Brudziński: Kaczyński ma się znakomicie i poprowadzi nas do zwycięstwa - zdjęcie
06.07.21, 13:52Fot. screenshot YouTube

Brudziński: Kaczyński ma się znakomicie i poprowadzi nas do zwycięstwa

18

- Jarosław Kaczyński ma się znakomicie i poprowadzi nas do zwycięstwa - stwierdził Joachim Brudziński z PiS w wywiadzie dla radiowej Trójki.

W sobotę miał miejsce kongres Prawa i Sprawiedliwości, na którym Jarosław Kaczyński ponownie został wybrany prezesem partii. Kaczyński zadeklarował jednak, że to jego ostatnia kadencja na stanowisku prezesa PiS.

- Już na początku lat dziewięćdziesiątych słyszałem, że (Jarosław Kaczyński - red.) jest politykiem, chociaż był czterdziestolatkiem, starym, wypalonym, że należy go odsunąć, znaleźć następcę. Bogu dzięki mamy rok 2021, czyli minęło już kilkadziesiąt lat, Jarosław Kaczyński jest niekwestionowanym liderem, nie tylko Prawa i Sprawiedliwości, ale Zjednoczonej Prawicy. Przed nami bardzo trudny czas do wyborów w 2023 roku dwa lata. Naprawdę wybraliśmy prezesa, dosłownie kilka dni temu - mówił Brudziński.

- Jarosław Kaczyński ma się znakomicie. Uzyskał bardzo silny mandat delegatów PiS i będzie nas prowadził, wierzę w to głęboko, do kolejnego zwycięstwa w 2023 roku, o ile moim koleżankom i kolegom, naszym działaczom, jak to mówią popularnie młodzi ludzie, nie zerwie beretki - ocenił.

- Jeżeli wsłuchamy się w te głosy, które Jarosław Kaczyński skierował do nas na kongresie, jeżeli nie pójdziemy drogą późnego AWS, późnego SLD, późnej PO, to mamy szansę, dzięki takim programom jak Polski Ład, dzięki pracy klubu parlamentarnego, dzięki pracy rządu Mateusza Morawieckiego, żeby w 2023 roku wygrać. Ale pod jednym warunkiem. Że nie będziemy zajmować się sobą, tylko zajmiemy się sprawami Polaków - skonkludował europoseł PiS.

jkg/polskie radio

Komentarze (18):

Filip2021.07.6 19:22
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
x2021.07.6 17:11
Czekamy na to bo z nimi nie da się wytrzymać.
Jawny2021.07.6 17:08
Dziadek, który nie jest w stanie wypastować butów, ani przypilnować własnego rozporka, zszedł o kilka poziomów niżej i ubrał na oficjalne wystąpienie dwa różne buty. Jeżeli już taki typ nie zauważa, że przyodział obuwie nie od pary, oznacza to że przestaje panować nad swoim własnym postępowaniem, zmienia się w bezbronnego starca. Ale ma się znakomicie i poprowadzi do zwycięstwa jak Breżniew !!!
robaczek2021.07.6 16:57
POWSTAL KOMITET KOLEJKOWY U KORYTA.............. bedzie mnie kłótni o to czyja teraz kolej ;]
Donald2021.07.15 15:50
Przewodniczy mu : ,, B R U D N Y A C H I M '' - L I Z I D O O O P A !!!!!!!!!!!!!.
Japa2021.07.6 16:42
Komentatory od Buraka , przecież nie wpadajcie w panikę Robotę stracicie ale wlos wam z głowy nie spadnie . Zawsze możecie jechać na saksy .Wiem , wiem tam pisać nie będziecie Anielcia o to zadba .
Alojzy Cedzidło2021.07.6 16:32
Pan Kaczyński czuje się dobrze i prowadzi nas do zwycięstwa - mówi pan Brudziński .Racja , Powadzi do zwycięstwa mając za sobą takich jak Pan , panie Brudziński . Nadchodzą dni próby dla PiS u, ale i dla nas . Tylko ślepy i głuchy nie widzi po co Tusk Polskę nawiedził . Niepotrzebny ale wierny froilain Merkel został oddelegowany do Polski w celu usunięcia ostatniej przeszkody na drodze do władzy nad Europą . Dla Polaków będzie to listek lakmusowy odporności na głupoty i kłamstwa ,które stara się wtłoczyć nam do głów oddelegowany do Polski , potomek dziadka z wermachtu .Albo się nie damy zbałamucić ,albo czeka nas praca u bauera .Boję się tylko aby po drodze nie wyrósł jaki nowy Cyba .Panie Brudziński , nie dajcie się rozwalić jakimś Tuskom , Gowinom itp. Pomyślcie o losie Polski i {Polaków .
Anonim2021.07.6 16:08
Dla przypomnienia. Nie wolno okradać Polaków!!!! Chyba że jest nadzwyczajna sytuacja życiowa. To wtedy tak.
Anonim2021.07.6 16:02
PiS może wygrać wybory, nadrukują pieniędzy, rozdają co głupszym, pożyczek pozaciągają, to się może udać. W każdym razie na pewno wygra je Banda Czworga. Tak czy owak. Jak wypadną wybory tak się podzielą, jak od 30 lat, zgodnie w pełnym poszanowaniu "różnic" które ich dzielą. Oni sa jak pasożyty które oblazły organizm żywiciela. Trudno sie ich pozbyć.
Anonim2021.07.6 15:15
Ma się tak znakomicie, że nawet pary butów nie ogarnia....😁😂🤣😂😁 Zoliborski Breżniew.
Anonim2021.07.6 16:03
Beret z łupieżu pewnie mu któryś z licznych chłopaczków na posyłki otrzepuje przed wyjściem z nory i wejściem do Sejmu.
robaczek2021.07.6 14:43
KOMITET KOLEJKOWY U KORYTA JUZ MACIE :] ...................
kot Jarka czuje się doskonale2021.07.6 14:41
łapie szczury szwabskie agresorki
AAAtomek2021.07.6 14:24
Koledzy Adolfa też tam mówili...
AAAtomek z loży Polin2021.07.6 14:43
Wszędzie widzę antysemitów i pazernych księży-pedofilów... ALE lubię ich druty obciągać! Lubię jak mi w kichę dają i PŁACĄ! Nie ma to jak DUŻY chüj narodowca!
Anonim2021.07.6 14:17
Brudziński - kolejny zaklinacz rzeczywistości.
Jenny2021.07.6 14:10
Ktos kto wyglada jakby wyciągnęli go z formaliny, nosi pampersy i zakłada dwa różne buty, raczej znakomicie się nie czuje:)
karzeł2021.07.6 14:04
Wielka Polska Geriatryczna!