Grzesik: Fronda z tobą, Ewciu Kopacz - zdjęcie
09.07.15, 09:17

Grzesik: Fronda z tobą, Ewciu Kopacz

13

Ewa Kopacz szuka już pracy. Jesienne wybory do parlamentu napawają członków PO szczególnym optymizmem. Wszyscy – no, może poza ministrem Nowakiem Zegarkiem – rozpaczliwie szukają nowego zajęcia. Przykład z góry dał Donald Tusk, przewidując zapewne, że okręt pod nazwą PO to zwykły, piarowy pic i opuścił go jako pierwszy, uciekając do Brukseli. Oj, potrzebny będzie most powietrzny dla pozostałych! Służby specjalne mają to wszak przećwiczone, jako, że pomagały onegdaj organizować POdobne mosty… Uderzająco skromnie wypada na tle swojego poprzednika Donalda Tuska-Emigranta pani premier Ewa Kopacz, która przyucza się do pracy po prostu w legionowskiej drogówce. Trzymamy kciuki, Ewcia.

Tadeusz Grzesik

Komentarze (13):

anonim2015.07.9 9:25
Ta baba nigdzie nie pracuje? Caly czas jeździ pociągami lub chodzi po ulicach. A z czego ona żyje?
anonim2015.07.9 9:38
Czytam te teksty i zastanawiam się skąd w portalu, który pisze o sobie jako "poświęcony" tyle jadu? Czy nikt tu nie zastanawia się, że religia jest ponad polityką i innymi bzdurami? Czy panu Grzesikowi sprawia jakąś niezrozumiałą dla normalnych ludzi przyjemność pisanie podobnych kretynizmów pełnych błędów składniowych? Apeluję o zastanowienie się nad sobą, o odrobinę chrześcijańskiej pokory i zrozumienia bliźniego. I proszę pamiętać - Jarosław Kaczyński to tylko polityk a nie święty żywcem do nieba wzięty.
anonim2015.07.9 10:12
Do czego nadaje się stara aborterka? Jakie przedsiębiorstwo mogłoby ją zatrudnić? Kto potrzebuje kłamcę? Myślę jednak, że mógłby ją zatrudnić jakiś sklep, by stała na wystawie, gromadziłaby publiczność a zatem wzrosłaby popularność sklepu. Nawet przewodnicy wycieczek odwiedzałyby ze swoimi grupami to rzadkie "zjawisko".
anonim2015.07.9 10:13
Ewuś "Jestem Kobietą" Zasłużyła sobie na złośliwe komentarze, okazując się zwykłą łgarą i nieporadną panią premier, która w razie konfliktu spieprzałaby gdzie pieprz rośnie, a dokładnie schowałaby się w domu. Ta pani to zwykły mazgaj o dość ociężałym umyśle chroniąca mafijne interesy swojej POstkomuny.
anonim2015.07.9 10:30
@Grzegorz_Bytomski - no, no, nie wiedziałem, że teraz rządzi Prawo i Sprawiedliwość. A to szydzenie z redaktorów, że stażyści, że nie mają matury itp. to jest dopiero żenujące, bo ja np. nie mam okazji zobaczyć Twojego świadectwa dojrzałości. Polecam: http://edukacja.3bird.net/download/edukacja/edukacja-ludzie-sukcesu-bez-studiow.pdf
anonim2015.07.9 10:55
Hi, hi, dowcipny materiał i lewactwo od razu wpada w furię. Chłopaki, trochę poczucia humoru
anonim2015.07.9 10:56
Odbytowski - dlaczego przez te 8 lat platfonsy nie zmieniły sposoby finansowania partii POlitycznych ???
anonim2015.07.9 11:12
A tekst redaktorowi się akurat udał i pasuje do tego zdjęcia i tego pajaca w okularkach.
anonim2015.07.9 11:21
Wstyd czytać. Przecież to zwykłe ośmieszanie człowieka. Czy redaktor naczelny nie wstydzi się firmować takie wypowiedzi? Bo na miano artykułu to nie zasługuje.
anonim2015.07.9 14:04
Fantastyczny TEKST ! Trafiony dosłownie w sam środek dychy. FRONDA - jesteś wspaniała ! I najwięcej z FRONDY czerpię informacji. Ale i rozrywki, czytając hejteroskie komentarze, od których tu się aż roi. Obserwuję portale od lat i mogę powiedzieć że najlepszy, w śród tej kategorii /czysto Polskiej/. Dobry jest, np. niezależna. pl , ale i kilka innych. Pierderzy - piszcie, piszcie, a my prawdziwi Polacy dobrze się Wami bawimy. Zobaczycie jesienią, skutki waszej działalności. Do roboty ! Nie marnujcie czasu !!!
anonim2015.07.9 19:53
Finch, a jak to zrobił skoro nie ma wymaganej większości. Wypożyczył paru posłów z PO ??
anonim2015.07.9 20:02
Mój przyjaciel Maciek Sikorski zadał wczoraj na Facebooku krótkie pytanie: Co w najbliższych dniach zrobi Ewa K., by być bliżej ludu? A. będzie sprzedawała bilety w kiosku ruchu. B. wsiądzie na kombajn i zabierze się za koszenie. C. zajmie się lepieniem pierogów w dużym zakładzie. D. usiądzie na kasie w Biedronce. E. pójdzie na całość - zjedzie na dół, będzie ładować węgiel na taśmociąg. A może będzie biegała szlochając po Piotrkowskiej w Łodzi w szaliku Ś.P. Widzewa? PS. Ciekawe, dlaczego te obrazki wydają się sztuczne do granic, a kadry z pielgrzymki papieża Franciszka do Ameryki Południowej (otoczony dzieciakami, co chwilę rozmawiający z ludźmi) całkowite normalne, naturalne i niewymuszone? Watykan ma lepszych PR-owców? http://gosc.pl/doc/2582754.Blisko-coraz-blizej
anonim2015.07.9 20:11
Panie Grzesik, zaniżasz pan drastycznie poziom Frondy, nie wystarczy mieć trochę pieniędzy, aby mieć więcej rozumu. Skończ pan z tym prymitywnym partyjniactwem dla PIS. Już PIS pokazał swą konwencją, że trzyma dwa razy wyższy poziom niż pana klakierskie teksty na Frondzie.