Zbigniew Ziobro: My nie tylko mówimy, ale podejmujemy konkretne zmiany - zdjęcie
15.05.21, 13:35Fot. screenshot - YouTube (Prawo i Sprawiedliwość)

Zbigniew Ziobro: My nie tylko mówimy, ale podejmujemy konkretne zmiany

11

Lider Solidarnej Polski i minister sprawiedliwości podkreślił na dzisiejszej konwencji, że konsekwencja Zjednoczonej Prawicy w walce o bezpieczną Polskę przynosi efekty. Polacy czują się bezpieczniejsi niż w czasie poprzednich rządów. Minister zaprezentował pakiet „Bezpieczeństwo Plus”, dzięki któremu to poczucie bezpieczeństwa będzie jeszcze wyższe.

Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało na dzisiejszej konwencji programowej założenia Polskiego Ładu. W programie znalazło się m.in. zwiększenie nakładów na służbę zdrowia, podniesienie kwoty wolnej od podatku do 30 tys. zł, podwyższenie drugiej stawki podatkowej, zniesienie umów śmieciowych, emerytura do 2,5 tys. zł bez podatku, ogromny program mieszkaniowy czy 12 tys. zł na drugie i kolejne dziecko.

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zaprezentował pakiet ustaw nazwany pakietem „Bezpieczeństwo Plus”, który ma zwiększyć bezpieczeństwo Polaków.

- „Bo zapewnienie bezpieczeństwa to jedno z najważniejszych oczekiwań, jakie Polacy wyrażają wobec rządzących. Jako minister podchodzę bardzo poważnie do realizacji tych zobowiązań, do poprawy bezpieczeństwa Polaków”

- podkreślił lider Solidarnej Polski.

Polityk zwrócił uwagę, że działania Zjednoczonej Prawicy w tym zakresie przynoszą spodziewane efekty.

- „Polacy zauważają różnicę między Zjednoczoną Prawicą, a rządami poprzedników”

- podkreślił.

- „My mówimy, ale i podejmujemy konkretne zmiany”.

- dodał.

kak/300polityka.pl

Komentarze (11):

Filip2021.05.15 21:52
Zbigniew Ziobro powiedział cytuję: My nie tylko mówimy, ale również podejmujemy konkretne zmiany. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Takie zmiany oceniam bardzo negatywnie!
Filip2021.05.15 21:48
Działania Zbigniewa Ziobry zmierzają do przejęcia kontroli nad całym sądownictwem, a zatem również na wydawane wyroki. Wielokrotnie złamał Konstytucję i w związku z tym ma problemy z TSUE, która pilnuje przestrzegania praworządności. Dla Zbigniewa Ziobry "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. Długość rozpraw sądowych w czasie jego kadencji wydłużyła się o 40%, koszty również wzrosły. On nie prowadzi "reformy sadownictwa" tylko jego dewastację. Konstytucyjnie określony trójpodział władzy przestaje istnieć. Sędziowie i prokuratorzy, którzy nie są dyspozycyjni wobec Zbigniewa Ziobry są represjonowani. Cała nadzieja, że kiedyś PiS straci władzę i wróci normalność i praworządność.
Ksiądz Grizzly2021.05.15 22:12
Wyrwałeś się synu jak Filip z konopi.
BORYS Budka2021.05.15 18:10
a first non-binary penis in the political world of Poland! Gotcha! PULL-up Borys! Pull-up!
JaroZbawie2021.05.15 18:08
Służysz słusznej SPRAWIE!
Anonim2021.05.15 18:04
GADOWSKI, KUCHARCZYK, KARPIEL: dla kogo naprawdę jest Fundusz Odbudowy? || PCh24TV · Polonia Christiana ................. https://www.youtube.com/watch?v=y14jB0w6GN0
Anonim2021.05.15 18:04
MOCNE! Trafna synteza obecnej sytuacji tworzonej przez PiS red. Gadowskiego i prof. Kucharczyka?
XCV2021.05.15 14:21
Słaby stand-uper z Pana Zero. Jedynie lekko się uśmiechnąłem przy tym, że "podejmują konkretne zmiany" oraz przy mafiach vatowskich. Zmiany jakie odczuli ludzie to jedynie podwyżki w sklepach oraz comiesięcznych opłatach. Ilość nowych podatków trudno zliczyć (opłaty, dopłaty, zrzutki to też podatki pod zmienioną nazwą). O ich niespełnionych obietnicach szkoda nawet pisać - przez 6 lat jedynie rozkradali i zadłużali państwo. A co do mafii vatowskich - na wysokość nominalną wpływów z vat wpływa inflacja, która za rządów miłościwie nam panujących jest rekordowa. Im wyższa inflacja tym więcej pieniędzy wpływa do budżetu (jedynie nominalnie). Tu można wspomnieć, że dług publiczny za komuchów z PiS rośnie jak na drożdżach. No ale lumpenproletariat liczy jedynie na wszelkiej maści "plusy" nie patrząc na przyszłość własnych dzieci, które te długi będą spłacać.
MAREK2021.05.15 14:07
BRAWO PIS ! TO PRAWDZIWI PATRIOCI I POLACY!
man.of.Stagira2021.05.15 13:53
Margot is coming for the weekend!
man.of.Stagira2021.05.15 13:51
GERONIMO! // Brawo Zjednoczona Prawica! Brawo Kaczyński, Morawiecki, Gowin, Ziobro! // Tak Trzymać!