Prof. Pawłowicz ma dość przemysłu pogardy. Wycofa się z polityki? - zdjęcie
28.05.15, 17:03

Prof. Pawłowicz ma dość przemysłu pogardy. Wycofa się z polityki?

27

Prof. Krystyna Pawłowicz wyjaśnia, że ma dość niebywałego przemysłu pogardy, jaki liberalne i nieprzychylne polskiej tradycji media nakręciły przeciwko niej. „Czuję się niesprawiedliwie traktowana. Zaczęło się od momentu mojego wystąpienia w sprawie związków partnerskich. Od tego momentu nakręcono wobec mnie przemysł pogardy” – mówi prof. Pawłowicz według "Onet.pl".

Przypomnijmy, że profesor mówiła tymczasem samą prawdę, nazywając po prostu, zgodnie z rzeczywistością, homoseksualne związki partnerskie jałowymi.

„Społeczeństwo nie może fundować słodkiego życia nietrwałym, jałowym związkom osób, z których społeczeństwo nie ma żadnego pożytku, tylko ze względu na łączącą ich więź seksualną” – tłumaczyła swego czasu.

Profesor Pawłowicz została natychmiast zaatakowana przez liberalne, nachalne środowiska LGBT, próbujące przeprowadzić destrukcję wszystkiego, co wynika z tradycyjnego, opartego na tysiącach lat ludzkich doświadczeń porządku. Niestety, agresywni liberałowie zrobili to na tyle skutecznie, że profesor czuje się z tym nie najlepiej.

„To mnie przerasta. Czytam setki, tysiące obrażających mnie wpisów. Ja nigdy nie byłam do tego przyzwyczajona i nie mogę się przyzwyczaić. Walczę z tym, wytaczam procesy, ale już nie mogę. Zastanawiam się, czy jest sens dalej być w polityce. I nie ma znaczenia fakt, że PiS prawdopodobnie wygra najbliższe wybory. Spotykam się z nienawiścią i to mnie coraz bardziej męczy. A jestem inną osobą. Kocham sztukę, malarstwo, książki” – powiedziała Pawłowicz.

Mamy nadzieję, że mimo wszystko prof. Krystyna Pawłowicz się nie podda. Bo mocny głos, nie bojący się mówić prawdy wbrew wykorzenionym z wszelkiej racjonalności pseudo-postępowym chamom, jest Polsce potrzebny. A takim głosem w ostatnich latach bardzo często jest prof. Pawłowicz – i byłoby wielką szkodą, gdyby wycofała się z polityki pod presją ludzi, którzy Polską i polskością głęboko gardzą. 

bjad

Komentarze (27):

anonim2015.05.28 17:25
Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz pani "profesor"
anonim2015.05.28 17:29
Słusznie Pani profesor. Nie po drodze Pani z głąbami z PISu. Mam nadzieję, że spotka się Pani z Panem Grzegorzem Braunem i dojdzie do owocnej współpracy pomiędzy charyzmatycznymi miłośnikami sztuki. Artyści winni zostać liderami, bo są do tego uposażeni przez Boga.
anonim2015.05.28 17:30
Pani Profesor, niech się Pani trzyma. Homoseksualizm to choroba i jednym z jej objawów jest niesłychane chamstwo i nachalność, konieczność wyuzdania i pokazywania się. Proszę się nie przejmować. Wiele osób otacza Panią modlitwą. A dla chorych będą kiedyś otwarte kiliniki...
anonim2015.05.28 17:31
Jak pieprzone pedały mogą "umilić" życie! I o to im chodzi, zamknąć usta, wymusić, nastraszyć. Podobnie działali w sprawie skreślenia tej dewiacji z listy chorób. Pani Krystyno proszę się nie poddawać. Homoseksualizm podobnie jak zoofilia i inne zboczenia jest obrzydliwy i należy z tymi dewiantami walczyć.
anonim2015.05.28 17:39
Rzeczywiście to już przekracza granice wytrzymałości ,trudno się dziwić Pani profesor .Ciekawe jaki będzie ciąg dalszy .Właściwie są dwie możliwości : zdegenerowana , zrakowaciała tkanka społeczna dalej będzie gniła aż do całkowitego rozkładu ,a może wydarzy się jakiś spektakularny kolaps .
anonim2015.05.28 18:03
Jezua tez nienawidzili bez powodu, i z wielu wierzacych ludzi sie dzis smieja, kto z nas nie doswiadcza przesladowan? Pismo Sw mowi: biada wam gdy wszyscy ludzie chwalic was beda... Tak to jest jakos, ze ci dobrzy i uczciwi zawsze dostaja po glowie... Ale trzeba mimo wszytsko zyc... i wybaczac. To nie moze byc tak by uczciwi ludzie odeszli z polityki, ci dobrzy, wierzacy... Kto zostanie? Kto bedzie zmienial Polske. Kto bedzie reprezentowal ludzi wierzacych w Sejmie? Prosze cie Jezu miej nas w opiece i umacniaj. Amen.
anonim2015.05.28 18:04
Jezusa*
anonim2015.05.28 18:24
Pani profesor niech pani się nie poddaje to są karły ludzkie, które ze swojej obsesji seksualnej niszczą wszystko na ich drodze. Hitlerowcy pomimo takiej potęgi też upadli. Diabeł działa, dla mnie Ci ludzie są opętani ale zagłada będzie ich udziałem!!!!!!! Pozdrawiam!
anonim2015.05.28 19:26
Homoseksualizm to problem mentalny i nic tego nie zmieni,chocby nie wiem jak oczerniali ludzi,ktorzy mowia o tym otwarcie.Pani Pawlowicz to wspanialy wzor do nasladowania.Tak trzymac.
anonim2015.05.28 20:02
pani profesor, a kto będzie lepszym ministrem edukacji od pani? na to stanowisko potrzeba kogoś energicznego, a nie flegmatyka.
anonim2015.05.28 20:05
@ barbara2013 raczej (p) rezydenta;) na szczęście już tylko 2 miesiące męki z Bulem;)
anonim2015.05.28 20:48
Bardzo bym chciał, żeby się pani Pawłowicz nie poddała, żebyśmy mogli jeszcze cieszyć się jej obecnością w polskiej polityce, bo jej głos i odwaga jest nam potrzebna. Chociaż z drugiej strony latka swoje ma i taka nieustanna ekspozycja na stres nie jest zdrowa. A niczym nie niepokojona aktywność grupek barbarzyńców z LGBTQWERTY i parasol ochronny nakładany na tę zgraję bydląt choćby przez prezydętkę Warszawy świadczy o tym, że Polacy nie rządzą we własnym kraju. Niech ta konkluzja będzie dla pani profesor jakimś pocieszeniem i nie wini nas, normalnych Polaków za rozprzestrzenianie się tej moralnej zgnilizny.
anonim2015.05.28 20:55
Miało być: "i nie myśli, że my normalni Polacy jesteśmy obojętni wobec rozprzestrzeniania się tej moralnej zgnilizny".
anonim2015.05.28 21:54
potrzeba jest nam ludzi WYMAGAJĄCYCH, ZASADNICZYCH I NIEUSTĘPLIWYCH takich jak pani profesor... nie możemy ciągle równać w dół na łatwiznę, bo za dużo jest wkoło karłów moralnych i zwykłch łajz, aż po dziurki w nosie ich pełno
anonim2015.05.28 22:13
Proszę się nie poddawać. Będziemy się za Panią modlić. Pani głos jest bardzo potrzebny. Psy szczekają i ujadają, a karawana prawdy, której istotną częścią jest głos Pani Profesor Pawłowicz, jedzie dalej. Czym bardziej wulgarne są te ataki, tym bardziej prymitywne i przez to śmieszne.
anonim2015.05.29 3:18
NIESTETY. MEDIA REALIZUJĄCE MASOŃSKIE IDEE, SPOWODOWAŁY, ŻE PRZYZWOICI, UCZCIWI I PRAWDOMÓWNI LUDZIE, SĄ WYŚMIEWANI I WZGARDZANI. Życzę Pani Profesor wytrwałości, zdrowia i siły w demaskowaniu zła, niegodziwości i obłudy. Państwo Polskie przegra, jeśli tacy ludzie jak Pani zrezygnują z walki...
anonim2015.05.29 3:24
NIESTETY. MEDIA REALIZUJĄCE MASOŃSKIE IDEE, SPOWODOWAŁY, ŻE PRZYZWOICI, UCZCIWI I PRAWDOMÓWNI LUDZIE, SĄ WYŚMIEWANI I WZGARDZANI. Życzę Pani Profesor wytrwałości, zdrowia i siły w demaskowaniu zła, niegodziwości i obłudy. Państwo Polskie przegra, jeśli tacy ludzie jak Pani poddadzą się.
anonim2015.05.29 6:03
Homoseksualizm jest - oczywiście - dewiacją. Nie moż to być jednak powódani do uprzywilejowanego traktowania dewiantów ani też do ich sekowania. Stąd pani Pawłowicz ma rację, móówiąc, że państwo nie może fundować homoseksualistom "łatwego życia", nadając im jakieś przywileje. Nie ma jednak racji, oczekując, że ludzie mają i muszą przynosić państwu jakieś korzyści, bo to państwo jest dla ludzi a nie ludzie dla państwa.
anonim2015.05.29 8:30
@Grzegorz222 - nie muszą przynosić korzyści państwu w tym sensie, który rozpatrujesz. Chodzi o to, że z samej swej istoty nie mają zdolności prokreacji, są ułomni, a tacy nie powinni mieć przywilejów "małżeńskich".
anonim2015.05.29 9:42
@Jack Holborn Jeśli rozpatrujemy sprawę w ten sposób i uznamy, że jakiekolwiek ułatwienia wspólnego życia (np. sprawy spadkowe) należą się tylko tym, którzy mają potencjał prokreacji, dlaczego udziela się ślubów parom np. po 55 roku życiu? Przecież z takich małżeństw dzieci już nie będzie. Jeśli już dzielimy ludzi w ten sposób, to ja byłbym zwolennikiem innego rozwiązania. Wszelkie ulgi i ułatwienia powinny przysługiwać dopiero po spłodzeniu przez małżonków dziecka. Bo wiele jest też par bezdzietnych, które korzystają ze wspólnego rozliczania się i okradają w ten sposób nasz budżet. Jeśli z małżeństwa nie ma dzieci, nie powinno mieć ono żadnych przywilejów. To byłoby sprawiedliwe. Jeśli chodzi zaś o nazewnictwo, stanę po stronie homofobów i przyznam, że tworzenie "małżeństw jednopłciowych" to głupota. Takie związki nie powinny się tak nazywać i nie rozumiem uporu środowisk homoseksualnych. Związki partnerskie - jak najbardziej. Albo niech wymyślą własną nazwę. Ale "małżeństwo" zostawmy w spokoju. Bo chyba nie nazwa jest tu istotą rzeczy, ale ułatwiania prawne. A walcząc o "małżeństwa" LGBT tylko szkodzi swojej sprawie.
anonim2015.05.29 11:45
@Piotrpm Proszę zrozumieć ,to jest problem marginalny . Równie dobrze mogłaby się odbywać walka ,o "prawa" zezowatych do żywopłotów ,który zasadzą im montypythonowscy rycerze mówiący Ni . Ważne ,że ten temat nadaje się do walki ,bo jest drażliwy ,wywołuje emocje ,odwraca uwagę od innych spraw i możliwe są pararacjonalne narracje ,pozornie trzymające się kupy . Rzeczywisty problem to jak przecinać tego typu dywersję informacyjną .
anonim2015.05.29 12:34
Być może jest to problem marginalny i dotyczy niewielkiej rzeszy obywateli, co nie znaczy, że po zajęciu się naprawdę palącymi problemami nie należy się i tym zająć. Idąc tropem twojego rozumowania należy rozwiązywać tylko problemy większości. Mniejszość powinna siedzieć cicho. A poza tym niepotrzebnie uciekasz w absurd z tymi rycerzami mówiącymi "Ni". Dla tych ludzi to realny problem i ośmieszanie go tego nie zmieni.
anonim2015.05.29 13:56
Kto sieje wiatr...
anonim2015.05.29 16:24
Mam nadzieję, że się pani nie podda!
anonim2015.05.29 17:02
Jeszcze brakuje by z polityki zniknął Palikot i Niesiołowski :D
anonim2015.05.29 17:02
Jeszcze brakuje by z polityki zniknął Palikot i Niesiołowski :D
anonim2015.05.31 12:01
@Truth... Obrzydliwymi zboczeńcami nazywam tych, którzy nie widzą nic złego i nienormalnego w homoseksualizmie.