Tomasz Sakiewicz: Połamią sobie na Polsce zęby, tak jak bolszewicy sto lat temu - zdjęcie
12.08.20, 20:30Fot. Elekes Andor via Wikipedia, CC 4.0 / Pixabay - Chickenonline

Tomasz Sakiewicz: Połamią sobie na Polsce zęby, tak jak bolszewicy sto lat temu

83

W chwili gdy piszę ten komentarz, organizowane są kolejne protesty lewackich ekstremistów w obronie rzekomo zagrożonych praw mniejszości seksualnych. Tymczasem jedyne, co dzisiaj w Polsce jest zagrożone, to prawa katolików i innych osób wierzących, brutalnie atakowanych przez działaczy LGBT.

Bandyta o pseudonimie Margot, podający się za kobietę, napadł i poturbował pokojowo nastawionego działacza pro-life, a następnie zniszczył jego samochód. Powinien za to natychmiast trafić za kratki. Sąd, mimo że widział, z kim ma do czynienia, wypuścił go. Ten zaś po drodze sprofanował i najprawdopodobniej uszkodził kilka pomników. Prokuratura odwołała się od niesłychanej decyzji sądu i wreszcie udało się zatrzymać chuligana.

W trakcie zatrzymania funkcjonariusze policji zostali zaatakowani przez kilkudziesięciu aktywistów LGBT. Widziałem tę akcję. Policjanci, próbując wykonać decyzję sądu, starali się nie zaogniać sytuacji. Nie było tam żadnych oddziałów przeznaczonych do walki z tłumem. Mimo to obrażano i atakowano funkcjonariuszy. Policja sobie poradziła, ale w obronie działaczy LGBT stanęli politycy opozycji i komisarz Rady Europy ds. praw człowieka. Tej samej Rady, która toleruje to, co dzieje się na Białorusi i w Rosji.

Co z tego wynika? Mamy do czynienia z rewolucją, która umożliwia bicie i poniżanie katolików i zakazuje wyciągania jakichkolwiek konsekwencji, jeżeli prawo łamią ludzie spod znaku LGBT. I nie chodzi tu o żadne prawa dla homoseksualistów, bo oni mogą się czuć ofiarami tej rewolucji. Chodzi o zniszczenie norm społecznych, doprowadzenie do upadku naszej cywilizacji i zastąpienie jej mglistymi pomysłami na rekonstrukcję społeczeństwa.

Czy jest to groźne? Jest. Czy wygrają? Moim zdaniem nie. Połamią sobie na Polsce zęby, tak jak bolszewicy sto lat temu. Polacy są bardzo cierpliwi, ale widzieli już niejedno. A na pewno nie lubią, gdy coś robi się na siłę. Ta rewolucja upadnie jak wszystkie inne marksistowskie ruchawki. Zostanie po niej jedynie wstyd wśród tych, którzy dali się nią omamić.

Tomasz Sakiewicz

"Gazeta Polska" nr. 33; data: 12.08.2020.

Komentarze (83):

Gal2020.08.13 11:30
Kapłańska 18 22 Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość! Kapłańska 20 13 Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
edi2020.08.13 10:28
Ideologia LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
robaczek2020.08.13 9:05
BRAWO pisiurki!!!! MOCNIEJ!!!!!!! GLOSNIEJ!!!!!!!!! AGRESYWNIEJ!!!!!!!!!!! ale kręcicie bata na siebie ;] NO TEGO JUZ NIE ZATRZYMACIE ;] śliczne!!!!
JoGa2020.08.13 10:31
Jesteś robaczku pewny?
robaczek2020.08.13 11:13
OJ BARDZO ;] a wy co?????? wierzycie ze Polska jako ostatni bastion konserwatyzmu katolickiego zatrzyma swiat?? NO MISKI!!!! AZ TAK NAIWNE JESTESCIE!!!!???? moze juz czas sie przyznac ze daliscie sie napuscic przez PIS jak dzieci!!!!! i to znou przy uzyciu komuszych metod!!!! NO JAREK TAKIE ZNA!!1 NIE JEGO WINA!!! wasza!! ze sie tak dajecie caly czas ruch.... ! biedne geriatrusie ( to pieszczotliwie ) ;]
Aleksy2020.08.13 16:55
" biedny mały robaczku"..LECHU Kellerze!??? hahaha...! STARCZE? CZYM TY STRASZYSZ, TYM SWOIM MAŁYM ROBACZKIEM??... CZEGO NIE ZATRZYMAMY?...CIEBIE NA WÓZKU INWALIDZKIM??... NIE BĄDŹ ŚMIESZNY..??? ALE JUŻ SIĘ TRZĘSĘ! ALE SIĘ BOJĘ! CZUJESZ...?... MAM JUŻ W SPODNIACH ZE STRACHU!......
Bożena2020.08.13 8:55
Bandytów i zboczeńców tworzących LGBT należy karać finansowo i izolować. Nie należy kierować się tym co mówią niektórzy lewacy z UE. Oni na ogół i tak, niezależnie od tego co się dzieje, mówią to samo. Psy szczekają - karawana jedzie dalej;-)
Prawda.2020.08.13 8:49
ABY Pan Sakiewicz mial racje. Dla mnie lgbt, POmylency na czele z trzaskowskim sa awangarda tego zdemoralizowanego ruchu, nie politycznego tylko dazacego do zniszczenia kraju , do zniszczenia wszystkiego co jest polskie historycznie i obyczajowe.Nalezy zdecydowanie przeciwstawiac sie tej cholocie, ktora ma poparcie takich jak trzaskowski i reszta lewactwa komunistycznego.
ceramik2020.08.13 7:52
Pan Sakiewicz pięknie to określił i niech tak się stanie. Połamią sobie karki na Polsce.
Debil czarzasty2020.08.13 7:42
Przeproście panią margot i panią sthur!
taro2020.08.13 7:39
oni wsydu nie beda mieli,bo nie wiedza co to jest, zmienia tylko nazwe swoj nowej ideologii,zasiada znow na najwyzszych stolkach i beda nas atakowac,przy tym przekonujac publike,jakim jestesmy dla nich zagrozeniem i to jest wszystko dla ichniego dobra.
Nigdy Tęcza w PL2020.08.13 7:50
Wracaj na swoją cuchnącą interię lewacki głupku.
Czarek2020.08.13 7:32
Hungarica to wspaniały patriotyczny zespół. Lewactwu każdy patriotyzm będzie przeszkadzał. Są na tyle ograniczeni, że innego epitetu poza faszyzmem nie są w stanie wymyślić. Wszędzie widzą faszyzm tylko nie u siebie. A przecież prawdziwy zamordyzm i antydemokracja panuje właśnie wśród lewicy, zwłaszcza tej niby naukowej, która posuwa się taka daleko że zabrania głoszenia nauki a w to miejsce głosi jakieś genderowe dyrdymały.
usp2020.08.13 7:23
Lubie tego prawicowego postkomucha ;) za pieniążki od partii powie/zrobi wszystko ;)
INGA2020.08.13 7:11
A NOWAKA/ OD ZEGARKÓW / SZYKUJĄ NA MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI PO EWENTUALNYM OBJĘCIU WŁADZY
ladychapel2020.08.13 7:10
Hungarica to czołowy reprezentant tzw. węgierskiego rocka narodowego („nemzeti rock”). Opiewa utracone przez Węgry sto lat temu ziemie w Rumunii (Siedmiogród) i dzisiejszej Słowacji. Miał wystąpić w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, na koncercie z okazji setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. Wokalista Hungarici Sziva Balázs regularnie występuje na zgromadzeniach skrajnie prawicowego Jobbiku. Został wydalony ze Słowacji w roku 2008 w związku z zamieszkami etnicznymi po meczu w miejscowości Dunajská Streda (rannych zostało wówczas ponad 50 osób). Inny zespół Balazsa, Romantikus Erőszak („Romantyczny Gwałt”, „Romantyczna Przemoc”), jawnie posługuje się faszystowskimi symbolami. Po interwencji mediów, aktywistów i wycofaniu się szeregu – również prawicowych – artystów z koncertu, Centrum Sztuki Współczesnej odwołało występ Hungarici. Był to już kolejny ekstrawagancki pomysł nowego szefa placówki, powołanego przez Piotra Glińskiego. Wcześniej z koncertem w CSW wystąpił Jan Pietrzak.
- - -2020.08.13 6:50
Sakiewicz ty lepiej tak nie prorokuj, bo jak wiatr zawieje w drugą stronę to ci zabiorą wszystkie pieniądze z rządowych reklam. A ludzie są też mściwi – niektórzy nawet proponowali żeby wrzucić cię do celi z pedałami.
Jarosławdrętwapała2020.08.13 6:37
Jarosław ma wrodzony niedowład członka - to 50% meńcizna
kerr2020.08.13 6:41
A twój członek? W ilu procentach ma niedowład? 60%? 80%?
Polak2020.08.13 6:37
Owszem, Polacy pogonią komunistów z pisowskiej mafii jak sto lat temu późno bo póxno, ale pogonili ich duchowych przodków. Towarzyszu Sakiewicz, 40 lat temu waszej mafii wydawało się że wygra z opornikami. Dziś wydaje wam się że macie jakąkolwiek szansę wygrać z tęczą.
JESTEŚ ŻAŁOSNY, LECHU K!... ZAMILCZ!2020.08.13 17:04
Lechu...! Lepiej zamilcz! Przecież wiemy, że wstydzisz się swojej narodowości i zamiast pisać:"Żyd"! ...Piszesz ..."Polak"...! To jest zamierzone, wiem o tym ! CZYŻBY ZE WZGLĘDU NA TAK MAŁEGO "robaczka"???
Zapamiętaj te słowa:2020.08.13 3:45
"...POWINNI WSZYSCY РОJEBY ZDECHNĄĆ РІЕRDОLОNE ..." - - - - Tak wygląda "argumentacja" wychowanka PRL-u, żyda z tytułami naukowymi nazwiskiem Jan Hertrich-Woleński,
Tak wygląda "argumentacja" wychowanka PRL-u,2020.08.13 3:43
żyda z tytulami naukowymi nazwiskiem Jan Hertrich-Woleński, cyt.: - - - - " JAKIM КURWА TRZEBA BYĆ DЕBILEM ŻEBY РОJЕBÓW ZАJЕBАNYСН Z RUCHU NARODOWEGO POPIERAĆ SZMATY RASISTOWSKIE CO Z NOŻAMI КURWА LATAJĄ I UKRAIŃCOM I ŻYDOM GROŻĄ POWINNI WSZYSCY РОJEBY ZDECHNĄĆ РІЕRDОLОNE Z TO." - - - - Takich PRL "naukowców" wychował, takim nadawał tytuły!
Hertrich-Woleński - Hartman - Szostkiewicz2020.08.13 3:42
Woleński, masz 80 lat, byłeś "celebryta naukowym" w PRL-u mając karierę zapewniona legitymacją PZPR-u, teraz kiedy cuchniesz trumną zupełnie straciłeś poczucie własnej godności produkując się tu. Pozostaje ci tylko osobiście przedstawić się. Ale się pękasz m.in. o kolegów redakcyjnych z "polityki". Adaś Szostkiewicz obciągnie każdego druta za free trip do duchowej ojczyzny, Izraela, a w doope weźmie za wyjazd do USA, Jasiu Hartman, podobnie jak ty wyjątkowa koorva żydowska.
J. Hertrich-Woleński, geremkowski profesor2020.08.13 3:40
Mamy tu przykład 80-letniego (Po 11...) żyda, "antysyjonisty" a jakże, Jasia, kolegi redakcyjnego innego Jasia, Hartmana. Chlubi się tytułami naukowi. zdobytymi w PRL-u (Chcesz wiedzieć jakim kosztem? Kosztem innych!) a tutaj ten stary hooy zachowuje się jak byle szmondak z Nalewek. W "polityce" był big kahuna, arogancka koorva, cenzurował co mu ludzie pisali, wybierał takie aby poniżać. Tu na Frondzie puścily tej koorvie żydowskiej wszelkie hamulce przyzwoitości. Nie jemu jednemu, bo ten szmondak moralista-filozof i koorva etyk Jasiu Hartman też tu i w Do Rzeczy krąży. Wydawałoby się, że nawet PRL-kie "wykształcenie" do czegoś zobowiazuje, nie u tych szmondackich goovien. Takimi się porodzili, w takiej nienawieści ich wychowano. Są zupełnie pozbawieni honoru, wstydu nigdy nie mieli.
Hertrich-Woleński - Hartman2020.08.13 3:38
Dwie mendy żydowskie i jeden "wannabe" parch szaleją po Frondzie i Do Rzeczy. Nudno im w "Polityce". Jan Hartman, jak sam siebie określa, jest 100% parch i 100% "Polaka". Polaka? Ten parch jeszcze nie tak dawno mówił tylko i wyłącznie o "polskich chamach" (a spróbuj ty, "polski chamie", powiedzieć publicznie "żydowski chamie"!), a teraz chce nim być, i to 100%-wym. Żydowska kalkulacja. J. Hertrich-Woleński, geremkowski profesor, ze skóry wyłazi parch aby we Frondzie i Do Rzeczy pluć jadem na wierzących, na Polskę. A kim ten jest trzeci? "Adaś" Szostkiewicz, wannabe parch, absolutny hipokryta, obrzydliwa kreatura. I to oni pouczają m.in. mnie o tolerancji, wolności, demokracji.... Wychowankowie PRL-u, dumni czerwoni pionierzy, dumni z członkostwa w TPPR, ZMP, ZMS, PZPR... By wreszcie zasilić szeregi Bolka.
Anonim2020.08.13 2:13
Tomasz Sakiewicz, dlaczego robisz z siebie takiego przygłupa!!!!!!!!!!!!!
abc2020.08.13 2:36
A czego nie rozumiesz w zdaniu, które powiedział?
Genderolożka2020.08.13 1:13
Margot ma prawo do wyboru płci. To jedno z fundamentalnych praw człowieka. W przypadku osób transseksualnych wystarczy tylko dokonać uzgodnienia płci. W wielu postępowych krajach taki zabieg chirurgiczny jest finansowany przez państwo ale z ograniczeniami (do max. 3 razy). Bardziej skomplikowana sytuacja jest gdy mamy np. mężczyznę identyfikującego się psem płci żeńskiej mającym skłonności do własnej płci. W tym przypadku mamy do czynienia z kombinacją TZL i kuracja hormonalna oraz zabieg chirurgiczny jest bardziej skomplikowany zarówno w opisanej transmitacji jak i kolejnych.
czekista2020.08.13 1:17
Facet, ktory amputuje sobie genitalia, dalej jest facetem ale bez genitaliow.
abc2020.08.13 1:46
Mały problem pojawia się gdy lewak identyfukuje się z automatem do sprzedży biletów - wkładać coś do niego? dotykać?
Do loszki, szybki Lopez2020.08.13 3:45
chcesz tak czy w dupcie? Byle szybko!
NaziBarbi2020.08.13 1:03
Patologia naukowa i seksualna wmawiająca głupoty już padła.
sooa2020.08.13 0:30
za okrutne potraktowanie nieszczęśliwego człowieka jakim jest Margot...gardzę Wami
abc2020.08.13 2:07
A co jest w nim nieszczęśliwego? - lusterka urywa jak jurny byczek.
Marco2020.08.13 0:25
Proponuję opryskiwać ich płynnym nawozem na ich wiecach. Krzywdy nie będą mieli. Gów...no lgnie do gów..na.
Janka2020.08.13 2:30
Tak zrobię następnym razem, jak będzie szła koło mojego domu procesja zboków. Miejsce dla zboków to kościół, nie życzę sobie by ci zboczeńcy wychodzili ze swoimi perwersjami na ulice i tachali pod mój dom to swoje fetyszowe truchło. Gdzie się kupuje obornik w Krakowie?
Beno2020.08.13 0:00
Mam nadzieją, że ci spod znaku LGBT i tęczowej szmaty wkrótce się doigrają. Już dość tolerowania łobuzerskiej hołoty. Czas, by wziąć kije i przegonić tę lewacką bandę.
czekista2020.08.13 1:05
Doigraja, doigraja. Beda ogladac wlasne tylki bez odwracania glowy.
Jagoda2020.08.12 23:44
Niedowiarków informuję , ....że nikt nas nie pokona!.... Polsce pod Zaborami też nie dali rady! Ani Ruskie, ani Prusaki !... Chcieli nas zniemczyć, zakazali mowy polskiej w szkole! Zakazali się nawet modlić po polsku!... I CO ..?? NIE DALI NAM RADY!... NIKT NAS I NASZEJ WIARY NIE POKONA!.. Nawet możecie sobie połamac ostatnie zęby..! TO NIC Z TEGO NIE BĘDZIE!.... TYLKO POD TYM KRZYŻEM, .... TYLKO POD TYM ZNAKIEM,...... POLSKA JEST POLSKĄ,..... A POLAK, POLAKIEM!..... Innej..... O p c j i... nie ma!
Oj dana, dana2020.08.12 23:43
Brakuje tutaj KKP (spec od kretynizacji), AAATomka, Alberta i innych lewaków - może się nawrócili?
Olek2020.08.12 23:48
Udajesz, że nie wiesz??...To o co pytasz...to jedna i ta sama osoba w różnych nickach! To ten sam: Lech Keller, "kretynizacja, "Albert, "Iza ,.."Urszula ..."dumny gej", itd...itd...! i wiele jego nicków...
Oj dana, dana2020.08.12 23:57
No to musieli im, mu, jej, onemu dobrze płacić, albo porządnie lać batem.
...2020.08.13 0:14
Oskarżasz innych, a sam(a) niby Olek, ale też i Jagoda i Irek... zdecyduj się w końcu jak masz na imię
...2020.08.13 0:17
no albo Klio lub Paweł, zależnie od nastroju
IRENA2020.08.13 17:09
Co ty Lechu bredzisz!? Czy mamy ci pedziu napisać twoje dziesiatki pedalskich nicków? Ogarnij się! sprawdź swoją kartotekę w IPNie!...OK!?
...2020.08.12 23:29
Sakiewicz, jak tam przytulona kaska za puszcza.tv?
Irek2020.08.12 23:50
Duraku? Lechu... Kogo pytasz...? Nas?! Pytaj jego! Adres znasz! Nie rżnij głąba!
zbrojne ramię PL2020.08.12 23:04
Won! Tęczowe chuligany, a sio!
Iza2020.08.12 22:52
"prawa katolików i innych osób wierzących, brutalnie atakowanych przez działaczy LGBT|- kto atakuje? Kościół i bandyci spod znaku pro-life obrażający 2 miliony osób w Polsce są prowodyrami. PiS całą kampanię oparł na nienawiści do LGBT. Osoby LGBT to jedna grupa w Polsce nie objęta ochroną prawną. Sakiewicz skończ kłamać i bredzić.
Klapaucjusz2020.08.12 22:35
W 1920 temu bolszewicy połamali sobie zęby na Polsce, a w 1939…. Panie Sakiewicz, niech pan szyje tęczowe flagi, wedle pańskiej analogii przydazą się za ~20 lat.
Bij bolszewika w każdej go postaci2020.08.12 22:37
A w 1939 lewactwo z lewej strony zaatakowało razem z lewactwem z prawej strony - pojedynczo oni się boją. Ale i tak przegrali.
Panie towarzyszu Klapcjusz,2020.08.12 22:44
😂😂 Jak bardzo trzeba być sqrwionym żeby takie rzeczy pisac??? Przecież wy jesteście chorzy.... Mordo! Ty nie rób tego brandzlowania. Ty się lecz. Bo jak nie ty to ty to jesteś pozaludzka zwierzyna.
Klio2020.08.12 23:55
'klapku..." Jakoś zapomniałes o końcu Komuny! Polecieli ruskie od nas ... " na zbity pysk...! Nie ciesz się swoją szmata kolorową ! To tylko kawałek materiału!!! Nic wiecej z tego nie będzie !...Kumasz, Lechu?
Po 11 ...2020.08.12 22:33
Pisowski tupolew już zaliczył tęczową brzozę, już w cock picie słychać "pull up ludzie LGBT ahead", ale ląduje dalej, na spotkanie nowego pokolenia. Dzieciaki was rozliczą. Spisane będą czyny i rozmowy.
Po 11 ...2020.08.12 22:28
Pis pałuje i walczy z dzieciakami. Dziewczynami w spódniczkach. Nastoletnimi chłopakami. Nie ma dla was przyszłości. Tylko sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.
Pani od matematyki2020.08.12 22:34
We wrześniu zacznie się szkoła i tęczowi bojownicy będą się bały/li pały przed tablicą. Pierwiastki równia kwadratowego są bezlitosne - tu nie pomoże sofistyka - 2+2=4 choćby nawet machali tęczą.
Po 11 ...2020.08.12 22:46
Może i tak, ale mojej sofistyki nie porzucę i ciągle będę podgryzać po kostkach.
Paweł2020.08.13 0:08
Po...11...! .... Dlaczego Lechu K. cwaniakujesz!?.... Nic nie będziesz podgryzał, staruszku! Siedzisz na wózku, dziadku ok. 80 letni, co ty więcej możesz!?.... Nic! ...Pisałeś, że nawet ci się już żyć nie chce! Możesz, co najwyżej trochę powalić w klawiaturę! ..Ale i tak masz zawsze same minusy...! To jaki sens? ...Trollu, nie są pracodawcy zadowoleni z ciebie! ...Syzyfowa twoja praca...! Nikogo nie przekonałes! Nie byłeś w stanie nas obrazić, bo nawet sam siebie nie szanujesz i wyzywasz się we wpisach od... sk.....w!
tencza nie obroża2020.08.12 22:25
Wtedy uratowaliśmu Europę przed czerwoną zarazą (z pomocą Węgrów), potem rozwaliliśmy komunizm (z pomocą Węgrów), teraz uratujemy zachodznią cywilizację przed tęczową zarazą (z pomocą Węgrów). Dlaczego to tylko my mamy zawsze walczyć?
Ja, Jan Hertrich-Woleński2020.08.12 22:21
"Yebałem Jezusa w doopę a Maryję w mordę!" DLACZEGO??? Bo jestem starym skorvvysynem, hooyem żydowskim, należę do B'nai B'rith - Loża Izrael i nienawidzę polaczków-katoli. Jak każdy szanujacy się gudłaj uratowany przez katoli.
Michał A.2020.08.12 23:07
Zdechniesz we własnych gównach jak Stalin. Tak skończysz. Ja to już wiem.
Widz22020.08.12 23:32
Dzisiaj w nocy dostaniesz pierwszą ratę.
Jadwiga!2020.08.13 0:25
"Woleński..."! Kellerze!...... O, MÓJ JEZU, PRZEPRASZAM CIĘ! .....PRZEBACZ MU JEGO STRASZNE WINY!!!! ..ZACHOWAJ GO OD OGNIA PIEKIELNEGO! .... DOPOMÓŻ MU, GDYŻ BARDZO POTRZEBUJE TWOJEGO MIŁOSIERDZIA!.....BĄDŻ MIŁOŚCIW JEMU GRZESZNEMU! ...NIE WIEM CZY WIE, JAK BARDZO SOBIE SZKODZI I JAK BARDZO CIĘ OBRAŻA!??? ..... NIE MOŻE POWIEDZIEĆ, ŻE CIĘ NIE MA!?? .... TO PRZECIEŻ JEGO RODACY, ....... CIĘ JEZU, UKRZYŻOWALI ... 2 TYS. LAT TEMU!...
Juda2020.08.13 1:41
A dlaczego szabes - goju za Żyda się podajesz .....? a piszesz jak Arab - Palestyńczyk ? Nierób Antysemityzmu .
Anonim2020.08.12 21:56
Miejmy nadzieję, że tak faktycznie się stanie.
Po 11 ...2020.08.12 22:10
A jaki problem? Zawsze można strzelać i aresztować. Pis to ma we krwi ... rządze władzy i krwi. W pis cieszą się wszyscy, bo to jest moja krew tęczowa, która za wielu będzie wylana na przegonienie pedłow.
tencza nie obroża2020.08.12 22:16
Wtedy bolszewiki mieli 4 miliony żołnierzy - teraz maja grupkę metroseksualnych soy bojów w spodniach rurkach i najmodniejszy pedicurem.
Andy Semicki Rabin2020.08.12 21:53
Bez zastrzeżeń zgadzam się z p. Sakiewiczem, co nie zawsze jest oczywiste. Tutaj jednakże pięknie ujął istotę naszych narodowych "przywar" i historyczny wymiar naszej skromnej bytowości. Na pohybel tym czerwonym, marksistowskim kanaliom!
Po 11 ...2020.08.12 21:45
Wyrwij pisowi zęby krat Zerwij kajdany, połam bat A mury runą, runą, runą I pogrzebią stary świat!
czekista2020.08.13 1:21
Ty nawet nie wyobrazasz sobie, ze w ten sposob przysparzasz PiS owi zwolennikow.
W 2002 sobie nie połamali2020.08.12 21:42
nie połamią sobie i teraz: https://twitter.com/R_A_Ziemkiewicz/status/1164939504102322176
Czarek2020.08.12 21:29
Modlitwa i post w intencji Ojczyzny są teraz bardzo potrzebne. To najskuteczniejsza i niezawodna broń w walce z ciemnością i deprawacją. Zawierzajmy Polskę naszej Królowej, Maryi i nie ustawajmy w modlitwach. Pan Jezus już zwyciężył i żadne zło nie jest silniejsze od Niego.
Maniuś2020.08.12 21:21
Na odpowiedź 6 kolorowym tenczom lgbt proponuję anty flagę ze zboczonymi 6 barwami tenczy przekreśloną paskiem koloru indygo symbolizującym Chrystusa! Może też być napis lgbtq również przekreślony tym kolorem
JanP2020.08.12 21:14
Sakiewicz, żebyś się nie zdziwił. Niedługo sam będziesz latał z tęczową flagą.
skuter2020.08.12 21:16
Nie doczekasz tego dnia
JanPierdolniety....2020.08.12 21:17
...bedzie latal ale z podpalona ...jak pochodnia
Darek2020.08.13 2:34
Jakby za to płacili to by Sakiewicz się za tęczową flagę przebrał i am sobą machał.
Cezary2020.08.12 20:51
POŁAMIĄ SOBIE ZĘBY JAK BOLSZEWICY 100 LAT TEMU- TO PEWNE , ALE ILE ZŁA , DEMORALIZACJI, SZKODZENIA POLSCE .
Anonim2020.08.12 21:05
gdyby prawo było bezwzględnie respektowane to uporalibyśmy sie z ta deprawacyjną ideologią za nim na dobre się rozpętała. Lecz PIS boi sie własnego cienia lub jest to w ich interesie . W obu wypadkach dyskwalifikuje ten rząd.
bogdanus2020.08.12 20:48
Amen
pytajnik2020.08.12 20:45
Gdzie można znaleźć we Frondzie informacje o realizacji listu pasterskiego Episkopatu Polski: "Kościół nie zostawia ich samotnych w obliczu życiowych zmagań. Wśród osób, które skorzystały z terapii w katolickich ośrodkach „Odwagi” ponad 30% potrafiło zmienić swą orientację i podjąć życie w sakramentalnych związkach małżeńskich.” ( http://episkopat.pl/swiadkowie-ewangelii-zycia/ )? Gdzie znaleźć te ośrodki w poszczególnych parafiach/diecezjach? Jak wzrosła ich skuteczność? Gdzie osoby z problemami w ukierunkowaniu seksualności i ich rodziny mogą znaleźć pomoc w prawidłowej integracji do życia w rodzinie szkole/pracy i innych wspólnotach? Kto wymierzy karę odpowiedzialnym za brak tej pomocy?
Anonim2020.08.12 21:18
zapytaj holowi ..on mial byc ksiedzem...