Zwalniane są kobiety w ciąży, matki rodzin wielodzietnych, osoby w wieku emerytalnym, które są wybitnymi specjalistami w swoich dziedzinach” – piszą byli pracownicy w liście otwartym, którego fragmenty zostały opublikowane przez portal TVP Info.

To stajnia Augiasza, to wszystko co my obserwowaliśmy w stosunku do nas, teraz okazało się, że to jest pewną praktyką” - powiedział poseł Marek Suski z PiS.

Z informacji ujawnionych przez jednego z byłych pracowników TVN Grupa Discovery, w stacji na porządku dziennym mają być inwigilacja pracowników, cenzurowanie newsów i nieetyczne zachowania.

List otwarty byłych pracowników TVN opublikowany na 10 stronach obszernie prezentuje wypaczenia do jakich dochodzi w stacji. Trafił on w poniedziałek 1 marca aż do 142 redakcji w Polsce i poza granicami.

Na razie jednak na swoich stronach o treści listu nie informują Polsat czy Onet. Nie dowiemy się o tej skandalicznej sprawie także na stronach wyborcza.pl, gazeta.pl, wprost.pl, se.pl, rp.pl, oko.press, portalu radia RMF Fm, czy na serwisach internetowych radia ZET, TOK FM i Interii.

O sprawie piszą obszernie zaś wirtualnemedia.pl i press.pl. Ale także polskieradio24.pl, wpolityce.pl, dorzeczy.pl, niezalezna.pl.

mp/portal tvp info/twitter