Ławrow o Sikorskim: Kreml może opublikować nagrania - zdjęcie
28.10.14, 16:28Siergiej Ławrow (fot. Wikipedia)

Ławrow o Sikorskim: Kreml może opublikować nagrania

3

Ławrow nie chciał komentować rewelacji Sikorskiego o rzekomej rozmowie Putina i Tuska, w której rosyjski prezydent miał proponować rozbiór Ukrainy.

W wywiadzie dla dziennika „Izwiestia” i telewizji „Life News” Ławrow powiedział tylko, że Polacy, w tym sam były premier Tusk, zdementowali te doniesienia.

Rosyjski minister spraw zagranicznych przypomniał też o wypowiedzi Jose Barroso, który twierdził, jakoby Putin deklarował, że może błyskawicznie zdobyć Kijów. Ławrow uważa, że doszło tu do nadinterpretacji słów prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Polityk dodał, że Kreml „nie ma nic do ukrycia”. Dodał, że przecieki dotyczące rzekomych słów Putina spotkają się z gotowością Moskwy do publikacji rozmów w całości.

bjad/iar

Komentarze (3):

anonim2014.10.28 16:43
Kreml moze opublikowac KAZDE nagrania. Nawet rozmowy Putina z Beatlesami. Pomijam juz nawet nagrania z rejestratora TU154M, ktore sa dluzsze niz wynosi jego maksymalna pojemnosc....
anonim2014.10.28 16:50
Gender Diabeł i Bóg wykluczenie! wykluczenie! wykluczenie! cyfro siłę nam daj i mocą swoją rządź szyszynką mózgową masturbacja! masturbacja! masturbacja! cyfro siłę nam daj i mocą swoją gwałć ją gwałć scientio! potężna a za i wżdy policzysz mrówki na Ziemi?
anonim2014.10.28 19:37
@BasiaPlusSerce Rybeńko, a wzięłaś Ty dziś tabletki...?