SZOK i SKANDAL! Ełk. Straż miejska użyła gazu, przemocy i kajdanek, bo … nie miał maseczki [Wideo] - zdjęcie
05.03.21, 16:00fot. fb/zrzut ekranu

SZOK i SKANDAL! Ełk. Straż miejska użyła gazu, przemocy i kajdanek, bo … nie miał maseczki [Wideo]

126

Do skandalicznej sytuacji doszło w Ełku, gdzie dwóch pracowników straży miejskiej użyło gazu i przemocy wobec mężczyzny, który nie miał założonej maseczki. Następnie został on zakuty w kajdanki. To skandaliczne zajście zostało nagrane przez świadków zdarzenia.

"W związku z opublikowaniem w mediach społecznościowych filmu z fragmentem interwencji strażników Straży Miejskiej, podjęte zostały natychmiastowe czynności wyjaśniające zdarzenie i jego okoliczności. Prezydent Ełku wystąpił również do wojewody o zewnętrzną kontrolę doraźną. Wyniki kontroli pozwolą na podjęcie dalszych czynności. Uczynione zostanie wszystko, by wszechstronnie wyjaśnić sprawę" – czytamy w oświadczeniu władz Ełku.

mp/onet.pl/facebook

Komentarze (126):

w tym elku to same przyglupy2021.04.24 10:54
te wasze komentarze to jakis matrix. Straz Miejska DOBRZE ZROBILA. Bronia was durnie a wy szczekacie. Strzega prawa, a prawo nakazuje noszenie maseczek. Koniec. Kropka. Elk powinien zniknac z mapy przez glupote mieszkancow.
Hala2021.03.7 14:21
Ci strażnicy, to terroryści, powinni być surowo ukarani z Urzędu, ponieważ takie potraktowanie obywatela za rzekomo brak maseczki jest skandalem na cały świat. Nie powinno im to ujść bezkarnie. Wyżywają się, bo udają wielką władzę, a w zasadzie powinni krowy paść !!!!!!!!!!!!!!!!!!
tw rasputin2021.03.6 9:31
bardzo dobre i prawidłowe czynności strażników . ja bez maseczki z własną żoną, nawet seksu oralnego nie uprawiam
edward2021.03.6 8:12
Bandycki napad na bezbronnego człowieka.
Andrzej D.2021.03.6 8:06
Straż miejską mamy super, przecież nikt w Polsce nie zginął.
PRAWDA2021.03.6 7:57
Czysta Prowokacja Czerwonej Zarazy w Polsce ===wobec straży miejskiej ===
Skrzypek na dachu2021.03.6 7:52
Maseczki to glupota bo wcale nie chronia przed wirysami typu SARS ale za to jaknajbardziej powoduja bakterijne zapalenie pluc i wysokie cisnienie i obnizaja poziom tlenu w organizmie przyspieszajac udar wylew czy atak serca .
katolik2021.03.6 7:59
Tak, rządzacy zdrajcy Narodu i pseudoznachorzy jako doradcy zachowują się w stosunku do społeczenstwa jak podli kłamcy, mordercy. Niech wreszcie zdrajcy wytłumaczą czym wg nich jest Nowy Porządek, bo po tym co robią, to oznacza to zaplanowaną w wielu kierunkach śmierć osobową i społeczną, niszczenie wiary i Kościoła. Celowe szczepionki mordercy Gatessa i sorosa uśmierciły już wielu.
klik2021.03.6 8:03
A nie zauważyłeś, że wszystkie media i opcje polityczne - nawet Konfederacja, która chociaż mówi że koronaściema to mówi także "jak kto chce się szczepić to niech się szczepi" - zachwalają "szczepionki"...
katolik2021.03.6 8:35
Dlatego, że oprócz rzadzacych zdrajców, w sejmie są kłamcy karierowicze, ludzie, którzy się nie znają, ale głłosuja na ustawy, ida za pseudoznachorami,za zdrajcami, ale ida za ich fałszywymi informacjami jak stado baranów, którzy powinni złożyć mandat, a nie uczestniczyc w Nowym porządku, czyli śmierci wielu
klik2021.03.6 10:35
Dobra, dobra... To teraz podaj opcję, która wg. Ciebie nie jest uwikłana w globalną grę interesów, czyli tzw. czystych i niezłomnych. Co prawda moje oczy już widziały całe mnóstwo "czystych i niezłomnych", którzy potem okazywali się tacy mniej czyści i mniej niezłomni, ale próbuj. Hasła każdy głosić może, jeden lepi a drugi gorzyj... Ale jak się dojdzie do władzy to już nie są to hasła tylko interesy. Jak na razie wygląda na to, że bohaterem to każdy może być we własnym domu w ramach lerła merlę... No i w necie. To nic nie kosztuje poza abonamentem...
katolik2021.03.6 11:12
Nie dobra, dobra i nie żadne slogany. Bo jesli ktoś się pcha do rządzenia Narodem, który mu ufa, to albo wie, ze go na stac n aprawosc i lojalnosć, na gotowosc bycia mezem stanu albo jest przekupny i zwykłym chamem, i prostakiem ,który za układy sprzedaje wyborców na śmierc. cała filozofia wladzy,. Takie myślenie jak twoje to może mieć kazdy na kazdym staowisku, jakiekolwiek zajmuje i wtedy zawsze bedzie się tłumaczył układem mn iejszym lub większy. teraz wyszło, że jak takie jest myślenie większości Polaków, to nie ma się co dziwic, że zapanował gnój i śmierc
katolik2021.03.6 11:23
jeżeli jak mówisz nie hasla ale interesy, to widoc znie nawet wobec siebie taki człowiek nigdy nie będzie uczciwy, jeśli za wysokie progi, to powin ien złożyć rezygnację, ale jesli pycha jest większa niz jego umysł i zdoln ości, to wtedy wszystko mu jedno, czy krzywdzi innych, czy zawodzi wyborców, którzy mu zaufali. wszystko w temacie.
klik2021.03.6 12:31
Walisz ogólnikami. Podaj konkrety kto wg. Ciebie nadaje się. Bo jak na razie to napisałeś, że rządzący "be". No to kto w takim razie w zamian w ramach "czystych rąk"... He, he, he... Cimoszewicz z Olechowskim kiedyś promowali akcję "czyste ręce"...
katolik2021.03.6 12:39
Dla mnie nikt z tych którzy są w sejmie. Na prezydenta głosowałbym na prof. Mirosława Piotrowskiego. Jeżeli chodzi o ugrupowanie, to jak dla mnie na dziś takiego nie ma, jeśli powstanie, w co wątpie, aby właśnie powstał ktoś kto spełnia kryteria o których mówię, bo PIS myślałem, że taki jest, ale niestety okazało się , że nie. dlatego przykra sprawa, ale nie pójdę do wyborów, wiem , ze wtedy to i tak bedzie koniec, ale nie mogę głosowac na zdrajców.
katolik2021.03.6 14:37
dodam, ze blisko byłaby Konfederacja, kiedyś nie przeszła by i tak, wiec został PIS w wyborach, ale się okazało, że Konfederacji nie przeszkadza zdrada PIS, poza tym jak zauwazyłeś namawiają do szczepień, wiec nie mają w ogóle rozeznania polityczno- społecznego, przykra sprawa
klik2021.03.6 14:41
Jak mówił - bo chyba już nawet przestał i to - mój znajomy: "Na PiS nie da się głosować a poza tym nie ma nikogo".
katolik2021.03.6 18:23
Tak, aż trudno uwierzyć, że właśnie tak jest, ale obawiam się , ze nie wszyscy sobie z tego zdają sprawę albo może to byc im obojętne.
katolik2021.03.6 12:41
Jeśli spełniasz kryteria, to mozemy stworzyc partię, haha
smyk2021.03.6 7:33
musiał sprowokować sytuację i tyle.
edek2021.03.6 7:27
Bandyci ze straży miejskiej na bruk. Co to za zbydlęcona formacja??
katolik2021.03.6 6:59
Pytanie: czy ludzie są aż tak głupi, że nie wiedzą, że od poczatku świata żyją wśród bakterii i wirusów i jak beda ich unikać, wszystko odkazac, to tym bardziej sie beda zarażać i chorowac--taka jest taktyka morderców masonów- każą nosić maseczki, aby 1) wirus krażył sobie i robił mutacje i mogli mówić końca nie ma 2) aby ludzie się nie mieli odporności 3) aby chorowali, bo nie oddychają 4) dla paniki 5) dla wdrozenia śmiercionosnych szczepionek, segregacji ludzi i czipów 6)realizują plan Nowego Porzadku, czyli śmierci wielu.
rebeliant2021.03.6 6:45
"Do skandalicznej sytuacji doszło w Ełku, gdzie dwóch pracowników straży miejskiej użyło gazu i przemocy wobec mężczyzny, który nie miał założonej maseczki." - to jest typowa mentalność kryminalisty. Bandzior skazany za poważną krzywdę usiłuje później innych karać za "widzi mi się". Tego nurtu w strukturach funkcjonariuszy siłowych widać co rz więcej (tam gdzie są gnidy dokonujące napadów lub rozbojów, to lebiegi nie potrafią czynić prowokacji i zgnojenia sprawców... bo to są ziomale, czyli ten sam nurt, lecz inny kostium). Z podobną bezsensowną kryminalizacją ludzi dobrych (zajmujących się wysiłkiem przynoszącym dobre owoce) mamy przy kontrolach biletów komunikacyjnych. Dany człowiek po to jedzie, aby wykonać pracę, a nie dla zabawy i lepiej jest, aby dojechał i przyniósł zysk niż żeby jakieś debile obs...rywały go z powodu "dam ci w mordę bo się gapisz". Ludzie jadący do pracy nie powinni być na celowniku - celem transportu publicznego jest właśnie dostarczenie jak największej liczby osób. A na celowniku powinni być bandyci, dilerzy, sutenerzy, fałszerzy, gwałciciele. Zjawisko "złapaliśmy frajera" powinno być zwalczane, a z uprawnionych formacji siłowych w ogóle zniknąć.
Nic mu się nie stało2021.03.6 1:50
A na filmie nie jest pokazane, co było przed rzuceniem tego faceta na ziemię. Coś musiało być, bo nie wierze, żeby spokojnie zachowującego się obywatela, który nie ma maseczki z tego powodu rzucono na ziemię.
Prawda2021.03.5 23:50
Tylko specjalistyczny kombinezon laboratoryjny zapobiega transmisji wirusa i ma wpływ na zmniejszenie zachorowalności. Ci co kochają maseczki kupujcie kombinezony w których na wszelki wypadek chodźcie już do końca życia .To jedynie was uchroni całkowicie nawet szczepionka wam nie pomorze bo są i będą coraz groźniejsze mutacje a ile przeróżnych bakterii jest w powietrzu , na zwierzętach na przedmiotach o których zatajają wam informacje żebyście nie wpadli w panikę. tu źródło do informacji o jedynie wiarygodnych badaniach naukowych z instytutu Planka przedstawia Dr (tytuł naukowy) Błochowiak https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs
Anonim2021.03.5 21:38
Czytajac komentarze przykro mi sie robi ze spoleczenstwo dalo sobie zrobic wode z muzgu,widac udalo sie sie rzadzacym sklucic spoleczenstwo i wychowac poslusznych bezmuzgowcow:( jaka przyszlosc czeka nasz narod? az strach pomyslec!
katolik2021.03.5 21:56
łażą na czworakach i szczekają
Anonim2021.03.5 23:39
twoj ojciec ciagle na czworaka ....pomiocie pijaka !!!!
Brawo2021.03.6 0:02
cóż za elokwencja. Te wspomnienia to z dzieciństwa rozumiem. Próbujesz je przerzucić na kogoś innego. Bardzo to przykre. Ale można nad tym pracować .Anonimowe dzieci alkoholików np. taka grupa. To żaden wstyd. Osobiście poradziłam sobie z tym sama.
Anonim2021.03.6 4:58
tez na czworaka????czy z czworaka???
katolik2021.03.6 6:34
nie zaprzeczysz, że dali kagance ludziom, więc zastanów się co robią z godnością człowieka, bo morderców, nazistów, masonów akurat to nie interesuje jak traktują czlowieka
A skąd ty2021.03.6 1:54
piszesz, że masz klawiaturę bez polskich znaków? Z niemieckiej czy putinowskiej ambasady? To nie obecnie rządzący skłócili społeczeństwo, ale łajdak tusk ze swoimi kumplami, a podsyca te kłótnie obca agentura i ci zdrajcy, którzy służą wrogom Polski.
jou2021.03.5 21:31
Chłopcy ćwiczą reakcje ludu, a gdzie wsppółmieszkańcy? Nie stanęliście w obronie??? Strach Was obleciał czy co?
ble2021.03.5 21:36
przecież dobrze zrobili,jest epidemia i należy przestrzegać pewnych zasad
katolik2021.03.5 21:51
juz nie wypada, ale trudno się powstrzymac- hitlerowcy też narzucili zasady, w zwiazku z zasadami pojawili się donosiciele, kappo. Teraz kappoPIS. Bardzo latwo w imię morderczych zasad zabić! zastanów się! Bo nazisci wykorzystują czyjąs głupote!
Epidemia2021.03.5 22:12
jest w tele- wizji i w Twojej głowie. sprawdź. Co roku tyle ludzi albo więcej chorowało na grypę. Mało ludzi chciało się jednak szczepić więc wymyślili coś takiego, żeby kasa płynęła nieskończonym strumieniem. To ,że więcej ludzi umiera to wina nie działającej służby zdrowia .Pozbądź się paraliżującego strachu i zacznij zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi.
Anonim2021.03.6 1:58
A nie uważasz przypadkiem, że ziemia jest płaska? Niestety, w każdym społeczeństwie jest jakiś procent prymitywów i tępaków. Nic nie poradzimy.
man.of.Stagira2021.03.5 21:20
CZY WIECIE, że nie nosząc maseczki i przechorowując kolejne zakażenia stajecie się HODOWCAMI Sars-cov-2? // Brawo Wy! Hodowcy ś m i e r c i! (kto wie, może kogoś z bliskich)
wiedza2021.03.5 22:16
żeby zablokować transmisję jakiegokolwiek wirusa wszyscy powinni chodzić w kombinezonach laboratoryjnych no ale na to ludzie by nie poszli. nie było by ich stać. tu źródło https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs
obserwator2021.03.5 21:19
W kościołach napuszczają ludzi na ludzi i wciskają do głowy iluzję, w tele-wizji napuszczają ludzi na ludzi i wciskają do głowy iluzję a potem tak to się kończy. Pobudka ludzie bo znowu będziemy mieli jakąś wojnę i totalitaryzm (donosicieli ,kapo, katów, którym będzie się wydawało, że słusznie czynią)
Maciej2021.03.5 21:16
Przecież jakiś czas temu Szumowski - ten były minister - mówił, że maseczki wcale nie chronią.
obserwator2021.03.5 21:15
W kościołach napuszczają ludzi na ludzi, w tele-wizji napuszczają ludzi na ludzi i tak to się kończy. Pobudka ludzie bo znowu będziemy mieli jakąś wojnę i totalitaryzm.
katolik2021.03.6 6:32
już trwa niestety i byłoby ostrzej ze strony zdrajców, ale się boja
gumowa kaczka2021.03.5 21:00
Skandal to by był jak by to koromysło puścili.Bardzo dobrze zrobili ,masę takich kretynów łazi z ryjami po sklepach i myślą,że im wolno bo są upośledzeni albo z konfederacji a w szpitalach leżą statyści .Brawo dla Straży M.
pytanie2021.03.5 21:23
A ty chodzisz bez ryja?
gumowa kaczka2021.03.5 21:29
z ryjem zabezpieczonym maseczką ,nikogo nie zarażam ,znudziła mi się już ta epidemia ale jak widać "naukowców" jest wielu i to potrwa
pytanie2021.03.5 21:48
A ty wierzysz tylko tym specjalistom z tele-wizji, którzy siedzą w kieszeni koncernów farmaceutycznych i producentów maseczek a im zapewne najbardziej zależy na wygaszeniu pandemii. O naiwny narodzie dajesz się doić aż miło. Myślisz ,że kto w ostateczności za to wszystko zapłaci ? Ceny idą w górę i nie przestaną. Jeśli umiesz to wszystko ze sobą powiązać, Teraz kierujesz się strachem który podsycają umiejętnie. Wycisz myśli i pomyśl. Jeśli nie wiesz o co tak naprawdę chodzi to trudno, taki twój los.
katolik2021.03.5 21:55
Dokładnie jak mówisz,, czemu niektórzy są tacy niekumaci, ręce opadają jak łatwo masoni ich kupują. Jak będa kazali łazić na czworakach, to beda łazić na czworakach, żenujące
wiedza2021.03.5 22:02
żeby zablokować transmisję jakiegokolwiek wirusa wszyscy powinni chodzić w kombinezonach laboratoryjnych no ale na to ludzie by nie poszli. nie było by ich stać. tu źródło https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs
seli2021.03.5 20:56
typowi ORMOWCY .Polacy obudźcie się wreszcie
man.of.Stagira2021.03.5 20:36
CZY WIECIE, że nie nosząc maseczki i przechorowując kolejne zakażenia stałeś się HODOWCĄ Sars-cov-2 // Brawo Wy! Hodowcy ś m i e r c i! (kto wie, może kogoś z bliskich)
do pelikana2021.03.5 21:34
A skąd to wiesz? Pewnie w tele- wizji specjaliści Ci powiedzieli? to sprawdź sobie kto tym specjalistom płaci za napuszczanie ludzi na ludzi. Nie łykaj wszystkiego co Ci wciskają sprawdź sam jak to jest z wirusami z bakteriami. Chyba ,że chcesz zamienić się w zoombi albo kata ,który ze strachu rzuca się na domniemanego wroga albo go zabija .Już w historii tak bywało.
katolik2021.03.5 21:46
masz racje, bo widac, ze wielu jest gotowych zabic z powodu zaprogramowania przez masonów ich mózgu na śmierć. To jest niepokojące, bardzo. Tacy ludzie sa niebezpieczni dla otoczenia, zabiją w imię ideologii śmierci, np za brak kaganca . Nie wykształcili odruchu myślenia. To nie zart.
Anonim2021.03.5 19:40
Prawidłowo: katar, kaszel, nic nie czuć.
katolik2021.03.5 19:52
Dokładnie,przeziebienie, prawidłowa sprawa u normalnego człowieka
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 19:37
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
Ach2021.03.5 22:19
ta nienawiść jak ona trzyma przy życiu
Mejer2021.03.5 19:22
Może wcześniej poprosili o założenie maseczki i nie poskutkowało - wiec co się dziwić ?
katolik2021.03.5 19:37
wyobraz sobie, że jest II wojna światowa( ta jest III) i hitlerowiec kaze ci założyć kaganiec, jak myślisz co z tobą zrobi, gdy go nie posłuchasz. Postaw się w roli tego człowieka. Szkoda, ze ludzie nie współczują innym, tym bardziej kiedy szerzy się kłamstwo i zamordyzm, bo nie mówiliby np,że hitlerowcy robili dobrze w czasie wojny. Pseudopandemia jest zmowa morderców. Jeśli chcesz zaprzeczyć, to wytłumacz Polakom, co znaczy Nowy Porządek, bez lania wody.
jan kowalski2021.03.5 21:01
korwin obudź sie zes....się
Templar2021.03.5 19:05
Gdyby ludzie stosowali się do zaleceń dawno byłoby po wirusie. Przez takich durniów cierpi społeczeństwo i gospodarka. Nie lubię straży miejskiej ale wreszcie ktoś zareagował na bezczelność niektórych. Ta cała sprawa nie ma nic wspólnego z polityką. Rozpędzanie się szczekaczy politycznych wszelakiej mści na tym forum jest po prostu durne.
katolik2021.03.5 19:11
jeszcze nie wyrosłeś, wierzysz w garbate aniołki! Te twoje aniołki sa jednak duże i czarne, bo to anioły śmierci, takie prawdziwe. Proszę nie wierz kłamcom , masonom, mordercom-Gates- moimi szczepionkami dokonam największego Holocaustu w historii. Pseudopandemia jest zmowa śmierci i ogłupiania ludzi. Ale wiesz, ze Polacy są rozumni, możesz do nich dolączyc!
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 19:34
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
Templar2021.03.5 22:40
Ledwo przeżyłem tę chorobę w listopadzie. Zero snu 40st. C gorączka przez 2 tygodnie- non stop . utrata wagi 10 kg i chodzenie do klopa po czworakach. Więc skończ pier.... te głupoty.
katolik2021.03.6 6:41
grypa też tak ma, ale zważywszy, że jak mówią pseudoznachorzy grypy już nie ma! czyli chyba jednak miałeś covida, tego co wypuścili z labolatorium
O Panie2021.03.5 22:23
W jakiej iluzji ludzie żyją
T.2021.03.5 18:54
Ostatnio prezydent Duda mówił że to przecież pełen profesjonalizm Naszych służb. Bo podczas interwencji nikt nie ginie...
katolik2021.03.5 19:01
Niestety żalosny jest, bo nie zasłużył na bycie mężem stanu. Trwa wojna z wewnętrznym i zewnętrzym agresorem i Polacy, którzy głosowali na PIS i Dudę czują sie jak na wojnie, osamotnieni bez wodza, gorzej- sprzedani!
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 19:34
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
Skrzypek na dachu2021.03.5 18:46
PiS to debile na uslugach bezboznych obrzydliwych eskimoskich banksterow korporacijnych globalistow . Plandemia to sciema . Maseczki to glupota . Lockdown to bezprawie a szczepionka gorsza niz zaraza .
Oho2021.03.5 18:39
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, sama prawda!!!!!!! Podnóżki gejtsa i ludobójczej ferajny
katolik2021.03.5 19:06
tak, żeby do takiej bzdury się przyczepic, to oprawcy rozumu nie mają... nie dziwi. Równie dobrze mogli by go zabić i tłumaczyć się, ze podeptał maseczkę
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 19:35
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
marianl2021.03.5 18:34
Panie " katolik " jak ty jesteś katolik to ja jestem Hans Kloss....Pełne agresji wypociny są dowodem twojej zajadłości i pogardy dla wszystkich i wszystkiego!!!
katolik2021.03.5 18:42
Masz rację bycie psem jest pogardą dla Polaka z rak hitlerowców, masonów i morderców- Gates -moimi szczepionkami dokonam największego Holocaustu. Nikt nie broni ci stanąc w kolejce do krematorium! Kolaboranci zawse byli i będa, tak jak głupota in klamstwo!
marianl2021.03.5 18:59
No dobra jest Hans Kloss!
katolik2021.03.5 19:03
Chcesz przeżyć tę wojnę, to trzymaj się Polaków i trzymaj z Polakami! Powodzenia!
matis89 - płacą ci, ty chuju nie katolik2021.03.5 19:36
abyś gnój po różnych forach rozrzucał. Pewnie miałeś ubecką emeryturę, a PIS ci odebrał. Super! - - - - Zaśmierdzą ci te gówna, jakie ci skośnookie brudasy płacą!
Obserwator2021.03.7 20:01
Ch.j ci w d.pe matis
katolik2021.03.5 18:25
Przypaczcie się Polacy, jeśli nie wierzylibyście, jakie życie gotuje Polakom PIS, przedsmak hitleryzmu!
Cezary2021.03.5 18:25
Pałować tych co maseczki nie zakładają. Przez takich właśnie to koronadziadostwo się roznosi i nie widać końca. A wystarczy zakładać maseczkę.
katolik2021.03.5 18:29
pseudopandemia jest zmową śmierci, zmową psycholi. Jeśli chciałbyś zaprzeczyć, to wytłumacz Polakom, co znaczy Nowy Porzadek, bez lania wody
Dominik pomocnik egzorcysty2021.03.5 21:04
foliowa czapeczka ci się obsunęła
Foliową2021.03.5 22:30
torebkę proponuję na głowę ł,ącznie z twarzą to zapobiega transmisji wirusa maseczka nie pomaga. Żeby zablokować transmisję jakiegokolwiek wirusa wszyscy powinni chodzić w kombinezonach laboratoryjnych no ale na to ludzie by nie poszli. nie było by ich stać. tu źródło https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs
ect2021.03.5 18:24
Chrzanione kagańce na pyskach!
katolik2021.03.5 18:39
ludzie oddychają normalnie, bo po to mają gęby, więc hitlerowcy chcą doprowadzic do krwi
matis892021.03.5 18:15
A na wiecach LZPKNTB+ wobec wulgarności, przemocy, agresji, prowokacji policja stała bierna, zastraszona przez paru gejów. A tak się reaguje bo ktoś nie ma PISowskiego kondona twarzowego. Oto obraz rządów lewackiego i szatanistycznego PISu.
T2021.03.5 18:06
Nasze poczciwe swojskie, polskie GESTAPO.
obserwator2021.03.5 18:03
Ci co biegają codziennie do kościoła tacy niby katolicy, chrześcijanie a najwięcej mają w sobie jadu i wszystkich, którzy nie myślą tak jak oni najchętniej by pozabijali. Oliwa zawsze sprawiedliwa. Co siejesz to zbierzesz. Kto mieczem wojuje od miecza ginie,- jeśli wiecie co to znaczy.
Anonim2021.03.5 18:45
O co ci chodzi?
Anonim2021.03.5 19:41
no właśnie, niektórzy nie rozumieją i to nie twoja wina taki się urodziłeś.
Anonim2021.03.5 20:31
Oczywiście ty rozumiesz ten stek bzdur, powtarzanych n-ty raz, przez różnej maści nieuków....no tak, nie twoja wina.
trochę wiedzy2021.03.5 22:40
Proszę się nie bronić i nie wychodzić z założenia, że się już wszystko wie. Wiedza nikomu nie zaszkodziła gorzej z propagandą tele- wizyjną .Żeby zablokować transmisję jakiegokolwiek wirusa wszyscy powinni chodzić w kombinezonach laboratoryjnych no ale na to ludzie by nie poszli. nie było by ich stać. tu źródło https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs Dr Błochowiak nie pobiera wynagrodzenia od producentów szczepionek jest więc obiektywny.
Krzysztof2021.03.5 17:20
Trzeba mu było strzelić w opony...
katolik2021.03.5 18:30
jak na hitlerowców przystało mogli strzelić w głowę, co ich powstrzymało
Marek2021.03.5 17:19
po takim traktowaniu w usa rozwalili 50% państwa. Gdyby to był czarny to sm była by rostrzelana łącznie z prezydentem,czy burmistrzem Ełku. Radze pokrezywdzonemu/choc chyba się sami zgłosili/ ewal wszystkich. Tak żeby na samo słowo maska ,s....w gacie
YORK2021.03.5 17:16
Palowac tych gnoi, i ignorantow.
Anonim2021.03.5 17:09
Może służby nareszcie się budzą i przestają trząść portkami na widok foliarstwa? Niestety sam artykuł, jak i komentarze, świadczą, że zamierza ono w nieskończoność grać im na nosie.
man.of.Stagira2021.03.5 17:09
BARDZO SŁUSZNIE! Ja bym mu jeszcze WPRDL spuścił gdyby mnie opluł palant // DURNIE na forum, słuchajcie dobrej rady; NIE nazywajcie PRAWIDŁOWEJ interwencji gwałtem bo kiedyś Was przyjdą gwałcić i NIKT palcem nie kiwnie bo nie będzie chciał być posądzony o rasizm lub inne Wasze dyrdymały // WALIĆ takich po mordzie i patrzeć czy równo PUCHNIE!..// Na odlew...A jaaaak?...jeszcze Raz!..po PYSKU...
AA2021.03.5 17:18
Jak w ORMO byłeś, to tak robiłeś? Tęsknota cię wzięła co?
man.of.Stagira2021.03.5 17:22
Chamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłą (SIŁĄ!) i godnością (GODNOŚCIĄ!) osobistą //
Polak2021.03.5 17:06
Straż miejska nie ma prawa do takich zatrzymań w takich przypadkach . Sprawa karna przeciwko i to wszystko + odszkodowanie na drodze cywilnej . Wyroki dla takich oprychów i koniec pracy . Swoją drogą Komendant powinien wyrzucić ich z roboty na zbity pysk
katolik2021.03.5 18:33
komendant tez powinien wylecieć, jeśli miałby honor, to złożyć rezygnacje, bo przeciez dał im wytyczne, co mają robić, a poza tym przecież to PIS daje takie rozkazy!
man.of.Stagira2021.03.5 16:54
BARDZO SŁUSZNIE! Ja bym mu jeszcze WPRDL spuścił gdyby mnie opluł palant // DURNIE na forum, słuchajcie dobrej rady; NIE nazywajcie PRAWIDŁOWEJ interwencji gwałtem bo kiedyś Was przyjdą gwałcić i NIKT palcem nie kiwnie bo nie będzie chciał być posądzony o rasizm lub inne Wasze dyrdymały // WALIĆ takich po mordzie i patrzeć czy równo PUCHNIE!..
Dociekliwy.2021.03.5 17:05
Ścierwo jesteś - brak maseczki nie jest podstawą do wystawienia mandatu a co dopiero użycia gazu i innych środków przymusu bezpośredniego.
Olek2021.03.5 17:06
Nie zdazylbys wpusic WPRDL bo tobie wczesniej WPRDL by spuszczono.Pasozyty ze Strazy Miejskiej do likwidacji .Od przestrzegania prawa jest POLICJA.stwiacje sie tylko do slabszych czlowieku.Radze uwazaj
AA2021.03.5 17:18
Jak w ORMO byłeś, to tak robiłeś? Tęsknota cię wzięła co?
Bianka2021.03.5 16:49
Nie, nic się temu panu bez maseczki nie dzieje, tylko bezprawnie strażnicy go powalili na ziemię, jeden na nim siedzi a drugi zakłada kajdanki...Nic się nie dzieję!!
Bianka2021.03.5 16:47
Widać, że strach ludziom już mózg wypalił... Pytanie, czy jest ustawa o tym, że musimy nosić te pieprzone maseczki, które i tak nic nie dają???!!! Nie ma!!! A skoro nie ma, to to, co ci strażnicy zrobili to się nadaje do sądu o odszkodowanie! Niestety Polacy dali się wkręcić, że maseczka i ta pseudoszczepionka coś dadzą! Tak, z pewnością uchroni to nas przed wirusem!!! Stuknijcie się głupi Polacy, którzy w to wierzycie!
Prawda2021.03.5 23:09
Tylko specjalistyczny kombinezon zapobiega transmisji wirusa i ma wpływ na zmniejszenie zachorowalności. Ci co kochają maseczki kupujcie kombinezony tu źródło do informacji o jedynie wiarygodnych badaniach naukowych z instytutu Planka przedstawia Dr Błochowiak https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs
Jerzy2021.03.5 16:46
przecież straż miejska powstała jako formacja dla niesprawnych intelektualnie osób, które miały się zajmować zbieraniem petów i psich kup... kto ich upoważnił do takich akcji? ci tutaj to ograniczeni umysłowo psychicznie chorzy ludzie - im się nie ma co dziwić, i ciężko ich za takie zachowanie karać - ot, tacy się urodzili. Ale oni mają jakieś zwierzchnictwo - podejrzewam, że w ichnim sztabie IQ zatrudnionych wynosi około 80, więc tamci powinni już zdawać sobie sprawę z konsekwencji wydawanych poleceń, i powinni ponieść pełną odpowiedzialność karną
AA2021.03.5 17:22
100/100
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.03.5 16:45
straż wiejska to ten sam sort PiSdowatych zomowców gazujących i napyerdalających metalowymi pałkami kobiety podczas strajków!
Ziutek2021.03.5 16:40
Nie miał maseczki na nosie i ustach? Stawiał opór? Miał jeszcze opluć Straż Miejską? W artykule brak jakiejkolwiek rzetelnej informacji o zdarzeniu, jak przebiegała. Finał można sfilmować i zrobić psełdo skandal.
Jerzy2021.03.5 16:49
straż miejska ma zbierać śmieci z trotuarów i trawników - w mieście, stąd nazwa straż miejska, w żadnych przypadku nie mogą nikogo kontrolować - i tak są analfabetami więc pokazywanie im jakiegokolwiek dokumentu zawierającego tekst mija się z celem...
Prawda2021.03.5 23:17
Ale maseczki naprawdę nic nie dają. Proszę posłuchać obiektywnego Dr. który pracował między innymi w instytucie Planka. Tylko specjalistyczny kombinezon zapobiega transmisji wirusa i ma wpływ na zmniejszenie zachorowalności. Ci co kochają maseczki kupujcie kombinezony tu źródło do informacji o jedynie wiarygodnych badaniach naukowych z instytutu Planka przedstawia Dr Błochowiak https://www.youtube.com/watch?v=W_HXsvQhgWs
Olek2021.03.5 16:38
Pasozyty,nieroby do likwidacji
Marek2021.03.5 16:32
użycie kajdanek to pozbawienie wolośći,kto w ełku dał im takie prawo.Kij z gwoździem i papiery zbierać.Gdy to nie było nagrane to bym nie uwierzył
Po 11 ...2021.03.5 16:29
Ale na filmie nie ma zarejestrowanego momentu jak go zabili? A jak przeżył, to o co chodzi?
nie ślepy2021.03.5 16:24
W normalnych miastach mieszkańcy podjęli decyzję o likwidacji tych pasożytów...trzeba zebrać głosy i poddać to głosowaniu! I tyle w temacie!
Marek2021.03.5 16:21
i tak będa mu płącic do końca życia.Bezprawie.Ocszaleli
matis892021.03.5 16:15
Plandemiczna, masońska zdrada lewackiego PISu przewyższa zdradę rządów PO. Choć wiadomo, że PO dziś robiła by dokładnie to samo co PIS.
matis892021.03.5 16:07
Ciekawe czy ci oprawcy w mundurach zostaną wydaleni ze służby i ukarani ?
Wasz Adrian2021.03.5 16:10
Policja działa wzorowo, bo nikt nie zginął!
Anonim2021.03.5 16:06
- Nigdy nie należy takich sytuacji oceniać dobrze, ale doskonale wiemy o tym, że, jak to mówią, gdzie drwa rąbią, tam drzazgi lecą - powiedział prezydent Andrzej Duda, pytany o interwencję z użyciem gazu wobec posłanek na proteście dotyczącym aborcji.
matis892021.03.5 16:05
Trwa prześladowanie i zniewolenie Polaków. W Izrealu jest już szczepionkowa segregacja rasowa i tą samą drogą idzie szatanistyczny PIS i cały lewacki zachód.