Waszczykowski: Doszłoby do wielkiego chaosu, gdybyśmy oddali władzę - zdjęcie
28.02.21, 11:45fot. yt/telewizja repulika

Waszczykowski: Doszłoby do wielkiego chaosu, gdybyśmy oddali władzę

20

- Nie mamy dzisiaj alternatywy. Gdybyśmy oddali władzę, to doszłoby do wielkiego chaosu w Polsce, odwrócenia wielu reform, zatrzymana całej polityki społecznej i socjalnej, zmiany sojuszy w Europie - powiedział na antenie Polsat News europoseł PiS Witold Waszczykowski.

- Zgadzam się z Jarosławem Kaczyńskim, że jeśli spory w Zjednoczonej Prawicy miałyby dotyczyć kwestii ambicjonalnych, to one są przykre i nie do zaakceptowania - dodał.

Jak podkreślił były szef MSZ oddanie władzy w Polsce w ręce opozycji w obecnej sytuacji byłoby bardzo groźne dla naszego kraju. W jego ocenie nie powinno dość do przedterminowych wyborów.

Jego zdaniem Zjednoczona Prawica jest w "niezłej" kondycji. Ocenił też, że "postawiłby wiele", że koalicja przetrwa.

 

mp/polsatnews.pl

Komentarze (20):

Michał Jan2021.02.28 22:33
Olaboga! To może być jeszcze większy chaos niż teraz? Peowcom trzeba będzie większej liczby poprawek do sklecenia w miarę spójnej ustawy niż pisowcom? Też napiszą takie rozporządzenie, w którym nakazują coś nosić, ale tego nie definiują? Od soboty można zasłonić usta i nos maseczką ze świeżych ogórków albo przyłbicą, byle opuścić ją "przy pomocy maseczki". Peowcy dadzą radę to przebić?
man.of.Stagira2021.02.28 20:02
Bądźmy poważni. Od tego czy rządzi Prawo i Sprawiedliwość zależą losy wielu spraw w naszym kraju. Weźmy na przykład taką partię jak Konfederacja // Następnego dnia po utracie władzy przez Prawo i Sprawiedliwość rządzący Polską od 30 z górą lat układ rozpocznie proces eliminacji wszystkich ośrodków oporu społecznego. Na pierwszy rzut pójdą wszystkie media w kraju z Internetem włącznie gdzie już niepodzielnie zapanuje niejaki Zuckerberg (czy jak mu tam). // Na drugi rzut pójdą gracze polityczni DO LIKWIDACJI. Rozpocznie się publiczny lincz a później sądowo-ustawkowa operacja delegalizacji partii Konfederacja, jej publiczna delegitymizacja. Rabini z Konfederacji którzy dzisiaj uganiają się za amantadyną, biorą udział w poszukiwaniach zaginionej Tutki-151 znad Smoleńska, tropią krwiożerczych żydów USA których odciski palców zauważyli na ACT 447 lub bohatersko nadstawiają swoje PŁUCA na działanie towarzyszki sars-cov-2 staną przed dylematem; kontynuować polowanie na PiS (już pod rządami SROKO) czy dać się zlikwidować? Otóż kto głosuje na Konfederację musi mieć świadomość, że może ona funkcjonować jako suwerenny podmiot polityczny JEDYNIE dlatego, że rządzi w Polsce Prawo i Sprawiedliwość a ona ma je na swoim celowniku.// Z chwilą gdy to stanie się PROGRAMEM rządzącej nowej elity SROKO dla Konfederacji historia szansy w polskim życiu politycznym zakończy się. Co wtedy wybiorą Rabini z Konfederacji; lincz i likwidację czy przyłączenie się do "nowych elit"? // Nie wiem jak Wy ale ja nie mam co do ich przyszłej decyzji żadnej wątpliwości // Konfederacja-PO...jedno ZŁO.
Michał Jan2021.02.28 22:28
Czytajcie uważnie, żebyście mieli świadomość, co ten typ wypisuje na lewo i prawo. Konfederacja jest największym wrogiem Geniusza Górki Lelewela, bo mu burzy legendę o rzekomej "prawicowości" PiS-u. Więc jeżeli pozostałe partie marzą o delegalizacji Konfederacji, to teraz mają znacznie lepszą okazję. A jakoś Konfederacja się trzyma. Gorzej z polską gospodarką w uścisku pisowskim.
Walter2021.02.28 19:19
Jeśli chodzi o politykę zagraniczną PiS-u, to oznacza ona zdradę polskich interesów narodowych. Jarosław Kaczynski działa zgodnie ze strategicznymi interesami Władimira Putina, która polega na rozbijaniu Unii Europejskiej. Rosja bez Unii Europejskiej będzie mogła dyktować Polsce warunki nie obawiając się nacisków innych krajów europejskich. Rosyjskie służby specjalne cztery lata temu prowadziły w konspiracji działania ingerując w czasie kampanii wyborczej na rzecz wyboru Donalda Trumpa cztery lata temu. Wiedzieli, że Donald Trump będzie rozbijał Unię Europejską i NATO, co było zgodne z ich interesami. Prezes PiS-u razem z Donaldem Trumpem realizował taką politykę. Antonii Macierewicz swoją działalnością bardzo osłabił siły zbrojne naszego kraju. Dla Zbigniewa Ziobry "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. Dlatego chce zawetowania budżetu unijnego, co dla Polski będzie mogło oznaczać utratę miliardów euro. Dla łamania praworządności gotowy jest poświęcić miliardy. To są działania mające znamiona zdrady narodowej!!!
San Escobar nażarł się Pisiej propagandy2021.02.28 16:00
i pyerdoli jak potłuczony
Anonim2021.02.28 15:03
Ta lewacka hołota przebiera nóżkami żeby kraść jak dawniej ...a takiego wała
Jeremi2021.02.28 21:36
Masz chłopie rację. Niech kradnie prawica ,oni robią to lepiej i w majestacie prawa.
AAAtomek2021.02.28 14:49
Zgadza się! Powstałby wielki chaos w rodzinach pisowskich, które już się odpowiednio ustawiły????
Anonim2021.02.28 15:05
Jąkała nie przytruwaj bo żal d... ściska, jak się te twoje dyżurne dyrdymały czyta
man.of.Stagira2021.02.28 13:03
Dr Mariusz Błachowiak (naczelny logik Konfederacji): „MEDYCYNA jest zbędna.” Wyd. ‘Osuchowa’ // Leczeni czy nie leczeni, ludzie w końcu umierają bo medycyna nie chroni przed śmiercią. To decyzja czysto polityczna, że leczą nas lekarze! // (ciąg dalszy nastąpi)...
PRAWDA2021.02.28 12:59
Jak dojda do Władzy Spekulaci to ===Zniosa 500 plus ===trzynaske i Czteranastke dla Emerytów ===Bacire beda Karani za sprzedaż pietruszki na Chodniku ===Sprzeadaż Lasow Państwowych --przez PSL ==i Po ===i Kolejne 5 milionów Polaków wyjedzie za Chlebem w Świat
Józef2021.02.28 12:58
Czyli z Polski zrobicie jeden wielki Pcim, potem zmienicie nazwę na San Escobar.
katolik2021.02.28 12:31
Nowy Porzadek - wytłumaczcie Polakom zdrajcy i pospolite szmatławce co to znaczy. Nigdy już na was nie zagłosuję!
katolik2021.02.28 12:16
Chaos to układowe szmaty PIS i wszyscy posłowie wprowadzili w życie Polaków godzac sie na układ z morderca Billem Gatesem i sorosem. Ale wasz zwiazek z szatanem zaowocuje w waszym życiu! szatan pociagnie was w najmniej spodziewanym momencie! To będzie wasz koniec za krzywdę na Polakach, którzy wam zaufali przy wyborach!
orchidea2021.02.28 12:42
Dosyć przebierańcu. Ty nie jesteś żaden katolik. Wiesz co cię zdradza? Wy nie potraficie nie kląć i nie wyrażac sie ordynarnie. Po tym was łatwo poznać.
katolik2021.02.28 12:47
wiesz, co jest cecha zdrajców, że wchodzac w uklad z szatanem pokazują swoją dobroc, kryształowosć przed ludzmi, wiesz czemu, bo chcą czymś nadrobić! Ale szatan działa i pociągnie swoich do siebie, spadną do piekła jego!
Na pewno2021.02.28 11:56
wielu z was poszłoby siedzieć.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.02.28 11:51
co ten kretyn znowu pyerdoli o sojuszach? przecież z PiSdzielcami nikt nie trzyma!
Teofila Zjepko (w podróży)2021.02.28 11:49
https://www.fronda.pl/forum/szacunek-dla-osob-homoseksualnych-nie-moze-prowadzic-do-aprobowania-zachowania-homoseksualnego-albo-do-zalegalizowania-zwiazkow-homoseksualnych,104681.html
Teofila Zjepko (w podróży)2021.02.28 11:50
Ludzie ratujcie! Moja rodzina się rozpadnie jak tylko geje będą mogli brać śluby, martwię się o swojego umiłowanego męża Piotra. +Wierzę w Pedofila w ministrancie obecnym w Kościele+