28.06.20, 11:46Magdalena Środa/YT

Magdalena Środa łamie cieszę wyborczą: Tylko nie Duda!!!!!!!

Złamania ciszy wyborczej oraz agitacji politycznej dopuściła się prof. Magdalena Środa. Próbuje przy tym manipulować opinią publiczną pisząc, że nie wiadomo, czy internet jest prywatny czy publiczny. Przepisy PKW wyraźnie natomiast mówią, że agitacja w internecie również jest zabroniona. Wygląda więc na to, że wykłady etyki uczyniły panią profesor tak samo osobą etyczną, jak stanie w garażu może zrobić z człowieka samochód.

Warto przypomnieć, że maksymalna kara za złamanie ciszy wyborczej może wynieść nawet do 1 mln złotych.

Na Facebooku Środa napisała:

- Nie wiem czy mogę agitować bo internet jest wszak niby prywatny ale jednak publiczny. Ale nie mogę zmarnować okazji, by przekonywać, namawiać, obwieszczać, krzyczeć: tylko demokratyczny kandydat! Tylko ktoś kto jest kompetentny, równościowy, nowoczesny i pozbawiony przesądów, zabobonów, ksenofobii oraz stara się nie być fallologocentryczny. Kochani, tylko nie Duda!!!!!!!

mp/facebook/magdalena środa/fronda.pl

Komentarze

koles652020.06.29 9:20
gdzie te wolne sądy i kary za łamanie ciszy wyborczej
czwartek2020.06.29 4:49
obrzydliwe babsko
Glaudiusman2020.06.28 21:40
Na tej akurat babie można śmiało łamać grube dechy. Nic innego jej nie pomoże.
John2020.06.28 21:29
Środa nie zapłaci nic, ale babcia za brak maseczki musi zapłacić mandat 500+.
Ej,kobito2020.06.28 21:23
Wyprowadź się stąd, np. do Londynu, tam dziś na ulicach był dla ciebie spektakl lgbt
karolina karolajn2020.06.28 21:12
trzaskająca hołota
baca co nie filozofuje2020.06.28 16:42
to chłopski filozof - włosy nie umyte, sweter z lumoeksu i ta mofa ciała jak zomowska pała
leon2020.06.28 15:39
Upośledzone profesora z kłamstwa, manipulacji i szczucia powinna zapłacić za swoje brednie i łamanie prawa.
dru2020.06.28 14:49
Madzia Środa to stara kurvva, Madzia Środa kurvvą jest.
Xantypan2020.06.28 14:46
nie słuchajcie środy ani tym podobnej trzody
Tadeusz2020.06.28 14:31
Dwa mil. kary za łamanie ciszy wyborczej !
Wojtek Polak2020.06.28 14:25
te babsko tytuł profesorski kupiła na warszawskim różyku w latach 80. bo to nie możliwe aby taki imbecyl dorobił się tytułu profesora. prof od guślarstwa astrologi i VOODOO po VOODZIE. a przy tym obrończyni pedofilów " prof środa pedofile nie krzywdzą dzieci" komuch a jak wiadomo każdy komuch to złodziej i pijak.
prawo i pieść2020.06.28 14:12
1 mln zł kary i Tworki
Janusz2020.06.28 13:22
Dziwy bym się, gdyby to wcielenie zła nie atakowało Dudy.
Leszek2020.06.28 12:36
Prawnik kwestionuje system, w którym rząd stara się uregulować niemal każde ludzkie zachowanie. Nie podobają mu się także „tyrańskie rządy” ogłupionej „większości” niezważającej na to, co mówi konstytucja i nieuznającej granic swojej władzy. Napolitano sprzeciwia się też okłamywaniu obywateli przez rząd i ich przekupywaniu poprzez dodruk pieniądza czy przywileje podatkowe. Konstytucjonalista sugeruje, że dwupartyjny system polityczny w USA jest fikcją, a Partia Demokratyczna czy Republikańska de facto są skrzydłami tej samej „Wielkiej Partii” uniemożliwiającej dojście do władzy innym siłom politycznym, żądającej większych podatków oraz rozrostu rządu. Obie frakcje różnią się jedynie propozycjami dot. osiągnięcia tych samych celów. Konstytucjonalista sugeruje „powrót do pierwszych zasad ludzkiego życia, do uznania boskiego pochodzenia człowieka i niezbywalnych praw naturalnych”, by uwolnić się od jarzma „wielkiego rządu”. „Co jeśli okaże, się że nasi przodkowie mieli rację, wierząc, iż głos króla był głosem Boga?” – pyta. Źródło: washingtontomes.com, AS.
Leszek2020.06.28 12:36
Słynny amerykański sędzia: „A jeśli demokracja jest oszustwem?” Aktualizacja: 2020-06-25 8:21 pm Dodano: 2014-08-30 8:21 pm Prof. Andrew P. Napolitano, konstytucjonalista i były już sędzia Sądu Najwyższego w stanie New Jersey, na łamach „The Washington Times” kwestionuje system demokratyczny. „Co jeśli się okaże, że demokracja jest fikcją stworzoną przez rząd, by skłonić ludzi do posłuszeństwa?” – pyta. W artykule o znamiennym tytule „Co, jeśli demokracja jest oszustwem?” (What if democracy is fraud?). Napolitano zadaje szereg pytań, które mają pobudzić czytelnika do myślenia i zastanowienia się nad stanem demokracji amerykańskiej. Pyta na przykład: „Co zrobić, jeśli się okaże, że pozwolono ci głosować, tylko dlatego, iż twój głos i tak nic nie zmieni?”, albo „Co zrobić w sytuacji, gdy nieważne jak głosujesz pewne elity i tak pozostają u władzy?”. I dalej: „Co zrobić, jeśli się okaże, że wybory są fikcją stworzoną przez rząd, który chce skłonić cię do posłuszeństwa?” 'Co zrobić, jeśli się okaże, że wybory są fikcją stworzoną przez rząd, który chce skłonić cię do posłuszeństwa?' Zdaniem sędziego, kampanie polityczne w demokracji zamieniono w konkursy piękności, a rząd przekonuje ludzi, że bogactwo narodu tworzy się poprzez kradzież majątku należącego do innych osób. Konstytucjonalista zadaje pytanie, co robić w sytuacji, gdy rząd przekonał ludzi, iż mogą się wzbogacić dzięki „pasożytniczej” działalności politycznej? Napolitano pyta wreszcie, co zrobić, jeśli władza, która została pierwotnie ustanowiona w celu ochrony wolności ludzi, zwraca się ku imperialistycznym dążeniom i ciemięży obywateli? „Co zrobić, jeśli Kongres nie jest w rzeczywistości tak demokratyczny, jak się nam wydaje? Co zrobić, jeśli oficjalne wybory do Kongresu nie są tym, co się liczy, lecz o wszystkim decydują tajne spotkania po głosowaniu? Co zrobić, jeśli potwór Józef Stalin miał rację, mówiąc, że najpotężniejszym człowiekiem na świecie jest facet, który liczy głosy?” – zastanawia się.
stan2020.06.28 12:33
Fallocentryczna to jesteś Pani sama razem z tą całą ferajną od zadym. Nie wstyd to w Pani wieku myśleć tylko o fallusach? Ciekawe na ile wycenią mandal dla p. Środy i czy uczelnia zastosuje kary dyscyplinarne, jak to ma w zwyczaju wobec osób o innym światopoglądzie niż Środa.
Nowak ze WSI2020.06.28 12:30
Opozycja = chamstwo i prymitywizm. W Wałbrzychu ściągą plakaty kandydata, w Poznaniu to samo , też straż miejska i też dotyczy urzędującego prezydenta. W mojej miejscowości "ktoś " farbami ( wąs Hitlera) itp zniszczył baner urzędującego prezydenta wiszący niedaleko lokalu wyborczego ( około 100 m).
Klops2020.06.28 12:28
Przecież Środa to córka stalinowców to i agitacja stalinowska !
Zygfryd2020.06.28 12:18
Do kogo te słowa "Kochani" pojęcia pani nie ma co one znaczą a bebla je pani i mysli że bedą miłe dla słuchacza? w pani mniemaniu tylko "kochani" bo w moim oznacza głupia maso idiotów głosujcie tak ja ja chce bo we mnie kochnia ani zadnych wartosci juz nie ma.nie wspominając o wolności człowieka.
Toni2020.06.28 12:17
Ten stary babsztyl brał niezłą kasę od statku aborcyjnego.
Aga Dziedzic ❤️2020.06.28 12:12
Pamiętajcie o maseczkach, własnych długopisach i tym, na kogo absolutnie nie głosować. Długopisy po użyciu można od razu złamać, tak będzie bezpieczniej.
Leszek2020.06.28 11:58
Izraelski historyk w piśmie Haaretz: Liczba 6 mln ofiar holokaustu wymyślona w 1944 na Konferencji Syjonistycznej Aktualizacja: 2020-06-27 10:47 am Dyrektor Archiwum Elie Wiesela na Boston University, historyk Joel Rappel z Bar-Ilan Uni-versity Institute of Holocaust Research odkrył pochodzenie / origin niesławnej liczby „6 mln”: spotkanie w 1944 syjonistycznych pionierskich organizacji w tym co teraz jest znane jako państwo Izrael. Od lat zwolennicy narracji holokaustycznej utrzymywali, że liczba ta pojawiła się po raz pierwszy na procesach norymberskich wykorzystując bardzo zdyskredytowane zeznanie / highly discredited testimony komendanta Auschwitz, Rudolfa Hossa. Liczbę 6 mln ponownie powtórzył Adolf Eichmann, którego Mosad porwał i zmusił do udziału w międzynarodowo stelewizowanym procesie pokazowym w 1962 w Izraelu. Według dokumentów z Central Zionist Archive, pierwsza wzmianka o 6 mln miała miejsce na spotkaniu wysokiego szczebla syjonistycznych postaci politycznych w Palestynie 19.01.1944 – ponad rok przed zakończeniem wojny w Europie i mogoł być zorganizowany spis, i rok przed wejściem Armii Czerwonej do Auschwitz. Rappel wymienia Eliezera Ungera, polskiego Żyda, który pomógł prowadzić Hashomer Hadati , syjonistyczną organizację młodzieżową, jako główną postać w powstaniu liczby Żydów zabitych przez nazistów. Ulger stwierdził, że uciekł z polskiego getta przez Europę wschodnią. Po dotarciu do Palestyny, określił swój zamiar „by wstrząsnąć całym światem, całą ludzkością i naszymi braćmi Dziećmi Izraela w szczególności”. Unger nie miał żadnych dowodów na to co mówił, ale nie wierzył iż opinie rabina Stephena Wise’a w mediach międzynarodowych w 1943 o 2 mln zabitych Żydach miały wystarczający wpływ. Po spotkaniu Ungera z żydowskimi grupami i zdobyciu ich na swoją stronę, Haaretz opublikował krótki artykuł kilka dni później, który po raz pierwszy napisał liczbę 6 mln, poprzedzając torturowanie niemieckich liderów wojskowych do przyznania się po wojnie. Nie wydaje się żeby Unger wspomniał cokolwiek o komorach gazowych. Artykuł Haaretz kończy się ujawnieniem cytującym głównego oskarżyciela Eichmanna, Gideona Hausnera, który o liczbie 6 mln stwierdził: „W świadomości narodu liczba 6 mln została uświęcona. To nie jest proste do wykazania. Nie używaliśmy tej liczby w żadnym oficjalnym dokumencie, ale stała się uświęcona”. Inaczej mówiąc, to jest kłamstwo. Po dekadach zabijania, więzienia, zamachów bombowych i bankructwa rewizjonistów holokaustu, wydaje się, że społeczność żydowska teraz musi ponownie skalibrować swoją narrację i pokazać coraz więcej dowodów. Oni teraz zaczynają zgadzać się, że „6 mln” to tylko syjonistyczna propaganda, i jest głównym ciosem dla mitu. Israeli Historian Discovers ‚6 Million’ Holocaust Figure Was Invented at Zionist Conference In 1944 Eric Striker • 30.04.2020 https://www.unz.com/estriker/israeli-historian-discovers-6-million-holocaust-figure-was-invented-at-zionist-conference-in-1944/
stan2020.06.28 12:56
Istotnie, zdumiewające, że przed wyzwoleniem obozów już znano liczbę zamordowanych. Również warto prześledzić, jak ewaluowały w miarę upływu czasu wspomnienia ocalałych żydów od krytyki Judenratów do nienawiści do Polaków. Majątek żydowski też nabierał wartości (od Szymona Datnera do michnikowców-roszczeniowców wzrósł chyba aż stokrotnie). Wyjątkowo lubią kasę. Czy to nie oni przypadkiem wpadli na pomysł uwolnienia waluty od parytetu złota, a później rozliczeń bezgotówkowych i pieniędzy wirtualnych? Nie mam szerszej wiedzy o tym, więc pytam, może wiesz?
M.2020.06.28 11:51
Ale przeciez Pani Prof. ma racje. Tylko NIE Du*pa!!!!!! wyPAD dziadu Z bogiem, szczurki
Japa2020.06.28 15:34
Ginę z ciekawości , dlaczego i za co , wy tego Prezydenta ta nienawidzicie .A może boicie ?
Tadek2020.06.28 18:30
Jaka pani prof. Ona ma wygląd sprzątaczki uniwersyteckiej i taką osobowość!
było o tym na Frondzie?2020.06.28 11:48
U jednego z zakonników w Niepokalanowie stwierdzono koronawirusa. Bazylika jest zamknięta do odwołania.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.06.28 12:05
na frondelku cały czas jest łamana cisza! i jak redakcja dopuszcza komentowanie pod artykułami to powinna moderować wpisy! później będziecie wyć jak dostaniecie karę bo ktoś was zgłosi durne łby!
Artur2020.06.28 12:26
Everybody sing this song, DooDah, DooDah Well everybody sing this song all the DooDah day Everybody sing this song, DooDah, DooDah Well everybody sing this song all the DooDah day
Japa2020.06.28 15:17
Ja wol , ja wol , her Hans von Schwinke . Ja vol . ....
lewacka kretynizacja świata2020.06.28 13:06
A płatny lewacki troll dalej daje dowody, że mój nick jest słuszny hehehehehe
Japa2020.06.28 15:26
Jak ma nie dawać dowodów jak on tego nie kapuje . Chociaż....... Tak na wszelki wypadek ,przepraszam "KKP ". . Rzadko kto zrobił tyle dobrego dla PiS-u Ten twój poziom honoru i zdrowia psychicznego , ludzie normalni przypiszą też Twoim mocodawcom. I Wygrane dajecie Pis owi na tacy.
ciupakowa2020.06.28 22:23
ciupakowa vel sroda chciala aby trzaskowski ja zgwalcil ..jej za wyglad nawet do hororu by nia zaangazowali ...UGLY POUBECKA SZMALCOWNICA