Włoski ekspert: liczba zakażeń wzrośnie, ale uda się uniknąć kolejnej fali - zdjęcie
14.07.21, 06:35Fot. via Pixabay

Włoski ekspert: liczba zakażeń wzrośnie, ale uda się uniknąć kolejnej fali

4

Immunolog Francesco Le Foche z uniwersytetu La Sapienza w Rzymie uważa, że we Włoszech wzrośnie liczba zakażeń koronawirusem, ale kolejnej fali uda się uniknąć ze względu na szczepienia.

Ponadto jego zdaniem nie należy dramatyzować z powodu zabaw kibiców po wygraniu przez Włochy Euro 2020.

"Wzrost infekcji nie oznacza koniecznie preludium nowej fali, ponieważ w ogromnej większości przypadki te nie wymagają hospitalizacji" - powiedział Le Foche dla włoskiego dziennika Corriere della sera.

"Po tylu katastrofach spowodowanych przez pandemię słusznie jest być zaalarmowanym i niestety liczyć się z następnymi zgonami. Ale sytuacja w Zjednoczonym Królestwie napawa optymizmem" - dodał, podkreślając, że w Wielkiej Brytanii rośnie liczba zakażeń, co jednak nie przekłada się na wzrost hospitalizacji.

"To dowód efektu szczepień, które powodują różnice. Udało się rozegrać finał Mistrzostw Europy na pełnym stadionie Wembley w warunkach bezpieczeństwa, a odnoszę się tylko do tego, co działo się wewnątrz, gdzie weszli wyłącznie uodpornieni" - wskazał.

Jako "negatywny przykład" de Foche podał Japonię, gdzie bez udziału kibiców odbędą się Igrzyska Olimpijskie. W Japonii zaszczepiło się jedynie 15 proc. populacji.

"Bez szczepień donikąd się nie zajdzie" - stwierdził de Foche.

"Pięknym widokiem był entuzjazm kibiców, to zachęcający sygnał ożywienia, koło zamachowe dla gospodarki" - dodał na temat włoskich kibiców świętujących zwycięstwo Włoch na Euro 2020.

Stwierdził, że mecz ten ponownie pozwoli otworzyć futbol na kibiców.

jkg/pap

Komentarze (4):

Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.14 7:52
17-ty dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Archidiecezji Poznańskiej z udziałem wiernych. Cała Polska w łączności z biskupami, a zwłaszcza z Episkopatem na czele z jego przewodniczącym Abp Gądeckim odmawia Nowennę Pompejańską w intencji: Aby przez nawrócenie ludzi, upały masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Nawrócenie na drodze sakramentu pokuty. Zalejmy Kościoły naszym nawróceniem, a stanie się cud przemiany zła w dobro i upadnie szatański plan depopulacji i zniewolenia ludzkości!! Nawrócenie, masowe przystępowanie do spowiedzi niech będzie zadośćuczynieniem za zdradę Episkopatu, Abp Gądeckiego.
Detonator2021.07.14 7:01
Każdy kto mówi co będzie w przyszłości, może tylko rozśmieszyć widownię.
Alekz772021.07.14 6:59
Ten eksperymentalny preparat nazywany „szczepionką”, jest produktem inżynierii genetycznej, w postaci konstruktu jakim jest zrekombinowany RNA. Jego zadaniem jest nie tylko pobudzenie naszego układu immunologicznego do wytworzenia przeciwciał na białko S koronawirusa, lecz również replikowanie się w naszym organizmie. Tak więc, obcy element genetyczny, super wirus, jakim jest konstrukt mRNA, będzie angażował aparat translacyjny naszego organizmu w celu wyprodukowania białka S, a także aparat replikacyjny, w celu namnożeniu aktywnych, wirusowych cząstek mRNA. W odniesieniu do „szczepionki” na koronawirusa wprowadzone cząstki mRNA będą dodatkowo podlegać replikacji i translacji. Tak więc w „szczepionce” otrzymamy inwazyjną cząstkę, podobną do złośliwego wirusa lub złośliwych komórek nowotworowych, rzekomo dla naszego dobra. Osoby, które wahają się jeszcze przed przyjęciem tej genetycznej „szczepionki” niech uświadomią sobie, że po jej przyjęciu wprowadzą do swojego organizmu pasożytniczą cząsteczkę mRNA, podobną do wiroidów wykrytych do tej pory jedynie u roślin. Wiroidy roślinne nazywane są pasożytami transkrypcji, ponieważ przejmują one aparat transkrypcyjny swojego gospodarza, doprowadzając go do choroby lub śmierci(przykład palm filipińskich). Ponadto najnowsze badania wskazują, że taka szczepionka, zastosowana np. u kotów wzmaga ich zachorowalność i śmiertelność.
Anonim2021.07.14 6:53
Uda się uniknąć kolejnej fali, pod warunkiem zaszczepienia 80% populacji! Z kelei zaszczepieni dalej mogą się zarażać od niezaszczepionych! Hahhahahahaha robienie głupków z ludzi w każdym kraju! Trzeba mieć g...o w głowie żeby wierzyć w tę "epidemię"