Niemcy: Minister zakaże leczenia homoseksualizmu?! - zdjęcie
18.06.19, 11:25Fot. Pixabay, CC 0

Niemcy: Minister zakaże leczenia homoseksualizmu?!

39

Wielu katolików w Niemczech niespecjalnie rozumie nauczanie Kościoła, o tym zdążyliśmy się przekonać już wielokrotnie. Trudno nie być jednak zaszokowanym faktem, że niemiecki minister zdrowia Jens Spahn uważa się za katolika, a jednocześnie sam żyje w tzw. związku jednopłciowym, teraz natomiast chce... zakazać leczenia homoseksualizmu.

Pamiętać należy jednocześnie, że mówimy o jednym z ważniejszych polityków CDU, który całkiem niedawno ubiegał się o funkcję jej przewodniczącego. Spahn w zeszłym roku występował z pomysłem zakazu leczenia homoseksualizmu, a teraz zapewnia, że jego plan zaczyna się konkretyzować.

Chrześcijanie w Niemczech protestują przeciwko pomysłom niemieckiego ministra, podobnie jak wielu lekarzy i psychoterapeutów. Co szokujące, takich chrześcijan główne niemieckie dzienniki nazywają mianem… radykałów.

Pomysł ministra jest niezwykle groźny – oznacza on, że dorośli Niemcy mieliby zostać pozbawienia możliwości terapii, która mogłaby im pozwolić założyć normalną rodzinę.

Na szczęście, jak przekonuje w rozmowie ze „Spieglem” Martin Burgi, profesor prawa z Uniwersytetu Ludwika Maksymiliana w Monachium, zakaz może dotyczyć jedynie medycznego leczenia homoseksualizmu. Terapii osadzone w kontekście religijnym czy światopoglądowym zakazać nie można.

dam/pch24.pl,Fronda.pl

Komentarze (39):

Amongus2021.02.17 17:19
Amongus Amongus Amongus Amongus Amongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus AmongusAmongus Amongus Amongus Amongus
Jan Radziszewski2019.06.21 11:37
Jak Adolf Hitler-Rotszyld wódz Trzeciej Rzeszy Niemieckiej jest potępiony i aktualnie tzn wiecznie będzie w Piekle - to każdy Niemiec, a tym bardziej jego córa Angela Merkel pragnie z swoim tzw ojcem narodu być z Nim w Jego Tzw Raju piekielnym A powszechnie wiadome jest że każdy Sodomita do piekła trafi pod warunkiem że nim pozostanie stąd Niemiecki minister zdrowia bardzo dba aby tak się stało.
dz2019.06.19 8:24
Niemcy: Minister zakaże leczenia homoseksualizmu? ale DEMOKRATYCZNIE
DNA2019.06.18 17:32
Ten minister jeśli zakaże leczenia sodomitów, to umrze.
Michał Pasierb 2019.06.18 16:52
A za oceanem tak....http://wgospodarce.pl/informacje/64851-sad-najwyzszy-w-usa-nie-daje-sie-homodyktaturze
Beno2019.06.18 16:36
Przecież to logiczne. Jak się jego partner wyleczy, a inni z podobnymi skłonnościami też, to boi się, że nie znajdzie kolesia do spółki.
andrzejhahn32019.06.18 15:44
a co z leczeniem poganskiego katolicyzmu
kibic2019.06.18 14:47
czy homoseksualni księża się leczą? nie? dlaczego
Hubert2019.06.18 14:24
https://www.youtube.com/watch?v=EmKuGtk8p9o - dowod na to, ze bog nie istnieje.
matis892019.06.18 13:17
Sodomski terroryzm. Jesteś chory,źle się czujesz ze skłonnościami sodomski, to gejowscy terroryści nie pozwolą opuścić ci tej klatki. Działania rodem z sodomskiej mafii, nie wyjdziesz z niej choćbyś chciał.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 13:30
Katolski terror homofobów - jesteś zdrowy, masz normalną prawidłową orientacją homo, a oni ci wmawiają, że jesteś dewiantem i musisz się "leczyć", pomimo, że w medycynie nie ma żadnego leczenia z orientacji, a sama zmiana jest niemożliwa.
matis892019.06.18 13:41
Sodomia jest zboczeniem, i nie każdy kto ma te skłonności dobrze się z nimi czuje. Tyle że tu sami sodomici jak sekta albo mafia znęca się nad innymi gejami którzy się z tym źle czują i chcieliby z tego wyjść. Ale to sami geje sodomici ich do tego zmuszają jak sekta, mafia z której nie ma wyjścia jak z klatki.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 13:52
Nie ma możliwości, aby orientacja powodowała złe samopoczucie. Jeśli ktoś tak twierdzi oznacza to, że zostal zindoktrynowany homofobiczną ideologią. Wolno mu pozostać człowiekiem nieszczęśliwym, bez seksu, bez związku, bez życiowego spełnienia. Orientacji jednak nie zmieni niezależnie od tego jak bardzo by chciał. Sodomia w języku polskim oznacza zoofilię, a nie homoseksualizm. To kolejny element katolskiego kłamliwego terroru przeciwko społeczności LGBT
matis892019.06.18 14:18
A więc odpowiedz sekty ruchu sodomskiego do takich gejów jest taka. Możesz cierpieć, ale masz zakaz się leczyć, nie wypuścimy cię z naszej sekty, mafii. Otóż nie każdy gej dobrze się czuje z tymi skłonnośćiami, cierpi przez nie tak jak cierpi człowiek chory. A ruch sodomski jest tu jak sekta, mafia. Oczywiście jest możliwe aby taki człowiek z tego wyszedł, wyleczył się i miał szczęśliwą rodzinę czyli żonę i dzieci. To sodomska sekta, mafia mu tego odmawia. Tak samo zresztą może być w drugą stronę. Facet tylko hetero, a poźniej zapałał do innych facetów. Słowa sodomia, sodomita pochodzi od biblijnej Sodomy i Gomory gdzie jest mowa tylko o zboczeńcach, gwałcicielach homo.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 18:18
Homoseksualność nie jest chorobą, więc nie ma czego leczyć. Zindoktrynowani geje nie czują się źle z powodu samej orientacji, lecz z powodu oszukania ich, że powinni się wstydzić, ukrywać, zmieniać. Nawet jakby ktoś chciał to nie ma wypracowanych terapii w medycynie, ponieważ nie ma możliwości zmiany orientacji z jakiejkolwiek na którąkolwiek.Jest to technicznie niewykonalne. Wszyscy, którzy prowadzą takie "leczenie" to ideolodzy szarlatani, bez kompetencji naukowej, obiecujący zmianę orientacji za pieniądze. Jest to przykościelny biznes mafijny, a zyskami dzieli się szarlatan proboszczem. W języku polskim sodomia oznacza zoofilię tylko i wyłącznie. Antypolska sekta watykańska próbuje terroryzować Polaków obcym słownictwem i znaczeniami słów.
Cogito ergo sum2019.06.18 12:40
Diabli nieźle pogrywają sobie z homoseksualistami. Robią z nich idiotów i zamordystów.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 12:42
Czemu nie znajdziesz sobie dziewczyny?
Michał Pasierb 2019.06.18 12:31
Ale demokracja! Ktoś nie chce być homo chce żyć jak inni, mając żonę i z nią dzieci i są zakusy ,żeby mu to wręcz uniemożliwić. A co na to Amnesty International ??Jak widać Niemczech zanosi się na totalitaryzm i nie respektowanie praw człowieka.Dobrze,że istnieją kraje takie, gdzie (jak u nas) demokracja ma się bardzo dobrze zawsze będą takie osoby mogły podjąć leczenie w Polsce.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 12:39
Postawiłeś wszystko na głowie. Namawianie homo do nie bycia homo jest tak samo kuriozalne co namawianie hetero do nie bycia hetero. Zmiana orientacji jest niemożliwa, nie istnieje na świecie ani jeden naukowo udowodniony tego typu przypadek. Pewna część homo, zindoktrynowanych religijną homofobią, naiwnie wierzy w taką możliwość, a homofoby to podchwycają wpędzając tych ludzi w jeszcze większą depresję. Nie ma możliwości być szczęsliwym spełnionym życiowo człowiekiem bez akceptacji własnej seksualności. Wyobraź sobie jakby za tobą chodzili i ci ciągle mówili, że nie powinieneś się zakochiwać w kobietach, seks z nimi to dewiacja i nie mógłbyś ich poślubić.
Michał Pasierb 2019.06.18 13:09
Mamy wolność prawda? Ktoś chce być homo,bo tak się czuje ;jego wola- ma do tego prawo.A kto czuje ,że coś z nim jest nie tak i pragnie żyć w zgodzie ze swoim sumieniem,wewnętrznym przekonaniem,czy jak zechcesz to nazwać (np systemem wartości,który każdy człowiek posiada) -też ma prawo tak żyć,bo tylko wtedy osiągnie równowagę i jest o tym przekonany.I nie wolno mu uniemożliwiać osiągnięcie tego ,co uważa dla siebie (i nie tylko dla siebie!) za dobre.To nie jest demokracja ,to właśnie jest totalitaryzm.Nikt nie chodzi za wami;nikt nie ma nawet takiego zamiaru. Akurat jest całkiem odwrotnie! Widać wokół..Choćby nawet Ty i podobne do Ciebie osoby tutaj,na FRONDZIE...Czy tacy jak ja wchodzą na strony dla "kochających inaczej" (mniemam,że takie są). Raczej nie, no bo i po co??....Dziękuję Ci za spokojny wpis. Można ??...można. Miłego popołudnia
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 13:27
Nikt nikogo nie zmusza do seksu, ani wchodzenia w relacje partnerskie. Gej zindoktrynowany ideologią homofobicznej religii ma prawo nie wchodzić w związki, nie uprawiać seksu. Nadal jednak i do końca życia pozostanie gejem niezależnie od tego co i z kim będzie robił. Kiedyś w Polsce była o wiele mniejsza tolerancja wtedy geje masowo wchodzili w związki z kobietami, zawierali z nimi małżeństwa, a nawet mieli dzieci. To nadal nie zmieniało tego, że pozostali gejami, którzy z przyczyn społecznej homofobii oszukiwali siebie, rodzinę, swoje żony. Często przy tym prowadząc podwójne życie, po kryjomu realizując się z mężczyznami. Do dziś jest to częste zjawisko wśród biseksualistów, którzy zdradzają swoje kobiety z mężczyznami, bo jednak bardziej prefereują płeć męską, a do związku z kobietami zostali "przymuszeni" oczekiwaniami społeczeństwa i otoczenia. Zakaz "leczenia" nie ma z powyższym nic wspólnego i nie wpływa na wolność wyboru. Wszak nie ma żadnego leczenia, bo też nie ma wypracowanych w nauce terapii, które mogłyby zmieniać orientację seksualną, co jest niewykonalne. Zakaz dotyczy penalizacji szkodliwej i przestępczej działalności ideologów, którzy nie mając nic wspólnego z nauką, często po edukacji zakończonej na szkole podstawowej, mienią się "specjalistami", "terapeutami", de facto prowadząc biznes na naiwności zmanipulowanych homo, którzy za takie "terapie" muszą płacić, w tym dojazdy, wyżywienie, hotel. Zyski są dzielone przez owych szarlatanów oraz parafie, w których są organizowane zajęcia. Ich skuteczności w zmianie orientacji jest zerowa, natomiast po zakończeniu osoby często wychodzą z depresją, myślami i próbami samobójczymi. Wykryto wiele przypadków samobójstw, a ci którzy się na to nie zdecydowali kończą w gabinetach prawdziwych specjalistów psychologów i psychiatrów na koszt podatnika obciążając budżet państwa tylko dlatego, że homofoby sobie wymyśliły, że homo to coś złego, trzeba "leczyć" i robić na tym biznes. Stąd potrzeba zakazu tego typu przestępstw "leczenia". Leczą specjaliści, nie szarlatani ideolodzy. Nie ma w medycynie żadnego leczenia z jakiejkolwiek orientacji.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 13:35
Odnośnie tego kto na jakie strony wchodzi - oczywiście, że wszyscy wchodzą wszędzie ja tutaj, homofoby na strony dla gejów. Prawaki na strony lewaków i odwrotnie. Fronda nie będzie żadnym wyjątkiem pod tym względem.
Zerr02019.06.18 14:28
co tez Gej nie powie! Przecież wg Postępowych Lewaków Orientacja jest rzeczą całkowicie względną, płynną i dobrowolną. Mozna byc rano gejem, w południe aseksualną lesbijką a wieczorem biseksualnym transseksualistą
Bartakus2019.06.20 15:01
Mozna tez byc skonczonym idiota jak ty
Ala2019.06.18 12:05
Homoseksualizm jest chorobą, jest to naukowo udowodnione. Czy widziałeś kiedyś, żeby piesek z pieskiem robił te rzeczy ? Chyba nie.
mr.light2019.06.18 12:20
widziałem !!!
Ala2019.06.18 13:20
Chyba we śnie
J.P2019.06.18 13:41
Mało wiesz Alu o przyrodzie o doborze naturalnym itp. Słonie na ten przykład w wieku dojrzewania często mają okres zainteresowania tą samą płcią, wynika to z wielu czynników behawioralnych i srodowiskowych i hierarchicznych i innych... ale nie chce mi się rozpisywać, poszukaj w necie... idę pływać.
M.2019.06.18 12:22
Naukowo udowodnione? No naprawde, kiedy czytam, ze nie-naukowcy mowia, ze cos jest "naukowo udowodnione", nie wiem czy smiac sie, czy plakac... No to pseudo-naukowcu, podaj linka do jakiejkolwiek publikacji z PUBMEDu, która udowodni twoja hipoteze.
Zerr02019.06.18 14:14
Dd kiedy jakiś zawszony "pubmed" ma prawo decydowac co jest a co nie jest nauką?
M.2019.06.18 15:28
Kazda publikacja naukowa, zeby byc uznana za takowa, musi byc opublikowana w czasopismie naukowym (peer reviewed journals). Bez oficjalnego upublikowania, jest to tylko pseudonauka lub badania podwórkowe o wplywie obierek ziamniakow na wzrost buraków. I Pubmed to swiatowa baza danych czasopism naukowych, tych które sie nam podobaja ... i nie. Tyle w temacie.
Francisco Franco to faszystowska szmata2019.06.18 12:37
Homoseksualizm jest starszy od polski i katolicyzmu i te twory z pewnością przeżyje.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 12:41
Nic takiego nie zostało udowodnione naukowo. To ideologiczna bzdura homofobów. Homoseksualność jest normalną, prawidłową orientacją, jednym z wariantów ludzkiej seksualności. Nie leczy się tego, nie ma możliwości zmiany na hetero, ani też w drugą stronę.
Martin2019.06.18 16:10
Oczywiście, że homoseksualizm jest obecny praktycznie w każdym gatunku istot żywych, szczególnie pośród ssaków. Co do psów przez Ciebie wspomnianych, owszem widziałem, w zasadzie nie raz nawet. Osobiście na pewno więcej niż raz, i już jako dziecko. Jakoś nie chodzę i nie walę się z facetami z tego powodu. Możesz zacząć swoje poszukiwania wiedzy choćby na wikipedii, https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierząt obejrzeć sporo filmów na animal planets czy nawet na discovery channel.
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.18 11:53
POLSKIE TOWARZYSTWO SEKSUOLOGICZNE NA TEMAT ZDROWIA OSÓB O ORIENTACJI HOMOSEKSUALNEJ "Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka. W oparciu o wyniki badań poświęconych orientacji homoseksualnej, prowadzonych na świecie od lat 40. XX wieku, eksperci zasiadający w międzynarodowych gremiach skupiających psychologów, psychiatrów i lekarzy innych specjalności doprowadzili do depatologizacji homoseksualności. Chcemy podkreślić, że klasyfikacja Światowej Organizacji Zdrowia stanowi prawną podstawę do stawiania rozpoznań medycznych w Polsce. Orientacja seksualna nie podlega możliwości dowolnego kształtowania zgodnie z kulturowo - społecznymi oczekiwaniami, nie jest kwestią wyboru lub mody. Propagowanie terapii polegających na korekcie, konwersji czy reparacji orientacji homo- czy biseksualnej w kierunku wyłącznie heteroseksualnej jest niezgodne ze współczesną wiedzą na temat seksualności człowieka i może zaowocować poważnymi niekorzystnymi skutkami psychologicznymi dla osób poddawanych tego typu oddziaływaniom. Orientacja homoseksualna, jako cecha osobista , podlega takim samym formom ekspresji jak orientacja heteroseksualna. Orientacja seksualna per se nie determinuje, poziomu rozwoju emocjonalnego, intelektualnego, społecznego czy moralnego. Wzywamy wszelkie zdrowotne organizacje naukowe działające w Polsce oraz wszystkich seksuologów, psychologów, psychiatrów i innych specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego do podjęcia działań polegających na dementowaniu stereotypów i uprzedzeń na temat osób homoseksualnych oraz skojarzeń pomiędzy homoseksualnością a zaburzeniami zdrowia fizycznego i psychicznego oraz przestępczością seksualną. Ponadto, wzywamy wszelkie polskie organizacje naukowe działające w dziedzinie edukacji, jak również pedagogów i wychowawców dzielących z rodzicami odpowiedzialność za rozwój postaw społecznych u dzieci i młodzieży do rzetelnej edukacji na temat homoseksualności i uwrażliwiania swoich podopiecznych na problem dyskryminacji ze względu na orientację seksualną. " http://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej
M.2019.06.18 11:47
Slychac (kato-frondowskie) wycie? Znakomicie. Nieuki, homoseksualizm zostal wykreslony z listy chorób dziesiatki lat temu. Wiedza nie boli, kundle
dz2019.06.19 8:29
Proponuję wykreślić pozostałe choroby. I wszyscy będą szczęśliwi. Głupota powinna boleć.
Pan dobra rada2019.06.18 11:40
Ciekawe co będziecie pisać jak ktoś wpadnie na pomysł leczenia katolicyzmu (bo frondokatolicyzm nie tylko powinien być leczony ale i karany bo to straszfliwa dewiacja umysłowa jest i szkodzi całemu społeczeństwu).
polak2019.06.18 17:40
za jakiś czas rasa panów będzie się w Polsce starała o azyl ,bo islam będzie tępił niemieckich ludzi