Trzaskowski: ,,Tęczowa flaga nie powinna nikogo obrażać'' - zdjęcie
03.08.20, 13:46fot. yt/tvp info/pixabay.com

Trzaskowski: ,,Tęczowa flaga nie powinna nikogo obrażać''

56

Po kolejnych skandalach obrażających uczucia narodowe i religijne wielu Polaków, głos zabrał prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Już nie ukrywa, że broni LGBT i flagi, która nie jest flagą Polski. Oczywiście nadal atakował obecny rząd.

W czasie transmisji online zaatakował rząd oraz zdania i opinie wielu Polaków, z którymi przegrał w wyborach i z którymi przegrała opozcycja totalna:

- Niestety czasami ta władza, która dzisiaj w Polsce rządzi ma taką tendencję do tego, żeby prawa nadużywać, do tego żeby gnębić ludzi, którzy na pewno mają dobre intencje i którzy powinni być chronieni. To chciałem państwu jasno zapowiedzieć.

Stwierdził też:

- Tęczowa flaga nie powinna nikogo obrażać. Na pewno nie może dochodzić w demokratycznym państwie do tego typu incydentów, które obserwowaliśmy, czyli do tego, że policja wkracza do prywatnych mieszkań.

Powiedział również:

- Miejmy nadzieję, że policja dokładnie wyjaśni czy na pewno miała ku temu jakiekolwiek powody. Jasno chcę powiedzieć, że przez te najbliższe lata, tak jak wielokrotnie deklarowałem, będę stał na straży wszystkich tych, którzy są w tej chwili atakowani, poniżani, którzy są po prostu słabsi. Niezależnie od tego czy dlatego, że są osobami niepełnosprawnymi, czy dlatego że walczą o prawa mniejszości seksualnych, czy dlatego że potrzebują wsparcia z jakiegokolwiek innego powodu

Skoro pan Trzaskowski tak bardzo chce bronić wszystkich, to wielu katolików czeka na jego obronę. Są też lokatorzy kamienic w Warszawie, którzy domagają się sprawiedliwości. Ciekawe, czy coś z tym zrobi?

Warto też chyba zaznaczyć, że to, czy coś kogoś obraża lub nie, to każdy Polak sam o tym decyduje, pan Trzaskowski natomiast nie ma w tym względzie raczej zbyt wiele do powiedzenia. Jego głos jest jednym z prawie 40 milionów osób mieszkających w Polsce.

 

mp/300polityka.pl/fronda.pl

Komentarze (56):

wojtekk_f2020.08.4 7:31
Jeżeli uważasz pajacu że nie obraża więc powieś nad łóżkiem w salonie lub kiblu, a nie zmuszaj społeczeństwa do oglądania takiego badziewia bo nie masz takiego przyzwolenia !
AVI2020.08.4 7:28
Czekamy, kiedy tęczowa flaga zacznie powiewać nad warszawskim magistratem. Realnie to już się dokonało, fizycznie jeszcze rafałek się wstrzymuje. Polacy, czy wiecie na kogo żeście głosowali? Na wierutnego kłamcę i manipulatora, dla niego fraga tęczowa jest ważniejsza niż biało-czerwona. Bóg po raz kolejny uratował nasza Ojczyznę przed inwazją zła. PAD modlił się kilkakrotnie na Jasnej Górze I Bóg go wysłuchał, podobnie jak wysłuchał milionów Polaków, którzy modlili się o powstrzymanie inwazji zła. MODLITWA MA WIELKIE ZNACZENIE! Oby Polacy wreszcie się opamiętali w swojej nienawiści do PiS, bo niektórzy opętani nienawiścią, wybiorą nawet tęczowego zdrajcę, jeśli tylko nie będzie z PiS. Trzeba modlić się gorąco o opamiętanie zmanipulowanych rodaków, bo nie wierzę, żeby prawie połowa chciała inwazji LGBT!
Stary Krakus2020.08.4 5:36
,,Tęczowa flaga nie powinna nikogo obrażać'' W tym jest problem, że nie powinna, a obraża, bo wygłaszanie i fizyczne bzdurne pokazywanie jaka to krzywda dzieje się gejom jest wierutnym kłamstwem, a obrażanie ludzi na każdym kroku jest poniżej krytyki.
Jan Radziszewski2020.08.4 1:24
a może obraża Pana Boga przecież stworzył On nie dwu chłopów lub dwie baby tylko Parę Men i women + co może ty sam z drugim pedałem zrodziłeś syna i córkę? +++ Sąd Boży - BARDZO BLISKO +++ musisz wiedzieć - za niedługo a nawet może i w tym roku Prześwietlenie sumień tj Sąd Ducha św ++"Niektórzy poczują tak wielkie obrzydzenie i doznają takiego wstrząsu, gdy ich grzechy zostaną im ukazane, że umrą zanim wykorzystają okazję prośby o przebaczenie. - a piekło czeka i gore! + Bowiem Każdy zobaczy stan swej duszy przed Bogiem – co dobrego i co złego uczynił w swym życiu ++ stąd pytanie +++ a gdzie mogą jedynie trafić mordercy,sodomici i prześladowcy KK - tylko mogą do PIEKŁA + bowiem wieczne są tylko NIEBO i PIEKŁO (nie czyściec ) powstałe tj stworzone dla Lucyfera i jego zwolenników w tym potępionych l
Jas2020.08.3 23:46
jak nie obraża, to niech ja powiesza na meczecie lub synagodze!? Tacy odważni, a tam nie pójdą!?
Hanna2020.08.3 21:55
Ta flaga mnie nie obraża tylko mierzi i śmieszy.Czekam kiedy będzie hymn i jakieś ceremonie.
gosc2020.08.3 20:16
Polish nationalists burned LGBTQ flag at Warsaw Uprising anniversary march ............. youtube.com/watch?v=cA-BbwjAdL0
:-))2020.08.4 7:27
Za to kocham Polskę i Polaków!!! .... BRAWO!!!
gosc2020.08.3 20:15
Poland: Nationalists burn LGBT flag while marking 76th anniversary of Warsaw Uprising ........ youtube.com/watch?v=R97pIJ2p8MM
Polak2020.08.3 19:35
wywieszona na balkonie 6-kolorowa flaga mnie nie obraża,ale pawian klepiący sie po jajach przy niej już tak,i żądam od policji,żeby zrobiła z takim porządek.I to skutecznie
AVI2020.08.4 7:44
Nie rozumiesz, że inwazja tęczowej flagi, to właśnie zredukowanie człowieka do "klepiącego się po jajach" nieszczęśnika, to pozbawienie człowieka godności i sprowadzenie go do zwierzęcia, albo nawet gorzej, poniżej zwierzęcia, bo zwierzęta mają ruje tylko w pewnych okresach, a zwolennicy LGBT "klepią się po jajach" przez cały czas, to dla nich NAJWAŻNIEJSZY ORGAN LUDZKI! Tęczowa flaga i macica na fenetronach odzierają ludzi z człowieczeństwa, bo przecież człowieka nie można zredukować do jego genitaliów! Tylko najbardziej pierwotne społeczeństwa czciły fallusa, jako najwyższą wartość i oddawały się orgiom, kończącym się zwykle rozlewem krwi; czy my mamy do tego wracać? LGBT już postuluje walkę, niszczenie i bunt w imię czczenia fallusa, jako najważniejszej wartości, a za tym wszystkim ukrywa się po prostu groźny nihilizm. Czym innym jest orientacja seksualna, a czym innym agresja LGBT z tęczową flagą.
nick2020.08.3 18:51
Niech to powie i zaproponuje muzułmanom. Na pewno się z nimi zbrata.
Jerzy2020.08.3 18:51
Katolikow ma kto bronic i robi to bez przerwy. Rzad, partia PiS, Rydzyk, biskupi. Katolicy sa najbardziej uprzywilejowana spolecznoscia w naszym kraju.
abc2020.08.3 18:57
...................i najbardziej szkalowani i opluwani choć im z drogi schodzą. Symbole religijne - niszczone i dewastowane.
Cool2020.08.4 7:36
Od tego jest Państwo, żeby bronić normalnych obywateli przed agresywną dziczą!
Grizzly2020.08.3 18:46
Mnie obraża tak jak ciebie i swołocz lewacką obraża KRZYŻ!
Jahu2020.08.3 18:28
Sześciokolorowa szmata jest symbolem obrzydliwego grzechu, bezeceństwa i zboczenia.. Krzyż jest symbolem miłości Boga do człowieka.. Rafaelku, prawda jest taka, że szmaty bronicie a krzyż chcecie usuwać..to tak jakby powiesić brudny papier toaletowy i czystą kartkę papieru, widzisz różnicę? No więc każdemu normalnemu człowiekowi czysta kartka nie przeszkadza a ofajdany papier budzi obrzydzenie, ale u "nowociesnych" jak widać jest odwrotnie.
Mała162020.08.3 18:21
Nacisk ma "nie powinna obrażać" :) A jeżeli obraża to my cię faszysto nauczymy szacunku dla tęczowej szmaty. Ręka podniesiona na tęczowe g... zostanie odrąbana. Młodsi nie pamiętają obowiązkowych Pochodów 1-majowych. Za parę lat będziecie brali w nich udział.
Adam2020.08.3 18:07
Panie Czaskowski, nasza flaga jest BIAŁO-CZERWONA. Nie chcemy żadnej innej, a zwłaszcza takiej, której wyznawcy walczą z Polską, z polskimi rodzinami, chcą deprawować dzieci i młodzież.
Flaga2020.08.3 17:41
Czy wiecie, że tęczowa flaga LGBTQI zawierała kiedyś 8 kolorów. Dwa zostały z niej usunięte a ich obecność została utajniona. Symbolizowały odpowiednio pedofilię i zoofilię.
Marian2020.08.3 19:07
Kretyn
Walka2020.08.3 17:40
Polska Walcząca z faszyzmem LGBT+
Ziga2020.08.3 17:37
Przede wszystkim to nie tęczowa flaga.rak koloru nie jest przypadkowy.Trzaskowski powoli pokazuje swoje prawdziwe masońskie oblicze.
Zatroskany2020.08.3 17:16
Trzaskowski widzi wszystko w krzywym zwierciadle. Ratuj nas Boże, nasze dzieci i wnuki... i świat cały od lewicowego szaleństwa, od anarchii która wyłania się coraz częściej.
Tsman2020.08.3 17:15
Tęczowa flaga oczywiście nie obraża, tylko te matoły nie zauważyły. Ona ma siedem kolorów, a gejowska powinna mieć sześć, co dowodzi, że im się w ogóle tęcza nie podoba.
opty2020.08.3 16:49
,,Tęczowa flaga nie powinna nikogo obrażać''; mogła być flagą POwinna być FLAGĄ, którą nie jest.......
man.of.Stagira2020.08.3 16:10
JAK śmiesz chamie na koturnach mówić komukolwiek jakie ma mieć uczucia? Przegrana kreaturo...szambonurku jeden...
Szybka Randka2020.08.3 16:00
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Mam inne zdanie.2020.08.3 15:53
Obraża mnie do cna.
Wreszcie trzeba2020.08.3 15:53
Wyszlo szydlo zworka. Okazalo sie kto jest kto. Nie rozumiem jednego- czy nie moze Rzad sobie z tym poradzic?
abc2020.08.3 18:55
............niech tylko spróbuje - zaraz Thun ze Spórek wzniosą larum do Brukseli o niszczeniu demokracji i nietolerancji. Z nimi się muszą obchodzić jak z g......, ktore delikatnie przesuniete śmierdzi jak uszkodzona czajka.
ryszard2020.08.3 15:30
Każde postępowanie wobec drugiego człowieka, którego on sobie nie życzy jest nie tylko obrazą, ale ciężkim nadużyciem. Jeśli jest specjalnie organizowane w celu narzucania, wbrew protestom reprezentujących absolutną większość, jest niczym innym innym jak faszystowskim terrorem bojówek takiej ideologii. Hitler też ogłosił, że chce bronić mniejszość przed większością i w konsekwencji ta mniejszość zapędziła większość całej Europy do obozów koncentracyjnych. Miejscem właściwym dla wykolejeńców gloryfikujących wzorce wg Mein Kampf, powinny być ciężkie wiezienia.
dr2020.08.3 15:29
flaga ? czy ma 6 kolorów czy mniej czy więcej ? "sama w sobie" nie była by problemem jak wiele inny przedmiotów.. ale gdy ów przedmiot np. flaga zaczyna być symbolem "czegoś" to analizujemy co to jest to "cuś" ? no i z analiz wychodzi że to "cuś" zwane doktryna LGBT stoi w całkowitej sprzeczności z doktryną chrześcijańską ...jeżeli tak... na to obraża profanuje ...etcetra... wyznawców chrześcijaństwa... bo ? bo pomnik też jest tylko przedmiotem ale jego forma coś symbolizuje... więc mamy symbol kontra przeciwstawny symbol ... to powinno być karane przynajmniej jakąś grzywną... bo nie o zemstę chodzi tylko o sygnał, znak... tak samo jak jest karane propagowanie symboli nazizmu i komunizmu są karane, a np. godło Polski i hymn prawnie chroniony... i dlatego wywody Trzasia to jakieś kompletne cymbalstwo i włos na szczęście prezydentem Polski nie został , bo tutaj mamy przemoc w świecie symboli... czyli z próbą narzucania chrześcijanom odwrotnych przekonań ... na dodatek te odwrotne przekonania to jakiś bełkot i stek bzdór... bo płeć można rozpoznać nawet po stuleciach na szczątkach ledwie .. i może być jedną z dwóch... i nic tego nie zmieni ani bełkot ani nowomowa... kołchozy też miały być najlepsze... a wyszło jak zwykle : kupę ludzkich nieszczęść a gospodarczo kupa plajty i nie efektywności .. i teraz nie inaczej... dramatem jest to że tyle cymbałów na Trzasia cymbała głosowało. sic przecież ten Trzasi nie rozumie elementarnej logiki prawa rzymskie.. jak wszyscy lewacy ..być może dlatego że jak sami głoszą pochodzą od małpy ?
orgii2020.08.3 15:03
aŁtorytet rafałek może wygłaszać sFoje banialuki w rurze czajki ....i tyle
matis892020.08.3 15:01
Jak mówi Słowo Boga, homo sodomia to obrzydliwość w oczach Boga, więc mnie to brzydzi. A brzydzić może panie Trzaskowski co kałem zalałeś pół Polski wzdłuż Wisły ?
wiesław2020.08.3 14:51
Flaga nie, tylko ludzie spod tej flagi. To pełni agresji prowokatorzy, którzy depczą nasze wartości i obrażają na każdym kroku. Flaga to tylko kawałek szmaty, ona choćby chciała, to nie potrafi obrażać, ale ten buc na balkonie, który skrobie się po genitaliach, obraża
gacie oPOdły2020.08.3 14:48
gacie w barwach tęczowych, a paznokcie u gir pomalowane na czerwono
nie idż drogą2020.08.3 14:46
Bulla Lewatywy
skuter2020.08.3 14:45
Bądźmy biedni ale normalni
***2020.08.3 14:44
"Tęczowa flaga..." jaka flaga? przecież to zwykła szmata jest, tyle że kolorowa.
rebeliant2020.08.3 14:40
Tęczowy nocnik na łbie matki Trzaskowskiego też jej nie powinien obrażać, a wręcz przeciwnie - on ją ubogaci kulturowo.
Ninel2020.08.3 14:24
Jak to nie powinna, skoro właśnie po to nią machają, aby profanowac i zawłaszczać obszar? Kiedyś była to flaga czerwona, teraz wielokolorowa, zawsze REWOLUCYJNA.
Ja, Hertrich-Woleński2020.08.3 14:21
jestem dumny z mojej parchatej rodziny, że mnie na skürwysyna wychowali, moją siostre na kürwe. Niestety moja kürwa żydowsko-UB-cka matka i żyd-skürwysyn NKWD-wiec ojciec pozdychali. Chyba kolej na mnie.
tylko patusków z pis ;]2020.08.3 14:16
bo sie chlopy obawiają własnych ciągat do męskiego seksiku ;] ministranty i proboszcze znają temat ;]
AAAtomek2020.08.3 14:01
Tęczowa flaga obraża faszystów.
Anonim2020.08.3 14:21
Nie tylko faszystów ale przede wszystkim przyzwoitych ludzi których brzydzi wkładanie członka do d*py co ta flaga symbolizuje
Anonim2020.08.3 14:38
Faszyści to nie jest żadna realna kategoria tylko wymyślona do ktnasorej można wrzucić każdego z kim sie nie zgadza i komuniści nagminnie to robili. Torturowali "faszystow" polskiego podziemia, nazych bohaterów narodowych którzy de facto z faszyzmem walczyli. Faszyzm to słowo oznaczające obelgę mająca na celu zniechęcenie do kogos bez potrzeby zmierzenia sie intelektualnie z tym co głosi. Powinno byc wam wstyd za te kłamstwa. Przyłączając sie do tej grupy czynicie sie spadkobiercami tez bezdusznej i krwawej ideologii.
ryszard2020.08.4 7:08
"Uderz w stół, a nożyce się odezwą".
Cool2020.08.4 10:20
Dla lewactwa, każda normalność to faszyzm!
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.3 13:53
A ja "trzepie kapucyna" publicznie Rafalalku! Przyłącz się do mnie!
AAAtomek2020.08.3 14:01
Prawicowy przygłupie, chcesz się onanizować idź do kościoła?
Polak Ateista Dumny Gej2020.08.3 14:12
"Prawicowy"? Do kościoła, chyba tylko aby coś sprofanować! Nienawidzę katoli. Odbytnica lepsza od pissdy!
kapral2020.08.3 17:47
Just another dumb as fuck polacks. But with ambition and very limited vocabulary. Czy to Piotr Nowak 🖐🏻?
Jana2020.08.3 13:52
Ni i oddaj głos na takiego durnia.
siedlisko Zła tęczowy Ratusz2020.08.3 13:52
czarne wdowy Dzidziuszki - czerwone Rabieje - POmarańczowy Czaczkowski ; POszoł WON
nie ma nic gorszego niż2020.08.3 13:50
sfrustrowany, przegrany POplatfus