Izraelski reżyser: Dzieci są dla homoseksualistów symbolem statusu  - zdjęcie
24.08.20, 12:46Fot. via: Pixabay

Izraelski reżyser: Dzieci są dla homoseksualistów symbolem statusu

16

„Dzieci stały się w pewien sposób symbolem statusu wśród wielu gejów – twierdzi izraelski reżyser Yuval Hadadi. – Oznaczają one pewien poziom czasu, pieniędzy i ambicji”. Jego zdaniem dominuje obecnie tendencja, która wyraża się oczekiwaniem od homoseksualnych mężczyzn posiadania dzieci.

Opinię Hadadiego zdają się potwierdzać przykłady znanych homoseksualistów na całym świecie. Wśród homoseksualnych celebrytów, którzy sprawili sobie dziecko urodzone przez matkę surogatkę, znaleźli się m.in. Ricky Martin, Ryan Murphy, Elton John, Tom Ford. Jak zauważa dziennikarz David Kaufman, dla wielu homoseksualistów „stanie się ojcem obecnie przedstawia kolejne osiągnięcie”, które jest dla nich wręcz koniecznością. „Nie wystarczy już po prostu sukces zawodowy czy posiadanie sześciopaka”.

Tymczasem, jak wykazują np. badania prowadzone przez socjologa Marka Regnerusa, dzieci wychowywane przez homoseksualistów borykają się ze znacznymi problemami zarówno społecznymi, jak i psychicznymi. Częstotliwość takich zaburzeń wśród dzieci wychowanych przez pary homoseksualne jest większa niż w przypadku dzieci wychowywanych przez normalną rodzinę, w której jest ojciec i matka.

Według Douga Mainwaringa z „Life Site News” mimo to wielu bogatych homoseksualistów decyduje się pod presją społecznych oczekiwań na dziecko. Jak stwierdza publicysta, mają oni „nieskończone opcje”, dzięki którym mogą nabyć dziecko, o czym donoszą też często brukowce. „Ci mężczyźni decydują się kupić dzieci, ponieważ nie są chętni do poczynania dzieci w sposób naturalny – stwierdza Mainwaring – i nie są chętni do poświęcenia się kobiecie na całe życie, by stworzyć rodzinę dla wychowania dzieci”.

Co gorsza, rola kobiety zostaje w tej sytuacji uprzedmiotowiona. „Kobiety są wartościowe tylko, jeśli chodzi o dostarczenie jajeczek i wynajęcie macicy. Ich rola matek staje się nieistotna. Kobiety są jedynie samicami rozpłodowymi” – zauważa publicysta „Life Site News”. Natomiast dla homoseksualnych mężczyzn, którzy chcą dziecka, jest to kwestia nabycia odpowiedniego „materiału genetycznego i usług surogackich”.

Ale nie tylko kobiety stają się przedmiotami wykorzystywanymi do osiągnięcia celu. Także dzieci zostają przez bogatych homoseksualistów potraktowane przedmiotowo. Jak stwierdziła Rivka Edelman, która sama była wychowywana przez dwie lesbijki: „Rodzina to sesja zdjęciowa. A dzieci są rekwizytem”.

 

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze (16):

moly2020.08.25 3:47
Pierdu pierdu pierdu Ciekawe jak on to wie? W fusach wyczytal?
przypomnienie2020.08.24 20:52
Nie ma ANI JEDNEGO dowodu że homoseksualizm nie jest chorobą. Uczucia, miłość? Odpowiadam - większość z nas kocha zwierzęta ale prawie nikt z nimi nie kopuluje. Jest za to szereg dowodów że ............ 1Homo to dezorientacja i choroba psychiczna tak jak ch.fizyczna jest impotencja i bezpłodność oraz tak samo jak ch.psychiczna są nałogi 2transwestyci z rozdwojeniem jaźni to ich bracia, podobnie jak transseksualiści którzy leczą się u psychiatry lub chirurga z pomocą hormonów 3)do 46% było molestowanych(wiki) 4choroba to opinia prześladowanej części lekarzy 5byli są i będą chętni do leczenia się także w Holandii 6częsty jest późny wiek rozwoju choroby 7nagminne są paranoidalne gadki o niepewności orientacji 8pasywni są niepodważalnym dowodem na różnorodność choroby 9często występują inne zaburzenia umysłowe 10nierzadkie są erekcje na płeć przeciwną przy niemocy w kontakcie bezpośrednim 11jest ogromna nadreprezentacja w środowiskach artystów, więźniów, duchownych z wybujałą wyobraźnią 12nadproporcjonalnie wielka liczba hiva i pedofilii 13fobia-paniczny strach utrudn normalne funkcjon, homofobia NIE ISTNIEJE ............................................. Choćbyście stanęli na głowie to osoby homo nadal będą się użalać jak na zachodzie. Zamiast leczyć własne zaburzenia, m.in. fobie to wmawiają je osobom zdrowym. Sam mam lęk wysokości ale wg klasyfikacji nie załapuje się na akrofobie bo to ekstrema zaburzeń. Homofobia to najwyżej lęk przed wyleczeniem z homoseksualizmu. Fobia – zaburzenie nerwicowe, którego objawem osiowym jest uporczywy lęk przed określonymi sytuacjami, zjawiskami lub przedmiotami, związany z unikaniem przyczyn go wywołujących i utrudniający funkcjonowanie w społeczeństwie. Stopień lęku jest różny, a pojęcie fobii jest zarezerwowane dla skrajnych przypadków spektrum. Co do analogii mowy potocznej fobii przypomnę że nikt nie nazywa drugiego idiotą robiąc zarzuty co do nadzoru szkół specjalnych, kaleką np za powolną budowę udogodnień dla osób niepełnosprawnych czy też żydem przy ostrym targowaniu się z kontrahentami izraelskimi............. Pojęcie choroby psychicznej nie musi wykluczać się z pojęciem grzechu, przykład kleptomania lub uzależnienia (nieumiarkowanie)
przypomnienie2020.08.24 20:51
Jakie są 3 główne ośrodki mózgowe kształtujące procesy psychiczne? Układ pobudzenia, nagrody. poznawczy. Duch Trójjedyny. Jakie są główne układy kształtujące najistotniejsze procesy fizjologiczne? Układ trawienny, rozrodczy, wydalniczy... Czym jest jedzenie kupy? Naprzemiennością funkcji układu trawiennego z wydalniczym. Czym jest homo? Naprzemiennością funkcji układu wydalniczego z rozrodczym. Czyli prawie jak jedzenie kupy. Niewątpliwie wynik zaburzenia procesów psychicznych. Czym się różni choroba od perwersji hetero? To pierwsze ma charakter stały , trwały, czysto nieprokreacyjny. Grzechem w rozumieniu KK nie jest też gra wstępna bo nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. Dlaczego wśród homo jest proporcjonalnie kilkadziesiąt razy więcej pedofilów? 1bo są chorzy psychicznie-naiwny ten kto sądzi że niewinne nałogowe palenie nie wpływu na podejmowane przez nas złe decyzje 2bo bardzo często sami w dzieciństwie byli molestowani 3bo ich zboczenie w dużej mierze jest rzeczą wyuczoną 4bo jak sami mówią gardzą prostactwem (prostacy i zboczeńcy to nie ad persona) 5bo jak sami twierdzą wyjaśniając czemu kopulowali często z kobietami że muszą zbadać, sprawdzić, doświadczyć..
Anonim2020.08.24 17:04
Od starożytności przez średniowiecze po dziś dzień dzieci zawsze były symbolem statusu. Co niby to ma wspólnego z orientacją seksualną?
Darek2020.08.24 17:04
Zaraz, to wszyscy od tysięcy lat jesteśmy homoseksualistami? Przecież od zarania dziejów dzieci były wyznacznikiem statusu. Baa nawet przed pojawieniem się człowieka tak było wśród zwierząt i jest nadal. Wśród pszczół tylko królowa może mieć dzieci, stąd ludzie nazwali ją królową, uznając że posiadanie potomstwa daje jej najwyższy możliwy status.
czego nie mozna powiedziec2020.08.24 18:15
twojej mame
Olo2020.08.24 16:18
Pederaści to zaburzeni ludzie,a ten żydek to szowinistyczny psychopata!
Po 11 nie bądź OBOJĘTNY2020.08.24 15:47
Niestety, ale muszę się zgodzić. Moja duchowa ojczyzna Izrael ma ponad millenijne tradycje pedofilskie i kazirodcze. I mnie, jak Polańskiego, ciągnie do 12-tolatek.
Portofino2020.08.24 14:02
Bóg cierpliwie patrzy na te zboczone zydostwo i któregoś dnia Auschwitz znów zostanie otwarty.
matis892020.08.24 13:22
LZPKNTB już jawnie mówi że celem są dzieci, adopcja dzieci. Więc otwarcie jest to już ruch pedofilski i litera P jest tam najważniejsza.
Anonim2020.08.24 17:06
Jeżeli instynkt rodzicielski kojarzy Ci się z pedofilią to powinieneś się leczyć.
Janusz Barwinek2020.08.24 13:09
Przestępcy LGBT nie boją się gniewu bożego, a tu właśnie się mylą!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.08.24 13:01
LGBT zagraża systemowi hierarchicznemu, czyli schematom, z których żyje kler i dlatego jest zmianą, a żadnej zmiany kler nie polubi. Trzeba wymusić zgodę i akceptacje, bo tylko taka jest droga przy wprowadzaniu zmian.
Sticky Notes2020.08.25 1:53
LGBT zagraża wszystkim. Nawet sami dla siebie stanowią zagrożenie. Wystarczy poczytać opinie samych homoseksualistów na ten temat.
Po 11 nie bądź OBOJĘTNY2020.08.24 13:00
No chyba dzieci są bardziej dla katolików symbolem statusu? Tradycyjna rodzina katolicka jest przecież wielodzietna. Mylę się?
RobotniczaKrew2020.08.24 12:51
A dla heteroli w Polsce to nie?