Prezes PiS: 'Przebierańcy' LGBT chcą ograniczyć nam wolność - zdjęcie
03.10.19, 17:15Zdj. Rafał Zambrzycki, CC BY SA 2.0, Flickr

Prezes PiS: 'Przebierańcy' LGBT chcą ograniczyć nam wolność

65

"Jeżeli ktoś sądzi, że jest pięćdziesiąt kilka, a czytałem, że nawet osiemdziestiąt kilka płci, to jest to ofensywa przeciwko zdrowemu rozsądkowi"-ocenił prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński na konwencji wyborczej w Kaliszu. 

"Wybierzemy pomiędzy Polską „plus”, czyli tym co my robimy, naszymi programami, rozwojem, a Polską „minus”, która oznacza cofnięcie wszystkiego, co uczyniliśmy"-w taki sposób lider partii rządzącej nakreślił istotę wyborów parlamentarnych, które odbędą się już 13 października. 

"Jesteśmy przeświadczeni, że trzeba wybrać Polskę „plus” i iść nadal drogą, na której jesteśmy. (…) Trzeba dalej iść drogą, która przyniosła wiele sukcesów"-ocenił polityk. 

Jarosław Kaczyński stwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość liczy nawet na więcej niż dwie kadencje, gdyż będzie to "droga do tego, by Polska zrównała się najpierw z przeciętną Unii Europejskiej, a później zrówna się z tym państwem, z którym się zwykle porównujemy", czyli Niemcami.

"Państwo dobrobytu to nie tylko kwestia PKB. (…) To jest także sprawa sprawiedliwości, dzielenia tego, co mamy. Równości jeśli chodzi o pracę, sytuację różnych grup społecznych i równowagę między regionami"-tłumaczył były premier. Jarosław Kaczyński wskazał, że to, co Polsce zafundowano po roku 1989, to "neoliberalizm w prostackiej formie". 

Co czeka nas, gdy Polacy 13 października zagłosują na opcję "Polska minus"? 

"To oznacza także zgodę, wsparcie ze strony władzy dla tej wielkiej ofensywy ideologicznej przeciwko tradycyjnym wartościom, polskim, katolickim, przeciwko wartościom rodziny"-przestrzegał polityk. Kaczyński wskazał, że ofensywa środowisk lewicowo-liberalnych to również ofensywa przeciwko zdrowemu rozsądkowi, na co wskazuje chociażby sugerowanie, że jest kilkadziesiąt płci. 

"Już na poziomie komórki można stwierdzić czy jest to komórka kobiety czy mężczyzny. To jest różnica stworzona przez Pana Boga. Jeśli ktoś jest niewierzący, to można powiedzieć, że przez naturę. Każdy rodzi się kobietą albo mężczyzną. Ci, którzy chcą zmienić świat, wysadzić w powietrze ten porządek, twierdzą inaczej i potrafią już dzisiaj wymuszać posłuszeństwo wobec tych twierdzeń przy pomocy represji"-powiedział były premier, przywołując m.in. sytuację ze Szkocji, gdzie uczeń został wyrzucony ze szkoły za stwierdzenie, że istnieją tylko dwie płci.

"Polacy są wielkim narodem, mamy własną tradycję i do niej musimy nawiązywać. (…) Mamy do czynienia z wielkim atakiem na wolność"-ocenił lider partii rządzącej. 

"Ci wszyscy przebierańcy, którzy maszerują po polskich ulicach, to ludzie, którzy żądają, by nasza wolność była ograniczona, byśmy nie mieli prawa ich krytykować"-wskazał polityk, przestrzegając przed zagrożeniem ze strony nie "lewicy", ale właśnie "lewactwa". W ocenie Jarosława Kaczyńskiego, przeciwnicy polityczni PiS najwyraźniej jednak postawili na to "lewactwo". 

"Tolerancja „tak”, afirmacja „nie”. Państwo afirmuje rodzinę. Państwo afirmuje ten związek"- podkreślił prezes PiS. 

Kaczyński odniósł się również do kwestii programów społecznych wprowadzonych przez rząd Zjednoczonej Prawicy. Czy obecna opozycja, jeżeli dojdzie do władzy, będzie je kontynuować? Zdaniem lidera PiS, nie: programy społeczne „najpierw będą ograniczone, a potem zaniechane”.

"Jedyna ich polityka to prywatyzacja. Wartości w radykalny sposób będą naginane. Nasze bezpieczeństwo sprowadzi się do załatwiania prywatnych awansów. Tak można zdefiniować politykę zagraniczną PO-PSL. Od 2009 roku chodziło o to, by jeden człowiek awansował. Żeby, jak mówili w restauracji Sowa i Przyjaciele, został "grubym misiem".

„Kiedy mówiłem o tym, że Polska Minus to Polska załamania się naszego programu społecznego, ekonomicznego, jedną sprawę pominąłem. Musi być jednak podniesiona oddzielnie, wszak jest niesłychanie ważna. To oznacza także wsparcie ze strony państwa dla wielkiej ofensywy ideologicznej przeciwko tradycyjnym wartościom, polskim, katolickim, przeciwko wartościom rodziny… Przeciwko normalności”-wyliczał polityk. 

„Jeżeli chcemy przed tą ofensywą się obronić, a nie znaleźć się w sytuacji, że będzie to ofensywa państwowa, nie możemy wybierać Polski Minus”-apelował były premier.

yenn/PAP, Fronda.pl

Komentarze (65):

Luzifer®2019.10.4 10:42
kwaa, kwaa, mlask, mlask....stary bezzebny dziwolag w brudnych buciorach i pogniecionej marynarce ze sladami siersci od kota zabral glos.
babcia z dowodem2019.10.4 4:37
Dlatego idę głosować na PIS!
Moly2019.10.4 2:38
Ja to glownie nie chce miec do czynienia z osobnikami pokroju p. Kaczynskiego. Nie widze tu zadnego ograniczania
gkladkljgnads2019.10.4 0:38
Mam pytanie Gdy wprowadzono w Niemczech prawo pozwalające homoseksualnym Niemcom zawierać jednopłciowe małżeństwa, w jaki sposób ograniczyło to prawa Niemców heteroseksualnych?
ten z mosadu2019.10.3 23:51
Dlaczego pedalow z lgtb nazywa sie "biednymi ludzmi", a dzialaczy nazizmu czy komuny wydawalo sie sadom, albo i gorzej. Jezeli ci ludzie walcza w imie ideologi to sa tak samo winni jak owi SS-mani czy KGB-owcy i powinni tak byc traktowani, a nie jak niewiniatka. To oni tak urabiaja swiat, zeby uchodzic za niewiniatka, a sa samym zlem. !
BezzębnaBezpłciowośćKaczegoBreżniewaŻoliborza2019.10.3 19:41
Kaczy Breżniew z Żoliborza jest płci bezużytecznej. Dokładnie takiej samej, co banda przebierańców z episkopatu, którzy codziennie usiłują ograniczyć nam wolność.
Jaka ku... mać, tak ku... nać. 2019.10.3 19:20
grilling and trolling, getting fuck in the ass and jerking off vigorously - multitasking asshole 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤 a ile ty masz latek 𝐍𝐨𝐰𝐚𝐤-𝐫𝐨𝐛𝐚𝐜𝐳𝐞𝐤?
2019.10.3 19:25
Więcej niż 30 i mniej niż 40. :) A co, psycho-dziadzia? Chcesz się umówić? :* Zapomnij. Zajmij się swoim leczeniem. Dawaj buzi :*
Jaka ku... mać, tak ku... nać. 2019.10.3 19:55
a urodzony żeś w staten ajlend i masz dyplomy z kambrydżu i oksfordu a "polszczyznę" masz z PRL-u i wogle jesteś bez zajęcia
2019.10.3 19:03
Ty stary, obleśny, nienawistny dziadu :) Jakoś nie czuję żeby jakiekolwiek działania LGBT ograniczały mi wolność. :) Co za stary cap. Chyba się Hitlera nasłuchał, bo nie potrafi powiedzieć nic poza straszeniem i dzieleniem... Obleśny typ...
abcd2019.10.3 18:55
Tęczowa zaraza nie zagraża Tobie. Twojej seksualności, bez Twojego świadomego udziału i zgody, nikt już nie zmieni. Ale ideologia LGBT zagraża Twoim dzieciom i w rzeczywistości homoseksualistom tylko o te dzieci chodzi. Jak znaleźć nowego partnera, gdy stary już się znudził, a populacja chętnych wynosi 1,5%? Czytaj więcej: "Komu zagraża tęczowa zaraza?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Komu_zagra%C5%BCa_t%C4%99czowa_zaraza%3F
bzyk2019.10.3 18:49
Co on pieprzy?
o, yenny2019.10.3 18:43
Źle: … rozsądkowi"-ocenił prezes… Prawidłowo: … rozsądkowi” — ocenił prezes…
Adam2019.10.3 18:33
Homoseksualizm ma związek z reinkarnacją.,
anonim2019.10.3 18:30
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO wybory do PE i te wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!! GŁOSUJĘ NA PiS
anonim2019.10.3 18:26
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!
polak2019.10.3 18:23
Panie Prezesie kiedy dekryminalizacja konopi indyjskich ?
Ewa2019.10.3 18:20
Brawo prezes Kaczyński. W tych wyborach tylko głosowanie na PIS zapewni szansę na rozwój Polski i wzrost zamożności jej obywateli.
lublinianka2019.10.3 18:45
Raczej Drugą Grecję :/
Adam2019.10.3 18:04
Pytanie do katolików. Dlaczego jedno dziecko rodzi się chore a inne dziecko rodzi się zdrowe? Dlaczego jedna osoba żyje 80 lat a inna osoba umiera 3 dni po urodzeniu? Mam dla was odpowiedź. Reinkarnacja potrafi wytłumaczyć niesprawiedliwość na świecie.
Reytan2019.10.3 18:14
NIESZCZESCIE. W Polsce coraz to nowe odmiany mutantow !
anonim2019.10.3 17:47
Stary kawaler z kotem - normalna rodzina.
Jaka ku... mać, tak ku... nać. 2019.10.3 17:59
a ty goldenboy? żonaty? a gdzie tam, mężaty, ale jeszcze moich związków nie zalegalizowali
ZERR02019.10.3 23:14
Przy większości gejowych, nawet taki stary kawaler wygląda najnormalniej na świecie.
Polak Ateista Durny Gej2019.10.3 17:45
Obie - czerwoną i tęczową zarazę trzeba zapędzić do kamieniołomów i tam uczyć ich pracy dla ojczyzny, a nie łażenia po ulicach !!!
Monika2019.10.3 17:41
poważnie to jest sprawa wagi państwowej? Nie ma już innych wrogów tylko pozostał ten wyimaginowany potwór LGBT?? A gdzie imigranci, zarazki, veganie i cykliści ? Może pora wziąć się za budowanie i szukanie wspólnego języka a nie ciągłe dzielenie i szukanie wroga na siłę . To takie małe .......
Polak Ateista Durny Gej2019.10.3 17:47
Nie ma innych wrogów ! Pozostało jeszcze parę puszek na spermę, ale prawie cała totalna opozycja już wali ze strachu w pory przed 13.10.2019.
Reytan2019.10.3 18:11
Jedyna przyszlosc polskojezycznej komuny jest w Korei Polnocnej. Musimy zorganizowac transporty.
Zosia2019.10.3 17:40
Przegonić tych homo-przebierańców do cyrku !!!
Jaka ku... mać, tak ku... nać. 2019.10.3 17:39
To nie ma żadnego znaczenia czy "dzielnicowy" to Albert, Keller-Krawczyk, pedał, Nowak i taką czy inną ku..wa. To kur...stwo wyniósł z kur... kiego domu, żył całe swoje życie jak ku ..,wa, więc trudno oczekiwać, że powoli zdychając przed komputerem, będzie inna ku...ą. Jaka ku... mać, tak ku... nać.
widziane z boku2019.10.3 17:38
Prezesie, nie marnuj czasu na LGBT - oni/one nic nie znaczą, nie zadecydują o ostatecznych wynikach. Mów, pytaj opozycje co będzie jeżeli oni wygrają wybory. Co Centralnym Portem Lotniczym, przezbrojeniem sił zbrojnych, z Baltic Pipe, etc. Opozycja nie ma na to odpowiedzi. LGBT - to nic nie znaczące goowno polityczne.
Dam2019.10.3 18:04
Przecież prezes gada tyle o LGBT, bo to łatwy temat zastępczy i zasłona dymna na różne sprawy, które ostatnio wyszły. 4 lata temu cały czas gadali o uchodźcach (temat ucichł zaraz po wygranych wyborach), teraz już uchodźcy się przejedli, więc trzeba wyciągnąć nowego stracha na wróble.
katolik 2019.10.3 17:38
Panie Kałczyński! A co z przebierańcami w koloratkach którzy od 2tyś. lat ograniczają wolność polaków i jednocześnie pasożytują na nich i gwałcą ich dzieci?
Reytan2019.10.3 18:08
Wrogom Polski i mordercom komunistycznym odbierzemy obywatelstwo i skazemy na calkowity przepadek mienia.
bzyk2019.10.3 18:52
Zamiast pier.do.lić bez sensu lepiej bys się wypowiedział MERYTORYCZNIE?
leszczyna2019.10.4 10:42
Ty nie jesteś "dzielnicowy", Ty jesteś "ponadczasowy". Koloratki od 2 tysięcy lat? Ojej. I to w Polsce? Uprawiasz turbosłowiańszczyznę?
dzielnicowy2019.10.3 17:37
Jestem homo-fobem, nie dlatego, że nie lubię tych ludzi, ale dlatego, że ich część aktywistów, tych którzy jeżdżą autobusami głównie z Warszawy po miastach organizując tzw. marsze równości, przyczepili się do mojej wiary i pemanentnie ją beszczeszczą, profanują i nas obrażają. Te świry nie chcą żadnej tolerancji, lecz dominacji nad normalnymi ludźmi. Nigdy nie zgodzę się na to żeby być rownym z tą tęczową zarazą maszerującą w marszach LGBT, a także pedofilami czy zoofilami. Dla mnie oni są równi jedynie w wielkości żołądka, co jest jasnym, że potrzebują tyle samo żarcia co ja – i nic więcej! Różnica zasadnicza między mną a nimi jest taka, że ja jestem normalny, a oni są zboczeńcami !!!
Reytan2019.10.3 18:07
Nie wolno glosowac na Kaczynskiego,bo on nigdy nie zdelegalizuje tych komunistow,dopoki oni nie zwycieza dzieki ogromnym pieniadzom Sorosa.
Bizon2019.10.3 17:37
Jestem tolerancyjny dla homomisiów. Wiem, że to albo choroba, albo genetyczne zmiany w ich orientacji seksualnej. Tak czy tak, oni nie mogą nic za to, że tacy się urodzili. Nie zamierzam też profanować symboli ich wiary. Niech sobie wierzą w ich seks, który jest dla nich Bogiem, niech beszczeszczą sobie odbyty i weginy i niech noszą sobie kut-asy i cipki na patykach – ich sprawa, ale wara od moich symboli religijnych i wara od wychowania moich dzieci w przedszkolach i szkołach, opartego na neomarksistowskiej ideologii LGBT. To właśnie tą ideologię nazywamy tęczową zarazą ! O moje symbole religijne będę walczył nawet na pięści ! To nie zwykli homosy organizują tzw. „marsze równości” . Oni nawet się wstydzą za tych co tam maszerują. To aktywiści, głównie z Warszawy, którzy zjawiają się autobusami i kasują za to szmal zza granicy, głównie od niemców i żydów. Pomagają im też prezydenci związani z PO w większych miastach wydając ochoczo pozwolenia, a do maszerujących dołączają stuknięte feministki i członkowie lewackich ugrupowań politycznych. Czego oni żądają od nas ? Oni żądają od nas tolerancji. No to co ? To ja mam być tolerancyjny dla ich choroby lub mutacji, a oni mogą być nietolerancyjni dla mojej wiary beszczeszcząc jej symbole i relikwie jak również mszę świętą ?! Dlaczego żądając od nas tolerancji, atakują i profanują nasz Kościół ?!! To jakiś obłęd ! Jak można żądać tolerancji będąc nietolerancyjnym ?!! Jeśli nazywają te marsze „marszami równości” to wogóle nie rozumieją co słowo „równość” oznacza. My hetero nie jesteśmy i nigdy nie będziemy równi tylko podobni, a co dopiero równi z nimi. Jeśli zaś żądają homo związków małżeńskich, to ktoś musi dla nich zmienić Konstytucję, bo obecnej łamać nie wolno, a ta mówi o małżeństwach kobiety i mężczyzny.
Reytan2019.10.3 18:04
Pytanie i odpowiedz. Dlaczego Kaczynski nie zdelegalizowal w Polsce Sorosa i jego pieniedzy tak,jak to zrobil Orban na Wegrzech ? Dlaczego Klamczynski nie wycofal Polski z Umowy Istambulskiej i gender i LGTB nadal jest w polskich szkolach. ??? Dlaczego Klamczynski wykonuje wszystkie polecenia zydowskie i do nich dostosowuje polityke Polski ? Dlaczego lekcewazy Polonie,i poswieca interesy miliony Polakow za granica na rzecz ich zydowskich wrogow ? TO DLATEGO nie wolno glosowac NIGDY na zaden POPIS.
Michał Pasierb 2019.10.3 21:05
Są siły, które nie dopuszczą Konfederacji do władzy i cieszą się z wojenki na prawicy.A nazwiska niektórych działaczy i to co oni wyczyniają działają odstraszająco,niestety.(Obiecująco jak dla mnie zapowiada się p. Winnicki)Te siły właśnie, jeszcze mogą ewentualnie tolerować prawicę w postaci PIS-u ale czegoś jeszcze bardziej na prawo z pewnością by nie zdzierżyły.Polska to duży kraj w strategicznym regionie a nie Węgry..I proszę raczej nie utożsamiać PIS-u z PO-KO .Pozdrawiam
Adam2019.10.3 18:31
Homoseksualizm ma związek z reinkarnacją.
Zenek2019.10.3 18:37
Bizon, ty chyba jesteś za ciemny żeby zrozumieć o co chodzi. Czy słyszałeś kiedyś żeby byli atakowani Adwentyści; Baptyści czy Jehowi? Na pewno nie. A dlaczego nie? bo oni nie wpi*dal*ja się do mojego życia. Katolik krzyży narozstawia w miejscach publicznych; nakazuje naukę religii w szkołach; i jeszcze to wszystko za pieniądze podatnika. Czy słyszałeś kiedyś żeby Jehowi domagali się o podatników pieniędzy? Nie, i nie usłyszysz, a od katolika tak, i jaszcze taki Jędraszewsk, zapleśniały k*tas (niby biskup), powie takim co tego zwierzaka utrzymują, że są „zarazą”.
leszczyna2019.10.3 23:03
Jaki katolik i w jakich szkołach nakazuje naukę religii??
Gloria2019.10.3 23:33
Partia Razem: Religię ze szkół należy wyprowadzić. Każdy ma prawo do swojej wiary, jednak żadna z nich nie powinna być faworyzowana. Zajęcia z religii powinny być prowadzone w salach katechetycznych i finansowane przez związek wyznaniowy. Praca 21,7 tys. nauczycieli religii w 2018 roku kosztowała budżet 1 482 mln. Za te pieniądze można kupić ponad 3000 karetek pogotowia, zbudować ponad 6000 mieszkań i zbudować blisko 200 nowych żłobków. Ponadto można wybudować za te pieniądze 114 basenów. Za mało jest języków obcych w szkołach. Za mało plastyki i przedmiotów ścisłych. Religia jest zawsze i wszędzie. Tylko lewica mówi o tym. Tylko lewica chce to zmienić. Głosuj mądrze tej jesieni. https://www.facebook.com/partiarazem/posts/1369965456504840
leszczyna2019.10.4 1:43
Nie pytałam o program wyborczy Partii Razem, ale o to, jacy katolicy i w jakich szkołach nakazują nauczanie religii.
Gloria2019.10.4 3:39
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18941898,religie-wprowadzono-do-szkol-tylnymi-drzwiami-i-na-szybko-mialem.html
leszczyna2019.10.4 10:25
Ten artykuł opisuje okoliczności wprowadzenia religii do szkół w 1990r. i stanowisko ówczesnego RPO prof. Ewy Łętowskiej co do jego zgodności z ówczesną Konstytucją z 1952r. Ja pytałam, jacy katolicy i w jakich szkołach nakazują naukę religii. Moje dzieci chodzą do publicznej szkoły podstawowej i nie są zobowiązane do udziału w lekcjach religii.
Gloria2019.10.4 13:32
Np. lekcje religii - choć nieobowiązkowe - są wciąż wplatane w środek planu zajęć – jak myślisz, przypadek?
leszczyna2019.10.4 15:21
Jeśli nieobowiązkowe są lekcje religii, to nie można mówić, że nauka religii jest nakazana. Ależ żaden przypadek, wszystkie lekcje są wplatane w plan zajęć, w cały, nie tylko w środek. Są postulaty, by matematyka czy fizyka były rano, bo wymagają dużego wysiłku umysłowego, a plastyka czy muzyka były po południu, bo są relaksacyjne, a uczniowie już zmęczeni. Ale nie da się zrobić matematyki na 1 lekcji we wszystkich klasach, trzeba by mieć tylu matematyków naraz, ile jest klas. Tak samo katechetów nie ma na zawołanie kilkudziesięciu. C`est la vie.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.10.3 17:36
Kto potrafi uzasadnić twierdzenie, że LGBT chce komukolwiek ograniczyć wolność???!!!!
JS2019.10.3 17:43
Tu nie chodzi o wolność lewacki szczochu, tu chodzi o ten smród ulatniający się ze stolca podczas bezczeszczenia odbytów ! To zatruwanie środowiska ! WON za Don !
bzyk2019.10.3 18:50
Jesteś idiotą.
Reytan2019.10.3 17:55
Aktywnym komunistom musimy odebrac obywatelstwo POLSKIE. Niech wracaja za Ural.
Sebastian Lorenc2019.10.3 18:04
Dowiedziałeś się ;) ? Nikt tu Ci nie odpowie na żadne pytanie. Oni potrafią tylko wyzywać i grozić.
Ura-Bura - syn Baby Jagi2019.10.3 19:18
Moja droga znajomo z FB - ja często zadaję podobne pytania i zawsze otrzymuję takie odpowiedzi. Jeszcze przed zadaniem pytania wiem - że takie będą. Mam pełną świadomość z kim mam do czynienia na tym portalu. I to chcę właśnie uświadomić - im samym oraz obserwatorom.
Sebastian Lorenc2019.10.3 19:41
Jak miło spotkać tu znajomego z FB. :)
PiotrS2019.10.4 11:42
kurde, a ja nie mam FB :)
anonim2019.10.4 12:41
Żałuj ;)
anonim2019.10.3 18:24
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!
gość_ZZZ2019.10.3 19:34
Chcesz uzasadnienia. Ależ proszę! 1) Sprawa profesora Nalaskowskiego z UMK z Torunia 2) Sprawa drukarza z Łodzi 3) Pracownik IKEI 4) Nauczyciel 5) Atak na arcybiskupa Jędraszewskiego 6) Aktor, który tylko zapytał się o stosunek LGBT do pedofilii 7) Pani Klepacka - sportsmenka I tak dalej.... Według mnie homofobami są LGBT, bo nienawidzą inaczej myślących niż oni. Homofobami, bo nas inaczej myślących się boją. Dlatego te ataki.
ZERR02019.10.3 23:12
Ja potrafię, alez wami rozmowa to jak gadanie do obrazu. Gadasz, piszesz i co? i cisza.
leszczyna2019.10.4 10:38
Może ja spróbuję podać parę przykładów. W Wielkiej Brytanii praktycznie zamknięto wszystkie katolickie ośrodki adopcyjne, bo zgodnie ze swoim światopoglądem nie przekazywały dzieci do adopcji parom homoseksualnym. W USA, bodajże w Kalifornii, ukarano katolickie biuro matrymonialne, bo odmawiało zamieszczania anonsów dla homoseksualistów. W Niemczech wsadzono do więzienia baptystów odmawiających posyłania dzieci na edukację seksualną promującą LGBT. W Polsce zwolniono z pracy człowieka zatrudnionego w IKEI, bo nie zgodził się na narzucanie pracownikom postępowania wobec LGBT, które wykraczało poza neutralną światopoglądowo tolerancję, np. zabraniało mówienia dowcipów w gronie koleżeńskim czy nakazywało wypytywanie o partnera kolegi z pracy.
gumowa kaczka2019.10.3 17:33
tak ,lpg to oczywiście najważniejszy problem w tym kraju
Reytan2019.10.3 17:54
WYCISZENIE ANTYPOLSKIEJ KOMUNY,wyliminowanie PIS-u,nastepnie zalozenie katolickej PARTII INTERESOW POLSKICH.