Gowin: Wiem, ile jest trupów w szafie - zdjęcie
27.10.15, 07:58Jarosław Gowin (screen TV Republika)

Gowin: Wiem, ile jest trupów w szafie

9

Jarosław Gowin obiecuje sporządzenie bilansu otwarcia. - W ostatnich miesiącach Ewa Kopacz na prawo i lewo rozdawała pieniądze – tłumaczy były minister sprawiedliwości.

- Odziedziczymy państwo w stanie dużo gorszym, niż spodziewa się tego wielu moich kolegów z ław parlamentarnych – powiedział polityk Zjednoczonej Prawicy w „Sygnałach Dnia” w Polskim Radiu. - Byłem ministrem, wiem, ile trupów w szafie znajdziemy. Bardzo spustoszony będzie budżet państwa. W ostatnich miesiącach Ewa Kopacz na prawo i lewo rozdawała pieniądze. W niestrukturyzowane kopalnie wpompowaliśmy w tym roku kilka miliardów zł. I one są znów na krawędzi bankructwa. To są teraz wyzwania, z którymi będziemy się musieli zmierzyć. Ale mamy przekonanie, że będziemy potrafić pchnąć polskie sprawy do przodu. Jest potrzebny bilans otwarcia, żeby pokazać Polakom, w jakim stanie zastaliśmy polskie państwo.

KJ/300polityka.pl

Komentarze (9):

anonim2015.10.27 8:18
A co myśleliście, że jak oni z tej tratwy zlezą to jej nie zaminują...?
anonim2015.10.27 8:24
Panie Gowin, to nie wojna na obietnice pogrążyła platformę. Rozmawiam z ludźmi. Nie ukrywają, że największe obrzydzenie do PO odczuwają na wspomnienie tego platformianego obłędu "ab-in-ho-ge" (aborcja-invitro-homoseks-gender). Społeczeństwo naprawdę brało te sprawy pod uwagę przy wyborczych urnach, a nie obietnice gorspodarcze.
anonim2015.10.27 8:28
@Atimeres Pewnie masz rację. Ja też im życzyłem, żeby tą pigułką "dzień PO" dla dzieciaków się zadławili...
anonim2015.10.27 8:53
Bilans otwarcia ujawnić.Prawda i tylko prawda dla obywateli.
anonim2015.10.27 9:19
Sprawy in vitro i aborcji nie ruszały Polaków, ruszały ich afery taśmowe, pieniądze z OFE, Ambergold i Donald Tusk, gwoździem do trumny byli imigranci. In vitro, tabletka po dla WIĘKSZOŚCI społeczeństwa były neutralne.
anonim2015.10.27 9:35
@Atimeres Uważasz, że dla przeciętnego Polaka największe znaczenie przy wyborze władzy mają tak marginalne sprawy? Chyba raczej długa lista afer pogrążyła PO. Tym bardziej, że mimo wszystko większość wciąż pochwala obecną sytuację prawną ws. aborcji.
anonim2015.10.27 9:38
A wystąpienie pewnie jedno z wielu w najbliższym czasie. Żeby pokazać wszystkim, w jakiej ruinie jest teraz Polska i że jeszcze 2, 3 miesiące takich rządów doprowadziłyby kraj do bankructwa. I że teraz trzeba powoli wychodzić z kryzysu. Za rok czy dwa będzie to można wykorzystać. "Chcieliśmy dać 500zł na każde dziecko, ale niestety PO zostawiło państwo w niezwykle opłakanej sytuacji". "Obniżylibyśmy wiek emerytalny, ale PO wszystko popsuło". "Damy radę spełnić te obietnice, ale dopiero w następnej kadencji".
anonim2015.10.27 10:05
Zróbcie listy i ujawnijcie na co zostały wydane pieniądze przez Kopacz. Niech naród się dowie jaką hipokrytką jest Kopacz i PO. Obywatelom PO narzucała ciężary a sami opływali w zbytki. Wydajcie książkę o stanie finansowym Polski po rządach PO-PSL. Niech to będzie testament jaki za sobą zostawili. Dla wielu osób będzie to znakomita lektora pokazująca jak nie powinno się rządzić.
anonim2015.10.28 5:05
Wie bo sam je wkładał?