TYLKO U NAS! Barbara Dziuk: Ujawniamy mechanizm, czyli jak Donald Tusk rozpętał zbiorową histerię - zdjęcie
28.10.21, 16:40

TYLKO U NAS! Barbara Dziuk: Ujawniamy mechanizm, czyli jak Donald Tusk rozpętał zbiorową histerię

86

Lider Platformy Obywatelskiej, były premier i były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, w trakcie dyskusji w mediach ustosunkował się do decyzji Trybunału Konstytucyjnego i zwołał zgromadzenie. Zgromadzenie przeciwko wyjściu z Unii, które to wyjście rzekomo zaplanował obecny rząd. Ostrzegałem od wielu, wielu miesięcy wszystkich, że ten marsz na polexit, przygotowywanie Polski do wyjścia z Unii Europejskiej, jest projektem serio - powiedział i doprowadził po raz kolejny do zbiorowej histerii, zamiast do merytorycznej, spokojnej dyskusji. Straszakiem stało się zagrożenie związane z wycofaniem się Unii ze zobowiązań finansowych. 

 

Czym jest zbiorowa, czy raczej masowa histeria? 

To skomplikowane, ale ujawnia pewne mechanizmy działania mediów i partii politycznych, które mają na usługach zastępy inżynierów dusz. Istnieje coś takiego, co nazwano stanem masowej histerii – polega to na tym, że ludzie robią to, czego się od nich oczekuje, a oczekuje się, że nie wycofają się z raz wygłoszonych poglądów czy zdań na określony temat, które mogą być błędne, albo okażą się pomyłką. W skrócie wygląda to tak: bardzo duża grupa mediów wszelakich przekazuje sugestywną informację, która jest półprawdą i ma za zadanie wpłynąć silnie na emocje odbiorcy. Odbiorca jest przekonany, że media mówią prawdę. W pewnej chwili okazuje się, że np.: przekazane zdjęcie jest zdjęciem z wojny sprzed trzydziestu lat, a informacja mija się ze stanem faktycznym w połowie. Odbiorca ma dyskomfort – był pewny, że zna prawdę. Wydawałoby się, że powinien wycofać się z twarzą z wygłaszanych ocen. Ale tak się nie dzieje, ponieważ inżynierowie dusz wiedzą więcej. Wiedzą to, że ludzie są tchórzami. I wiedzą jeszcze coś – ludzie nieświadomie dokonują pewnej kalkulacji. Dlatego też zatrzymanie mechanizmu jest prawie niemożliwe, ponieważ zmiana zdania wiąże się odwagą i odpowiedzialnością, a decyzję podejmuje w tym momencie jeden człowiek, podejmuje ją indywidualnie. I nie wycofa się on z absurdalnego podejścia do głoszonego przez siebie poglądu czy wygłoszonego zdania, ponieważ ma dużo do stracenia. Straci twarz i stanie do konfrontacji z grupą, która najpierw będzie naciskać na zmianę jego poglądów, a potem, w najgorszym razie, wykluczy osobnika ze swojego grona. I tak utraci on wiarygodność w oczach wrogów, a dotychczasowi przyjaciele staną się wrogami. Grozi mu samotność. Rachunek zysków i strat jest tu jasny. Na korzyść manipulatorów. 

 

A jak to się ma do naszej sytuacji? 

Straszak w postaci braku finansowania w razie wyjścia z UE został uruchomiony – media nadały ton jednoznaczny i histeryczny. Tyle, że pojawił się problem. Najpierw zasygnalizował go Bogdan Zdrojewski, były minister kultury i dziedzictwa narodowego w rządzie Platformy Obywatelskiej, w audycji w radiu Tok FM. 

Jego wypowiedź nie zagościła we wszystkich mediach, jakoś tak przeszło to bokiem (pewnie celowo) i nie dotarło do szerokiej opinii publicznej. Rzecz polega na tym, że w kwietniu 2000 roku uchwalono ustawę o umowach międzynarodowych. W dziesięć lat później, czyli w 2010, prezydent Lech Kaczyński ratyfikował unijny traktat. Wtedy też do ustawy dodano artykuł 22a, opisujący procedurę podejmowania decyzji o rezygnacji z członkostwa w Unii Europejskiej. Inicjatorami tego zapisu byli posłowie i senatorowie Platformy Obywatelskiej - oni też, wspólnie z posłami PSL i Lewicy, przy sprzeciwie wszystkich posłów PiS, uchwalili 5 sierpnia 2010 roku ustawę z nowym artykułem. Zatem to nie PiS przewidywał szybkie wyjście z Unii, ale obecna opozycja. Na dodatek, podkreślam i powtarzam: ze sprzeciwem wszystkich posłów PiS.

Zacytuję ciekawy fragment druku 3000 z VI kadencji, w rozdziale 7 czytamy: Przepis art. 22a oznacza w praktyce, że wniosek rządu o opuszczenie UE może być zatwierdzony przez parlament zwykłą większością głosów. Teoretycznie więc jest możliwe przeprowadzenie procedury z art. 22a w ciągu 48 godzin.

To nie my, nie PiS, przewidywał wyjście z Unii w ciągu 48 godzin. Oczywiście, po brexicie, procedury w UE są nieco inne, ale to nie zmienia faktu, że przepis art. 22a jest autorstwa polityków z lewej strony sceny. Nie nasz. Z naszej strony wyraziliśmy jednoznaczny i solidarny sprzeciw. 

 

Donald Tusk zapomniał, co wprowadzono do ustawy z 2010 roku? Co zatem miał na myśli?

Podejrzewam, że miał na celu wszczęcie hałasu. Hałasu, który wywoła burzę w Parlamencie Europejskim i na kontynencie. Burza przełoży się na uszczuplenie zasobów finansowych i po raz kolejny podważy wiarygodność polskich polityków, a tym samym osłabi PiS. Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, zawsze coś można ugrać, ktoś może stracić, a w tym wypadku Polska. Ale jak widać to od wielu lat, opozycji nie interesuje Polska, dla niej dobro Polski nie ma znaczenia. Polska to dla nich słowo obce. Zaś informacja o wprowadzeniu do ustawy przepisu art. 22 i sprostowanie kłamliwych informacji nie ujrzy światła dziennego, a nawet jeśli ujrzy, to nie zadziała, ponieważ odbiorcy uznają sprawę za zbyt skomplikowaną, by się jej bliżej na nowo przyjrzeć. Ewentualnie staną się zakładnikami mechanizmu zbiorowej histerii i nie zmienią zdania, bo to wiązałoby się z utratą wiarygodności i przyjaciół. Kółko się zamknęło. 

Przed nami czas na kolejną zbiorową burzę. Jeszcze nie wiemy czego dotyczyć będzie, ale to, że będzie, jest bardziej niż pewne. Opozycja liczy na to, że kropla drąży skałę i że w końcu osiągną cel. Ciągle nie dorośli do refleksji, że krople w swojej masie mogą się zamienić w ulewny deszcz, a potem potop, który nie oszczędzi nikogo, bez względu na to, kto z jakiej partii jest.

 

Barbara Dziuk, poseł na Sejm RP

Komentarze (86):

Anonim2021.11.1 17:09
Siostra Sobeckiej nawet w święto Wszystkich Świętych musi tym artykułem, któryś raz zaszaleć. Hahahahahaha
Co za szambo robią pod tym tekstem2021.10.30 1:45
pachołki rudej wszy folksdojcza, zdrajcy i zaprzańca Policzmy Głosy. Ale strach przed prawdą. Bydlaka nie można krytykować, ach bo zasłabnie, łzy uroni, załamie się. Na rekolekcje nie doszedł. Jakiż on wrażliwy. W mamusiną kieckę się chowa, jakieś pieczywo całuje, dzieci nie cierpi - zazdrośnik bo odrywały go łożnicy żony - ta udręka to była jego dlatego nie mógł wytrzymać i nieudolnie zajął się "polityką".
ociec dyrektor maslaczek2021.10.29 18:33
donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka d donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka d donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka d donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka d donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka d donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka
Anonim2021.10.29 10:11
Kapusta i głowa pusta.😁😁😁
robaczek2021.10.29 10:00
WY TAK POWAZNIE??????? ;] ............................................................ to jest ten poziom inteligencji co u SUSKIEGIO ;] ............................................................ najlepsze ze znajduje odbiorców ; ;] ;] ;] ;]; hahehehhehehe ;] ; ].............................. mistrozwie!!!!! .............. no kocham was warchlaczki pisowskie ;] ............... powaznie ;]
Anonim2021.10.29 9:08
Dziuk, bliźniacza siostra Sobeckiej, znowu błysnęła pełnią swojej inteligencji, zaszczytowała swoim IQ. Hahahahahaha
turkuć podjadek2021.10.29 8:15
""""" volksdojcza tFFFUska
Polak2021.10.29 6:42
***owska mafia na zlecenie bratobójcy jarka robi co może by Polskę wyprowadzić z UE do Federacji Rosyjskiej, ale oczywiście jak zwykle winien premier Tusk :)
turkuć podjadek2021.10.29 8:13
taki z ciebie polak KRETYNIE ,jak z koziej cipy torba ......
Chyba skarbonka2021.10.30 1:55
Raczej na pewno.
PRAWDA2021.10.29 1:40
Błazen Niemiecki Tusk ----dostał == Roskaz Likwidacje Państwa i Narodu Polski ===
TapirowanyKołtunWartWięcejNiżMilionSłów2021.10.28 23:44
Gminna locha PiSowska. Tłusty kołtun albo tapirowana ondulacja. Pyszczysko zalane obżarstwem. Sylweta w kloc. Zdobnictwo kwietne z bibuły, frędzle i wisiory z oferty Biedry.
Patrzyłeś w lustro2021.10.30 1:52
Chyba dawno temu. Wykapany Dorian Grey.
a ja bym puknoł basię dzik w du,psko2021.10.28 23:40
ma taki wsiowy bitch face jak teresa orlowski z rzeszowszczyzny
Arno2021.10.29 3:26
Musiała trafić w sedno,skoro taki skowyt.
Anonim2021.10.28 22:50
To ta sama Dziuk która donosiła na nauczycieli? Dlaczego większośc donosicieli i kapusiów to katolicy ?
Hhahahha2021.10.28 22:45
Każdy wie ze każde nieszczęście czy wpadka to wina Tuska. PiSiorki powtarzają to od 12 lat albo i więcej. Taka wasza mantra. Nawet Kownacki kiedy zasną w Sejmie, to stwierdził że to wina Tuska:))))
bogdanus2021.10.28 22:36
Priorytetem jest federalizacja, lecz przeszkadza szczególnie Polska. Wybory ponownie wygra Zjed. Praw. Więc co trzeba zrobić, spowodować taką presję, by rząd się poddał lub sam wyszedł z UE. Wówczas jest szansa że PO z krzykaczem wygra wybory i federalizacja się uda. Problem w tym że rząd wytrzyma a kary są nałożone przez Piotrusia Pana, nic nie znaczą. Za niesprawiedliwe traktowanie, Polska będzie torpedować lewackie projekty, które szkodzą prawie wszystkim państwom. Już niedługo Berlin z Brukselą będzie wył z wściekłości że kolonizacja się nie udała. Za parę lat z obecnie popapranej Unii, zmienimy na Unię państw narodowych.
Lech Keller-Krawczyk- "Polska socjalistyczna"2021.10.28 22:24
Fragmenty "wykładu", CYT.: "Jedynie socjalizm (komunizm) jest systemem godnym człowieka myślącego i etycznego" . . . . I dalej "dr hab. ekonomista i elektryk (elektroenergetyk)" kontynuuje swój "wykład", CYT.: " Kapitalizm to tylko etap przejściowy, który musi ulec likwidacji w taki lub inny sposób, aby społeczeństwo mogło osiągnąć wyższy stopień cywilizacyjnego rozwoju w postaci socjalizmu (komunizmu)." . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . https://www.youtube.com/watch?v=4EoAHdwGBvU
Lesiu, świetny pomysł!2021.10.31 10:40
Pokazuj swoje wykłady, może jakiś frondodebil cośz nich zrozumie (chociaż wątpię). Pozdrawiam
fcuk piss2021.10.28 22:18
ostatnio podobnego dziuka na polowaniu ustrzelilem
kefas2021.10.28 22:08
Głupie babsko.
"kefasie"!...2021.10.29 2:17
To ty jesteś głupi, "Jak but z lewej nogi!"... Brak ci nawet argumentów na to co piszesz! Więc lepiej się przymknij, Lesiu K.
Lesiu, krótko i chamsko2021.10.29 8:44
Jak to zwykle katol do adwersarza. I przy okazji pokazałeś, jak katolstwo załatwia normalnego frondowicza.
Oficiall JPII pedophille Psyho Hooligans 😍2021.10.28 21:53
Wstyd mi, że ta prostaczka z mojego powiatu niby pochodzi...
Kłamiesz...! Jak zwykle!2021.10.29 2:21
Nie z twojego powiatu! .... Wiem skąd pochodzisz i jak się nazywasz! Wszyscy cię znamy, pedziu-prostaku!
Lesiu, oby tak dalej2021.10.29 8:46
Krótka parodia chamskiego katola. I znów się na nią frondodebile nabierają.
Więc to prawda, co we wpisie o tobie!2021.10.29 23:33
Bardzo cię to zdenerwowało! Aj, waj! To nic nowego!--- Przecież wiemy, że ty zawsze obrażasz, kłamiesz i lejesz nienawiść! Nic innego nie umiesz pisać! Widać, że cię zatkało! Prawda?
Lesiu, aj waj2021.10.31 10:48
Świetna parodia typowego dla katola chamstwa. I ta liczba mnoga nie wiadomo czy pisze on czy jego doopa, mądrzejsza znacznie od niego. Świetnie naśladujesz to prostactwo. Pozdrawiam
Anonim2021.10.28 21:48
Nie dość że paskudne pustogłowie, to jeszcze kapuś...😀😀😀
Żydek AAAtomek, to Gówno z Nilu2021.10.28 21:17
po smrodzie go poznasz i wiszącym gilu.
Anonim2021.10.28 22:46
Wy katolicy ciągle myślicie albo o du..ie, gó..nie albo o sr..niu. Chyba z 500 takich komentarzy przeczytałem ostatnio na portalu katolickim od katolików. ,co jest znamienne. A może byś pomyślał o Bogu? Za trudne, prawda?
ollo2021.10.28 21:16
Artykuł dla półgłówków.Próbują robić ze swoich wyborców idiotów !!!!!!!
Ksiądz Bartold2021.10.28 21:11
Pani Dziuk nie imponuje ani intelektem, ani kompetencjami, ani bystrością.
solidarna świnia2021.10.28 21:09
Gdzie jest matka wszystkich polskich zygot? Chcę przeczytać o niej artykuł!
Skrzypek na dachu2021.10.28 21:02
Pani Basia chyba nie wie , ze Pan Doncio Tfusk jest taki nudny jak zeszloroczna grypa .
AAAtomek2021.10.28 20:59
Hi naziści z prawicy! Jak tam wasze scyzoryki z inskrypcją: "Meine Ehre heißt Treue"?Naostrzone? p.s. Zapytajcie się prezesa dlaczego tchórzy i boi się debaty z Tuskiem?
Skrzypek na dachu2021.10.28 21:07
To jest tylko w twojej glowie Aaatomciu .
AAAtomek2021.10.29 0:35
Wasz Prezes przyjdzie czy jak zwykle stchórzy?
Tłuste włosy Klempy2021.10.28 20:46
Jaka ta Dziuk brzydka, fuj !
Krakus2021.10.28 20:50
A ile retuszu w fotce, ten doceni, co się zna :)
Znasz się?2021.10.30 1:49
Może się podzielisz? Chyba, że się nie znasz.
ociec dyrektor maslaczek2021.10.28 20:33
donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka d donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka donosicielka
jle_ffm2021.10.28 20:08
Prof Dziuk? Hmm, nie słyszałem.
Filip2021.10.28 19:29
Włodzimierz Cimoszewicz przestrzega. "Będą próbowali zrobić jakiś szwindel". - Jestem przekonany, że PiS rozwiąże Izbę Dyscyplinarną, tylko jestem przekonany, że będą próbowali zrobić jakiś szwindel, np. polegający na tym, że formalnie rozwiążą tę Izbę, sędziów z tej Izby przeniosą do Izby Karnej i powierzą jej rozpatrywanie spraw dyscyplinarnych. To się spotka z kontrą ze strony TSUE i wrócimy do punktu wyjścia - mówił w programie "Newsroom" WP były premier, europoseł Włodzimierz Cimoszewicz. Przypomnijmy, w związku z niezawieszeniem Izby Dyscyplinarnej rząd PiS został zobowiązany przez TSUE do zapłaty okresowej kary w wysokości 1 mln euro dziennie. - To wszystko ma na celu podporządkowanie sobie władzy sądowniczej, chociażby po to, żeby sprawy dotyczące działalności Ministerstwa Sprawiedliwości, kontroli NIK, nie mogły wychodzić na światło dziennie, nie mogły być rozpatrywane przez niezależnych sędziów, tylko były chowane pod stołem - mówił Cimoszewicz. - Tu nie chodzi o suwerenność, tu chodzi o bezprawie. Oni będą płacili w naszym imieniu z naszej kieszeni za swoje bezprawie. Milion dziennie, pół miliona za Turów, więc około pół miliarda euro rocznie, jeśli się nie wycofają z tych wszystkich swoich bezprawnych działań. Mówimy tu o bardzo dużych pieniądzach - wskazał były premier.
Filip2021.10.28 20:21
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny: _________________ Гимн Советского Союза !!! _________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _________________ Za Putinu!!! _________________ Urraa!! _________________ Ty job twoju mać jewrej s*kinsyn!
JM2021.10.28 19:17
Barany jeszcze bardziej zbaraniały i czepiają się już wszystkiego, tylko barany zapomniały, że wybierają Polacy! Ich skowyt i ryczenie nic nie da. Ludzie są za mądrzy by złodziejom po raz trzeci dać władzę!!! Stąd apel! Polacy musimy dać odpór przechrztom by zrozumieli, że mamy ich bredzenie w d...e! Niech idą do knesetu jak im władza miła.
Mateusza dni już policzone...2021.10.28 19:40
Kup sobie melisę, bo zejdziesz od tej nienawiści. I pamiętaj, że w niedzielę do kościółka.
Anonim2021.10.28 18:36
Za możliwośc obejrzenia walki na gali slapfightingu Tusk-Kaczyński w systemie PPV dałbym 50zł, ale Dziuk-Lempart to już 100! Co za walka by była i soczyste liście! Obie krewkie zaczepne, nie jak te dwa dziady łupieżowe dużo gadają mało robią. Może ktoś taką Wielką Jesienną Liściasta Galę by zorganizował? Zainteresowanie kolosalne pewne!
Anonim2021.10.28 18:37
Dochód może byc dla Tadka Doicia, za taka walkę dałbym mu 100zł!
Anonim2021.10.28 19:05
Do minusującego. To ile byś widział stawkę za taka galę? 100 zł to spora suma! A jestem pewien że byłoby mnóstwo chętnych na obejrzenie. To kolosalna suma do zgarnięcia.
Krakus2021.10.28 20:24
Dla minusujacego to stawka wyzyweniowa za TYDZIEŃ, ale nadal będzie złodziei z PiS popierał :P
POkatoliku2021.10.28 18:36
Nie wiem na czym jedzie ale kadzidło to to za mało.
Marian2021.10.28 18:15
Tusk jest tylko marionetką. Wszystkim kierują agenci BND. Ich były szef po to został ambasadorem w Polsce.
Kaczyński2021.10.28 19:41
Osobiście życzę opamiętania, bo żyłka pęknie.
UJAWNIAMY!2021.10.28 18:12
W sumie to nawet zabawne, że operacji „für Deutschland” patronują ministrowie Schreiber, Rau, Szefernaker i Müller. Taki gruppenführer Wolf 2.0.
POLIKRATES2021.10.28 18:05
TEN OSOBNIK POD NAZWA POLAK TO AMEBA
janton2021.10.28 18:02
kolejna twarz władzy inteligentna inaczej
Kolekcjoner ołtarzy mobilnych2021.10.28 17:54
Sąd uchylił wyrok wobec ks. Arkadiusza H. którego ofiary wystąpiły w filmie dokumentalnym braci Sekielskich. Ksiądz skazany został w marcu na trzy lata bezwzględnego więzienia...dzisiaj sąd stwierdził, przedawnienia przestępstwa"...gra na czas i krycie pedofili jednak popłaca!!! To może w ramach rekompensaty dać mu nową parafię albo kilka godzin religii w szkole podstawowej.
Anonim2021.10.28 17:55
I jak tu ma być dobrze, skoro ofiary nie doczekają się sprawiedliwości? Jak im wierzyć, że się oczyszczą. Mafia.
Rudy h u j2021.10.28 17:50
Za morde tego zdrajce i kopa w d u pe.
Niech ktoś coś?2021.10.28 18:04
A dlaczego nie ty?
Krakus2021.10.28 17:49
Posłanka Dziuk słynie z intelektualnie kompromitujących wystąpień, a jej język należy do najbardziej zagmatwanych. Poza tym jest konfidentem - doniosła na nauczyciela Michała Sporonia, który uczestniczył w Strajku Kobiet. O jej "yntelygencyi" świadczy też choćby to: "W okresie epidemii koronawirusa życzenia świąteczne wysyłam online, ponieważ chronię pracowników poczty polskiej – napisała na grafice umieszczonej w swoich mediach społecznościowych. Jednocześnie w czasie sejmowego głosowania poparła pomysł wyborów odbywających się za pomocą głosowania listownego. Na zwróconą uwagę, iż jej akcja kłóci się z głosowaniem korespondencyjnym, opowiedziała, iż są to dwie rożne sprawy."
kasiaks2021.10.28 17:36
wrednych tuskow nie brakuje u nas
Wazelina2021.10.28 17:45
To jest jednak okropne czepialstwo "totalnych"... dlaczego facet chodzący w dwóch różnych butach...noszący zegarek "do góry nogami"...przysypiający na własnej konferencji prasowej...nie miałaby być ukochanym przywódcą 38 milionowego narodu w środku Europy w XXI wieku?? DLACZEGO??
Anonim2021.10.28 17:53
Kaczyński do młodego: założę zagarek odwrotnie - pośmiejemy się z komentarzy :)
Wazelina II2021.10.28 18:21
Jarosław Kaczyński ma DOPIERO 72 lata a zachowuje się, jakby miał z 92, chociaż sąsiad moich rodziców, ma 92 lata - jeździ jeszcze samochodem i za babami się obraca...(no wiem... baby można mu darować)
Anonim2021.10.28 17:55
POLACY KOCHAJĄ PREZESA KACZYŃSKIEGO nawet jak ma dwa różne buty i do góry nogami zegarek, oraz przysypia na konferencji, PRZYWRÓCIŁ POLAKOM GODNOŚĆ ,małym dzieciom dał szczęśliwe dzieciństwo w którym nie płaczą z głodu biedy i nędzy ,niedobierane są rodzicom bo nie maja pracy ,BO W POLSCE JEST NAJNIŻSZE BEZROBOCIE ,pracę godną możną znaleźć w POLSCE,nie trzeba jechać dupska hitlerowcom niemieckim wycierac!!zabierzWAZELINA swój niemiecki tyłek i wy..dalaj do niemca do roboty bo goście merkel czekają na posiłek i małe barabara w odbyt akurat dobrze żeś go sobie wysmarował!!
Krakus2021.10.28 17:58
Anonimie z 17.55 - idź do lekarza, bo musisz sie leczyc.
Suweren2021.10.28 18:05
Karnowscy objaśniają : -"odwrotna” forma noszenia zegarka umożliwia kontrolowanie czasu w obecności innych osób bez zwracania na siebie uwagi - spał? NIE!!! "po prostu się relaksował zamykając oczy" no i jak wam teraz totalni troglodyci podoba?
Krakus2021.10.28 19:15
Ok, obróć zegarek, a potem zamknij oczy i powiedz, która godzina. To tylko Kanowscy potrafią, bo Ty czy ja nie. I 99,9999999999999999 rpoc ludzi prócz Karnowskich nie potrafi tego :)
SZOK!!! PILNE!!! TYLKO U NAS!!!2021.10.28 17:31
Tomasz Frątczak, były rzecznik Centralnego Biura Antykorupcyjnego i były inspektor Najwyższej Izby Kontroli, od 2017 r. pracuje w dziale obronności i zarządzania kryzysowego Poczty Polskiej - podaje Onet.pl. Urzędnik w 2016 r. został skazany przez warszawski sąd na pięć dni aresztu za obnażanie się i onanizowanie w jednym ze stołecznych parków.
Anonim2021.10.28 17:28
Mało się nie porzygałem jak zobaczyłem tą kreaturę.
Suweren2021.10.28 17:20
Zaraz, zaraz, jeśli kierowca TIR-a złamie przepisy drogowe i zostanie ukarany mandatem, to on płaci za mandat, czy jego pracodawca? No… kierowca. To dlaczego my, jako społeczeństwo, mamy płacić 7 mln zł kar dziennie za… rząd?!
Polak2021.10.28 17:20
Pisowscy złodzieje i kłamcy, jak wam nie wstyd?!
Do Polak2021.10.28 18:59
Za co ma być wstyd, za to że siedzisz na rozwalonym krzesełku przy komputerze czy laptopku z demobilu? Pierdzisz w swój rozwalający się fotelik bo tak zarabiasz na swoje zasrane życie , bo cię leniu na nic innego w życiu stać nie było kaleko psychiczna?
Słusznie Lechu o sobie piszesz!2021.10.29 2:33
Żaden "Polak", to ty, Lechu! Tak! Ten wpis pasuje do ciebie: "jak ulał"! A ty wiesz co robisz..... i nadal w to szambo... brniesz! Powodzenia, siedzisz już po szyję !
Lesiu, trzeci króciak!2021.10.29 8:51
Chyba ci się bardzo nudzi, bo pokazujesz katolskie przy***wanie w odcinkach. Jakbym widział zaplutą, śmierdzącą dewotę z ogromnym krzyżem na zeschłych cyckach i zdjęciem Rydzyka na czole.
Taki wpis Lechu Keller, oznacza!2021.10.29 23:39
Że bardzo cię dotknęła ta prawda, co o tobie napisano! ...Bardzo cię ta prawda boli,... oj bardzo! .... Nie wstydź się! My od dawna wiemy kim byłeś i kim jesteś! Wcześniej to nawet sam się "chwaliłeś" swoimi wyczynami!
Lesiu, świetne jaja!2021.10.31 10:54
Tak odwracać kota Kaczyńskiego ogonem tylko ty potrafisz. Ale widać, że coraz mniej frondodebili się na twoje parodie nabiera - musisz sam sobie plusy dawać. Wrzuciłeś pod innymi rzygami frondy parę komentarzy w innym stylu - może to sposób na zwiększenie popularności? Ale jedno pozostaje niezmienne - nikt mnie potrafi tak kpić z samego siebie i obrzucać się błotem, jak ty. Szacun!
Mariusz2021.10.28 17:07
Nigdy nie oceniajcie ludzi po tym co mówią, tylko po tym co robią. Politycy z obozu władzy mówią, że nie chcą polexitu, ale ich działania zmierzają do wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Chłopi na wsi straca dopłaty i będą mieli cła na swoje towary. Eksperci policzyli, że likwidacja wspólnego rynku spowoduję zmniejszenie PKB Polski o 1/3. Czy tego chcą wyborcy PiS-u i Solidarnej Polski?
Polak2021.10.28 17:23
Oni chcą władzy za wszelka cenę, ich nigdy Polska nie obchodziła tylko pieniądze i władza. Korupcja, nepotyzm, złodziejstwo - wszystko na niespotykaną dotąd skalę, nawet w PRL tak nie kradli. Jeśli zachód mówi, że w Polsce się źle dzieje, a w kongresie USA będą rozmawiać o erozji demokracji w Polsce i na Węgrzech, to ten proceder jest już zaawansowany.
POLAk2021.10.28 19:03
Oni z PO chcą władzy za wszelka cenę, ich nigdy Polska nie obchodziła tylko pieniądze i władza. Korupcja, nepotyzm, złodziejstwo - wszystko na niespotykaną dotąd skalę, nawet w PRL tak nie kradli. Jeśli zachód mówi, że w Polsce się źle dzieje, a w kongresie USA będą rozmawiać o erozji demokracji w Polsce i na Węgrzech, to ten proceder jest już zaawansowany.
Mariusz2021.10.28 17:04
Rozpętywanie kampanii, która w porządku mentalnym cofa Polskę o sto lat. Powstał pewien klimat otwarcie ksenofobiczny, antyeuropejski, antydemokratyczny i postaw, które promują bezprawie. To są już naczynia połączone, jedno wynika z drugiego. To, co się dzieje w obozie sprawującym władzę, to jest w prostej drodze powrót do najgorszych tradycji. Targowica naszego czasu, jak słusznie napisał w „Gazecie Wyborczej” Janusz Lewandowski. Zdrada podstawowego interesu Polski przyobleczona w retorykę wielkiego patriotyzmu, którego jest zaprzeczeniem. Dzisiaj w patriotyzmie nie ma nic ważniejszego niż dbanie o praworządność, demokrację i miejsce Polski w Europie. A nawet od miejsca w Europie bym zaczął.
Normalny2021.10.28 17:49
Dobrze powiedziane, ale pewne postawy wynikają z globalnych trendów, a nie tylko sytuacji wewnątrz krajów. Bardzo mocne jest parcie na "moją prawdę" i "mój punkt widzenia". Ludziom serwuje się informacje które chcą usłyszeć. Są to informacje fałszywe, zmanipulowane, przeinaczone. Z tego wniosek, że ludzie nie szukają faktów, szukają potwierdzenia swoich wyobrażeń. Jest to po prostu przerażające, bo to bardzo duża grupa osób, która może rzeczywistość zastąpić fikcją.
Skrzypek na dachu2021.10.28 21:20
PiS i PO to jedno zlo .