Matka Kurka: Gdyby Bodnar odpalił to przed wyborami... - zdjęcie
22.06.19, 18:15

Matka Kurka: Gdyby Bodnar odpalił to przed wyborami...

46

"Mechanizm polskiej przekory jest owiany legendą, jak wiele rzeczy, które niekoniecznie istnieją naprawdę, ale akurat tę legendę zbudowały wyłącznie fakty. Zjawisko ze wszech miar uniwersalne i korzystają albo tracą na nim wszyscy. Od dwóch lat Owsiak bije rekordy, bo nieustannie pokazuje, że PiS chce zniszczyć WOŚP i tym samym pozabijać dzieci leczone „sprzętem” WOŚP. Biznes Owsiaka kręci się na nienawiści do wroga politycznego i ideologicznego. PiS z kolei skorzystał na „rewolucji kulturowej”, czyli wojnie z Kościołem i wprowadzaniu masturbacji do szkół" - pisze na blogu Kontrowersje.net Matka Kurka (Piotr Wielgucki).

 

"W polityce niewiele rzeczy można precyzyjnie przewidzieć, ale jeśli chodzi o mechanizm polskiej przekory, tutaj pomylić się nie sposób, to zawsze działa. Przy takim założeniu podstawmy nową zmienną, którą jest obrona mordercy dziesięcioletniego dziecka, połączona z obroną 14-letniego bandziora biegającego z nożem po szkole i wymuszającego od rówieśników haracze. Już na pierwszy rzut oka i rozumu są to sprawy nie do obrony, a jednak awangarda lewacka wzięła się za temat i do kilku dni udaje mądrzejszych od „tłuszczy”. Nie wiem, który to już raz „elity” wpychają ludziom swój „system wartości” postawiony na głowie, gdzie Czerwony Kapturek jest agresywną „osobą heteronormatywną” znęcającą się wraz z babcią, nad transpłciowym wilkiem o preferencji geriatrycznej" - zauważa autor.

"Pedofilia w Kościele była i nadal jest tematem bardzo ciężkim i prawdę mówiąc nie da się tej zbrodni w żaden sposób usprawiedliwiać, ani przemilczeć. Mimo wszystko Polacy potrafili oddzielić obrzydliwy margines od całego Kościoła, którego nie stanowi kler, tylko ogół wierzących i właśnie ten ogół poczuł, że jest poniewierany za winny jednostek. Występy Bodnara i późniejsze wsparcie od „autorytetów”, w tym polityków nieboszczki Koalicji Europejskiej, to zupełnie inny ciężar gatunkowy. Normalny człowiek gdy ma przed sobą mordercę i zmasakrowane nożem dziecko, chwili się nie zastanawia, po której stanąć stronie. W stwierdzeniu „nie zastanawia się” mieści się największa siła normy etycznej. Zachowanie ludzkie w tym przypadku są naturalne, instynktowne i to kilka instynktów naraz się uruchamia od samozachowawczego, po macierzyński" - wskazuje Piotr Wielgucki.

"Próby przekonywania, że bandyta powinien być aresztowany w garniturze i zaniesiony do aresztu w lektyce, doprowadza ludzi do szału i w takiej burzy emocji nie przyjmuje się żadnych „subtelnych wykładów” na temat praw człowieka. Podobnie rzecz wygląda w przypadku 14-letniego przestępcy prześladującego dzieci w szkole. Rodzice, ciotki, wujkowie, dziadkowie i dalsze kuzynostwo, nie tylko wiedzą, co się w szkołach dzieje, ale boją się o swoich bliskich, szczególnie, że chodzi o dzieci. I nagle znów słyszą o odwróconej moralności i wywróconej do góry nogami normalności. Młodociany nożownik i szantażysta staje się „ofiarą hejtu”, natomiast o rzeczywistych ofiarach i przerażonych rodzicach, światłe „elity” nie wspominają słowem" - czytamy na blogu Kontrowersje.net.

"Wystarczy teraz zestawić wojowanie pedofilią w Kościele z mordowaniem i prześladowaniem dzieci, aby zrozumieć, jakie będą skutki nowej „rewolucji”. Żadnych, ale to najmniejszych szans nie daję Bodnarowi, którego wspiera cały „świat postępu” i nawet nie chodzi o przekorę Polaków, chociaż to będzie dodatkowa premia. Chodzi o zwykłą i naturalną przyzwoitość. Ba! Chodzi o życie, tak po prostu i bez zbędnych dywagacji wokół tej najwyższej wartości. Słowa Bodnara brzmią niczym styropian przeciągany po szkle, a w takich okolicznościach człowiek odruchowo zatyka uszy, oczy i ucieka w bezpieczne miejsce" - kontynuuje Matka Kurka.

"Nie da się, najzwyczajniej w świecie nie da się ludzi przekonać do tego, by zachowywali się wbrew naturze i na chłodno doszukiwali się człowieczeństwa w bandziorze, zapominając o morderstwie dziecka i śmiertelnym niebezpieczeństwie dla własnych dzieci. Całość sprawia, że w wymiarze politycznym PiS dostał następny i chyba największy prezent, ale trochę przedwczesny. Gdyby coś podobnego Bodnar z resztą lewaków odpalił jesienią, wynik wyborczy PiS na poziomie większości konstytucyjnej byłby jak najbardziej realnym celem" - kończy autor.

bsw/Kontrowersje.net

Komentarze (46):

któś2019.06.25 1:17
I czemu tu się dziwić? Przecież RPO jest z nadania PO, a najtwardszy elektorat PO, to osadzeni w zakładach karnych przestępcy. Zatem nic dziwnego, że RPO broni przestępców.
anonim2019.06.24 5:20
Nie da się sklasyfikować bodnara inaczej jak Osoba Rozumowo Nienormatywna (czyli ciul po prostu :-). Nie dość że nie potrafi wychowac własnych dzieci (skad inąd jestem przerażony, że ta tłusta klucha jednak ma dzieci: zatem i kobietę prawdziwą zaliczył...) to jeszcze próbuje innych wychowywać do szacunku dla bydlaków.
mordechaj2019.06.23 9:18
Adam Bodnar jest Rzecznikiem Praw Obywatelskich i ma OBOWIĄZEK zajmowania się tego typu sprawami. Nagonka na niego jest sterowana politycznie, przypomina lincz. To są UBECKIE metody niszczenia przeciwników politycznych, znane z PRL. Wtedy opozycjoniści byli według ubeckiej propagandy telewizji rządowej pijakami i złodziejami.
Spoko2019.06.23 10:58
-----, zmusiłem się do przeczytania twojego „komentarza”, i powiem ci szczerze – zatkało mnie ! Myślę sobie, 2019 rok i takie przygłupy jeszcze istnieją ? A przecież tak niedawno wyjaśniała nam Ewa – (nie , nie Ewa z raju, ty turku, lecz Ewa Kopacz, była twoja, najlepsza premier wszechczasów), że już przed milionami lat ludzie wiedzieli jak zabić dinozaura, a ty w 2019 roku piszesz takie głupoty ?! Ty nie wiesz gdzie się znajdujesz i co się wokół ciebie dzieje. Pomogę ci zatem: -----, przypadkowo dostałeś się na SALON – na SALON ----- , w brudnych gumowych butach i zapewne śmierdzi ci z gęby ! Moja rada: Wyjdź stąd i nigdy tu nie wracaj, bo nie jesteś i nigdy nie będziesz Nikodemem Dyzmą. Twoje poglądy natomiast, mośesz śmiało prezentować na onet.pl .
zwolennik adekwatnych metod2019.06.23 11:01
No cóż, wyraźnie widać, że masz mordę i jesteś na "chaju" ...
romak2019.06.23 8:28
Pewnie dwa skuteczne ciosy nożem powodują śmierć człowieka. Po co ten zwyrodnialec zadał ich 30. Bo to jest wyjątkowy , zabójczy typ zdeprawowany gruntownie , całkowicie i na zawsze. Ta różnica 28 ciosów nożem powinna wisieć nad Bodnarem.
Eugeniusz_Pomorze_ 2019.06.23 7:03
W Magdalence dawno temu, policja przyszła do miejscowej mafii bardzo kulturalnie, a mafia użyła broni, granatów i min! Do posłanki Barbary Blidy policja też weszła kulturalnie, co pani poseł wykorzystała, by... popełnić samobójstwo! Policja nie ma działać "kulturalnie", tylko skutecznie i z głową, by po prostu nie było dodatkowych jeszcze ofiar. Jakby któryś z policjantów zginął w tej akcji, to ciekawe, czy pan Rzecznik przyszedłby do jego żony i dzieci... ??? Poza tym pan Rzeźnik Praw Obywatelskich, pardon... "Rzecznik" jest wielbicielem pana "prezydenta" Europy Donalda Tuska, i właśnie tak, jak p. Tusk zakłada palto p. Junckerowi i przynosi mu whisky i cygara, tak właśnie wg "Rzecznika" Bodnara polska policja powinna traktować morderców małych dzieci. Gdyby PO wygrała na jesieni wybory, to "strasznie prześladowany" przez policjantów "niewinny" morderca z Dolnego Śląska zostałby pewnie jakimś "społecznym doradcą" platformerskiego ministra sprawiedliwości d.s. "zbrodni policji za czasów reżimu kaczystowskiego", a z czasem nawet i wiceministrem... !!
dr n.med.faszysta2019.06.23 5:34
Uważam,ze policja najpierw powinna wziąźć z podejrzanego miarę, uszyć mu frak , muchę, kupić bieliznę, lakierki,koszule, jednym słowe wystroić i dopiero drugim razem po odpowiednim ubraniu przyjśc po niego i zabrać go w lektyce, jako "króla" elektoratu PO?
Piotr2019.06.23 5:12
Pod wszystkimi artykułami Frondy regularnie wpisują się trole internetowe opluwającej chrześcijaństwo i nasz system wartości. To pokazuje czym grozi wygrana sorosowego lewactwa. To są totalitarysci chcący nam zabrać wolność wypowiedzi. Ja się na kodomickie portale nie loguję i nie interesuje mnie to co na nich się dzieje, ale oni pchają się ze swoimi brudnymi umysłami do kogoś kto ich nie zapraszał. Taka jest różnica cywilizacyjna i wynika to z ich kompleksów. Gardzą oficjalnie chrześcijaństwem, a tak w prawdzie to gardzą sobą
Danuta Sobczak - Domanska2019.06.23 3:10
Już nie wiem, kto, kogo zabił. Okropne.
Spoko2019.06.23 10:56
Danusiu, Kain zabił Abla !
hinol2019.06.23 1:50
lubicie oglądać amerykańskie filmy. i są tam też takie z sądów. nie. i jak myślicie, co by taki amerykański sąd powiedział? hmm? można by zakwestionować jego przyznanie się do winy, wyciągnęli go, tarmosili, zrobili z niego przestępcę, premier, media, nie dali mu obrońcy. itd. otóż moi drodzy w tym amerykańskim filmie doszłoby do uniewinnienia. dlaczego?
Piotr2019.06.23 5:00
Na youtubie jest sporo filmów z zatrzymania i one są dużo brutalniejsze od tego co widzieliśmy. Polecam filmik z zatrzymania jakiegoś katarczyka, który parkował swoje Ferrari w niedozwolonym miejscu. Ty jesteś aż takim kretino czy ci płacą za wpisy?
M.2019.06.22 23:53
Frondzio, a gdzie informacja, ze ta przekupa targowa Szydlo, nie chce byc polskim komisarzem w UE, bo jest taka idiotka, ze nawet angielskiego nie zna? BRAWO TUSK!!!!!!!!! Klekajcie przed Panem Tuskiem, nieuki :D
Piotr2019.06.23 5:04
RMF z palucha brudnego sobie wyssał fakenewsa, a ty biedaku wierzysz w to. By the way Tusk jak pojechał do Brukseli to ponad pół roku nie pokazywał się na konferencjach prasowych, a potem stopniowo zaczął udzielać wywiadów w koszmarnym angielskim. Był zreszta „ bohaterem” dziennikarskich złośliwości z powodu swojej nieumiejętnosci komunikowania się. Stosunek do Tuska Junckera dobitnie pokazuje jak ten chłystek jest tam traktowany.
witold2019.06.23 18:11
Mcio debilu,tutaj komentujemy artykul Matki Kurki,
AB2019.06.22 23:21
Wypowiedzi bodnara są wyjątkowo ohydne. To wykorzystywanie tej strasznej zbrodni do polityki, ale nie w Polsce, bo dobrze bodnar wie, jakie Polacy mają poglądy i wie też, że policja postąpiła zgodnie z prawem. To są wypowiedzi dla zagranicy - argumenty na rzecz braku praworządności w Polsce, bo przecież w UE kombinują, żeby połączyć praworządność z dotacjami. To O TO CHODZI, a nie o walkę polityczną w Polsce. O dostarczenie argumentów ZAGRANICY, o pokazanie, że łamie się w Polsce prawa człowieka, bo przecież nikt tam zawiłych polskich tłumaczeń słuchać nie będzie, a filmik pokażą. OSKARŻENIE POLSKI - taki jest cel bodnara i jego mocodawców, do tego wykorzystują tę straszną zbrodnię.To ludzie bez sumienia. Dla nich nic nie znaczy ani morderca, ani tym bardziej zamordowana dziewczynka. Chodzi o niszczenie polskiego rządu! O bezwzględną walkę polityczną. O wykazanie, że w Polsce PiS łamie się prawa człowieka.
Alojzy Cedzidło2019.06.22 21:34
I co tu komentować ? Nasza Matula znów ma rację . Komu to przysłużył się nasz RPO dr . Bodnar . Az w oczy razi ,że PiS -owi .Gdyby takie ,,interwencje " RPO odbywały się w każdym przypadku ,z każdym przestępcą rzeczywistym czy jeszcze nie udokumentowanym , pal licho . Rozważalibyśmy kto tu ma rację . ale tu na Boga śmierdzi na kilometry polityką . Komu więc służy dr Bodnar . Nie wiem , Zagubiłem się . Gdyby to stało się 2 ,3 ,4 lata przed wyborami , zastanawiał bym się tylko nad znajomością prawa przez pana Doktora . Ale to tuz tuz przed wyborami .I albo my tu na dołach obywatelskich nic nie wiemy o jakichś tam politycznych , zakamuflowanych umowach politycznych , albo ci nasi politycy , ze wskazaniem na totalnych to .... e tam ... mogą nie puścić .
ha ha 2019.06.23 6:52
Polityką śmierdzi na kilometry opublikowanie zdjęć.
Alojzy Cedzidło2019.06.23 14:20
Pewno tak . Ale też czuć nieuczciwą głupotą .z naciskiem na ,,uczciwość " Bo szpetne jest mieszanie syna do sprawy . Ale tez trudno odmówić panu Doktorowi , podobno prawa , głupoty . Przecież nie trzeba wysilić mózgu aby przewidzieć ,że gra mało czysta daje najczęściej ,,pomyjny " wynik. Tu dała . Ten cebrzyk pomyj , pan Bodnar sam ,,wyprodukował " udowadniając swoją ,,akcją " ,że nasze prawa obywatelskie są inne niż prawa przestępcy. ,,Lokatorzy warszawscy , wyrzucani na bruk , prosili o obronę swych praw w 140 pismach ,. ,,Bidoki " nie wiedzieli ,że najlepiej kogoś przed wyborami zabić .
anonim2019.06.22 21:00
ABDERYTA zydo komuna.Wyrzucic tego osobnika z stanowiska , powazna pomylka.
PePe2019.06.22 20:30
Policja zastosowała się do obowiązujących procedur po raz kolejny stutysięczny. Wielokrotnie oglądaliśmy w telewizji takie obrazki z aresztowania różnych gangusów. Akcje takie są niespodziewane i zaskakujące, dlatego gangusy leżą zazwyczaj ryjem do ziemi w samych gaciach, tak jak ich wyciągnęli z wyra. Dlaczego nagle teraz jakiś lewacki malinowy cep postanowił zrobić z tego aferę, o tym wie tylko jego cepia zakuta pała. Ale jakiś musi być. Może szykuje "miękkie lądowanie" dla swojego synalka, który ma poważne zadatki na to aby stać się "głównym bohaterem" takich akcji w przyszłości.
AB2019.06.22 23:33
Tu chodzi o pokazanie zagranicy, że w Polsce PiS łamie się prawa człowieka. UE chce połączyć dotacje z praworządnością, a bodnar dostarcza kolejnego argumentu na rzecz braku praworządności w Polsce.O to chodzi, dlatego to zostało odpalone. On dobrze wie, że w Polsce oskarżanie policji w ten sposób nie działa, ale pokazanie tego filmiku za granicą i oskarżenie rządu przez rzecznika praw obywatelskich odpowiednie wrażenie wywoła. Czy to nie łajdactwo najwyższego kalibru?
moher2019.06.22 20:24
Matka kur(w)ka.
Spoko2019.06.23 10:54
Ty moher, jakby miejsce twojego mózgu wypchać sianem – to wiesz jaka zmiana nastąpiłaby ? Żadna !!!
Jerzy2019.06.22 19:21
A gdyby tak p. Bodnar obejrzał film, którego nie ma bo zakładam tylko hipotetycznie taką tezę, na którym widać jak ten zwyrodnialec pastwi się nad dziewczynką,nad jej ciałem, zadając jej kolejne ciosy i zobaczyłby jej przerażoną twarz, oraz zobaczyłby mordercę wyzutego z humanizmu, czy wtedy również odważyłby się na wydanie opinii, że policja zastosowała niehumanitarne metody w trakcie aresztowania tego zwyrodnialca? Jeżeli Rzecznik nie przeanalizował zachowania zwyrodnialca w trakcie zabójstwa dziecka, tzn., że nie nadaje się na to stanowisko.
moher2019.06.22 20:26
Gdybyś obejrzał był obraz „Milczenie owiec” to nie pie[…]dolibyś głupot :O
polak2019.06.23 14:01
ty obejrzyj największego debila -w lusterku to wtedy pie( )doliłbyś też takie głupoty:O
AB2019.06.22 23:50
Tu w ogóle nie ma o czym dyskutować, policja postąpiła zgodnie z procedurami i zgodnie z prawem. Obezwładniła podejrzanego o najgorsze morderstwo, założyła mu kajdanki, jakie stosuje wobec tego rodzaju podejrzanych i szybko odwiozła na komendę. Nie ubrała go, ponieważ ubranie zostało od razu zabrane do badań, to może być dowód! Podejrzany dostał ubranie na komendzie. A film został pokazany, żeby uspokoić opinię publiczną, bo przecież mieszkańcy Mrowin byli już agresywni wobec niewinnych ludzi, których podejrzewano. Ludzie bali się wychodzić z domu. Winniśmy wielkie podziękowanie policji. A gdyby do dziś nie znaleziono sprawcy?? A gdyby go w ogóle nie znaleziono, a on rozzuchwalony bezkarnością powtórzyłby zbrodnię? Ile jest glośnych zabójstw, w których do tej pory winnych nie odnaleziono? Naprawdę, wielkie podziękowania dla policji za świetną akcję.
Jarek2019.06.22 19:02
Kogo obchodzi zdanie Matki Kurki? Przecież to nierób i pasożyt który jedyne co potrafi to pluć jadem
moher2019.06.22 20:28
Nikogo oprócz fondzielców.
witold2019.06.23 9:05
A czym Ty plujesz,cwaniaczku?
Bronisław 2019.06.24 6:50
Odezwał się POje...y.
Babo z Magistratu 2019.06.22 18:45
Od 17 IX do 22 VI 1941 oraz powtórnie od 22 VII 1944 (właściwie od maja / czerwca) roku aresztują, prowadzą śledztwa i sądzą nas - Polaków - NAJEŹDŹCY ze Wschodu, a teraz ich DZIECI i WNUKI. Doprowadzają do aresztu, do prokuratora, do sądu. Stosują stare NKWD-owskie metody - takich nie stosowało nawet hitlerowskie Gestapo. SKAZANIEC, POZBAWIANY ŻYCIA PRZEZ KATÓW Z NKWD, NA EGZEKUCJE PROWADZONY BYŁ TAK JAK WIĘKSZOŚĆ ARESZTANTÓW W PRL-U i III / IV RP. RĘCE SKUTE NA PLECACH, PRZEZ KONWOJENTÓW WYKRĘCONE BOLEŚNIE RĘCE I GŁOWA MAKSYMALNIE BLISKO ZIEMI. PRZED ŚMIERCIĄ MUSIAŁ JESZCZE POCAŁOWAĆ BUTY SWOJEGO KATA, A W RAZIE ODMOWY KOPANY BYŁ TWARDYMI BUTAMI W ZĘBY. Przeważnie całował buty kata, zanim wybili mu wszystkie zęby. U nas jest tak samo, z wyjątkiem tego, że wyroków śmierci się nie wykonuje, od końca lat 1980-tych - poza jednostkowymi przypadkami na komisariatach - i butów kata nie całuje (od lat 1956-ych). Nadal jednak prowadzi się aresztantów metodą na NKWD - ręce skute na plecach, często boleśnie wykręcone i z ryjem przy ziemi. tak prowadzą każdego, kto nie należy do ELIT - chwilowo i pechowo zatrzymanych np. bankierów. Na czym więc polega łajdactwo RPO? Ano na tym, że RPO od lat widział to w TV, czytał i UWAGI na to nie zwracał. KOMPLETNIE. Teraz zaś ujął się głośno za zdegenerowanym zabójcą dziewczynki. Ujął się nie za nim, nie za innymi, tak traktowanymi, a dlatego, by dokopać PiS-owi. Wyłącznie z wyrachowania politycznego. A na czym polega łajdactwo polityczków PiS - podobnie jak RPO od lat nie zauważali NKWD-owskich praktyk polskiej Policji Państwowej, nie zwracali na nie uwagi. Być może zaprotestowaliby, gdyby tak boso, z ryjem przy ziemi, z wykręconymi rękami prowadzono jakiegoś defraudanta bankiera, polityka PiS, a może nawet i z PO? Teraz zaś odwracają uwagę od problemu zadawania bólu aresztantom i zbolałymi głosami współczują - skądinąd słusznie - matce dziewczynki i samej zamordowanej. ba, prawie bronią prawa policji do zadawania bólu. Wart pałac Paca, a Pac pałaca. Warci działacze PiS RPO, a RPO działaczków PiS. Tylko policja nadal ma przyzwolenie do bezkarnego stosowania metod zadawania bólu - w przypadkach nieuzasadnionych. No, bo jak dziadek z NKWD to robił, to dlaczego wnuk z Policji Państwowej (polskiej?!?!?!?!?!?!?) miałby się na NKWD nie wzorować? Wiwat obóz zaprzaństwa i zdrady, wiwat obóz płomiennego patriotyzmu, wiwat NKWD ! ! ! ! ! ! !
AB2019.06.23 0:00
Ale co mu zrobili? Aresztowali w zgodzie ze wszystkimi procedurami i obronili przed linczem. ZAWSZE podejrzanych o ciężkie przestępstwa rzuca się na glebę i ZAWSZE zakłada się im zespolone kajdanki. Ubrali go na komendzie, bo jego własne ubranie zabrali do badań. I jeszcze umieścili go w odpowiednim więzieniu, żeby nie padł ofiarą współwięźniów. Nie masz zielonego pojęcia o metodach NKWD i UB, ale wrzeszczeć głupoty zawsze można; w praworządnej Polsce nikt nic nie zrobi.
Babo z Magistratu 2019.06.23 3:12
Koleś - TAK właśnie NKWD / UB prowadzało więźniów i skazańców. Poczytaj sobie rosyjskich autorów. Hańbą jest to, że w wolnej Polsce NADAL MAJĄ MIEJSCE TAKIE PRAKTYKI, czyli, że Policja Państwowa stosuje TAKIE PRAKTYKI. Tradycja??? A Twoje twierdzenie o uratowaniu go jest nieprawdą, bo ludzie chcieli spalić i zlinczować INNĄ rodzinę. A tak naprawdę to WIELOKROTNIE widziałem, jak drobnego pijaczka albo kieszonkowca tak prowadzano / niesiono za wykręcone ręce, a ten wył z bólu. Dlaczego nie interweniowałem? Bo jest na to przyzwolenie POLITYKÓW, MINISTRÓW : MSW i MS, DZIENNIKARZY.
peep2019.06.23 3:54
UB prowadziło tak niewinnych patriotów ciemniaku ,a to jest morderca który złożył zeznania i się przyznał,szkoda słów na ciebie
ha ha 2019.06.23 6:49
peep, „to jest morderca który złożył zeznania” Tak, może i jest mordercą, czas pokaże. Nie wiemy też jak mocno bili żeby się przyznał. Co się stało, że nagle zacząłeś wierzyć psom?
anonim2019.06.23 4:24
Koleś pieprzysz głupoty. Nie ośmieszaj się. Takie porównania np. do NKWD świadczą o twojej głupocie, tępocie, może złośliwości.
polak2019.06.23 13:58
większego debila dawno nie czytałem
Dr Valentynka skorno weneryczna2019.06.24 2:02
Nie czytać idiotów i trolli. Olewać ciepłym czymś...
wicek2019.06.22 18:27
Przekora? Raczej zdrowy rozsądek zwykłych ludzi. Jakoś nikt nie docenia tych gorzej wykształconych i z mniejszych miast, nawet Wielgucki. Normalni ludzie myślą normalnie, to pewnik. Ci co występują przeciw tej normalności to różnej maści oszuści.
aspiring educationalist2019.06.22 18:16
Co odpalił? Praesumptio boni viri? Co za ciemnota!
ff2019.06.22 18:28
O te miserum !
validol2019.06.22 21:08
O spectaculum miserum et acerbum!
Piotr2019.06.23 4:54
Rozumiem, że wg ciebie i Nurowskiej Ziobro zmusił go do przyznania się torturami.