Policja musi wyłuskać „zielone ludziki” z Marszu Niepodległości! - zdjęcie
10.11.14, 15:10Marsz Niepodległości z 2013 roku (fot. Monika Nowak)

Policja musi wyłuskać „zielone ludziki” z Marszu Niepodległości!

19

Jutro wielki Marsz Niepodległości. Zachęcając do pójścia w marszu, Jan Pospieszalski, słusznie zresztą zauważył, że jest on szczególny: niedaleko nas, na Ukrainie trwa wojna wywołana przez zbrodniczy system Putina. Dlatego ważne jest w tej chwili, by pokazać swoje przywiązanie do wartości patriotycznych. Również ma słuszność Pospieszalski gdy mówi, że manifestanci Marszu Niepodległości szybciej złapią za broń w razie potrzeby, niż np. homoseksualiści czy lewacy. To prawda, ja również uważam, że świętowanie Dnia Niepodległości to manifestacja naszego patriotyzmu i przynależności do Polski. Ale strasznie irytuje mnie to, że wielu konserwatywnych publicystów czy dziennikarzy nie chce pisać nic o organizatorach Marszu, o Ruchu Narodowym, który jest jednym z (razem z Korwinem) tzw. klakierów Putina w Polsce. To postacie, które mają prorosyjskie ciągoty, patrzą (dość często) z wielkim sentymentem w stronę Moskwy. Atakują Ukrainę za jej walkę z prorosyjskimi separatystami. To burzy porządek całego marszu, tej dobrej i potrzebnej inicjatywy.

Po drugie, Ruch Narodowy dopuszcza koło siebie różne skrajne organizacje prawicowe jak Falanga czy ONR, byty aspołeczne, równie mocno patrzące w oczy Putina co RN. I nie zgadzam się z tezą Pospieszalskiego by nie mówić nic o bandytach czy faszystkach i kibolach. Oni również będą, dlatego że organizatorzy Marszu Niepodległości tolerują takie grupy. I to również jest bardzo zastanawiające. Dlaczego RN dopuszcza do marszu takie organizacje? Czy robi to po to, by rozbijać pokojową manifestację patriotyczną, czy kryje się za tym coś bardziej głębszego, dyrektywa wysłana zza biurka na Kremlu?

Ogólnie zachęcam do uczestniczenia w marszach patriotycznych, które są manifestacją naszego przywiązania do Ojczyzny i uważam również, że w Marszu Niepodległości będzie uczestniczyć większość Polaków, dla których najważniejsze jest dobro naszego kraju, a nie ideologia Ruchu Narodowego. Ale, powiem to raz jeszcze, najbardziej boleję nad tym, że jednym z organizatorów tego marszu jest RN, partia o prorosyjskich fascynacjach co powoduje, że wśród demonstrantów mogą pojawić się np.… zielone ludziki!

Dlatego nie podzielam do końca oburzenia mediów prawicowych, które wieszają psy na policji za to, że rozpoczęła przygotowania do zabezpieczenia marszu Niepodległości. Niektóre osoby blisko związane z Ruchem Narodowym czy organizatorami Marszu byli zaszczyceni obecnością ludzi z CBŚ czy policji. Oczywiście od razu posypały się gromy na policję za to, że nęka niewinnych ludzi. Nie mnie osądzać czy funkcjonariusze nadużyli swoich uprawnień (są takie opinie) czy też nie, jedno jest pewne: dla bezpieczeństwa uczestników marszu niepodległości, policja ma prawo a nawet obowiązek wyłuskać wszelki element zagrażający bezpieczeństwu. A do takiego elementu niewątpliwie należą „zielone ludziki”, czyli osoby wspierające terrorystę Putina. A przecież wiemy, że takie osoby są wśród tych, którzy na Marszu Niepodległości będą.

Inną sprawą jest oczywiście nękanie samych uczestników Marszu Niepodległości. W takim przypadku oczywiście akcja funkcjonariuszu zasługuje na naganę.

Miejmy nadzieję, że jutrzejszy Marsz Niepodległości zostanie dobrze zabezpieczony przez policję (informuje się o 5 tys. osób pilnujących marsz). I miejmy nadzieję, że bardzo szybko zostaną wyłuskani ci, którzy nie służą interesom polskim.

Philo

Komentarze (19):

anonim2014.11.10 15:20
Należy zwalczać zielone ludziki Putina i niebieskie ludziki Gross szczujące Polaków przeciw sobie jakich ostatnio wysyp na flądrze. W ilości nagonek na Marsz - flądra bije chyba nawet gejzetkę wybiórczą.
anonim2014.11.10 15:38
existenz Coś cię ten temat bardzo gniecie - czyżby kolejny hasbarczyk udający "Polaka" ...
anonim2014.11.10 15:49
Proszę poprawić tytuł, gdyż zawiera błąd rzeczowy. To nie policja ma zabezpieczać Marsz, lecz Straż Marszu Niepodległości. To oni będą wyławiać prowokatorów.
anonim2014.11.10 16:29
A kto wylowi zielone ludziki z obecnej redakcji frondy.? Podpisz sie Panie Philo imieniem i nazwiskiem. Ataki na RAZa , Korwina, teraz Ruch Narodowy. Portal poswiecony PISowi
anonim2014.11.10 16:36
@Lukasz032 Straż marszu to akurat ma takie same uprawnienia jak Koło Gospodyń Wiejskich.
anonim2014.11.10 16:38
Rozumiem że autor na znak protestu wybiera sie na marsz z panem Prezydentem? @Wojtek1983 Po twoim tekście wypada mi tylko zapytać, czy przygotowałeś na jutro koktajle Mołotowa na dachu swojego squat-a?
anonim2014.11.10 17:09
Patologiczna nienawiść może prowadzić do nieodwracalnych zmian w mózgu, powodującym zanik logicznego myślenia, natrętną konfabulację i wygadywanie bzdur - znamiona tego w powyższym artykule Philo wypełnia z nawiązką :)
anonim2014.11.10 17:14
A takze niebieskich ludzikow, ktorzy krzycza bedziemy pracowac w Polsce u amerykanca, i niemca za 1300 /mc chcemy oddac wszystko co polskie w yankeskie rece, nasz guru jest w Waszyngtonie, bedziemy czyscic buty amerykanskim turystom w Polsce,za zniesienie wiz do USA,
anonim2014.11.10 17:45
Należy zwalczać idiotów wypisujących te pierdoły, dodajmy, że tekst poza chamstwem stoi w sprzeczności z ogólnodostępnymi faktami jak kwestia relacji z Falangą i Korwinem, poza tym RN nie jest partią.
anonim2014.11.10 17:58
Lewacki ból dupy mode-on, jak co roku przed świętem. Zaproście niemieckich anarchistów do wyłapywania "faszystów. Komusze partie przy korycie nie mogą zboleć, że ktoś inny organizuje marsz. LOL
anonim2014.11.10 18:53
Nagonka na marsz jest nie na miejscu. Powinniśmy się jednoczyć a nie kłócić.
anonim2014.11.10 18:54
Nagonka na marsz jest nie na miejscu. Powinniśmy się jednoczyć a nie kłócić.
anonim2014.11.10 18:55
Przestańcie obrażac narodowców i marsz o takie rzeczy które wogóle nie maja pokrycia w prawdzie, nie mówiąc już o JAKICHKOLWIEK dowodach. Tzw. "zieloni ludzicy " to mogą byc co najwyżej policjanci prowokatorzy ( jak juz sie zdarzało na marszach) albo lewacy. Pozdrow dla "katolickiej i patriotycznej" frondy
anonim2014.11.10 19:56
Czyżby Fronda zCzerskniała? Skąd ta nagonka na RN. Czy dlatego że nie pozwala panoszyć się Żydom? ( To temat tabu pana Redajktora). Przestańcie dorabiać RN gębę popleczników Putina tylko dlatego że pogonił zwolenników UPA. Obiecuję jeszcze jeden taki głupi artykuł i po 5 latach przestanę was czytać.
anonim2014.11.10 20:17
@Apso44 czytać możesz, ale obiecaj, że nie będziesz komentować. A cały ten śmieszny Marsz Nienawiści jest na rękę lewicy. Wszyscy mogą przekonać się, co reprezentuje sobą polska prawica.
anonim2014.11.10 21:42
A jeszcze niedawno Fronda dostawała orgazmu z okazji MN
anonim2014.11.10 23:04
http://babaichlop.mobile.salon24.pl/614775,frondy-jezyk-poswiecony
anonim2014.11.11 7:03
Philo piszesz jak biedroń i całe to g. lewactro - kibole, faszyści, wspaniała policja. Zanim coś napiszesz pomyśl. A i ile razy byłeś z "faszystami i kibolami" pod ambasadą ruską by protestować?
anonim2014.11.11 18:08
policja jest tanią dziwką obecnej władzy kopaczka już dała tyłka komendantowi aż jej botoks strzelił na ryju