PiS ma dość koalicjantów? Marek Suski: To powszechna opinia w partii  - zdjęcie
08.04.21, 11:40Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

PiS ma dość koalicjantów? Marek Suski: To powszechna opinia w partii

17

Szef klubu PiS Ryszard Terlecki stwierdził wczoraj w rozmowie z dziennikarzami, że wolałby zrezygnować ze współpracy z koalicjantami. Goszcząc na antenie RMF FM poseł Marek Suski przyznał, że opinię wicemarszałka podziela wielu polityków PiS.

W Zjednoczonej Prawicy wciąż dochodzi do tarć i sporów. Koalicjanci stawiają coraz dalej idące żądania, co nie podoba się politykom Prawa i Sprawiedliwości. Nastroje w obozie władzy „bez znieczulenia” skomentował wczoraj w Sejmie wicemarszałek Ryszard Terlecki, który stwierdził, że wolałby „pozbyć się koalicjantów”.

- „Pan marszałek Terlecki wypowiedział zdanie, które jest dość częste wśród posłów Prawa i Sprawiedliwości, ponieważ te różne dziwne zachowania naszych kolegów i koleżanek, no nie cieszą się uznaniem, popularnością ani zrozumieniem”

- przyznał dziś w rozmowie z Robertem Mazurkiem poseł Marek Suski.

Zaznaczył, że spory te nie dotyczą kwestii programowych, a personalnych. Polityk dodał również, że Prawo i Sprawiedliwość nie wyklucza ewentualności przedterminowych wyborów.

W porannej rozmowie RMF FM Marek Suski był też pytany o kwestie dotyczące wyjaśnienia Katastrofy Smoleńskiej.

- „Muszę przyznać, że te przyczyny [katastrofy smoleńskiej] nie są do końca poznane. Nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek uda się bez współpracy z Rosją, który cały czas nam utrudnia sytuację, do takich konkluzji dojść, bo jak patrzymy na to, w jaki sposób są badania katastrof lotniczych, to takie samoloty są składane w hangarach, każdą część się analizuje. Tutaj niestety Rosja odmawia współpracy”

- stwierdził.

Przyznał, że rzeczywiście można mieć wrażenie, iż od kilku lat podkomisja ds. katastrofy smoleńskiej nie doprowadziła do poznania żadnych nowych okoliczności, dlatego nie wyklucza konieczności przeprowadzenia audytu, co postuluje Małgorzata Wasserman.

kak/RMF FM

Komentarze (17):

Głosuję na SP2021.04.9 18:13
mam dość niemrawości PiS u w przeprowadzaniu reform np. wymiaru sprawiedliwości. Rada Medyczna przy premierze to całkowite nieporozumienie.
suski za fizjonomię2021.04.8 20:17
powinien dostać OSCARA
Anonim vel AAAtomek vel masa innych nicków2021.04.8 12:36
Nadal i z coraz większym przekonaniem uważam, że moim duchowym idolem jest… Adolf Hitler. Sam się zdumiałem, ale to fakt! A to ze względu na jego ważne słowa, które wypowiedział na naradzie dowódców w przededniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Przecież ja (i moje wierne klony, jazgoczące kundelki szatana) nie robimy od lat na tym forum niczego innego! Zniszczyć Polskę! Zniszczyć Kościół! Zacytuję Hitlera: "Zniszczenie Polski jest naszym pierwszym zadaniem. […] Zwycięzcy nikt nie pyta, czy powiedział prawdę, czy też nie. W sprawach związanych z rozpoczęciem i prowadzeniem wojny nie decyduje prawo, lecz zwycięstwo. Bądźcie bez litości, bądźcie brutalni". Piękne, prawda? Jemu nie udało się Messerschmittami i Tygrysami, ale nam się uda aborcją i LGBT!!!
katolicka deratyzacja Polski2021.04.8 13:53
Konfederacja Hitlerowska przeciwko Kosciolowi !
Agnieszka2021.04.8 12:25
A Polacy mają dość PiS-u - nawet były twardy, zaangażowany elektorat, bo to czego oczekiwano od PiS po ich deklaracjach światopoglądowych i niepodległościowych to WYŁĄCZNIE Solidarna Polska stara się wypełniać. HAŃBA CI ZDRAJCO SUSKI i RESZTO KRECIEJ BUFONADY!
katolik2021.04.8 12:43
czy ktos z solidarnj Polaki złozył mandat, czy jakikolwiek poseł złozył mandat. Wszyscy z sejmu senatu rządy to naziści! Nie rozumiesz, ze dokonuje się Holocaust
katolicka deratyzacja Polski2021.04.8 13:48
Konfederacja Bez Mozgu morduje z nienawisci katolikow ,ale tlunaczy ,ze to ideowo,bo za ruble !
Przekaz dnia!!!2021.04.8 12:13
PiS ma dość koalicjantów!
matis892021.04.8 12:12
Lewacki, szatanistyczny PIS z partii POPIS od początku miał plan układu z Gowinem czyli PO, aby w razie czego Gowin mógł odegrać rolę szkodnika. Z Ziobro im nie po drodze bo PIS pokazał swoją lewacką, szatanistyczną twarz. Te lewaki z PIS jak zwykle mają strategię ucieczki, że niby nie potrafią dotrwać do końca kadencji. Przecież już to znamy u nich.
katolicka deratyzacja Polski2021.04.8 13:50
Lewicowa anarchistyczna Konfederacja dazy dio POwrotu Komuny !
Grizzly2021.04.8 12:07
Suskiego nawet w Pisie nikt nie traktuje poważnie.
Grizzly2021.04.8 15:34
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
katolik2021.04.8 12:05
Mordercy chcą dalej rządzić. Żałuję mojego głosu na was!
katolicka deratyzacja Polski2021.04.8 13:51
Fosjanie z Konfederacji Targowickiej nie glosuja na PIS !
Anonim2021.04.8 12:02
SUSKI - to ten sam "specjalista" ??? W pewnym momencie przesłuchania Milewskiego przed komisją miał miejsce taki o to dialog między nim a posłem PiS, Markiem Suskim. - Czy znana jest panu ta osoba? - spytał Marek Suski - Ale kto? - odpowiedział Ryszard Milewski - Ta o pseudonimie "Caryca" - nie odpuszczał Marek Suski. - Przepraszam, ale jedyna caryca którą znam, to Katarzyna - Katarzyna.... - powtórzył za Milewskim Marek Suski - A może pan podać nazwisko?
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.8 11:59
ale to yebnięte k*rwisko łże! rosjanie nigdy nie bronili dostępu i badania wraku! skądś szMacierewicz pobrał próbki do analizy! a co do koalicji to tylko walka świń przy korycie, z każdej strony wieprze tam wierzgają i się podgryzają...
katolicka deratyzacja Polski2021.04.8 13:52
Rosjanie ,jak widac,nie lubia Macierewicza!