,,Łamania chlebem nie będzie’’. Amerykanie po Genewie nie spodziewają się zbyt wiele - zdjęcie
15.06.21, 21:33Fot. screenshot - YouTube

,,Łamania chlebem nie będzie’’. Amerykanie po Genewie nie spodziewają się zbyt wiele

7

Już jutro w willi La Grange w Genewie prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Jak przekazał dziś przedstawiciel administracji Bidena, rozmowy z udziałem większych delegacji razem z tymi w mniejszym gronie mogą potrwać nawet pięć godzin. Amerykanie nie spodziewają się jednak zbyt wielu konkretnych rezultatów spotkania.

Choć szczyt w Genewie ma trwać kilka godzin, nie przewidziano wspólnego obiadu.

- „Nie będzie żadnego przełamania się chlebem”

- powiedział przedstawiciel Białego Domu.

Rozmowy planowo rozpoczną się o godz. 13. czasu polskiego. Najpierw spotkają się szersze delegacje obu państw, a następnie rozmawiać będą prezydenci Joe Biden i Władimir Putin oraz szefowie dyplomacji Antony Blinken i Siergiej Ławrow.

Przedstawiciel Białego Domu zaznacza, że nie należy spodziewać się po jutrzejszym spotkaniu żadnych konkretnych rezultatów. Biden ma szukać „małych pól porozumienia”.

Po spotkaniu prezydenci dwóch państw odbędą osobne konferencje prasowe. Pierwszy wystąpi prezydent Rosji.

kak/PAP

Komentarze (7):

POdPIS2021.06.16 7:41
Rosja zabiegać zapewne będzie o nowe rynki zbytu przy swoich zachodnich granicach i USA może odstąpić swojego krnąbrnego wasala.
Anonim2021.06.16 7:03
O co chodzi w walce Putina z dolarem, podobno jest problem?
Skrzypek na dachu2021.06.16 6:06
Falszywy uzurpator Joe pedzio Biden to hologram na uslugach bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych , bo wybory wygral Donald Trump .
Anonim2021.06.16 5:38
Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma.
m.k.2021.06.16 1:40
Przy sataniście Bidenie Putin to kremlowski eremita mówiący do ptaszków
"Mummy" Biden się nie nadaje2021.06.15 21:53
na bezpośrednie rozmowy z czekistą. Jąka się, traci wątek, często mu się wszystko w główce piierdoli. Pewnie od tego sadzenia włosków, tak mu stukali w pałę. Jedno można przewidzieć, że Putin jak i jego Ławrow - Mołotow będą, bez sensu, dla odwrócenia kota ogonem, piierdolić o "zabijaniu" czarnych, prześladowaniu religii... Takie to ch ujostwa bez sensu.
NEOS com pl2021.06.15 21:45
.. jaka to roznica ... Teheran ...Jauta ... Poczdam .... Genewa ... niech zyje nam pejsaty stan ... i antysemityzm na czosnku .. https://www.youtube.com/watch?v=cRWMZLN0LMQ&t=13s