Bul jest nagi ...i brzydki - zdjęcie
07.05.15, 10:23fot. memy z Bronisławem Komorowskim

Bul jest nagi ...i brzydki

13

"Razem wybierzmy zgodę i bezpieczeństwo" - to refren kampanii prezydenckiej Bronisława Komorowskiego. Puszczany non-stop przez wszelkie media mętnego nurtu, pokazują anielskie oblicze obecnego prezydenta. Ale za tym wszystkim kryje się inny obraz: ponury, pełen nienawiści do innych, plujący jadem i żółcią.

W filmie możemy zobaczyć jak Komorowski grozi i wrzeszczy do mieszkańców Stargardu Szczecińskiego: "Ci, którzy obrażają i nie szanują Polski stanowią dla nas wszystkich zagrożenie, im musimy się przeciwstawić 10 maja, z nimi musimy wygrać! Ich musimy zepchnąć ich na kompletny margines!".

Są też słynne już na całą Polskę, Komorowskie słowa o "specjaliście od kur": "My proponujemy to, co Polsce służy, a nie szkodzi. Szkodzi wrzask, szkodzi specjalista od kur, szkodzi ten, który chce, aby wszystko wetować, co chodzi, fruwa i się rusza! [...] My chcemy Polski nowoczesnej, my nie chcemy specjalisty od kur."

Możemy usłyszeć również słowa obecnego prezydenta o swoich krytykach, o których powiedział, że mają "nieumyte nogi".

Bronisław Komorowski to człowiek, który jak ognia boi się prawdy, o sobie, o swojej działalności. To człowiek, który walczy z Wojciechem Sumlińskim, który jako jeden z nielicznych ma naprawdę dużą wiedzę o "brudach" Komorowskiego. 

Zobacz zatem ten film, i pomyśl przez chwilę: czy dalej chcemy mieć takiego prezydenta?

mm

Komentarze (13):

anonim2015.05.4 10:30
Tak, chcemy. Wolimy go od podnozka kleru, klekajacego przed oszolomami religijnymi. Wolimy od fanatyka i oszloma, ktory chce wsadzac ludzi do pierdla za in-vitro. Wolimy od chlopca na posylki Kaczynskiego i Biereckiego, ktorych hucpa kosztuje Polske grube miliardy. Wolimy od pacynki sterowanej przez prezesa.
anonim2015.05.4 10:33
2 pierwsze wpisy: trolling activation.
anonim2015.05.4 10:34
już trzy
anonim2015.05.4 10:39
@Eccehomo oni trolują w stadach i stadkach, zaraz się zlecą - tyklo polecenie i treści do wklejania muszą dostać ale przynajmniej otwartym tekstem napisali, że chcą idiotę za prezydenta, zatem jak to ma być ich "pierwszy" czyli z nich najinteligentniejszy... to świetnie pokazuje jaki jest stan umysłu jego zwolenników...
anonim2015.05.4 10:52
@TWP.Ja z zasady nie lubię trolingu tak z jednej jak i z drugiej strony,więc nie zrównuj mnie z tymi trzema pierwszymi.Dlaczego jednak telewizje unikają pokazywania wpadek Komorowskiego ?
anonim2015.05.4 11:25
UWAGA ! na Katniss Everdeen - to kacapski trol nowo wpuszczony na forum - nie zwracać uwagi na jej/jego bełkoty wpisywane, tylko zgłaszać do usunięcia
anonim2015.05.4 12:49
Jak widać sstaszek44 toże z familii Zubowów - bua, ha,ha,ha, Ha,ha,ha
anonim2015.05.4 14:02
żeby głosować na tego głupka z dubeltówką trzeba mieć naprawdę wielkie kompleksy. Duda to dla lemingów za wysoki poziom: zna języki, nie robi błędów, ma doktorat napisany bez pomocy teścia. Komorowski nadaje się na wójta albo sołtysa i pewnie w takiej roli ludzie by go zaakceptowali. To taki jowialny głupek z dubeltówką, który otoczył się starymi trepami z poprzedniego systemu.
anonim2015.05.5 7:21
To nawet na Frondzie można spotkać tylu obrońców Komorowskiego, co to się z ludźmi porobiło ? A nie ma naprawdę czego bronić.Kiedy Komorowski został zmuszony do ruszenia się z pałacu i skonfrontowania się z realnymi ludźmi i problemami,okazało się,że bez medialnej osłony,nic nie znaczy.Król jest nagi !!!
anonim2015.05.5 8:25
A "ZIMNY LECH" wywołał oburzenie,dlaczego?
anonim2015.05.5 12:11
Zaiście "katololickie" pisemko z tej frundy....
anonim2015.05.6 21:38
Chcemy takiego prezydenta. Proszę pokazać Kaczyńskiego z listem do Rosjan sprzed 5 lat.
anonim2015.05.7 21:20
Rządy agentur ( Z teki wiersza politycznego) Prawie bez przerwy do Polski wpada Mała kupiecka zdrajców gromada. Kilka lat temu wzięli ją Tusy A dziś podobne czynią zakusy. Nic nie budują - sprzedają wszystko, Otwarcie niszczą - także pod spodem, Zmieniają Polskę w pogorzelisko, Związki partnerskie są dla nich miodem. Gawiedź się cieszy - wszystko jest klawo, Wszystko na głowie się znowu stawia, Sądy nie wiedzą co to jest prawo A więc stosują ciągi bezprawia. I coraz smutniej i coraz gorzej, Łupek ze łzami zakrywa oczy, Coraz smutniejszy staje się orzeł, Historia znowu kołem się toczy. Agamemnon poezja polityczna Agamemnon blog