,,Włos się na głowie jeży. Pan nie wie, co pan mówi’’. Mazurek stracił cierpliwość do wiceszefa KO - zdjęcie
24.11.21, 17:51Fot. screenshot - YouTube (RMF24)

,,Włos się na głowie jeży. Pan nie wie, co pan mówi’’. Mazurek stracił cierpliwość do wiceszefa KO

51

Wiceszef klubu Koalicji Obywatelskiej Marek Sowa gościł dziś u Roberta Mazurka na antenie RMF FM, gdzie krytykował działania rządu związane z pandemią. Przekonywał, że działania te ograniczają się do „zabiegów marketingowych”. Takim zabiegiem jego zdaniem jest... rządowy program dot. onkologii. „Włos się na głowie jeży, bo pan nie wie o czym pan mówi panie pośle” – podsumował go gospodarz programu.

- „To co jest problemem to to, że my nie mamy żadnej propozycji ze strony rządu. Przecież oni ograniczyli swoje działania do informowania codziennie, ile osób zmarło lub zostało zakażonych. To cała strategia rządu na przetrwanie. Od czasu do czasu jakieś zabiegi marketingowe, żeby pokazać że jest inaczej”

- mówił poseł Platformy Obywatelskiej.

- „Ale o czym pan mówi? Jakie zabiegi marketingowe, które pana tak rażą?”

- dopytywał Robert Mazurek.

- „No... starają się udowadniać, że państwo funkcjonuje. Odnoszę się oczywiście do korespondencji pana premiera”

- kontynuował poseł Sowa.

Dziennikarz jednak nie ustąpił i dopytywał, o jakie konkretnie zabiegi chodzi.

- „Przywołałem wymianę korespondencji premiera Morawieckiego ze swoimi współpracownikami, ministrem Dworczykiem”

- powiedział polityk.

- „Przepraszam. Premier koresponduje i to są zabiegi marketingowe?”

- zdziwił się red. Mazurek.

- „Żeby pokazywać świat inaczej niż w rzeczywistości”

- trwał uparcie przy swoim polityk.

- „Panie pośle, pan nie jest w stanie wymienić żadnego zabiegu marketingowego prawda?”

- pytał zrezygnowany dziennikarz.

Wtedy jednak poseł Sowa wpadł na pomysł takiego „zabiegu”. Jego zdaniem „zabiegiem marketingowym” są… działania rządu w zakresie onkologii.

- „Zaraz. To są zabiegi marketingowe? Przepraszam bardzo, w tej sprawie gorąco zaprotestuję, nie dlatego, że to robi rząd. Jestem społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego i muszę panu powiedzieć, że wszystkie plany, cała ustawa onkologiczna, była przez środowisko onkologów rekomendowana. To nie jest wymysł rządu. To wymysł specjalistów. Więc jeżeli pan mówi, że to zabieg marketingowy to włos się na głowie jeży, bo pan nie wie o czym pan mówi panie pośle”

- zaprotestował gospodarz programu.

kak/rm24.pl

Komentarze (51):

Ignacy2021.11.26 9:25
Ten sowa nie poraz pierwszy nie wie co wowi, bredzi klamie,i przerywa non stop innym swoimi glupotami. To typowy Powiec razem ze swoim braciszkiem.
Anonim2021.11.25 10:46
Dzisiaj 5 Tupolewów. PiSdzielce w zwalczaniu pandemii kierują się zdaniem PR-owców a nie lekarzy. Ale najlepiej będzie zwalić wszystko na opozycję, dlatego te bezmózgowie Witek nagle chce zaprosić ją do stołu.😁😁😁
jula2021.11.25 10:41
Poseł Sowa jest ograniczony intelektualnie, jego wersją feminum są posłankinie Leszczyna/Pomaska. A to PO KO właśnie.
Anonim2021.11.25 10:28
Oni z PO nie wiedzą co mówią. Czasami im się zdarza coś mądrego powiedzą ale rzadko.
Anonim2021.11.25 10:10
trzeba wincyj lockdownow i wincyj milicji https://ourworldindata.org/grapher/biweekly-covid-deaths-per-million-people?tab=chart&time=2021-09-01..latest&country=DNK~NOR~SWE~FIN ------------w GUSie Norwegia nadal 0 nadmiernych smierci. Dania Finlandia Szwecja na tle srednich 2016-19(metoda eurostatu) roznice minimalne 5/6/7 proporcje
Izydor2021.11.25 10:09
Metoda na pisowszczyka czyli zakrzyczeć rzeczywistość. Poziom degrengolady ktory wylania się tych maili jest przerażający banda żuli która dorwała się do koryta i dba tylko o to aby przy tym korycie trwać i nachapać jak najwięcej dla swoich.
I pomyśleć, że 1/3 Polaków2021.11.25 9:09
...nadal chce głosować na te żydokomusze odpady z zsl/plo/sld.
Mejza2021.11.25 8:36
Mejza, Mejza, Mejza - minister nabyty przez PIS - nie ważne, że okradał ludzi, ma wyroki, ważne aby PIS miało większość.
Anonim2021.11.29 10:17
Jeśli to prawda to PiS nie będzie pana Mejzy bronić tak jak PO broni Gawłowskiego, Nowaka, Sawicką itd. Jak to powiedział poseł Neuman będziemy bronić naszych złodziei? jak niepodległości. Pani AMBER GOLD odsiedziała już wyrok? zresztą i tak zbyt mały.
Ala Wilk2021.11.25 8:27
Przecież PiS przekazał 2 mld zł na TVP zamiast na onkologię.
Anonim2021.11.29 10:12
Tusk 2 miliardy pozwolił rozkraść i nie przekazał ani na TVP którą chciał oddać obcym takim jak TVN ani na onkologię. Tusk niszczył PLL-Lot żeby Niemcy nie mieli konkurenta, tak jak zniszczyli stocznie żeby upadający przemysł stoczniowy Niemiec nie miał konkurencji.
Gadanie z tą hołotą2021.11.25 8:21
...Polskojęzycznych Oszustów to strata czasu. Ono albo kłamią albo łżą.
Dam2021.11.25 8:07
Szkoda, że fronda nie podaje, do jakich słów z korespondencji się Marek Sowa odnosi. A dokładnie z nich widać, że PIS stara się sprawiać wrażenie, że wszystko funkcjonuje, zamiast sprawiać, że to faktycznie funkcjonuje ""Szefie, jeśli ma być ten efekt sprawności państwa w weryfikacji obostrzeń to musi być dziś po południu konfa Mariusza Kamińskiego, Mariusza Błaszczaka, Saczki [Krzysztofa Saczki, p.o. szefa sanepidu - red.], Chróstnego [Tomasza Chróstnego, prezesa UOKiK - red.], że od soboty cała Policja, wojsko, Sanepid, UOKiK będą kontrolować wszystko co się da w sprawie obostrzeń. Na ulice niebieskich, pod sklepy sanepidy i UOKiKi, straże miejskie pod kościoły, żołnierzy przed duże sklepy. Spróbujmy chociaż raz na jeden weekend pokazać, że to państwo działa i nie przymyka oczu na wszystko""
AAAtomek2021.11.25 8:04
czego wymagać od lumpa z KO?
@AAAtomek2021.11.25 8:37
Terlecki jest z PIS nie z KO
Sławomir Gnojman2021.11.25 6:28
Tępaki z PO ten m.in. i jego brat x.TVN.
Laki2021.11.25 8:01
Ciemnogrodzianinie, oglądaj kurwizje i morda w kubeł.
jula2021.11.25 10:43
Morda w kubeł? Hitlerowskie metody znasz bo pociot na Biskupiej Górce, w Gdańsku za kierownik w gestapo siadał?
to za dużw wymagania od POplatfusa2021.11.25 4:08
klektają jak Kierwiński pisze im przekazy dnia =- zmanipulowane, spłaszczone móżdzki partyjne
Anonim2021.11.24 23:37
Kałęczek to ten złodziej? Ale jaki patriota pis
Tadi2021.11.24 23:27
"GORSZY SORT" to dawni komuniści i złodzieje do których przylgnęły ostatnio LEMINGI z tzw. KODu.Dlaczego tak bardzo torpedują oni wszelkie zmiany jakie PiS ,demokratycznie wybrana opcja rządząca,chce wprowadzać ??? ZA WSZELKĄ CENĘ NIE CHCĄ NARUSZAĆ SWOJEGO CIEPLUTKIEGO STATUS QUO! Dzisiaj nie obchodzi ich los rozwoju Polski. Przykładowo takie projekty typu: "500pln na dziecko" czyli stymulacja gospodarki są przez te środowiska rechotliwie wyśmiewane pod sloganem PiS "NIE DA RADY","to mżonki" ...etc ZaKODowane przeszłością ryje z KOMITETU OBRONY KORYTA zaczynają pojmować ,że kończy się era tworzenia "mętnej wody" w której pływa sie dobrze.Efektem tego pływania przez dziesiątki lat były setki AFER . Cała ta lewacka postKOMUNISTYCZNA horda LEMNIGÓW i POlitycznych idiotów spod znaku nowoczesnego "SWETRU" ---> NIE CHCE PODATKÓW Z BANKÓW CZY HIPERMARKETÓW by żyło się naprawdę lepiej a nie tylko szafowało hasłami na bilbordach ,jak czynił to piar "platfobywatelsowski" ! ---> Nie chce ograniczenia biurokracji w sektorze państwowym! Dla nich te różnego kalibru instytucje to DOJNE KROWY finansujące im łatwe życie gdzie obsadzili "swoich" tj. kliki,własne rodziny,kolesi,znajomków z UKŁADÓW. ---> Nie obchodzą ich szersze problemy Polski tej ,którą zwykli nazywać Polską "B" ,…czy BYDŁEM, NIE DORŻNIĘTĄ WATAHĄ, CIEMNOGRODEM, FASZYSTAMI, "KIBOLAMI", OSZOŁOMAMI, WARCHOŁAMI, HEJTERAMI....ciemnym ludem...i tak dalej. ---> Wolą biadolić nad bardzo celnym nazwaniem ich "gorszym sortem". Jak nazywać zatem tych polskojęzycznych obywatelsów ,którzy ZAPRZEDALI POLSKĘ ?! ROZKRADLI ! STWORZYLI OBSZARY NIEGOSPODARNOŚCI POSZERZAJĄC REGIONY NĘDZY W POLSCE! ZAWŁASZCZYLI PUBLICZNE MEDIA i TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY....ROBILI DEALE NA CMENTARZACH I U "SOWY Z PRZYJACIÓŁMI ICH" ? Dzisiaj nie oni chcą i nie będą chcieli demaskowania ich ciemnych interesów, ich źródeł przychodu ,..etc Taka KOMPROMITACJA ekip postKOMUNY JEST BEZKRESNA SIĘGAJĄCA ZDRADY PAŃSTWA Z CZASÓW słusznie minionych to jest UBekistanu spod znaku FOZZ i wcześniejszych PZPRowskich przekrętów zadłużających Ojczyznę na miliardy złotych. Dzisiejszy dług publiczny jest efektem tej skumulowanej aktywności komunistów i złodziei za przyzwoleniem resortowych służb. "Gorszosortowcy- resortowcy" nigdy nie będą chcieli żadnych zmian lustrujących, które obnażą ich niszczycielską dla Polski działalność z przeszłości! Jazgot i AJWAJ jaki rozlega sie w mainstreamie i w sejmie będzie odbywał się pod szyldem "ZAMACH NA WOLNOŚĆ OBYWATELSKA" jeszcze jakiś czas,by stanowić zasłonę dymną przed ujawnianiem PRAWDY o nich samych.O ludziach którzy dla Polski nie chcą dobrze .O ludziach złego sortu. Taka jest prawda ale oni będą udawać głupich i obśmiewać całą prawdę o sobie i swych dawnych interesach prowadzących Kraj na skraj przepaści. JEDNO OKREŚLENIE NA NICH ----> Z D R A J C Y N A R O D U
Tadi2021.11.24 23:26
"GORSZY SORT" to dawni komuniści i złodzieje do których przylgnęły ostatnio LEMINGI z tzw. KODu.Dlaczego tak bardzo torpedują oni wszelkie zmiany jakie PiS ,demokratycznie wybrana opcja rządząca,chce wprowadzać ??? ZA WSZELKĄ CENĘ NIE CHCĄ NARUSZAĆ SWOJEGO CIEPLUTKIEGO STATUS QUO! Dzisiaj nie obchodzi ich los rozwoju Polski. Przykładowo takie projekty typu: "500pln na dziecko" czyli stymulacja gospodarki są przez te środowiska rechotliwie wyśmiewane pod sloganem PiS "NIE DA RADY","to mżonki" ...etc ZaKODowane przeszłością ryje z KOMITETU OBRONY KORYTA zaczynają pojmować ,że kończy się era tworzenia "mętnej wody" w której pływa sie dobrze.Efektem tego pływania przez dziesiątki lat były setki AFER . Cała ta lewacka postKOMUNISTYCZNA horda LEMNIGÓW i POlitycznych idiotów spod znaku nowoczesnego "SWETRU" ---> NIE CHCE PODATKÓW Z BANKÓW CZY HIPERMARKETÓW by żyło się naprawdę lepiej a nie tylko szafowało hasłami na bilbordach ,jak czynił to piar "platfobywatelsowski" ! ---> Nie chce ograniczenia biurokracji w sektorze państwowym! Dla nich te różnego kalibru instytucje to DOJNE KROWY finansujące im łatwe życie gdzie obsadzili "swoich" tj. kliki,własne rodziny,kolesi,znajomków z UKŁADÓW. ---> Nie obchodzą ich szersze problemy Polski tej ,którą zwykli nazywać Polską "B" ,…czy BYDŁEM, NIE DORŻNIĘTĄ WATAHĄ, CIEMNOGRODEM, FASZYSTAMI, "KIBOLAMI", OSZOŁOMAMI, WARCHOŁAMI, HEJTERAMI....ciemnym ludem...i tak dalej. ---> Wolą biadolić nad bardzo celnym nazwaniem ich "gorszym sortem". Jak nazywać zatem tych polskojęzycznych obywatelsów ,którzy ZAPRZEDALI POLSKĘ ?! ROZKRADLI ! STWORZYLI OBSZARY NIEGOSPODARNOŚCI POSZERZAJĄC REGIONY NĘDZY W POLSCE! ZAWŁASZCZYLI PUBLICZNE MEDIA i TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY....ROBILI DEALE NA CMENTARZACH I U "SOWY Z PRZYJACIÓŁMI ICH" ? Dzisiaj nie oni chcą i nie będą chcieli demaskowania ich ciemnych interesów, ich źródeł przychodu ,..etc Taka KOMPROMITACJA ekip postKOMUNY JEST BEZKRESNA SIĘGAJĄCA ZDRADY PAŃSTWA Z CZASÓW słusznie minionych to jest UBekistanu spod znaku FOZZ i wcześniejszych PZPRowskich przekrętów zadłużających Ojczyznę na miliardy złotych. Dzisiejszy dług publiczny jest efektem tej skumulowanej aktywności komunistów i złodziei za przyzwoleniem resortowych służb. "Gorszosortowcy- resortowcy" nigdy nie będą chcieli żadnych zmian lustrujących, które obnażą ich niszczycielską dla Polski działalność z przeszłości! Jazgot i AJWAJ jaki rozlega sie w mainstreamie i w sejmie będzie odbywał się pod szyldem "ZAMACH NA WOLNOŚĆ OBYWATELSKA" jeszcze jakiś czas,by stanowić zasłonę dymną przed ujawnianiem PRAWDY o nich samych.O ludziach którzy dla Polski nie chcą dobrze .O ludziach złego sortu. Taka jest prawda ale oni będą udawać głupich i obśmiewać całą prawdę o sobie i swych dawnych interesach prowadzących Kraj na skraj przepaści. JEDNO OKREŚLENIE NA NICH ----> Z D R A J C Y N A R O D U
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.11.24 23:01
typowe spasione bydl....e odmózdzone z poPOobyscie wyzdychaly antypolskie knury i maciory!!!
Pikuś POL 🇵🇱2021.11.24 22:24
https://www.youtube.com/watch?v=OWACmjCMc0M
Sowa, sowa, sowa2021.11.24 22:15
A »kak« się za drzewo chowa.
ʜᴛᴛᴘ://100ᴀꜰᴇʀᴘɪꜱ.ᴘʟ/2021.11.24 21:43
http://frondel.4ra.pl
Sowa,2021.11.24 21:42
Fizjonomia kapusia,
44+12021.11.24 21:41
Totalni z PiS-u funkcjonują w oparach absurdu. Negacja, tego co polskie, apoteoza psychoprawicy. Zero absolutne (−273,15 °C) — (wiedzy, zero kompetencji, zero konstruktywnej strategii. Błazeńskie występy aparatczyków wywołują śmiech i politowanie. Po prostu #miazga i #MannekenPis. ————————————————————————————————————————————————————————— https://pbs.twimg.com/media/FE_Dz27WYAArfcB?format=jpg
🇵🇱🇺🇸2021.11.24 21:36
A rozmowę Mazurka z prof. Szewachem Weissem widzieliście?
442021.11.24 21:21
Totalni funkcjonują w oparach absurdu. Negacja, tego co polskie, apoteoza eurolewactwa. Zero wiedzy, zero kompetencji, zero konstruktywnej strategii. Błazeńskie występy aparatczyków wywołują śmiech i politowanie.
Anonim2021.11.24 21:17
http://100aferpis.pl/
droma2021.11.24 20:44
przypomnę partia oszustów to tępe dzidy ,''gdyby natura chciała '''...
Adam S2021.11.24 20:43
Tych platfonsów w łgarstwie nikt nie prześcignie. Ale takie łgorstwo, to innymi słowy, podłość.
smyk2021.11.24 20:31
PO to partia idiotów, wariatów i błaznów.
Anonim2021.11.24 21:17
To nie głosuj na PO. Proste. Głosuj na złodziejii z PiS================= http://100aferpis.pl/
Anonim2021.11.24 20:30
Jak Robert Mazurek wyśmiał i zaorał totalnie Fogla z PiS.....Kupa śmiechu:))))------------------https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/poranna-rozmowa/news-fogiel-o-inflacji-dokonalismy-wyboru-to-byl-diabelski-wybor,nId,5622757#crp_state=1
wania2021.11.24 20:49
uf, jest symetria. Już się uspokoiłem.
bolek2021.11.24 20:08
ta rodzina sowy to wyjatkowe kanalie tak on jak i jego brat przebrany za ksiedza juz od dawna tylko nadaja sie do pracy jako pomocnicy komorowskiego przy lewatywach SMIERDZACE CWANIAKI
qwert2021.11.24 20:07
Towarzystwo Sów było od lat odjechane. Księdza polityka i biznesmena i TVNowca ukryli. Został jeden czy mądry tego nie wiem ale ludzie ocenią.
Żydzisko Po 11... to żydzisko gumowa kaczka2021.11.24 20:00
jedynie co potrafi to - HEJTERSKA SRRACZKA!
gumowa kaczka2021.11.24 19:12
prawie jak wiceminister sportu
sowa POhukuje2021.11.24 19:12
a braciszek karmi POplatfusów, aż rozwiąże się język
turkuć podjadek2021.11.24 19:05
ta sUFka , to POyeb klasyczny , w zasadzie jest czymś , co POzostaje PO scieku fekalii
Piotr2021.11.24 18:59
Motto PiS: jeszcze nigdy tak niewielu nie wydoiło tak wielu w tak krótkim czasie
ks. Sowa i jego brat ?2021.11.24 18:55
Sowa zarówno jedna jak i ta w koloratce to jednak jakieś w najlepszym wypadku dziwolągi a w najgorszym typy spod ciemnej gwiazdy .
kibic2021.11.24 18:50
Kolejny POpapraniec inteligentny inaczej !!!
PO..by2021.11.24 18:32
Zawsze POyebami byli i zostaną.
Mateusz2021.11.24 18:21
Narodowy Rejestr Wytrysków to byłoby coś na miarę tego rządu…
następny ynteligent2021.11.24 18:12
Z tego PełO i jego satelit to same takie ''bystrzaki'' pochodzą. Co to za jełopy na to głosują ?
Mirek2021.11.24 18:25
Na PEŁO głosuje złodziej lub przychlast .
Anonim2021.11.24 18:09
To chyba ten pajac od litanii do drzewa.