Bałtów. Zawaliła się część dachu na lodowisku - zdjęcie
30.01.21, 17:46fot. yt/lokalna tv

Bałtów. Zawaliła się część dachu na lodowisku

3

Jak informuje Lokalna TV, około godziny 13.00 zawaliła się część dachu nad lodowiskiem.

– Namiot był wykonany na konstrukcji stalowej, pokryty brezentem. Pod wpływem ciężaru śniegu część tego namiotu zawaliła się do środka. Na szczęście w tym momencie nikogo tam nie było, ponieważ prowadzone były prace konserwacyjne. Nikt nie ucierpiał – powiedział Marcin Nyga, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach.

Z przyczyn technicznych lodowisko zostało zamknięte do odwołania.

 

mp/pap/radiozet.pl/lokalna tv

Komentarze (3):

Chwalmy Pana2021.01.30 19:21
Strach pomyśleć co by było gdyby nie obowiązujące obostrzenia sanitarne. Czyż nie?
TYLKO U NAS!2021.01.30 18:17
Ks. Tomasz Kancelarczyk: Musimy pokazać tym ludziom, że dziecko to nie ,,odpad medyczny’’ Tomasz Wandas, Fronda.pl: Trybunał Konstytucyjny opublikował w środę uzasadnienie orzeczenia z 22 października 2020 roku, w którym stwierdza, że aborcja z przyczyn embriopatologicznych jest niezgodna z konstytucją. Dlaczego tak późno, dlaczego dopiero teraz? Ks. Tomasz Kancelarczyk, prezes Fundacji Małych Stópek: Pytanie nie do mnie, a do tych, którzy się z tym orzeczeniem wstrzymywali. Natomiast, od strony wartości życia, takie opóźnienie jest bardzo bolesne, i nie chodzi tu o samą zwłokę czasową, a o dokonane w tym czasie aborcje… Każda aborcja to morderstwo nienarodzonego dziecka. Z czego mogło to wynikać? Opieszałość w tej materii była pewnie wynikiem obawy o eskalację wydarzeń „na ulicach”. Jest to zapewne pewna kalkulacja polityczna, co do ewentualnych wydarzeń w Polsce. Dzisiejsze protesty nijak się mają do tego, co było wcześniej, być może też gigantyczna, uświadamiająca akcja, która była prowadzona w polskich miastach poprzez działaczy pro-life odniosła zamierzony skutek. Co ma Ksiądz na myśli? Rozwieszone w wielu polskich miastach billboardy przedstawiające jak wygląda dziecko w piątym miesiącu ciąży oraz dziecko w łonie o kształcie serca. Niewątpliwie, te obrazy mówią o właściwej relacji jaka powinna być między nienarodzonym dzieckiem a matką. W Szczecinie były też wywieszone plakaty z dziećmi chorymi na zespół Downa, z podpisem „dziękuję za życie”. Z pewnością ta gigantyczna, co do ilości bilbordów akcja w istocie jest ciągle za mała - jest to dopiero początek tego co powinno nastąpić. Część społeczeństwa bardzo się cieszy z tej decyzji Trybunału Konstytucyjnego, część zapowiada protesty… Natomiast Polska to katolicki kraj, w czym zatem ma jeszcze problem nasze społeczeństwo? Myślę, że osiągnięcie tak zwanego „kompromisu aborcyjnego” w latach dziewięćdziesiątych spowodowało, że spoczęliśmy na laurach. Przyjęliśmy jako pewną zasadę, że jesteśmy krajem katolickim, krajem pro-life, i że jako taki nie musimy nic już robić.
Po 11 ...2021.01.30 17:55
"Zawaliła się część dachu na lodowisku", ... a dalej całkowite zaskoczenie: "Z przyczyn technicznych lodowisko zostało zamknięte do odwołania". Wow, what a surprise? :))))