Bodnar zaniepokojony... odejściem Michalik z Superstacji - zdjęcie
05.06.19, 19:48Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Bodnar zaniepokojony... odejściem Michalik z Superstacji

7

Elizy Michalik nie zobaczymy już w Superstacji. Dziennikarka, znana z niechęci do obecnego rządu, po 12 latach rozstaje się z telewizją, w której prowadziła kilka programów publicystycznych. 

O odejściu z Superstacji Michalik poinformowała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. 

"Nie wyobrażam sobie moich programów bez tematyki politycznej. To dla mnie zbyt nagła zmiana, dlatego zdecydowałam się odejść"-powiedziała dziennikarka. Zarząd Superstacji w miniony weekend podjął decyzję o znaczącym ograniczeniu tematyki politycznej. Z serwisów informacyjnych zniknęły tego rodzaju tematy, natomiast do programów publicystycznych mają nie być już zapraszani politycy. 

Odejście lewicowej dziennikarki z telewizji zasmuciło, a może raczej-zaniepokoiło- Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara. 

„Odejście Elizy Michalik z Superstacji to niezwykle ważny powód do refleksji nad stanem wolności mediów w Polsce"-napisał RPO na Twitterze. 

Innymi słowy, Adam Bodnar jak to się często zdarza, zajmuje się nie tym, czym powinien. 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (7):

Paula2019.06.5 22:27
Cześć! :) Poszukuję do badania osób zadeklarowanych jako katolicy, pomyślałam, że na tej grupie mogłabym sporo takich osób znaleźć. Wypełnienie ankiety nie powinno Wam zająć dłużej niż 10 min, a dla mnie będzie to ogromna pomoc. Brakuje mi ponad 150 osób, które deklarowałyby, że są katolikami. :( Badanie ma na celu sprawdzenie jak różne zmienne psychologiczne wpływają na postrzeganie ludzi. Zależy mi, aby zebrać możliwie dużą grupę osób badanych oraz aby grupy badane były równe pod względem stosunku do religii. Badanie jest w pełni anonimowe a wyniki analizowane zbiorczo. Wszystkim zainteresowanym prześlę wyniki mailem. Będę bardzo wdzięczna za pomoc! :) Link do ankiety: https://warsawpsy.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cYcGGk7shuyU2fX
Cogito ergo sum2019.06.5 22:22
Bodnar jest kołem ratunkowym opozycji a nie rzecznikiem praw obywatelskich.
anonim2019.06.5 22:06
Panie Bodnar, to jest prywatna stacja i nic Panu do niej:)
krzysztof 54+2019.06.5 22:03
no narezcie bede mogl ponownie ogladasz superstacje
Laura2019.06.5 21:11
Ta głupia dziewka takie bzdety wygadywała że kierownictwo postanowiło się jej pozbyc.
Jahu2019.06.5 20:52
Dramat w Państwie trzeba flagi opuścić do połowy masztu.:) czyżby nie było oglądalności?:)
anonim2019.06.5 20:28
Smutny dzień, bardzo ceniłem sobie jej programy...