Schetyna liczy na start i klęskę Budki w wyborach? Ciekawe doniesienia! - zdjęcie
13.05.20, 13:25Fot. Platforma Obywatelska via Flickr, CC 0 / Platforma Obywatelska via Flickr, CC BY-SA 2.0

Schetyna liczy na start i klęskę Budki w wyborach? Ciekawe doniesienia!

12

Jesteśmy w trudnej sytuacji z tą kandydaturą, ja tego nie ukrywam” – powiedział dziś w rozmowie na antenie Radia PLUS wiceszef Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Czy rzeczywiście dni Małgorzaty Kidawy-Błońskiej jako kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich są już policzone? Według serwisu wpolityce.pl, w obozie PO-KO trwają spory na temat kandydatury. Wśród wymienianych nazwisk jeśli chodzi o potencjalnych kandydatów wskazywany jest między innymi szef ugrupowania Borys Budka czy prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Siemoniak w rozmowie stwierdzał również:

Teraz jest moment taki, gdy będziemy wiedzieli kiedy i jak odbędę się wybory, żeby na nowo ustalić strategię. Wszystko się w tym momencie otwiera i nie ma już co rozpatrywać co mógł zrobić sztab i kto mógł co powiedzieć”.

Wpolityce.pl pisze też, że rozmówcy portalu przyznali, że ludzie Grzegorza Schetyny „chcieliby jeszcze większego osłabienia Borysa Budki”. Dodano, że jego przywództwo coraz częściej jest kwestionowane. Dlatego właśnie ma być on zasypywany radami, aby w wyborach wystartował. Jeden z rozmówców serwisu powiedział:

Ta filozofia jest prosta: niech Budka wystartuje, dostanie niewielką ilość głosów, porównywalną do możliwości Kidawy-Błońskiej, po to, by jeszcze bardziej osłabić jego pozycję w partii”.

Kandydaturą Kidawy-Błońskiej Platforma ma być już „potwornie zmęczona”.

dam/wpolityce.pl,Radio Plus

Komentarze (12):

Jan Radziszewski 2020.05.17 17:59
10.05.2020r. Godzina 16:49 Jezus: Dzieci moje umiłowane. Dziś czasy ostatnie i wiedzcie, że dzień Mego ponownego przyjścia zbliża się a sąd Mój odbędzie się nad każdą duszą. Wiele jest dróg co prowadzi do Boga i każda dusza ma swoją drogę. Lecz na te czasy Bóg dał wam drogę przez Maryję i przez Maryję najpewniej dojdziecie przez Jej wstawiennictwo i dzięki Jej opiece. Dziś wiele dusz utraciło wiarę i na sobie się opiera, dlatego teraz wielu straciło sens życia bo życie ich opierało się na posiadaniu. To, że wybory prezydenckie zostały przesunięte jest zasługą wielu modlitw. Lecz wiedzcie, że w swoim czasie wszystko się wypełni a wynik wyborów jest przesądzony. Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone. Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji. Tak dzieci moje w czasie gdy siły zła wzmogły swe działanie i szatan uderza ze zdwojoną siłą w modlitwie nie ustawajcie, i zło siłą modlitwy zwyciężajcie. Czas już bliski i ważą się losy waszego kraju. Módlcie się o pokój, gdyż będą się szerzyć prowokacje podsycające bunt i złość. Nie pozwólcie się sprowokować, nie ma silniejszej broni niż Różaniec. Czyż ta modlitwa nie zwycięży każde zło? Czas już ostatni i na ten czas dałem wam Różaniec, dałem wam Maryję, dałem wam Jej płaszcz. Każdy mężczyzna powinien wiedzieć jak ma bronić swoją rodzinę i jest to czas dla odważnych mężów co obronią swą rodzinę. Nikt kto ma rozum wroga nie wpuszcza do swego domu, pierwej sam zginie. Tak dzieci moje Ja Jestem waszym Królem i Panem, Ja sam was bronię. Trwajcie na modlitwie, zabezpieczajcie się modlitwą. Pamiętajcie o wodzie święconej i egzorcyzmowanej , by nią się żegnać wychodząc z domu nią czynić znak Krzyża wchodząc do swego domu. Święćcie swe domostwa i obejścia domu, a także pola i ogrody. Kto ma niech też używa soli egzorcyzmowanej tak samo jak wody święconej do zabezpieczania domu i całego gospodarstwa. Stosujcie też tą sól i wodę święconą do przygotowania posiłków, a podczas modlitwy nie zapominajcie o zapaleniu świecy poświęconej.
katolicka kretynizacja polski2020.05.14 8:07
peowska comorra podzielona
Grizzly2020.05.13 20:11
Tawariszcz Malec tiebie nada wystrugać nowego kandidata możiet być nawet iz gawna szambianego - Komsomolec Czajkowskij!
Tak,tak,tak2020.05.13 14:26
Nie! ! ! Trzaskowski to najlepszy prezydent Warszawy , niech pozostanie prezydentem stolicy najlepiej jeszcze jedna kadencje! Budka powinien kandydować w miejsce Kidawy - tak, tak ,tak ! 3 x Tak. ma szanse pokonać tego pajaca Holownie !
Marian2020.05.13 14:18
Budka chce startować ale Kidawa nie chce rezygnować.I co teraz wy chu*y*ki z PO?
Zygfryd2020.05.13 14:12
Załosna partia żałosna koalicja najlepsza samokasacja i pójscie w niebyt Tuska do pierdla za kłamstwa i złodziejstwo na ogromna skalę wyczyścić z total idiotów Nitrasów Kierwińskich Schetynów i innych bajkopisarzy typu Kidawa i moze z garstki uda sie sklecic cos na kształt partyjki kanapowej.
stary jestem, pewnie szczepionki się nie doczekam2020.05.13 13:59
Halo, Nazywam się Lech Keller-Krawczyk (spolszczone żydowskie -Sznajder) mam ponad lat 70 plus jestem Żydem i homoseksualistą. Niestety szkoły są zamnknięte ale lato idzie. Co za przyjemność posiedzieć tam i popatrzeć na te młode ciałka chłopczykow. Już wiosna niedługo i chłopczyki będą w krótkich spodenkach. Można mnie znaleźć m.in. pod "nickami"; 𝐭𝐚𝐤 𝐭𝐚𝐤 𝐊𝐫𝐞𝐭𝐲𝐧 𝐭𝐨 𝐣𝐚, 𝐋𝐞𝐬𝐳𝐞𝐤, 𝐉𝐏𝐈𝐈𝐈, 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚, 𝐔𝐫𝐬𝐳𝐮𝐥𝐚, itp. Nie tylko lubię źeńskie "nicki", ale i lubię się ubierać jak Rafalala - w zaciszu domowym. A tak naprawdę to jestem starym pedałem bez rodziny, przyjaciół, znajomych. Powinienem dostać Order Lenina za mój iście stachanowski trud.
Jacek NH2020.05.13 13:54
PO chce wymienić kandydata i mieć czas na zebranie podpisów, stąd zapowiadana obstrukcja w Senacie ws. ustawy o wyborach prezydenckich
katolicka kretynizacja polski2020.05.13 13:40
Limit osób w Kościołach będzie zwiększony - zapowiada premier. Na setne urodziny papieża Jana Pawła II, od 18 maja włącznie, będzie mogła być 1 osoba na 10 metrów powierzchni - dodał upychać idiotów więcej w kościołach i wysyłać na pielgrzymki na śląsk!
RTJ2020.05.14 0:36
Kretynie! Nawet się nie umiesz kamuflować! Jad nienawiści i ogromna złość, cieknie z twojego szamba! Tak bardzo to cię boli ! Ty nie jesteś już nawet kretynem.... Z taką mową ,to nawet być imbecylem, to dla ciebie za małe określenie! Brak określenia w słowniku wyrazów.......
dochodzą Popierdy:wolność-otua-prawo2020.05.13 13:38
wlazły POplatfusy do kotła Belzebuba i gotują się w smole; nie pozwalają nikomu przebić się do przodu - za nóżki i przytopić
wolna Polska tylko bez GW;to pewne jak BBC2020.05.13 13:32
niech się zagryzą i już dadzą spokój po wsze czasy Polakom