Samozaoranie Wielowieyskiej: ,,Dziennikarze nie mogą wspierać partii'. Interentauci nie pozostałi jej dłużni - zdjęcie
10.05.21, 14:56fot. yt/superstacja

Samozaoranie Wielowieyskiej: ,,Dziennikarze nie mogą wspierać partii'. Interentauci nie pozostałi jej dłużni

10

- Dziennikarze nie mogą wspierać partii politycznych – napisała na Twitterze dziennikarka „Gazety Wyborczej”. Jak nietrudno się domyślić, internauci nie pozostawili jej tego wpisu bez odpowiedzi, bo przecież apolityczni dziennikarze z „GW” to w czystej postaci oksymoron.

Dyskusję uruchomił ten wpis Wielowiejskiej:

- Bardzo ciekawa analiza @JHarlukowicz dotycząca sejmiku dolnośląskiego. Ci, którzy krytykują władze PO, sami też zaliczają kolejne klęski na szczeblu wojewódzkim. To odsunięte w czasie efekty wzajemnego wycinania się w Platformie.

- Pani Dominiko jako dziennikarka nie pomaga Pani. Wielu dziennikarzy też nie .Nie patrzycie na ręce PiSu ‘jak kradną ‘nie obchodzi Was ‘z E tyle ludzi umiera codziennie ‘że pisdzielce wyprowadzają nas z Unii ‘tylko 24 h na dobę walicie w Platformę Obywatelską. Wstyd dziennikarzyny. [Pisownia oryginalna - przyp. red.]

- Dziennikarze nie mogą wspierać partii politycznych. Jeśli to robią, przestają być dziennikarzami, a stają się działaczami partyjnymi na wzór TVP. Patrzymy władzy na ręce, demaskujemy afery, piszemy też o opozycji. Proszę nie używać takiego języka wobec politycznych adwersarzynapisała Wielowieyska.

- Która gazeta drukowała listy poparcia kandydata PO w ostatnich wyborach prezydenckich? - zapytał szef portalu TVP.Info Samuel Pereira.

- "Jak zbierać podpisy? Jeśli chcemy udzielić poparcia Rafałowi Trzaskowskiemu, puste pola na poniższej karcie wypełnić trzeba w następujących sposób: „Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Rafała Trzaskowskiego”" - dodał Radosław Poszwiński załączając link do portalu „Wyborczej”.

mp/twitter/wpolityce.pl

Komentarze (10):

poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.05.20 13:48
alez ona ma szczurzy ? jaszczurzy pysk!!! tak czy owak STRASZYDŁO
AAAtomek2021.05.19 10:10
samokrytyka?
Monika2021.05.11 9:26
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Henry2021.05.11 8:07
Hipokryzja Wielowiejskiej potwierdza jedynie rozdwojenie jaźni GW. Zanim pomyślała napisała. Przecież w GW pracują sami towarzysze z Platformy. Swoich z PO w tym Rafaello z Warszawy Kurski z Michnikiem promują na całego. Jedocześnie kłamstwami atakują PIS z nienawiści. To Wy Pani Dominiko zniszczyliście marszałka Kerna (afera z cyganem) to wy doprowadziliście do wyautowania Szeremietiewa na 15 lat z polityki (uniewinniony). Żaden ośrodek medialny w Polsce nie ma sumieniu zniszczenia cywilnego tylu porządnych ludzi w Polsce jak Gazeta Wyborcza.
bezlitosny Interentauta2021.05.10 22:17
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad reaktywacją "mądrości z Frondy". Zgadnij Mariusz czyja to zasługa?
ŚMIESZNO, AŻ STRASZNO!2021.05.10 19:12
Nie lękajcie się Rodacy. ! Znowu wszystko będzie cacy~! Będą znowu ośmiorniczki, odzyskamy kamieniczki. Do roboty pójdą dziadki, a do szkoły pięciolatki. AmberBąka oczyścimy. UBekom emerytury przywrócimy. I znów będzie dobrze - bo teraz jest źle. To obiecuję Wam Ja - Borysław Be.
hehehe2021.05.10 17:51
Lewactwo to genetyczni debile :-)))
opty2021.05.10 17:15
Pitanie: jacy dziennikarze, jakie partie???????
UWAGA! Buszuje tu kretyn2021.05.10 15:28
„pozostałi”
Piszitie pa-russki2021.05.10 15:11
tawariszcz »mp«.