Tajemnica morderstwa Marka Pomykały. Magazyn Śledczy Anity Gargas - zdjęcie
19.11.20, 10:15Screenshot Youtube

Tajemnica morderstwa Marka Pomykały. Magazyn Śledczy Anity Gargas

1

Trzy zbrodnie, bezkarność oraz skandaliczne zaniedbania organów ścigania. Jak przez dziesięciolecia tuszowano sprawy, w które mógł być zamieszany wysoki funkcjonariusz milicji.

Co łączy wypadek, w którym zginął pieszy, z niewyjaśnioną śmiercią młodego milicjanta Krzysztofa Pyki w latach osiemdziesiątych oraz z zaginięciem obiecującego dziennikarza Marka Pomykały w 1997 roku? Jaką sprawą zajmował się reporter przed zniknięciem? Co mogło się stać z ciałem dziennikarza, którego do tej pory nie odnaleziono? Dlaczego policja od razu przyjęła, że Pomykała popełnił samobójstwo i nie podjęła żadnych czynności sprawdzających inne wersje wydarzeń? Kto siedział za kierownicą samochodu, który w listopadową noc 1985 roku śmiertelnie potrącił pieszego? Jaki wpływ na rozwój wypadków mogli mieć funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa oraz prokuratorzy badający okoliczności potrącenia? Kim jest człowiek, który w rozmowie prywatnej miał przyznać się do zabicia milicjanta i dziennikarza?

Tajemnica morderstwa Marka Pomykały – część pierwsza – w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.


Youtube - Magazyn Śledczy

Komentarze (1):

AAAtomek2020.11.19 10:33
Artykuł w gazecie _____ https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,26442927,reporter-zginal-bo-za-duzo-wiedzial-policjant-przyznal-sie.html