nie miałaś , Czas zamiany gumowców na szpilki i bywać na salonach bezpowrotnie minął,
gienek2020.10.14 8:39
Ja to towarzystwo pożądnie wypałował razem z p.Beger i przewodniczącym - Bolek.
Teresa2020.10.14 8:34
Nigdy nie miała nic mądrego do powiedzenia, ale to chyba dlatego że uwielbia owies
Agrounia wyprosiła Bosaka?2020.10.14 6:12
Od dawna podejrzewam że ta Agrounia to ustawka służb. A ten chłoptaś to następny Bolek.
Anonim2020.10.14 5:31
"Kota odbierzemy!"; nakarmimy owsem, że aż q......ków dostanie!!!
Glaudiusman2020.10.14 0:12
Ta piątka prezesa to kompletny absurd i strzał w kolano. Musi trafić tylko do kosza. Nie da się jej obronić. Wstyd i hańba. Prezes upokorzył PIS zupełnie niepotrzebnie przez jakieś fanaberie. Musi powrócić minister rolnictwa Ardanowski, który jest najlepszym fachowcem. Zdrada rolników to samobój i kompletny odjazd prezesa, jego straszny błąd.
cod2020.10.13 23:07
Zupełnie nie czuję tych rolników, bo ich bardziej interesuje polityka, a nie rolnictwo.
rebeliant2020.10.13 23:58
A zatem do pracy na roli zapraszam.
f232020.10.14 9:05
Chętnie przyjmę unijne dopłaty i zamiast ZUSowskiej składki przejdę na KRUS. Dziękuję.
as2020.10.13 22:04
... i owies Beger.
violencja2020.10.13 22:04
OJJJ, po co tyle sarkazmu i jadu w tekście i w komentarzach!?Komentarze niewybredne i tekst także , pisane to wszystko przez ludzi z bloków, zaszufladkowanych, nie mających większego kawałka ziemi i zwierzyny!Nie mający pojęcia o przyrodzie, o uprawie ziemi i pracy na roli.Blokowcy z wyciętymi komórkami mózgowymi, noszący kagańce.Doceniam ciężką pracę rolników/sama uprawiam ziemię i zaopatruję się w warzywa na cały rok nie korzystam z biedronki/.Czasem nic się nie uda , praca na marno.Bardzo szanuję rolników , górników , rybaków i innych.Nie krytykuję kogoś po tuszy , jesteśmy coraz starsi wszyscy i przybywa wszystkim komórek tłuszczowych z racji wieku , innym mniej , innym więcej. Schudniemy jak zaczniemy iść ku śmierci, tak mają staruszki.Tekst fatalny , tendencyjny , komentarze prostackie, wszystko pisie.
Jan Radziszewski2020.10.13 21:51
sąd Boży bardzo blisko a więc i Prezes PISu i jego gwardianie staną przed Królem i Panem POLSKI i zdadzą rachunek z swojego włodarstwa!!! ++ + niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P tzn te 5 % to ponad 3 mln polek i polaków umrze +++ >. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż
expert2020.10.14 6:10
"...niedługo żydzi i lewacy nacieszą się swym purysowym zwycięstwem!!!..." Pyrrusowym zwycięstwem, głąbie. Pyrrusowym. Zalecenia: intensywne korepetycje z języka polskiego + zimne okłady na czoło.
expert2020.10.14 11:18
Myślisz, głąbie, że jak komuś dasz minusa, to automatycznie przestaje on mieć rację? :)))
obserwator2020.10.13 20:05
Trzyma psa przy budzie i to nie na łańcuchu a na sprężynie. Ale przytyła....je słonine i sznycelki z psa.
violencja2020.10.13 22:13
Na nic więcej Ciebie nie stać?
obserwator2020.10.13 20:03
Niech koniom da owsa i spuści psa z łańcucha.
dr2020.10.13 20:02
Po co się PiS wpakował w ta piątkę dla zwierząt to nie wiem, trzeba jakoś wyjść z pandemii strachu .. i odwojować 100 mld deficytu i doprowadzić zamachowców smoleńskich przed oblicze sądów , obronić nienarodzonych, i sądy naprawić, to się Prezesowi zachciało bronić zwierzątek... może można by było ich bronić ale dopiero po załatwieniu ważniejszych tematów ..(wyżej wymienionych) a tak już wam w jakiejś części elektorat rolniczy odpłynie i się aby nie okazało ze nie obronicie żadnego tematu... czasy idą nie pewne a w kraju bajzel nadal całkiem duży , kotka można głaskać zgodnie z prawem i nie zgodnie z prawem ,a czyli najlepiej jak by nie była prawodawstwa o głaskaniu kotków..
Glaudiusman2020.10.13 19:55
To byłby straszliwy cios dla prezesa. A więc towarzyszkę od owsa należy trzymać z dala od domu prezesa.
Anonim2020.10.13 19:53
Widać, że to k oń potrzebuje sexu jak Beger owsa......
gość2020.10.13 18:48
To przecież jest ta, co lubiła seks , jak koń owies! Trochę lat już przeszło - ale jednak nie powierzyłbym jej nawet kota...
SLAWAN2020.10.13 18:40
Pańci się dowcip wyostrzył po maturze