'Doktryna Neumanna'. Artur W. będzie dalej pobierał wynagrodzenie? - zdjęcie
30.10.19, 17:29Zdj. cba.gov.pl

'Doktryna Neumanna'. Artur W. będzie dalej pobierał wynagrodzenie?

5

Jak wynika z porządku obrad Rady Dzielnicy Włochy, zatrzymany przez CBA Artur W. ma nadal pełnić obowiązki burmistrza. Z porządku obrad po cichu wykreślono kluczowy punkt. 

Samorządowiec został wczoraj zatrzymany na gorącym uczynku przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Burmistrz stołecznej dzielnicy Włochy przyjmował łapówkę w kwocie 200 tys złotych. Jak się okazuje, mimo odwołania go z funkcji, Artur W. nadal będzie pełnił obowiązki burmistrza. Na tym nie koniec... 

"Zwołano sesje Rady dzielnicy Włochy, która ma odwołać Artura W. z funkcji burmistrza. Wykreślono jednak punkt dotyczący wybory nowego. Oznacza to, ze Artur W. będzie pełniącym obowiązki burmistrza nadal. Oczywiście będzie otrzymywał wynagrodzenie. Doktryna Neumana pełna gębą" -napisał na Twitterze zastępca koordynatora służb specjalnych, Maciej Wąsik. Jak wskazał polityk, W. nadal będzie pełnił obowiązki burmistrza, ponieważ radni nie wskazali jego następcy. 

Te zatrważające informacje potwierdził też Chrystian Młynarek, radny dzielnicy Włochy.

"Zgodnie z §44 ust.6 Statutu Dzielnicy Włochy, Zarząd Dzielnicy pełni funkcję do czasu wyboru lub powołania nowego Zarządu. Radni KO usuwając z porządku obrad punkt dot. wyboru nowego burmistrza zapewnili Arturowi W. dalsze sprawowanie urzędu"-napisał Młynarek na Twitterze. 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (5):

sami znajdziecie2019.11.1 13:59
"Doktryna Neumana pełna gębą" -napisał na Twitterze zastępca koordynatora służb specjalnych, Maciej Wąsik. Może pan Wąsik wie coś o doktrynie Banasia? Jego podwładni siedząc w areszcie też pobierali wynagrodzenie a inni zamiast być wyrzuconymi za przekręty "zwalniali się" i pobierali odprawy. Panie Wąsik w internecie aż huczy,zapraszam do przeglądania.
Dam2019.10.30 20:34
Dla równowagi trzeba napisać, że: "Arkadiusz B., wysoki rangą urzędnik - dyrektor Krajowej Szkoły Skarbowości – aż do końca lutego 2019 r. pobierał wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę! Oznacza to, że podatnicy składali się na pensję tego człowieka, gdy już siedział w areszcie pod zarzutem poważnych wyłudzeń VAT. A przecież miał szkolić urzędników, żeby sprawniej tropili wyłudzenia!" Obaj powinni zgnić w więzieniu, a nie pensje pobierać.
Też chętny do koryta2019.10.30 19:12
Świnie się przepychają szukając lepszego dostępu do koryta. Taki to już ustrój. Skoro chłopina kamienicznik robiący biznesy na nie zgłoszonych do US burdelach może żreć, inna ważna persona latająca na panny pobzykać w tym nieletnią dalej może żreć, to dlaczego jakiś platfus nie może? Jak się dopchał to niech żre na zdrowie! Tak już u nas jest. To jest kraj w którym złodziej ma lepiej niż uczciwy człowiek. Niech żrą!
No.1, The Larch2019.10.30 19:06
Zadzwońcie do Banasia, to mu nie będą wypłacać.
Zyg2019.10.30 18:51
Mafia polityczna PO działa !!!