07.08.19, 20:08

Co czwarte przestępstwo w Berlinie popełniają Arabowie!

Szefowa berlińskiej policji Barbara Slowik podała niedawno informacje na temat przestępczej działalności arabskich gangów. Wynika z nich, że z co czwarty przypadek przestępstwa w Berlinie odpowiadają członkowie owych gangów. Wedle niemieckiego „Focusa” więc 6449 podejrzanych należących do arabskich gangów prawdopodobnie popełniło 14 225 przestępstw. 

Jak twierdzi magister Anna Przybyll z Zakładu Studiów nad Niemcami ISP PAN w rozmowie z „Gazetą Polską Codziennie”, powodem takiego rozzuchwalenia arabskich przestępców jest „słabość niemieckiej policji”   Ponadto, Państwowy Urząd Policji Kryminalnej w Düsseldorfie stwierdził, że w Nadrenii Północnej-Westfalii jest aż 100 działających arabskich klanów przestępczych. Przywołana już mgr Przybyll tak komentuje owe fakty: „Masa bezrobotnych, niemówiących po niemiecku migrantów czy azylantów szukała zajęcia. Pomogli im je znaleźć organizatorzy siatek przemytu”. Pracowniczka Pan-u dodała też: „Dla członków tych zorganizowanych grup przestępczych ojczyzną jest klan”. Co oznacza, ze działalność przestępcza jest swoiście wtórna wobec członkostwa w klanie.

 Portal „Niezależna” z kolei przypomina, że ta działalność arabskich klanów obejmuje nie tylko Niemcy, lecz także lecz Szwecję, Belgię, Holandii, Turcji i Libanie. A mgr Przybyll opisuje ową aktywność następująco: „zajmują się one wymuszaniem haraczy, stręczycielstwem, handlem bronią i narkotykami, kradzieżą, a także piractwem oraz nielegalną produkcją papierosów”. A Przybyll dodaje jeszcze: „To są długofalowe, zgubne skutki otwarcia granic dla imigrantów. Wielu faktycznie szukało schronienia przed wojną, ale wśród nich znaleźli się sprytni ludzie, którzy w ten łatwy sposób przeniknęli do Europy, by tu prowadzić działalność przestępczą albo terrorystyczną” 

erl/niezależna.pl

Komentarze

Mirek2019.08.8 9:01
Niemcy mają to co chcieli . Ze spokojnego kraju jakim kiedyś były Niemcy jest teraz burdel na kółkach . Doszło do tego że muzułmanin który nic nie robi ma większe prawa niż rodowity Niemiec nie mówiąc już o Polakach pracujących w Niemczech . Jedno co muzułmanie umieją robić to są ....dzieci . Uważam że w Niemczech już niedługo dojdzie do wielkiego mordobicia .
lolek kremowka2019.08.8 7:26
Coraz więcej Szwedów ubiega się o azyl w Polsce, chcąc uciec przed napływem muzułmańskich imigrantów - takie informacje podała założona przez Tadeusza Rydzyka prawicowa gazeta "Nasz Dziennik", FRONDA i portal Wpolityce.pl. Powołano się na doniesienia zagranicznego "dziennikarza" Petera Imanuelsena , który w rzeczywistości jest skrajnie prawicowym działaczem i internetowym trollem. W przeszłości negował Holokaust i chwalił Adolfa Hitlera.
Zawistowski2019.08.7 23:43
Zatem ok 3/4 Przestępstw należy do chrześcijan.... Oczywiście każdy Berlinczyk kojarzy Polaków z Dywizjonem 303 a nie np z przemytem, praca na czarno, prostytucją i kradzieżą samochodów
Polak2019.08.8 11:11
Nie większych złodziei od Niemców. Fragment artykułu pod linkiem https://www.rp.pl/Rzecz-o-historii/171109872-Jak-Niemcy-rabowali-dziela-sztuki-w-Polsce.html: Kiedy Niemcy uciekali w 1945 r. przed Armią Czerwoną, wartościowsze rzeczy ukradli i wywieźli. Czyli w Polsce Niemcy wzbogacili się na kradzionym majątku – nie tylko Żydów (jak w Niemczech), ale przede wszystkim Polaków. Ich łupem padły fabryki, browary, restauracje, a nawet rzeźnie (chodziło o przechwycenie polskiego mięsa). Koncerny niemieckie przejęły polskie huty i kopalnie, łódzkie fabryki tekstylne, zakłady zbrojeniowe, wytwórnie artykułów spożywczych. Jako okupanci Niemcy rabowali nie tylko majątek państwowy (np. zbiory muzealne i dzieła sztuki), ale przede wszystkim prywatny. A więc własność polskiej szlachty (rabunek dworów), srebra stołowe, fortepiany, futra, porcelanę, meble antyczne i obrazy, radia, telefony, a nawet zboże, kury i świnie z folwarków. Wehrmacht był bowiem wiecznie głodny. Polacy karmili więc za darmo armię niemiecką oraz swoich zbrodniczych oprawców – SS i gestapo. A sami zamienieni w niewolników pracowali w zakładach i fabrykach za głodowe racje żywnościowe na kartki. Zauważmy przy tym, że na zachodzie Europy Niemcy zachowywali się inaczej – w Szwecji uprzejmie kupowali stal i rudy żelaza oraz granit i ciężką wodę, a we Francji nie kradli z dworów i gospodarstw serów, wina, koni, krów i baranów, tylko je tam kupowali. W Polsce natomiast trwał w najlepsze terror i rabunek. Kto się przeciwstawiał, był stawiany pod ścianę i rozstrzeliwany.
michu2019.08.8 13:14
Dawna ubecja włożyła wiele wysiłku aby tak kojarzono Polaków ;)
anonim2019.08.7 23:13
Tylko dlaczego na zdjęciu widać "Arabów" w Indonezji (flaga) a nie w Berlinie?
michu2019.08.7 21:41
A może już jakieś obywatelskie organizacje myślą o tym by policję wyręczyć ;)? Niech się germańska młodzież zaprawia a nie tylko liczy na oficjalne struktury ;)
Grzegorz z Domaradza2019.08.7 20:52
Dlaczego poziom komentarzy pisanych przez troli na forum Frondy robi się tak żałośnie niski. Samych idiotów już tam chyba biorą. Popatrzcie na pierwszy komentarz niejakiego Oloo. Toż to przebłysk inteligencji jak u Einsteina.
Naczelny2019.08.7 20:55
Poczytaj komentarze frodnokatolików, to dopiero pomyje ameb umysłowych.
Cool2019.08.7 21:58
żeby przekonać się o poziomie komentarzy na poziomie ameby umysłowej, wystarczy przeczytać twój komentarz!
anonim2019.08.7 23:15
A niby jak tu komentować wklejaną po raz kolejny bzdurę, za każdym razem zilustrowaną tym samym zdjęciem mającym z Berlinem tyle wspólnego co Indonezja z Polinezją?
obserwer2019.08.7 20:47
Ta statystyka jest mocno zanizona.Arabskie lub islamskie gangi żyja we własnym.hermetycznym świecie i większość popelnionych tam zbrodni nigdy nie jest ujawniana na zewnątrz.
Oloo2019.08.7 20:21
W Polsce ponad 90% przestępstw popełniają katolicy.
ateista 2019.08.7 20:39
Więc wystarczy nam swoich przestępców , nie będziemy sprowadzać jeszcze dodatkowych z importu , głupolu !
anonim2019.08.7 23:27
Z ciebie taki ateista jak ze mnie trąbka.
zdeklarowany ateo2019.08.8 10:28
Dobry mistrz potrafisz rozpracowac kolege ateiste powyzej przez internety ;) Ps. on ciebie puknal idealnie w 10-ke, az musiales cokolwiek nasmarowac hm? Nie wazne jak wielkie byle co, byle cos napisac?? :D
Unrug2019.08.7 21:52
90% Katolików to i 90% przestępstw. Logika nie jest mocną strona lewako -pedałów!
anonim2019.08.8 7:12
Katolików jest 30%
Unrug2019.08.8 8:04
Nie musisz potwierdzać. Wszyscy znamy wasze problemy umysłowe.