,,Dla takich chwil się żyje’’. Koniec pięknego snu Hurkacza - zdjęcie
09.07.21, 17:58Fot. screenshot - YouTube (Polsat Sport)

,,Dla takich chwil się żyje’’. Koniec pięknego snu Hurkacza

18

Hubert Hurkacz niestety nie zagra na finale Wimbledonu. W półfinale Polak przegrał w czterech setach z Włochem Matteo Berrettinim. Mimo tej porażki z Londynu Hurkacz wraca w doskonałym nastroju. Jest drugim Polakiem, który zakończył swój występ na Wimbledonie w półfinale. Wcześniej udało się to w 2013 roku Jerzemu Janowiczowi.

- „Bardzo dziękuję za niesamowite wsparcie jakie mi dajecie i za to jak kibicowaliście. Mam nadzieję, że podobała wam się gra. W półfinale się nie udało, dałem z siebie wszystko, ale Matteo naprawdę zagrał świetny mecz, więc niestety wracam do domu”

- powiedział tenisista w rozmowie z Polsatem Sport.

Hurkacz podzielił się też wrażeniami z wejścia na kort centralny, na którym zmagają się najwięksi tenisiści świata.

- „Wejście na kort centralny jest naprawdę niesamowite. Przejście przez klub i korytarz na kort pełen ludzi jest niesamowitym wydarzeniem. Dla takich wydarzeń się żyje i po to się gra w tenisa, aby wychodzić na największe korty i grać o najwyższą stawkę”

- podkreśla.

Obecnie Hurkacz zajmuje 18. miejsce w rankingu ATP Hurkacz. Po sukcesie na Wimbledonie w poniedziałek zadebiutuje na 11. pozycji. Dotarcie do półfinału dało mu też premię w wysokości 465 tys. funtów (ok. 2,5 mln złotych).

kak/PAP, polsatsport.pl

Komentarze (18):

Skrzypek na dachu2021.07.12 19:22
Brawo Pan Hubert .
Anonim2021.07.9 20:24
I nic o pomocy Boga albo chociaż Jezusa? Smutne to. Szkoda ze Fronda promuje ateizm.
Znany "nie- anonimie"- Lesiu!2021.07.9 21:02
Albo wytrzeźwiej!... Albo lecz nogi, bo na rozum już za późno! .... Wyparował ci! .... Czy zdajesz sobie sprawę jakiego ty sam z siebie robisz głupka ??? No i jak cię szanować, skoro ty sam siebie tak nienawidzisz, tak się szmacisz!
Anonim2021.07.9 21:09
Jesteś ateistą i Bóg jest dla ciebie głupi i bez znaczenia, to co robisz na tym portalu poświęconym??? Idz to TVN.
"Anonimku", Roztargniony Lechu...!2021.07.9 22:57
Ale masz wpadkę! .... Zobacz co sobie zrobiłeś duraku!?? Sam do siebie "anonimie" odpisałeś!. .. Zapomniałeś jednak zmienić nicka!...Czyli "anonim" pisał do "anonima" tj. sam do siebie w różnych odsłonach! Najpierw obrażasz Boga we wpisie, a poniżej ochrzaniasz siebie za to kim jesteś ! .... hahaha...! Aj, waj! Lechu! Już głupiej ci się nie dało ...?? To już nie pierwszy raz zapominasz zmieniać. Chociaż i tak wiemy że to robisz, ale teraz już jawnie widać! --- Paradne - tak na to nazywasz!???
Monika.2021.07.9 19:16
Cześć panowie, jesteś wolnym mężczyzną, czujesz się samotny, chciałbyś to zmienić ? Nie czekaj odezwij się. Samotna, wolna, bez nałogów i niezależna. Nie dawno wróciłam z Anglii do kraju. Poznam faceta do wspólnych spotkań, wspólnych spacerów, wspólnie spędzania czasu, a jak zaiskrzy to może i coś więcej :) Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów . Jeżeli jesteś zainteresowany – proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: www.cutt.ly/monika89
Alfonsie- Lechu! Powtarzasz się!2021.07.9 21:05
Pseudo-"moniko"! ... Zobaczysz że się doigrasz!... To jest karalne! W końcu bekniesz za to! Dobrze radzę, przestań!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.07.9 19:15
no patrzajcie! królowa polski kuureffka maryja mu nie pomogła wygrać ani obrońca pedofilów- wojtyła
Lechu, "kretynizacjo" Nick mówi o tobie!2021.07.9 23:39
MARYJO, KRÓLOWO POLSKI- MÓDL SIĘ ZA NAMI! ---- Przepraszam za tego bluźniercę! Jesteś tylko polskojęzycznym ateistą - Żydem, ---- nie Polakiem!--- Więc lepiej zamilcz,! Nie pogarszaj swojej sytuacji! ----Wskaż, który to z waszych kiedykolwiek tylko chociaż grał, nie mówiąc o wygraniu w Wimbledonie! ???--- Nigdy! Prawda? ----- Nie chcę zniżać się do twego poziomu,--- bo utopię się w szambie twojej złości i nienawiści! ---- Bluźnierco, dla ciebie brak słów w słowniku! ---- Ale Zapamiętaj sobie! --- PAN BÓG nie pozwoli z siebie szydzić. ---- Jesteś opętany nienawiścią do Boga i Maryi! --- Bluźnisz na Naszą Świętość, --- na Naszą Maryję- Królową Polski! ---- Ona nas zawsze ochroni! --- Sodomito, wiedz o tym! ---- Cytuję:" ... Ani jeden nie prześlizgnie się przez Oko mojej, Bożej Sprawiedliwości ---- " Im za życia człowiek bardziej służył demonowi, --- tym otrzyma od niego większą wzgardę i nienawiść po śmierci! ---- Demon nienawidzi człowieka! -- Moja Matka- Maryja, cały czas was napomina! --- Będziecie wołać i prosić o Jej wstawiennictwo wy --- którzy Nią wzgardziliście, ale będzie za późno! --- Biada wam gorszyciele i krzywdziciele dzieci!"....
Teraz piszesz część prawdy o sobie....2021.07.9 18:59
Lechu!... Nie raz ci piszemy, że jesteś bardzo zakompleksiony. A ty teraz to potwierdzasz!... Próbujesz się wybić ponad innych, ... obrażając wszystkich po kolei! .... Niestety! Nie udaje ci się i jest jeszcze gorzej z tobą! .... Zapadasz się jeszcze bardziej w swoje szambo nicości! Ten twój wpis bardzo często powtarzasz...! Pisząc go, byłeś w depresji, to widać!... No i co? Znów kiedyś powiesz, tak jak niedawno, że się czepiamy jakiegoś Lecha Kellera..? Że nie ma takiego ... że nie wiesz o co nam chodzi!??! Że wszędzie we wpisach widzimy Lecha?... Tak! Prawie wszędzie, bo piszesz zmieniając dziesiątki nicków! ... Więc dokładnie wiemy dużo o tobie, twoich poczynaniach z dziećmi ! ... A ty zawsze kłamiesz i udajesz! Pozdr.
Mały i zakompleksiony żydek.2021.07.9 18:30
Self-loathing kike Lesio Keller-Krawczyk marzył, aby zostać częścią amerykańskiego żydostwa, ale te WASP-u z INS-u powiedzieli mu: FUCK OFF, YOU FILTHY KIKE! - - - I do dzisiaj mały, już nieźle wysuszony self-loathing kike, Lesio Keller-Krawczyk ma głęboki uraz psychiczny. Nawet mu nie pomaga udawanie, że jest w USA, w Kanadzie, .... Bo dobrze wie, że to MONUMENTAL HORSESHIT! . . . Został mu uraz i marzenia o szerokim świecie.
JPIII2021.07.9 18:27
Te pierd...olone frądziaże zapomnieli o modłach do pedophila Huberta. A frąda nie namawiała. Tak to frądelki pokazują jakimi są polakami.. To są katotalibańskie bydlaki.
Lesiu, czyli "JP III"!2021.07.9 19:03
Chcesz, aby cię szanowano?...Więc szanuj innych! ... Naucz się pisać pisownią właściwą, a nie z rynsztoka!
Ja2021.07.9 18:20
"więc niestety wracam do domu", czyli do Monte Carlo... Ciekawe, czy aby podatków nie płacić. Fronda nie ma nic przeciwko?
Cebulaczek wdeptany w glebę2021.07.9 18:12
aż dziwne, że można o tym dowiedzieć się z Frondy.
Och, ty "cebulaczku", albo czosneczku?2021.07.9 22:43
Bzdury piszesz do potęgi!... Też chciałabym tak "przegrać" jak on, za tyle milionów!... Nie możesz ścierpieć!... Tobie naprawdę już brak jakichkolwiek argumentów!... Tak bredzisz jak potłuczony!
Za rodinu ! Za Putinu !2021.07.9 18:05
Polaczek katol przegrał ... Urraaa, ty job twoju mać !
Dziadku, Lechu! Nie przegrał!2021.07.9 19:07
Ale zazdrościsz jemu sukcesu!... Aj, waj!.. Poczytaj ile zarobił...! Chciałbyś tak przegrać te 2,5 mln. zł!???