Bosak złożył jasną deklarację. Zagłosuje, ale nie powie na kogo  - zdjęcie
30.06.20, 17:59Fot. screenshot - YouTube (Konfederacja TV)

Bosak złożył jasną deklarację. Zagłosuje, ale nie powie na kogo

23

Krzysztof Bosak, który startował w wyborach prezydenckich z ramienia Konfederacji, zadeklarował dziś, że będzie głosował w II turze wyborów prezydenckich. Polityk nie wyznał jednak, na kogo odda swój głos. Jak stwierdził, to obecni kandydaci, a nie on, muszą teraz starać się przekonać wyborców Konfederacji do oddania na siebie głosu.

- „Ani ja, ani ktokolwiek z Konfederacji, tylko obóz rządzący i Andrzej Duda oraz KO i Rafał Trzaskowski powinni przekonywać przed II turą wyborów, że mogą być pożyteczni dla 1,3 mln wyborców, którzy na mnie zagłosowali” – powiedział Krzysztof Bosak w czasie konferencji prasowej przed Sejmem.

Kandydat Konfederacji na prezydenta podziękował za współpracę swojemu sztabowi, mediom za relacjonowanie jego kampanii oraz sympatykom, za oddanie na niego głosu w I turze wyborów. Zachęcił też swoich wyborców, aby w II turze wyborów skorzystali ze swojego demokratycznego prawa i oddali głos na jednego z kandydatów. Zapewnił, że sam również zagłosuje.

Krzysztof Bosak zaznaczył przy tym, że Rada Liderów Konfederacji już w wieczór wyborczy oświadczyła, że partia nie poprze żadnego z kandydatów w II turze.

- „Żaden z nich nigdy nie dawał sygnału, że zależy mu na naszym poparciu, (...) a to, co teraz mówią trzeba wziąć w nawias - to jest socjotechnika” – mówił.

- „Ale przede wszystkim, wyborcy Konfederacji to nie jest klocek, który można sobie przesuwać z szufladki do szufladki, (...) to są ludzie świadomi, którzy szukali nowej jakości politycznej, znaleźli ją w naszej kampanii wyborczej, w mojej kandydaturze, serdecznie im za to dziękuję” – dodał.

kak/PAP

Komentarze (23):

Wies2020.07.1 10:10
To ja wam powiem jak będzie głosował Bosak. Będzie za a nawet przeciw Prezydentowi Dudzie. Mam apel do tych 1,3 mln wyborców "konfederacji". Idźcie na wybory i zagłosujcie na Prezydenta Dudę i przestańcie się zachowywać jak dzieci w piaskownicy które psują drugim babki z piasku na złość.
paleale2020.07.1 6:04
no powiem szczerze, że mi ten Bosak zaimponował. Troszkę wydoroślał, dalej jest jaki jest ale zachował się z klasą i pogonił kłamczucha bielana
Jan Radziszewski2020.07.1 4:35
Nie będzie głosował na Trzaskowskiego bo jemu za niedługo dobre miejsce w PIEKLE pisane "" 13.03.2020 " Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. To ostatni wasz czas. Amen. - Dziękuję Chryste Królu, doskonały nasz Panie i Zbawco.
Anonim2020.07.1 4:06
Warto prześledzić w jaki sposób gęś będzie uwodzona i manipulowana, taka lekcja poglądowa przyda się wszystkim!
romak2020.06.30 22:55
Narodowiec ??? tylko jakiego narodu jeśli Polskiego się wstydzi.
konfederacja2020.06.30 22:00
Ja unieważnię głos , postawię dwa krzyżyki . Unieważnię w takim celu , aby komisja nie podrobiła mojego głosu , nie ufam komisjom. Nie jestem z szufladki , jak mówi nasz lider , szukam innej jakości politycznej.Do Trzaskowskiego i Dudy daleko mi.Żadnemu nie dam głosu, nie moja bajka, choćby nie wiem jak teraz Duda i pis zabiegali o to. Ruskie i wyzywane onuce nie zagłosują. Kaczyński nie jest mężem stanu , nie jest ojcem narodu , nie przewiduje , marny gracz i jak to mówi p.Michalkiewicz -mistrz intrygi , a jak mówi mój ojciec-destruktor.
drav2020.06.30 21:35
jeśli wygra trzaskowski żadnej konfederacji w nowym sejmie już nigdy nie będzie tyle w temacie mowie to jako ich wyborca i tak zrobią inni albo jesteście tym z kogo się podajecie albo pedałujcie z komuchami ale poza parlamentem
Zbych2020.06.30 21:16
Chcesz ponosić tęczowy durszlak na głowie, głosuj na trzasnietego
Zatroskany2020.06.30 18:21
to dziecko, czego można się spodziewać po dziecku ?
piątka2020.06.30 19:49
rzekłbym; dieses Arschloch !
OLI2020.06.30 18:15
Bosak popiskuje "kto da więcej", ale po cichu liczy na wygraną Trzaskowskiego. Dlaczego? Bo politykiery z Konfederacji wymyśliły, że jak PiS upadnie, to oni wtedy będą PiS-em... Na głupotę nie ma lekarstwa. Ani nie wejdą w buty PiS-u, ani nigdy wygrają tak wysoko, żeby dojść do władzy. Jedyne, co potrafią zrobić, to wspierać PO i pomagać im w powrocie na szczyt. "(...) Pozostaje Konfederacja, która sobie ubzdurała, że osłabienie i przejście PiS do opozycji zrobi miejsce dla prawicowej konkurencji. Jest to jedna z najgłupszych diagnoz politycznych, jakie świat widział. Przejście PiS do opozycji oznacza wyłącznie jedno, nowe otwarcie w wielkiej wojnie PO-PiS, w której wszystkie pozostałe partie będą robić za mięso armatnie. Jeśli komukolwiek naprawdę się marzy i chce rozwalić polityczny samonakręcający się mechanizm PO-PiS, to musi wyłamać najsłabszy trybik, a nie zamieniać trybiki miejscami. PiS jest silny dlatego, że największa partia opozycyjna to kompletna żałość. Kto chce pokonać PiS musi zająć miejsce PO, bo miejsca PiS zająć się nie da. " https://www.kontrowersje.net/wspieranie_trzaskowskiego_przez_mniejsze_partie_to_polityczne_samob_jstwo?page=2
ladychapel2020.06.30 18:19
Konfederacja to łyse pały, które fleyersy na gangole pozamieniały, glany na trzewiki a na glacach nutrie jak Bosak pozapuszczały. Skini ch olerni
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.06.30 18:14
czemu PiSdziaki są takimi tępymi kurvvami? no czemu?
Anonim2020.06.30 18:13
Aby wyborcy nie mieli wątpliwości, lansuje się wraz z żoną na lewackim Pudelku, a towarzyszy mu na stronie małżeństwo Trzaskowskich, oraz power couple: Blanka i Baruś, autorka 365 dni, pracownica słynnej "Zatoki" i znany lewacki podrywacz. Sama śmietanka!
Głosowałem na Krzysztofa Boska2020.06.30 18:12
mam nawet zdjęcie karty wyborczej, i miałem pewną nadzieję, że to własnie kandydat Konfederacji będzie rywalizował z A. Dudą w 2 turze. Ale tak się nie stało, a po tym co piszą dziś w krytycy politycznej, wiem że zagłosuję na Dudę. Mam tez nadzieję że Krzysiek, a przede wszystkim Korwinowcy nie zaprzepaszczą tego co żeśmy razem zbudowali
Marek2020.06.30 18:15
Jeśli jesteś prawdziwym Polakiem, a nie putinowskim trolem, to się dobrze zastanów, bo po 12 lipca możesz już nie mieć Polski.
Suweren2020.06.30 18:22
A co, chcecie intronizować Jarosława?
karolina karolajn2020.06.30 18:26
otóż to..!oby nie..!
Foster2020.06.30 18:10
Czy mnie pamięć nie myli - to na tym forum i z kręgów PIS wychodziły oszczerstwa przeciwko Konfederacji (ruskie onuce, ramię Putina). Już o tym zapomnieliście ?
lepsza onuca2020.06.30 18:14
czasem nawet nieświadoma niż pedał i zdrajca
Oszczerstwa towariszcz?!2020.06.30 18:14
Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z NATO? CHCĄ! - Czy Konfederacja, Korwin, Bosak, Braun i inni chcą wystąpienia Polski z UE? CHCĄ!
Straciłeś "konfederato"2020.06.30 18:08
okazję żeby zobaczyć Bosaka. Jest w drodze do Moskwy na drugą ture. I trądziku się nie pozbył.
Jan Radziszewski2020.07.1 4:30
znasz powiedzenie "Co ma wisieć nie utonie" - Zagłosuje na Andrzeja Dudę bo on wkrótce zostanie powieszony 13.03 2020 " Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne.