Lewica wzorem Hitlera piętnuje Kościół, żeby wprowadzić totalitaryzm - zdjęcie
05.09.20, 09:15fot. pixabay.com

Lewica wzorem Hitlera piętnuje Kościół, żeby wprowadzić totalitaryzm

22

Warto się zastanowić czy antyPiS nie zakaże głoszenia nauczania katolickiego? Już dziś oficjalnie media antyPiS głoszą, że nauczanie katolickie sieje nienawiść i prowadzi do zbrodni na pederastach. W wielu krajach rzekomo mowa nienawiści jest przestępstwem. Można się obawiać, że celem antyPiS jest zakazanie głoszenia nauczania katolickiego i doprowadzenie do sytuacji, gdy Kościół będzie mógł tylko cytować artykuły z „Tygodnika Powszechnego”.

Na portalu „Oko press” ukazał się artykuł „Prof. Leociak: Nie mogę milczeć. Stanowisko Episkopatu śmierdzi czymś brunatnym”. Jego autorem jest Jacek Leociak z Instytutu Badań Literackich i Centrum Badań nad Zagładą Żydów.

Według Leociak w stanowisku Konferencji Episkopatu Polski w kwestii LGBT+ z 29 sierpnia widać, że Kościół to „jeden z najważniejszych rozgrywających na scenie politycznej, zabiegający o udział we władzy i przywilejach, aspirujący do ideologicznego monopolu i całkowitej dominacji w sferze symbolicznej”.

Dla Leociaka Kościół katolicki to „instytucja kompletnie anachroniczna, posługująca się niezrozumiałym szerzej idiomem językowym, stawiającą siebie ponad elementarnymi zasadami świeckiego i demokratycznego państwa, uzurpującą sobie prawo do totalnej kontroli nad najbardziej intymnymi sferami życia wszystkich obywateli Rzeczpospolitej”, która czuje się właścicielami „ciał, dusz i umysłów” wszystkich.

Leociak uważa, że biskupi jak inkwizycja uznali „osoby LGBT+ [...] za grzeszne, a ich postępowanie jest moralnie złe”, które muszą się nawrócić i leczyć. Leociak ma pretensje do biskupów, że osoby z zaburzeniami seksualnymi oceniają zgodnie z nauczaniem katolickim.

Autor artykułu na antyPiSowskim portalu uznał, że konsekwencją stanowiska Episkopatu jest przemoc wobec gejów, „bicie i lżenie ludzi”. „akty fizycznej agresji i psychicznej przemocy”. Według Leociaka walką z gejami „zajmują się umundurowani w oznakowane T-shirty, uzbrojeni w różańce i krzyże Żołnierze Chrystusa (ci z emblematem faszystowskiej falangi, symbolem Ruchu Narodowo-Radykalnego w Polsce), Armia Boga czy Siły Specjalne św. Michała Archanioła”.

W swoim artykule Leociak oskarżył Kościół o seksualną obsesję, walkę z seksualnością człowieka. W opinii autora tekstu na antyPiSowskim portalu, biskupi „liderzy instytucji, przedstawiającej się jako Mistyczne Ciało Chrystusa i tym samym sytuującej się ponad prawem stanowionym, dokonują zamachu na prawa człowieka w Polsce, odmawiając równego traktowania grupie obywateli, którą definiują w sobie właściwym i nieprzystającym do żadnych standardów naukowych języku”.

W artykule na antyPiSwoskim portalu padają twierdzenia, że Kościół katolicki przez wieki obejmował „wielowiekowym nauczaniem pogardy” „pokolenia Żydów żyjących w chrześcijańskiej Europie i objętych przez Kościół”, przez wieki palił na stosach heretyków i czarownice, odpowiada za cierpienia Indian.

Zdaniem Leoniaka „Stanowisko Konferencji Episkopatu Polski w kwestii LGBT+ w sposób bezprecedensowy stygmatyzuje ok. 2 milionów obywateli polskich”. Warto dodać do tekstu z antyPiSowskiego portalu, że to stygmatyzowanie ma rzekomo polegać na tym, że Kościół w poradniach będzie pomagał osobom z zaburzeniami seksualnymi porzucić swoje szkodliwe dla zdrowia uzależniania.

Leociak w swoim artykule przyrównuje stanowisko Episkopatu w sprawie gejów do stanowiska nazistów wobec ofiar nazistów, przyrównuje pomoc potrzebującym do przymusowych nazistowskich sterylizacji. W opinii Leociaka „identyfikacja, stygmatyzacja, wyłączanie prowadzą do eksterminacji. III Rzesza bardzo wcześnie zadbała o utworzenie stref wolnych od tych, którzy zagrażają zdrowej tkance narodu i obciążają społeczeństwo. W państwie poddanym ideologicznemu szaleństwu nikt nie może czuć się bezpieczny”.

Dla autora tekstu w antyPiSowskim portalu stanowisko Episkopatu to „subtelne podżeganie do nienawiści”. Leociak uważa, że w stanowisku Episkopatu „skandal polega [...] na ‚teologicznym’ uzasadnianiu, a tym samym zachęcaniu i prowokowaniu przez Kościół w Polsce prześladowań (realnych, a nie tylko symbolicznych) oraz do stosowania przemocy wobec środowisk LGBT”. Zdaniem autora tekstu katolicy nie mają prawa czuć się pokrzywdzeni, realnie nie ma czegoś takiego jak „obraza uczuć religijnych”.

W swoim artykule Leociak docenił pro tęczową postawę środowisk skupionych wokół „Więzi”, „Tygodnika Powszechnego”, „Znaku”, „Magazynu Kontakt” warszawskiego Klubu ''Inteligencji'' ''Katolickiej'' – który słusznie według autora artykułu na antyPiSowskiego portalu prawi, że „nauczanie o wartościach” Kościoła katolickiego to „kuźnia nienawiści. Stamtąd płyną toksyny i zatruwają ludzkie serca, każą rodzicom obracać się przeciwko własnym dzieciom”. Zdaniem Leociaka „taką właśnie truciznę sączy Oświadczenie Rady Konferencji Episkopatu Polski do spraw Apostolstwa Świeckich w sprawie narzucania ideologii LGBT”.

W opinii Leociaka skutkiem katolickiego nauczania „na ulicach Białegostoku była głoszona ewangelia nienawiści. Głosiła ją Armia Boga, wykrzykując słowa modlitwy, plując i klnąc, rzucając kamieniami i butelkami. Część kontrmanifestantów miała różańce w rękach i krzyże na piersiach”. Zdaniem Leociaka „trujące opary płynące z Episkopatu chłoną politycy, klęczący przed ołtarzem, kiwający się w nabożnym transie i śpiewający Abba, Ojcze!”.

 

Jan Bodakowski

Komentarze (22):

Zofia2020.09.25 17:00
Ja tez zadaje Frondzie pytanie-Czy wy musicie pozwalac na wpisy jakiegos bezboznika? Fronda- katolicki niby portal.Ile nienawisci plynie w komentarzach. To pomaga dotrzec do slabych ludzi, ktorzy w to uwierza.
***2020.09.6 10:44
Czy wy musicie nagłaśniać każdego antykatolickiego oszołoma???
Anonim2020.09.6 8:40
Niemcy chcą uruchomić nauki Goebbelsa. Wywalcie z Polski to lewicowe szmaciarstwo w czerwonych onucach o ideologii LGTB.
Szlojme Kurlender2020.09.5 11:33
Profesor Leociak - trafił, jak zawsze w dziesiątkę albo w sedno - jak kto woli.
A w pośredniaku byłeś?2020.09.5 10:51
j.w.
BogaNIEMA2020.09.5 10:29
Prawica, wzorem Hitlera, piętnuje LGBT by wprowadzić totalitaryzm!
ryszard2020.09.5 12:10
LGTB wzorem Hitlera, niszczy chrześcijaństwo, by służyć faszystom (bo jest na ich utrzymaniu).
BogaNIEMA2020.09.5 12:12
Ideologia KATOLICKA przepaliła ci łeb!
hm2020.09.5 10:03
Ideologia LGBT jak każde zło jest bezczelna, zakłamana. To ewidentnie szatańska, niszczycielska siła która wykorzystuje i ciągnie na dno osoby chore - zaburzone seksualnie i wkręca w ten wir osoby o słabym kręgosłupie moralnym i bez kręgosłupa oraz młodych i naiwnych którzy dają się omotać hasełkami o tolerancji.
TwojaStara2020.09.5 10:37
Ideologia KATOLICKA jak każde zło jest bezczelna, zakłamana. To ewidentnie szatańska, niszczycielska siła która wykorzystuje i ciągnie na dno osoby chore - zaburzone seksualnie i wkręca w ten wir osoby o słabym kręgosłupie moralnym i bez kręgosłupa oraz młodych i naiwnych którzy dają się omotać hasełkami o tolerancji.
***2020.09.6 10:46
...małpowania.....ciąg dalszy???
ryszard2020.09.5 9:55
To nie jest żadne lewactwo, to najczystszy faszyzm. Faszyzm u którego tak samo lewacy, gendryści, LGTB-owcy, czy lewandowa mafia w kościele lub likwidatorzy polskiej oświaty, to jednakowo przydatne ośrodki destrukcji państw i chrzescijańskiej cywilizacj. Dziś 1% ludzi na świecie posiada tyle co reszta ludzkości i ta dysproporcja nieustannie się pogłębia. To ona jest praprzyczyną całego światowego zamętu. Istota mechanizmu asymetrii posiadania, tkwi w fakcie, że wielcy właściciele rozbuchanej ponad wszelka miarę produkcji dóbr (ich b. niska jakość pociąga za sobą konieczność nieustannej wymiany bubli na następne buble, itd) nie ponoszą tzw. kosztów zewnętrznych (głównie kosztów zużycia środowiska), które jednak ktoś musi pokryć. Ten ktoś to my, te 99% konsumentów. W rezultacie czym szybciej oni się bogacą, tym szybciej my biedniejemy. Oni są oczywiście świadomi, że wcześniej czy później musi to doprowadzić to do dramatycznej światowej kolizji i jedynym zabezpieczeniem (dla nich), jest zapędzenie 99% ludzkości w pęta nowego niewolnictwa (neoniewolnictwa). Aby im się mogło to udać, konieczna jest głęboka destabilizacja na trzech poziomach: na poziomie wiary, na poziomie świadomości każdego pojedynczego człowieka i na i na poziomie samodzielności państw. I to się właśnie dzieje. Dobra jest każda nienormalność i w każdym miejscu: zieloni, lewactwo, faszyzm, ideologia LGTB, gender, pogaństwo "duszpasterzy" , et cetera. W strukturze państwa to ludzie rządzący oświatą i nauką, oraz luminarze trzeciej i czwartej władzy (sady i media). Stąd to nasze potworne zagubienie, kto nas właściwie niszczy - a to jest zawsze ten sam 1 procent, tyle tylko, że jego najemnicy noszą różne mundury: raz brunatne , raz tęczowe szmaty, lub sutanny, raz biało-czerwone znaczki partyjne, ale to bez znaczenia. Odnosi się nawet wrażenie, że często są to ludzie na tyle ograniczeni (może tak zakłamani) iż widzą te różne orientacje po różnych stronach tej samej barykady.
Jonasz Koran-Mekka2020.09.5 9:50
A który niby katolicki rząd pod pretekstem walki z korona(ś)wirusem pozbawił ludzi dostępu do sakramentów i to ludzi odchodzących z tego świata? Albo w niespotykany sposób ograniczył wiernym możliwość świętowania najważniejszego święta w katolickim świecie? Takt tylko pytam BRAWO POLSKA!
katolik2020.09.5 9:54
BRAWO POLSKA PIS> za oddany głos na PIS, nagroda będzie pocałunek śmierci. Masonska Medycyna Śmierci(MMS)- szczepionki będą powodować choroby i będą czipem !!!
ks. Karol2020.09.5 9:46
Wszystko by się zgadzało, gdyby nie dwa drobne fakty - Hitler do końca życia był praktykującym katolikiem oraz Kościół katolicki był tak dobrze nastawiony do nazizmu, że po przegranej przez Niemców wojnie, pomagał zbrodniarzom uniknąć odpowiedzialności.
ryszard2020.09.5 9:57
Pomylił ci się Mein Kampf z Ewangelią.
***2020.09.6 10:49
....następny dureń, który na szkołę rzucał kamieniami a teraz udaje wykształconego historyka. Ty jesteś "histeryk" a nie ks.Karol.
verizanus2020.09.5 9:32
Najgorsze jest to że lewicowe SS (spec służby) inwigilują hierarchię KK ;)
katolik2020.09.5 9:25
Masońska Medycyna Śmierci(MMS)_ szczepionki będą powodować choroby i będą czipem !!
katolik2020.09.5 9:24
Jeżeli Kościół, który jest silny i może być silny Jezusem Chrystusem robi i pozwala robić z siebie życiową niedojdę, to czyja to wina , że na krzywe drzewo każda koza wchodzi. Po prostu zostanie sam sobie, trudno o niego walczyć, skoro sam nie walczy !
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.5 9:17
witam z rana wszystkie PiSdowate kürwy i chüje! chcę wam tylko powiedzieć że jesteście nic niewartym katolickim göwnem!!! miłego dnia życzę...
Anonim2020.09.5 10:16
Tęczowa miłość i tolerancja w pigułce