Odlot! Thun w EU: Mierzeja Wiślana zagrożeniem dla Bałtyku - zdjęcie
09.09.20, 18:21fot. yt/onet rano

Odlot! Thun w EU: Mierzeja Wiślana zagrożeniem dla Bałtyku

86

Przekop Mierzei Wiślanej i usamodzielnienie się polskiej żeglugi od humorów i „widzimiesie” Rosji nie jest w smak i samej Rosji i dyżurnym politykom, którzy w ramach opozycji totalnej wymyślonej i promowanej nieustannie przez samego Donalda Tuska, są w stanie powiedzieć wszystko przeciwko działaniom rządu oraz interesom Polski

Tradycyjnie dołączyła do krytyki rządu eurposłanka PO Róża Thun, która na Twitterze napisała:

#Przekop#MierzejaWiślana to zagrożenie dla Bałtyku, temat palący nie tylko dla PL.Reagując na liczne Państwa głosy, zorganizowałam dziś spotkanie z kom. ds. środ. @VSinkevicius bo "zdecydowane działania są konieczne do ochrony natury i odwrócenia procesu degradacji ekosystemów”

Można odnieść wrażenie czytając ten wpis, że europosłanka pomyliła nieco lokalizację ujścia Wisły, gdzie spływają ścieki z Warszawy od pana Trzaskowskiego i jego nieudolnej ekipy z usytuowaniem samego przekopu Mierzei Wiślanej. No cóż … jedynka z geografii Pani europoseł.

 

No chyba, że te chciała Pani przekazać, że te „procesy degradacji ekosystemów” to z powodu tych warszawskich ścieków. To w tym przypadku pełna zgoda.

mp/twitter/fronda.pl

 

Komentarze (86):

i i i i i2020.09.24 12:23
i co to znaczy "widzimiesie" ?
Dariusz2020.09.10 12:27
Frau won Pazerfaust zagrożeniem dla zdrowego rozsądku.
poPO=kurw...i złodzieje i mordercy2020.09.10 11:17
Rózia von Locha spierdal...w kosmos suko antypolska!!!
JANOSIK2020.09.10 10:46
Nalezy odbierac obywatelstwa zdrajcom i sru...do mocodawcy.Milego dnia
JM2020.09.10 10:37
Ta ruda babsztyl z niedomytymi zębami jest zagrożeniem dla Polski. Jak można takie idiotyczne wpisy zamieszczać w internecie? Puknij się w ten pusty łeb!!!!
Lulek2020.09.10 9:23
Rózia Thun zagrożeniem dla Polski
Anonim2020.09.10 9:17
Rózia thun nie jest posłem polskim,została wybrana przez wrogie nam siły i zasiada w PE działając w interesie Niemiec,zachowuje się jak targowica ,powinna być osądzona za zdradę na równi z POzostałymi POmiotami jakie zasiadły w parlamencie.
NarodowiecNS2020.09.10 9:13
mega debilka :)))))))))))))))))))))))))) ile można robić z siebie debilkę, otóż dużo można.
RS2020.09.10 9:03
Odebrać tej naturalizowanej Niemce obywatelstwo polskie za działania przeciwko interesom Polski.
Anonim2020.09.10 9:02
Napisz lepiej handlaro, że przekop to zagrożenie dla LGBT i mniejszości etnicznych i wyznaniowych - to się lepiej sprzedaje niż ekologia!
Olo2020.09.10 9:01
Ta szwabka powinna być pozbawiona obywatelstwa Polskiego bo jak widać strasznie jej ciąży!
Czytar2020.09.10 8:56
Sprawa przekopu to rzecz znana w historii . Już w czasie II wojny rozważali to Niemcy . Mimo , że kontrolowali cieśninę piławską to adm.Karl Dönitz chciał zrobić w Elblągu bazę dla u-botów . Nie zgodził się gauleiter Koch { taki odpowiednik marszałka warmińsko - mazurskiego } Sprawa oparła się o Hitlera . On był bardzo wrażliwy na ekologię - wiadomo wegetarianin jak dr Spurek .Nie wyraził zgody . Powiedział : Jak nie będziemy szanować środowiska naturalnego -to o co walczymy ? Jak byśmy mogli spojrzeć w oczy naszym europejskim koalicjantom ? Na jakich wartościach będziemy jednoczyć Europę ?
Anonim2020.09.10 9:21
Na wartościach chrześcijańskich będziemy jednoczyć Europę z patronatem Roberta Schumana.
Jurand2020.09.10 8:47
Pani Róża Barbara Thun von Hochenstein jest agentem Rosji czy Niemiec -oto jest pytanie.
RS2020.09.10 9:26
Róża co wyszła za Niemca, wysługuje się Niemcom i Rosji, aby tylko zaszkodzić interesom Polski.
opty2020.09.10 6:20
" to zagrożenie dla Bałtyku, temat palący ..... odwrócenia procesu degradacji ekosystemów”; a co z kanałem Sueskim, Panamskim. A kanał La Manche zasypać!!! /tytuł hrabiowski był nadawany przez zaborców, by stworzyć yelite w Polsce.../
Deo2020.09.10 5:26
Róża Barbara Graffin Thun und Hochenstein z domu Woźniakowska - to przykład, jak pospolity plebs stara się ubierać w hrabioskie piórka.
Jan Radziszewski2020.09.10 2:37
biedna nie wie co ją czeka na bliskim już Sądzie Ducha św. - +++ ! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem / A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
Eris442020.09.10 1:13
Pamiętam jeszcze z bardzo wczesnej młodości, jak tatuś tej pani, prof. Jacek Woźniakowski został prezydentem mojego miasta. I pamiętam też, że ogromnie narzekał na swoje pobory. Stwierdził wręcz, że za TAKIE pieniądze, to właściwie nie powinien w ogóle pracować. Córa jak widać nie lepsza, niż ojciec...
Zygfryd2020.09.9 23:36
Łyk wody z Wisły dla tej pani wskazany , udowodni że ma rację i do dna paniusiu!
zibi2020.09.10 3:11
Thun spróbowała i twierdzi, że woda z Wisły smakuje jak g.... Z autorytetami trudno dyskutować.
Andy2020.09.9 23:34
thun jest bezpośrednim zagrożeniem dla przyrostu naturalnego w Polsce. Już wyjaśniam. Ponoć jest samicą Homo Sapiens, ale jest w tym swoim niczym nieuzasadnionym jestestwie tak obrzydliwa, że wielu mężczyznom (w tym również mi) odechciewa się "zapinania" swoich partnerek, bo są w pewnym sensie biologicznie tożsame z obrzydliwą wręcz do wymiotów thun. Co z tym różo zrobisz ...?
a2020.09.9 22:41
Flanela nosem przyspawana do dna.
to jest ruska agentka wpływu2020.09.9 22:02
to jest ruska agentka wpływu
hartmantocvel2020.09.9 21:44
Rózia Woźniakowska vel Hohenlochen chyba się zamieniła na głowy z Palikotem. PlERDOLNlĘTA baba.
Lekrem2020.09.9 21:44
Piąta kolumna w Polsce to: prowokatorzy, szpiedzy, wrogowie wewnętrzni.
UWAGA!2020.09.9 21:42
Setki bezpłatnych zdjęć kobiet w gipsie: http://www.gipsverband.de
MT(*)2020.09.9 21:40
_____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________ _____________________________________________________________________________________________
Lekrem2020.09.9 21:32
Piąta kolumna w Polsce to: prowokatorzy, szpiedzy, wrogowie wewnętrzni.
02020.09.9 21:43
Mordercy i złodzieje: ruskie kacapy, szwaby i angole zawsze się pojednali aby łupić, grabić i niszczyć.
Kim do kurwy nędzy, Mierencjo…2020.09.9 21:31
jest Jaro i jego przekop, który utonie za 50 lat?
polacke2020.09.9 21:18
Dla kogo pracuje ta kobieta, bo dla Polski na pewno nie.
polacke…2020.09.9 21:29
z gipsem na nodze zapiərdala po Berlinie.
kibic2020.09.9 21:05
Chore babsko, proces degradacji jej mózgu nieodwracalny. Żaden psychiatra sobie z tym nie poradzi.
Uczony2020.09.9 21:15
Z całą pewnością poradziliby sobie - z tym przypadkiem - UCZENI RADZIECCY
Kulas z Żoliborza2020.09.9 20:59
Ukłony Kulas ty czytasz FRONDĘ
dlaczego kłamie? czy wszyscy pisowcy to kłamcy?2020.09.9 20:54
Mario z Frondy, kiedy oduczysz się kłamać?
Panie Tadeuszu Grzesik2020.09.9 20:49
Wy robicie te skrinszoty legalnie czy piracicie, by zaoszczędzić parę grosz?
KOSTEK2020.09.9 20:41
Dobrze, że Kanał Suezki i Kanał Panamski już istnieją, bo w naszych czasach ludzie pokroju pani Rózy Thun nie zezwoliliby na ich budowę.
Oficer ABW2020.09.9 20:51
Nie porównuj gówna z diamentem, ruski trolu.
Grizzly2020.09.10 0:32
To ty gówno jesteś? Z SB a nie ABW!
Fernando2020.09.9 20:21
A ruscy agenci zwalczający przekop Mierzei są zagrożeniem polskiej demokracji.
Kulas z Żoliborza wysłał dziś…2020.09.9 20:18
Pozdro600 dla Kulasa z Żoliborza od praskiego ludka z Targowej i chewry z Anina.
Kostek2020.09.9 21:01
KULAS TO WIADOMO --- AWY DWAJ TO KTO KTO SIĘ PODSZYWA , CZY CO
Kulas z Żoliborza2020.09.9 20:07
Kulas zapraszamy na Pragę Był tam kiedyś ŁOKIEĆ, ŁOKIEĆ - PRAGA PAMIĘTA -KTO JESZCZE WIE , KTO TO BYŁ
Polka2020.09.9 20:06
Wyjątkowo wredna ta Pani.Nie rozumiem jak może komuś przeszkadzać taki kanał. nawet dla celów turystycznych już dawno powinien być wybudowany.
Rolmops2020.09.9 20:06
Rosjanie zawsze wiedzą komu zlecić sprawę !!
Agnieszka2020.09.9 20:00
Zagrożeniem dla Batyku jest: 1. Władza Trzaskowskiego, który nie potrafin opanoać awarii Czajki i po złatwił mi drugą WIgilię bez bałtyckiego sledzia. 2. Władza w Polsce, która nie umie zakazać połowu wielkim, przemysłowym statkom, które łowią wszystko jak leci i już Bałtyk opustoszyły nam z ryb nadających się do jedzenia. Inne kraje zakazały takiego połowu, więc wszyscy obcy do nas się zlecieli, żeby nawet narybkiem dokarmiać rybne farmy. Będziemy niedługo jeść same antybiotyki zamiast zdrowych ryb, jakie kiedyś dostarczał nam Bałtyk
Anonim2020.09.9 19:47
Pani Różo, to nie przekop, a ziarenko piasku przerzucone czerpakiem o 15 m ze wschodu na zachód. To właśnie ono odpowiedzialne jest za zmianę klimatu. Pani się dobrze przypatrzy... O zgrozo, jakie tumany nas reprezentują.
ZE STRADOMIA2020.09.9 19:59
TO nie nas volksdojcze reprezentują Reprezentują Niemca
Brunhilda Gräfin von Zdun und Schleswig-Holstein2020.09.9 19:36
My POlki nie POzwolimy na ten przekop bez zgody Moskwy i Berlina !
Kulas z Żoliborza wysłał dziś…2020.09.9 19:21
mocną bandę trolów na portal pana Grzesika. Ile im płaci? Dwa złote za wers?
TW Oskar znany pod nazwiskiem Tusk Donald :2020.09.9 19:37
E, tam
tw oskar2020.09.9 20:04
Baca baca tu ryży koń kto tak mówił i dlaczego
Ja Wisla, ja Wisla2020.09.10 2:22
tfu co tak śmierdzi, jak mnie słyszysz?
Ja Odra, Ja Odra2020.09.10 2:24
u nas tez, kie licho!
Antek2020.09.9 21:03
KULAS TO GOŚĆ --- ZWYCIĘŻY ORZEŁ BIAŁY
katolicka DERATYZACJA TARGOWICY2020.09.9 19:12
KIEDY ONA BĘDZIE STRACH MYŚLEĆ
B-ba2020.09.9 19:09
No i wszystko się wyjaśniło. Pani thun to putinowska onuca. Nie wiem, jak ktokolwiek o zdrowym umyśle może protestować przeciwko przekopowi, który leży w strategicznym interesie Polski. To przecież kuriozalne, żeby Polacy musieli prosić rosjan o zgode na przepłynięcie przez ich wody terytororialne, żeby dostać się do własnego portu w Elblągu. Rosjanie pobierają myto i nie zawsze dają zgodę na przepłynięcie. Ta chora sytuacja trwa od 1945 roku, dopiero rząd PiS po 75 latach od wojny stara się to zmienić przez wykopanie naprawdę niewielkiego przesmyku. Ale putin ma swoich agentów, protestuje oficjalnie i działa również przy pomocy swoich onuc. Pani z domu woźniakowska zawsze była głupia, jeszcze za czasów panieńskich w Krakowie wyśmiewano się z niej z tego powodu. Arystokratka (jej matka z domu Zyberk-Plater) wszędzie się pchała i pochodzenie otwierało jej drzwi w Krakowie, gdzie panuje tytułomania, dopóki się nie przekonywano, że inteligencją niestety nie grzeszy. W końcu wydano ją za niemca. Putinowi bardzo łatwo zwerbować głupców, którzy nawet nie wiedzą, co robią. Thun świetnie się do tego nadaje,iIm głupsza sprawa, tym energiczniej o to zabiega, łatwo było jej wbić do głowy prymitywny antypis. A teraz zasłużyła na miano ruskiej onucy.
BA-BA2020.09.9 19:14
ON - JAK PISZESZ ARYSTOKRATKA POLSKA CZY sowiecka --- a może tu pachnie czosnkiem
czy niemiec2020.09.9 19:16
Czy niemiec nie był ślepy , czy dobrze widział, JAki tam był GESZEFT
B-ba2020.09.9 19:30
Czosnkiem pani thun nie pachnie, bo matka to Karolina Zyberk-Plater, a ojciec - profesor Jacek Woźniakowski - prawnuk świetnego malarza Henryka Rodakowskiego, spokrewniony też po ojcu z zasłużoną rodziną Pawlikowskich. Zdradzają Polskę nie tylko Żydzi, co najlepiej widać po rozbiorach. Żydzi nie odegrali w tej sprawie żadnej roli, ale sprzedajne i chciwe rody arystokratyczne faktycznie do rozbiorów doprowadziły. Thun to wyjątkowo czarna owca, ale jak widać chociażby po prawnuku Henryka Sienkiewicza - Bartłomieju Sienkiewiczu, można mieć wybitnego przodka i samemu być ....... (tu wykropkuję)
KATOLICKA DERATYZACJA KOMUNY I VOLKSLISTY W POLSCE2020.09.9 20:02
SZANOWNY PANIE -- OWCA --- A MOŻE BARAN --- czy to służba wynikająca z przeszłości Niemiec w Krakowie też naszych rodaków ŻYDÓW WYMORDOWAŁ A tu tak z niemcem za pan brat
PO to samo zło !2020.09.9 19:07
Thun wzięła pieniądze od Moskali !??
Raczej2020.09.9 19:08
To raczej zasługa VOLKSLISTY --- TAK JAK DZIADKA OSKARA Z SSS ,
ryszard2020.09.9 19:04
Setki bezpłatnych zdjęć kobiet w gipsie: http://www.gipsverband.de
TEŻ RYSZARD2020.09.9 19:05
OBY TAM NIE BYŁO TAKICH JAK TEN TUN, WIELGUS I INNE RZADKIE ARTYSTKI
ryszard2020.09.9 19:18
Jakaś hitlerowska gnida podszywa się pod mego nica. Sądząc po tematyce mego poprzedniego wpisu to rodzaj odwetu na poziomie rodu ordynansów.
FRAU Z VOLKSLISTY2020.09.9 19:03
jak się zarabia u niemca czy płaci za zasługi wojenne
TwojaStara2020.09.9 19:01
Bałtykowi już w tej chwili nic nie zaszkodzi. Tam taki syf leży na dnie, że gdy nasze kochane morze się wkrótce ociepli to to będzie jedno wielkie dymiące szambo! Tym, którzy mają chacjędy nad Bałtykiem radze je sprzedać, bo za pare lat wysiedzieć tam nie idzie!
ryszard2020.09.9 19:00
Za bystra to ona nie jest, musi to wiedzieć od Arndta Freytaga von Loringhovena z linii ordynansów Hitlera, nowego ambasadora Niemiec w Polsce.
Radio Kolor2020.09.9 18:47
Stream: http://radiokolor.pl/sluchaj.m3u
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.9 18:40
PiS jak każda partia wodzowska działa na zasadzie: Wódz, który z założenia jest wszechgeniuszem, coś tam chlapnął, więc należy bezwzględnie to wykonać, bo to POWIEDZIAŁ WÓDZ, a więc musi być genialne, nawet jak wódz wygaduje kompletne idiotyzmy w sprawach, na których zna się jak wół na astronomii, o czym świadczą choćby słowa Kaczyńskiego o wpływających dzięki przekopowi do Elbląga współczesnych niszczycielach o wyporności 10.000 t. (głębokość przekopu - 5 m, zanurzenie takich niszczycieli - 7 - 9 m). Tak jest zwłaszcza w przypadku przekopu na Mierzei Wiślanej, który jeżeli powstanie, to skończy jak stalinowski "Bielomorkanal" - najwyżej jako atrakcja dla wycieczek turystycznych, bo w dobie dzisiejszych środków walki militarne znaczenie Mierzei jest zerowe, a ze względu na warunki na Zalewie Wiślanym Elbląg nigdy nie będzie drugim Szanghajem. Ale co tam opinie ekspertów wyliczających, że ta inwestycja być może zwróci się dopiero po kilku stuleciach. Ważne że wódz tak chce, co pokazał wkopując słupek. A skoro wodzuś kazał, więc pisiarstwo, które zastąpiło swoje szare komórki wazeliną, posłusznie i z wielką gorliwością te głupoty realizuje, a odmóżdżeni prawaccy hejterzy masowo przyklaskują temu na forach. A kiedy wyjdzie z tego kaszana i kolejne miliardy wyrzucone w błoto, jak zwykle będą wrzeszczeć, że to wina Tuska, ruskich, czy kto tam się nawinie, byle nie przyznać się do własnej głupoty (jak z katastrofą smoleńską).
Anonim2020.09.9 19:18
Nigdy nie słyszano, aby kretyn powiedział coś mądrego i to się potwierdza. A teraz już widać wyraźnie, że ten kretyn, to ruska onuca.
Anonim2020.09.9 21:18
...ten kretyn w rzeczy samej nigdy nic mądrego nie napisał.
Anonim2020.09.9 18:39
Kiedy ta folksdojczka przestanie ujadac.
TOŻE ANONIM2020.09.9 19:04
Niemiec płaci i wymaga
Zatroskany2020.09.9 18:37
Wstydu niema ta kobieta. Tak naprawdę to pojęcia wstyd nie zna cała PO, w Warszawie też już prawie tego nie znają. Szkoda słów.
tyś raczej ruski jebany trol2020.09.9 18:51
Uchadi, suka!
TYŚ2020.09.9 19:07
NI MÓW TAK BRZYDKO -- DAWAJ PO- LENINOWSKU -- ARGUMENTY
Hej szable w dłoń2020.09.9 18:32
Za 50-70 lat poziom wody w Bałtyku może się tak podwyższyć, ze nie będzie śladu po Mierzei Wiślanej.
AB2020.09.9 18:32
a czego można spodziewać się po starej głupiej tępej dzidzie, rudy kazał to działa
AB Rh+2020.09.9 18:34
Uniwersalny biorca. Podobno Nazarejczyk miał tę grupę krwi. Rzadka w Polsce.
#chupca #krzywoprzysięzca #Duda2020.09.9 18:31
Kopią po to by Dudek mógł wziąć do kajaka Kulasa i zabrać go na wycieczkę pełnomorską z Gdańska do Elbląga.
Anonim2020.09.9 21:14
Długo nad tym myślałeś?
gość2020.09.9 18:25
Prawdopodobnie gdyby jej kazano pokazać palcem na mapie, gdzie jest Mierzeja Wiślana,to pokazałaby Norwegię albo Portugalię! Debilizm i kropka!